Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 01:46:49 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΚΛΕΙΔΩΜΑ????? ΓΙΑΤΙ????  (Αναγνώστηκε 20855 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
Achilles777
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 52


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:23:00 μμ »

Φίλε Αντώνη Χανιώτη,
Μερικές φορές όταν κηνυγάς απεγνωσμένα να βρείς το δίκιο σου, το χάνεις.
Κατά την άποψη μου ο καλύτερος τρόπος είναι να αφήνεις τους άλλους να καταλάβουν (εάν τους κόβει) το ότι έχεις δίκιο σε κάποια θέματα. Εδώ μιλάω γενικά αλλά και ειδικά γιατί μερικοί φίλοι του φόρουμ είναι πολύ αυστηροί στους νέους αλλά μπορεί να το κάνουν για να μας ψαρώνουν (όπως στο στρατό).
Αντιμετώπισε τα πάντα με καλή διάθεση και χωρίς να χαλιέσε και όλα θα πάνε καλά!

Κάτι ακόμη: σε εμένα έκανε πολύ εντύπωση το θέμα σου με τα κατοχικά (αν και βγήκε πολύ offtopic στο τέλος) και το βρήκα ενδιαφέρον, σε άλλους παλιότερους μπορεί και όχι γιατί έχουν μεγάλη εμπειρία με αυτά και το βρήκαν άσκοπο. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι οι απόψεις ΠΑΝΤΑ διίστανται.

Φιλικά Achilles!

Υ.Γ. ελπίζω να εκφράζομαι σωστα και κατανοητά γιατί όπως είπαμε ο γραπτός λόγος δημιουργεί πολλές παρεξηγήσεις...

Υ.Γ.2 Παρακαλώ τους διαχειριστές να μεταφέρουν το τοπικ στη σωστή κατηγορία, να εξηγήσουν στον αντώνη με πμ κάποια πράγματα σχετικά με το που να κάνει το κάθε τοπικ και να κάνουν τις απαραίτητες συστάσεις σε αυτούς που παρεκτρέπονται!
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:23:10 μμ »

Φιλαρακο καλα ειναι!!!!!! Περασες τα ορια!!! Θυμός

Επρεπει ηδη να εχει διαγραφει το θεμα
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:25:23 μμ »

Φίλε Αντώνη Χανιώτη,
Μερικές φορές όταν κηνυγάς απεγνωσμένα να βρείς το δίκιο σου, το χάνεις.
Κατά την άποψη μου ο καλύτερος τρόπος είναι να αφήνεις τους άλλους να καταλάβουν (εάν τους κόβει) το ότι έχεις δίκιο σε κάποια θέματα. Εδώ μιλάω γενικά αλλά και ειδικά γιατί μερικοί φίλοι του φόρουμ είναι πολύ αυστηροί στους νέους αλλά μπορεί να το κάνουν για να μας ψαρώνουν (όπως στο στρατό).
Αντιμετώπισε τα πάντα με καλή διάθεση και χωρίς να χαλιέσε και όλα θα πάνε καλά!

Κάτι ακόμη: σε εμένα έκανε πολύ εντύπωση το θέμα σου με τα κατοχικά (αν και βγήκε πολύ offtopic στο τέλος) και το βρήκα ενδιαφέρον, σε άλλους παλιότερους μπορεί και όχι γιατί έχουν μεγάλη εμπειρία με αυτά και το βρήκαν άσκοπο. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι οι απόψεις ΠΑΝΤΑ διίστανται.

Φιλικά Achilles!

Υ.Γ. ελπίζω να εκφράζομαι σωστα και κατανοητά γιατί όπως είπαμε ο γραπτός λόγος δημιουργεί πολλές παρεξηγήσεις...

Υ.Γ.2 Παρακαλώ τους διαχειριστές να μεταφέρουν το τοπικ στη σωστή κατηγορία, να εξηγήσουν στον αντώνη με πμ κάποια πράγματα σχετικά με το που να κάνει το κάθε τοπικ και να κάνουν τις απαραίτητες συστάσεις σε αυτούς που παρεκτρέπονται!
συμφωνω απολυτα μαζι σου...οσο παλευω τοσο χειροτερα!
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:29:52 μμ »

Υστερα απο παρακληση συμφορουμιτη, τον οποιο και εκτιμω πολυ, θα τελειωσω το θεμα.
Η τελευταια μου κουβεντα στο νταη εδω μεσα ειναι οτι θα μου κλασει μια μαντρα ξερει τι.
Και πολυ ασχοληθηκαμε μαζι του.
Τι να πω!!!
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #34 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:31:56 μμ »

τιποτα Αντωνη μου μη πεις,δεν υπαρχει λογος να απαντησεις,προχωρα μπροστα  Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
ακου αυτα που σου λενε τα υπολοιπα παιδια Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
chrysos
Επόπτες
Χάλκινο μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 437


Παλιά Καραβάνα


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:32:26 μμ »

Εγω ειδα φιλε μου οτι δεν αφηνες κουβεντα να πεσει και εκει που πηγαινε να εκτονωθει το πραγμα αναβες παλι το φυτιλι...
Απο ενα σημειο το θεμα αυτο εγινε καθαρα καλαμπουρακι, 30 τοσες σελιδες και οι μισες ηταν για χαβαλε...ας πηγαινε το θεμα σε αλλη κατηγορια, εμενα με κουρασε αφανταστα. Υποψιν φιλε μου οτι δε μπορει ολο το φορουμ να διαβαζει ενα μονο θεμα, χανονται τα υπολοιπα, αν προσεξεις , στα 10 τελευταια μηνυματα που εμφανιζονται, απο ενα σημειο και μετα το τοπικ αυτο μονοπωλουσε το ενδιαφερον. Αυτο δε κανει ευκολη την αναγνωση των αλλων θεματων που μπορει να χανονται στο σωρο.

φιλε μου αναβα το φυτιλι??ποτε??οταν με αποκαλεσαν ΡΕ?? οταν με αποκαλεσαν ΝΟΥΜΕΡΟ?? οταν τα κατοχικα ηταν για σκατα σκυλου??Αλλα και παλι θα μπορουσε να μην διαβαζει καποιος το θεμα αν επεφτε το επιπεδο του!!

Αγαπητέ Αντώνη, το θέμα κλειδώθηκε όχι για τη έκανες εσύ κάτι το επιλήψιμο, αλλά για τη κούρασε υπερβολικά και άρχισε να ξεφεύγει από μια κόσμια συζητήσει. Εξάλλου δεν σου απαγορεύει κανείς να ανοίξεις ένα καινούριο θέμα ότι ώρα θέλεις. Σαν νέος στον συλλεκτισμο αλλά και στην ηλικία φαντάζομαι ?? το πήρες στραβά το κλείδωμα, αυτό γίνεται για να προλάβουμε ανεξέλεγκτες κατάστασης.
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:34:19 μμ »

Εγω ειδα φιλε μου οτι δεν αφηνες κουβεντα να πεσει και εκει που πηγαινε να εκτονωθει το πραγμα αναβες παλι το φυτιλι...
Απο ενα σημειο το θεμα αυτο εγινε καθαρα καλαμπουρακι, 30 τοσες σελιδες και οι μισες ηταν για χαβαλε...ας πηγαινε το θεμα σε αλλη κατηγορια, εμενα με κουρασε αφανταστα. Υποψιν φιλε μου οτι δε μπορει ολο το φορουμ να διαβαζει ενα μονο θεμα, χανονται τα υπολοιπα, αν προσεξεις , στα 10 τελευταια μηνυματα που εμφανιζονται, απο ενα σημειο και μετα το τοπικ αυτο μονοπωλουσε το ενδιαφερον. Αυτο δε κανει ευκολη την αναγνωση των αλλων θεματων που μπορει να χανονται στο σωρο.

φιλε μου αναβα το φυτιλι??ποτε??οταν με αποκαλεσαν ΡΕ?? οταν με αποκαλεσαν ΝΟΥΜΕΡΟ?? οταν τα κατοχικα ηταν για σκατα σκυλου??Αλλα και παλι θα μπορουσε να μην διαβαζει καποιος το θεμα αν επεφτε το επιπεδο του!!

Αγαπητέ Αντώνη, το θέμα κλειδώθηκε όχι για τη έκανες εσύ κάτι το επιλήψιμο, αλλά για τη κούρασε υπερβολικά και άρχισε να ξεφεύγει από μια κόσμια συζητήσει. Εξάλλου δεν σου απαγορεύει κανείς να ανοίξεις ένα καινούριο θέμα ότι ώρα θέλεις. Σαν νέος στον συλλεκτισμο αλλά και στην ηλικία φαντάζομαι ?? το πήρες στραβά το κλείδωμα, αυτό γίνεται για προλάβουμε ανεξέλεγκτες κατάστασης.
μου το εξηγησε ο θανασης συγνωμη που το πηρα προσωπικα λαθος μου!
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:37:51 μμ »

τιποτα Αντωνη μου μη πεις,δεν υπαρχει λογος να απαντησεις,προχωρα μπροστα  Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
ακου αυτα που σου λενε τα υπολοιπα παιδια Κλείσιμο ματιού
Τωρα φιλε μου ειναι αργα ..χυθηκε το γαλα οπως λενε και στο νησι μου...πλεον εχω γινει ο κακος
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:42:13 μμ »

η πλακα ειναι οτι εχτες ειχε ερθει ενα φιλος του γιου μου σπιτι μου και με ειδε με τα κατοχικα ..και μου ειπε οτι εχει και εκεινος κατι τετοια...αμεσως του ειπα οτι τα αγοραζω και να φερει να τα δω....φυσικα δεν θα ηξερεα τι αγοραζα.Ομως μου αρεσε η ιδεα οτι θα κανω την πρωτη μου αγορα και το βραδυ θα εμπενα εδω να παρω γνωσεις και συμβουλες!!! πραγμα που δυστυχως δεν θα γινει!
Καταγράφηκε
Achilles777
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 52


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:45:59 μμ »

η πλακα ειναι οτι εχτες ειχε ερθει ενα φιλος του γιου μου σπιτι μου και με ειδε με τα κατοχικα ..και μου ειπε οτι εχει και εκεινος κατι τετοια...αμεσως του ειπα οτι τα αγοραζω και να φερει να τα δω....φυσικα δεν θα ηξερεα τι αγοραζα.Ομως μου αρεσε η ιδεα οτι θα κανω την πρωτη μου αγορα και το βραδυ θα εμπενα εδω να παρω γνωσεις και συμβουλες!!! πραγμα που δυστυχως δεν θα γινει!

Φίλε Αντώνη! Γιατί να μην γίνει; από εσένα εξαρτάται.. όχι από τους άλλους! Κανείς δεν σε καταδίκασε.
Μην το κάνεις θέμα!  Κλείσιμο ματιού Όλα Καλά!!!!  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
chrysos
Επόπτες
Χάλκινο μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 437


Παλιά Καραβάνα


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:54:58 μμ »

η πλακα ειναι οτι εχτες ειχε ερθει ενα φιλος του γιου μου σπιτι μου και με ειδε με τα κατοχικα ..και μου ειπε οτι εχει και εκεινος κατι τετοια...αμεσως του ειπα οτι τα αγοραζω και να φερει να τα δω....φυσικα δεν θα ηξερεα τι αγοραζα.Ομως μου αρεσε η ιδεα οτι θα κανω την πρωτη μου αγορα και το βραδυ θα εμπενα εδω να παρω γνωσεις και συμβουλες!!! πραγμα που δυστυχως δεν θα γινει!

Βρε Αντώνη μην είσαι τόσο εύθικτος, έχεις μέλλον εδώ μέσα αφού κατόρθωσες σε 4 μέρες να γραφτούν 36 σελίδες.  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #41 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 08:00:14 μμ »

η πλακα ειναι οτι εχτες ειχε ερθει ενα φιλος του γιου μου σπιτι μου και με ειδε με τα κατοχικα ..και μου ειπε οτι εχει και εκεινος κατι τετοια...αμεσως του ειπα οτι τα αγοραζω και να φερει να τα δω....φυσικα δεν θα ηξερεα τι αγοραζα.Ομως μου αρεσε η ιδεα οτι θα κανω την πρωτη μου αγορα και το βραδυ θα εμπενα εδω να παρω γνωσεις και συμβουλες!!! πραγμα που δυστυχως δεν θα γινει!

Αντώνη μεινε φιλε μου και θα μάθεις πολλα ειναι το μονο σίγουρο,ολα αυτα που γινονται,δε φταιει κανεις,απλα απο το 2013 μας ψεκαζουν καθε μερα,δες ενα βιντεο που τράβηξα σημερα,απο το πρωι πέρασαν πολλα αεροπλάνα. Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
γιαυτό σου λέω μείνε.
2Ο/Ο1/2Ο13 PLANES OF THE MORNING sprayed over the KALAMATA
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 08:05:18 μμ »

ευχαριστω πολυ τον Κ.ΝΙΚΟ για την τηλεφωνικη εποικοινωνια που ειχαμε και για τις συμβουλες του
Καταγράφηκε
Achilles777
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 52


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 08:19:43 μμ »

ευχαριστω πολυ τον Κ.ΝΙΚΟ για την τηλεφωνικη εποικοινωνια που ειχαμε και για τις συμβουλες του

+1
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 08:21:37 μμ »

τι ειναι τα +1...+100?
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences