Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 01:09:44 πμ
Σελίδες: [1] 2 3 ... 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΚΛΕΙΔΩΜΑ????? ΓΙΑΤΙ????  (Αναγνώστηκε 20879 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:19:58 μμ »

Απιστευτο απο που να αρχισω δεν ξερω.  Απο τον φιλο giannist.. να τον ρωτησω τι??? Αν η εγγραφη εδω πρεπει να γινετε απο καποιον που εχει ενα αντικειμενο  απο ενα συγκεκριμενο ποσο και πανω και οχι κατι ασημαντης αξιας????Για το θεμα περι σεβασμου?Απορία που ησουν οταν με αποκαλεσαν <νουμερο-ρε --ανιδαιο-ψευτη????Στο οτι τρελανα κοσμο??? γιατι??
Ο φιλος jimmse Aν καταλαβες αυτα που διαβαζες θα εβλεπες οτι σε δεκαδες μηνυματα εξηγω οτι ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν ειπα οτι τα νουμερα που μου ελεγαν δεν μου αρεσαν ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν ειπα οτι αυτα που εχω αξιζουν περισσοτερο ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν προσβαλα  κανεναν ομως ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ευχαριστουσα οποιον μου απαντουσε.Μεσα στις τοσες σελιδες του MEGA οπως λες ευχαριστησα ολους τους φιλους που μου προσφεραν γνωσεις.....και αντιμιλησα σε οποιν με προσεβαλε σε προσωπικο επιπεδο!!!!Αλλα και παλι ζητησα συγνωμη για αυτο
Οσο για το κλειδωμα ε σε αυτο δεν βρισκω λογια να πω!!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 20, 2013, 08:24:36 μμ από antonis chaniotis » Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:22:16 μμ »

Υ.Γ δεν γεννιόμαστε γνώστες η συλλέκτες ... φίλοι και συνάνθρωποι μα βοηθουν να γινουμε
Καταγράφηκε
Achilles777
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 52


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:29:01 μμ »

Αντώνη μην σκας άδικα δεν έχει νοήμα... Απλά συνήθως έτσι λειτουργούν τα φόρουμ. Όταν κάτι βγένει offtopic το κλειδώνουν οι διαχειριστές. Δεν έγινε όμως τίποτα.. Μπορείς να ανοίξεις κιάλλα θέματα σε πιο γενική συζήτηση! Τα συχαρητήρια μου στο φίλο ΑΕΚΑΚΙΑ που είναι πολύ εντάξει μαυτά που γράφει γενικά!  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:31:27 μμ »

Υ.Γ δεν γεννιόμαστε γνώστες η συλλέκτες ... φίλοι και συνάνθρωποι μα βοηθουν να γινουμε
+10000000000
Θάθελα νάξερα τί θα γράφει σήμερα μετά τις 21.30.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:31:45 μμ »

Αντώνη μην σκας άδικα δεν έχει νοήμα... Απλά συνήθως έτσι λειτουργούν τα φόρουμ. Όταν κάτι βγένει offtopic το κλειδώνουν οι διαχειριστές. Δεν έγινε όμως τίποτα.. Μπορείς να ανοίξεις κιάλλα θέματα σε πιο γενική συζήτηση! Τα συχαρητήρια μου στο φίλο ΑΕΚΑΚΙΑ που είναι πολύ εντάξει μαυτά που γράφει γενικά!  Χαμόγελο
φιλε μου εχω μαθει οταν μου κλεινουν μια πορτα χωρις λογο...να μην ξαναχτυπαω!!!απλα θελω πριν σας χαιρετησω να ξεκαθαρισω μερικα πραγματα και να καταλαβετε τι ανθρωπος ειμαι!!
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:33:16 μμ »

Αντώνη μην σκας άδικα δεν έχει νοήμα... Απλά συνήθως έτσι λειτουργούν τα φόρουμ. Όταν κάτι βγένει offtopic το κλειδώνουν οι διαχειριστές. Δεν έγινε όμως τίποτα.. Μπορείς να ανοίξεις κιάλλα θέματα σε πιο γενική συζήτηση! Τα συχαρητήρια μου στο φίλο ΑΕΚΑΚΙΑ που είναι πολύ εντάξει μαυτά που γράφει γενικά!  Χαμόγελο
Σε ευχαριστώ φίλε μου,να σε καλά Χαμόγελο Χαμόγελο
Υ.Γ. εύχομαι να μην είναι ειρωνικό αυτό που μου γράφεις Απορία Απορία
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:37:07 μμ »

απλα θελω πριν σας χαιρετησω να ξεκαθαρισω μερικα πραγματα και να καταλαβετε τι ανθρωπος ειμαι!!
[/quote]
Τι εννοεις χαιρετάς  Απορία ???δε θα ξαναμπεις στο στεκι,η απλα εχεις δουλειά και θα βγεις φιλε μου.
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:38:54 μμ »

απλα θελω πριν σας χαιρετησω να ξεκαθαρισω μερικα πραγματα και να καταλαβετε τι ανθρωπος ειμαι!!
Τι εννοεις χαιρετάς  Απορία ???δε θα ξαναμπεις στο στεκι,η απλα εχεις δουλειά και θα βγεις φιλε μου.
[/quote]εχω γινει τα χίλια κακα της παρεας φιλε μου ..καταλαβενεις τι εννοω ,<φευγω>
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:42:24 μμ »

Αντωνη το οτι κλειδωθηκε ενα θεμα δεν σημαινει οτι εγινε κατι κακο.
Φυσικα μπορει να μπει ο κυριος Νικος να σου πει τους λογους που τον οδηγησαν σε αυτο.
Πολυ σωστη ειναι και η αναφορα του φιλου παραπανω (Αχιλλεα) που μιλησε για ποστ που ξεφυγαν απο τον προορισμο τους.
Χτες σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα με αλλον εποπτη μου ειπε οτι του ερχοταν μεσα απο το συγκεκριμενο θεμα να μαζεψει ολα τα αχρηστα ποστ οπως τα ονομασε και να τα μεταφερει στην γενικη κουβεντα με τιτλο Ναχαμε να λεγαμε? κατι τετοιο τελος παντων!!
Εγω παλι λεω οτι δεν μπορουμε να ειμαστε ξεροι και μονοχνωτοι με απαντησεις  μονο επι της ουσιας , αυστηρα και μονο συλλεκτικα κτλ κτλ.
Που και που θελουν ολοι να κανουν την πλακα τους , να πουν το αστειακι τους , να εκτονωθουν τελος παντων.
Το αναγνωριζω αυτο και πολλες φορες αφηνουμε τετοια να επιπλεουν σε ολες τις συζητησεις.
Ισως ομως σε αυτη την συζητηση , σε αυτο το θεμα να χαθηκε η ουσια του.
Μην κοιταμε μονο τον εαυτο μας , να κοιταμε και τους αλλους το πως νιωθουν να διαβαζουν διαφορα αι μερικες φορες επαναλαμβανωμενα τα ιδια και τα ιδια.
Ας πουν ολοι την αποψη τους , προβλημα δεν υπαρχει με κανεναν οταν ολα λεγωνται καλοπροαιρετα Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
jimse
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 384

End Of An Era


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:44:44 μμ »

ούτε εγω έγραψα οτι πρόσβαλες κανέναν, μην ξεχνάς οτι αυτοί που μας στεναχωρούν και μας φωνάζουν συνήθως θέλουν το καλό μας, και αν όπως κατάλαβα καλά θέλεις να φύγεις απο την σελίδα απλά επιβεβαιώνεις τους άλλους, εγώ θα σου πρότεινα να μείνεις και να κάνεις υπομονή... μπορεί να πάς αλλου που θα σε πάρουν με το καλό (θα είναι ομως αληθινό )Απορία? Μείνε και απλά διάβαζε και άκου....
Φιλικά πάντα...!!!
Καταγράφηκε

From Wishes To Eternity
Achilles777
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 52


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:44:52 μμ »

Αντώνη μην σκας άδικα δεν έχει νοήμα... Απλά συνήθως έτσι λειτουργούν τα φόρουμ. Όταν κάτι βγένει offtopic το κλειδώνουν οι διαχειριστές. Δεν έγινε όμως τίποτα.. Μπορείς να ανοίξεις κιάλλα θέματα σε πιο γενική συζήτηση! Τα συχαρητήρια μου στο φίλο ΑΕΚΑΚΙΑ που είναι πολύ εντάξει μαυτά που γράφει γενικά!  Χαμόγελο
Σε ευχαριστώ φίλε μου,να σε καλά Χαμόγελο Χαμόγελο
Υ.Γ. εύχομαι να μην είναι ειρωνικό αυτό που μου γράφεις Απορία Απορία

Φυσικά και ΔΕΝ σε ειρωνεύομαι φίλε μου!!! Να είδατε πως παρεξηγείται ο γραπτός λόγος;  Λύπη

Υ.Γ. Παρεπιμπτόντος είμαι και εγω ΑΕΚ  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #11 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:48:18 μμ »

βρε Αντωνη δε χρειαζεται να το κανεις αυτο,παντα θα υπαρχουν τετοιες καταστασης και εγω στην αρχη οταν εκανα εγγραφη στο στεκι μου ελεγαν μη κανεις αυτο μη κανεις το αλλο κι ομως ειμαι ακομα εδω,ηταν μεχρι να προσαρμοστώ.μη το κανεις αυτο στον εαυτο σου φιλε μου.
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
Achilles777
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 52


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:51:26 μμ »

απλα θελω πριν σας χαιρετησω να ξεκαθαρισω μερικα πραγματα και να καταλαβετε τι ανθρωπος ειμαι!!
Παράθεση
Τι εννοεις χαιρετάς  Απορία ???δε θα ξαναμπεις στο στεκι,η απλα εχεις δουλειά και θα βγεις φιλε μου.
εχω γινει τα χίλια κακα της παρεας φιλε μου ..καταλαβενεις τι εννοω ,<φευγω>

Όχι αυτό που λες δεν ισχύει! Κάποιοι μπορεί να σε παρεξήγησαν άλλα σε άλλους έγιναν κατανοητές οι προθέσεις σου, οι οποίες δεν είναι κακές. Εγώ προτίνω να συνεχίσεις να διαβάζεις να αποκτάς γνώσεις αλλά και να ποστάρεις όπου μπορείς και θέλεις. Έτσι κάνω και εγώ. Έχω κάποια νομίσματα και χαρτονομίσματα αλλά δεν είμαι και Ο ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ!  Σαρκασμός αυτό που μου αρέσει πιο πολύ είναι οι γνώσεις που αποκτώ από εδώ μέσα...
Καταγράφηκε
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:52:23 μμ »

Εγω ειδα φιλε μου οτι δεν αφηνες κουβεντα να πεσει και εκει που πηγαινε να εκτονωθει το πραγμα αναβες παλι το φυτιλι...
Απο ενα σημειο το θεμα αυτο εγινε καθαρα καλαμπουρακι, 30 τοσες σελιδες και οι μισες ηταν για χαβαλε...ας πηγαινε το θεμα σε αλλη κατηγορια, εμενα με κουρασε αφανταστα. Υποψιν φιλε μου οτι δε μπορει ολο το φορουμ να διαβαζει ενα μονο θεμα, χανονται τα υπολοιπα, αν προσεξεις , στα 10 τελευταια μηνυματα που εμφανιζονται, απο ενα σημειο και μετα το τοπικ αυτο μονοπωλουσε το ενδιαφερον. Αυτο δε κανει ευκολη την αναγνωση των αλλων θεματων που μπορει να χανονται στο σωρο.
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:53:41 μμ »

Αντωνη εδω κανεις λαθος και στο λεω εντελως φιλικα αυτο.Μην το παιρνεις προσωπικα το κλειδωμα.Στους λιγους μηνες που το παρακολουθω καθημερινα εχω καταλαβει οτι θεματα που πλατιαζουν οδηγουν στο τελος σε συγκρουσεις αλληλοκατηγοριες και ασκοπες αντιπαραθεσεις.Οι διαχειριστες εχουν την εμπειρια να τα διαβλεπουν αυτα και ενεργωντας προληπτικα αρκετες φορες κλειδωνουν καποια θεματα.Εντελως φιλικα και με ολη την καλη διαθεση στα λεω αυτα και κοιτα να αναθεωρησεις τα περι φυγης σου γιατι αν ανοιξεις ματια και αυτια θα μαθεις πολλα και απο την καλη και απο την κακη πλευρα αυτου του ωραιου πραγματος που λεγετε συλλεκτισμος.                                                                                                                                               υγ.Τετοιο λογο ουτε υποψηφιος πρωθυπουργος δεν θα εβγαζε και περιμενω, αν ο Αντωνης μεταπειστει ,απο τους διαχειριστες ενα τιτλο τιμης στην διαχειριση κρισεων Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3 ... 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences