Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 07:46:11 πμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΚΛΕΙΔΩΜΑ????? ΓΙΑΤΙ????  (Αναγνώστηκε 20886 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #75 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 09:43:00 μμ »

Αντωνη , πιασε μια μια της ενοτητες του φορουμ απο την αρχη , διαβαζε τι λενε και οπου σε ενδιαφερει κατι ρωτα!!
Δεν γινετε μεσα σε ενα θεμα να σου απαντηθουν ΟΛΑ σου τα ερωτηματα.
Ασε που στα περισσοτερα πριν απο απο εσενα εχουν κανει τις ιδιες ερωτησεις και αλλοι, οποτε παιζει οι απαντησεις να ειναι ηδη μεσα κατεγραμενες.
Σε οτι ενδιαφερεσε στην πανω μερια της κεντρικης σελιδας υπαρχει η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ .
Την πατας και βαζεις μεσα μια λεξη κλειδι πχ : (κατοχη χαρτονομισματα) οτι θεμα υπαρχει που να αναφερωνται η λεξη  κατοχη ή χαρτονομισματα θα στα βγαλει με την μια!!
Σε ολα λοιπον μπορεις να βαλεις μπροστα την μηχανη αναζητησης και να διαβαζεις!!
Εαν εχεις αρκετο χρονο μπορεις να παρεις σβαρνα ολες τις ενοτητες μια μια και να διαβαζεις τα θεματα!!
Και ετσι υπαρχει αρκετη μορφωση εως παραμορφωση  Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
οπως το ειπες ακριβως..για να μην κουραζω με ερωτησεις περνω σβαρνα και διαβαζω το κανω απο προχτες αυτο...αλλα που και που στα διαλειματα λεω και διαφορα αλλα!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 20, 2013, 09:58:15 μμ από antonis chaniotis » Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #76 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 09:45:50 μμ »

Περιμενετε περιμενετε ψαχνω για τον ασχημο!!!!!

Δες στον πρωτο καθρεπτη που θα βρεις μπροστα σου  Κλείσιμο ματιού

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Ζηλευεις τα νιατα μου κακε!!!!
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 10:37:47 μμ »

Αντε παιδιά αγάντα, λίγες ώρες ακόμα και θα σπάσουμε το ρεκόρ των 33 σελίδων. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 10:43:32 μμ »

Πάντως τώρα βλέπω ότι ο Αντώνης μέσα σε μερικές μέρες έχει καταφέρει να γράψει τόσες φορές όσες εγώ σε ενάμισι χρόνο στο στέκι. Και μετά με λένε οι φίλοι μου πολυλογά. Σαρκασμός
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #79 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 01:02:44 πμ »

πονεσαν τα ματια μου απο το διαβασμα..να δω ποσσα θα θυμαμε αυριο το πρωι...παντως ΚΥΡΙΟΣ ετσι? δεν ενοχλησα κανενα! καλο σας βραδυ
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #80 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 01:04:06 πμ »

πονεσαν τα ματια μου απο το διαβασμα..να δω ποσσα θα θυμαμε αυριο το πρωι...παντως ΚΥΡΙΟΣ ετσι? δεν ενοχλησα κανενα! καλο σας βραδυ
καλο βραδυ Αντωνη,τα λεμε. Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Καληνυχτα
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #81 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 01:26:57 πμ »

spykat
Τακτικός

 Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 220


 
   
Απ: 5 δρχ 1845
« Απάντηση #63 στις: Σεπτέμβριος 14, 2012, 12:48:31 πμ »
Παράθεση
Εσυ φιλε solferino, μπορει να σου αρεσει να σε αποκαλουν ασχετο, αφου δηλωνεις οτι εισαι. Ενας αλλος μπορει να του αρεσει να τον αποκαλουν ηλιθιο γιατι λεει ο ιδιος οτι ειναι. Ενας τριτος μπορει να του αρεσει να τον αποκαλουν αδερφη γιατι λεει οτι ειναι και του αρεσει. Δεν συμβαινει ομως το ιδιο με ολους τους ανθρωπους. Υπαρχει ξερεις και μια αξιοπρεπεια εστω και οταν γραφουμε σε φορουμ. Ουτε ειναι υποχρεωμενος ο οποιοσδηοτε αλλος να δεχεται υβριστικες εκφρασεις επειδη ετσι του καπνισε του αλλου. Λες εσυ οτι τη λεει σε μερικους επειδη πουλανε ακριβα. Σωπα. Το ιδιο θα μπορουσα να πω και εγω και αλλοι γι αυτον και για οποιονδηποτε αλλον, αλλα σεβομαι το οτι δεν σχολιαζονται οι πωλησεις.
Οσο για το θεμα που ειχα, δεν ειπα εγω οτι δεν ημουν αποτομος. Προκληθηκα και απαντουσα αναλογως. Ναι θα ηθελα να απαντουσα τοτε στις βλακειες που εγραφε και να μην κλειδωνοταν το θεμα. Το ποιος εχεις δικιο ας βγαλει ο καθενας τα συμπερασματα του που το διαβασε. Αλλα στη συνεχεια δεν απαντησα σεβομενος την παρακληση του herakliotis παροτι προκληθηκα και με χαρακτηρισμους και απο άλλα μελη. Και δεν προκειται να το συνεχισω πολυ περισσοτερο τωρα που απουσιαζει. Το συγκεκριμενο μηνυμα υποθετω οτι το εβαλε ο herakliotis για να δειξει οτι καποιοι πιστευουν, οπως εγω δηλαδη, οτι λογω προσωπικων σχεσεων υπαρχει και διαφορετικη αντιμετωπιση στα μελη.

Γινεται ολοκληρο θεμα τωρα γιατι εφορμοστηκαν οι κανονες σε ενα μελος, πραγμα που θα επρεπε να εχει γινει απο την αρχη. Και καθομαστε και ασχολουμαστε με τα αυτονοητα. Και αυτο οχι λογω του μελους που διεγραφη αλλα λογω των υπολοιπων. Πραγματικα εκπλησσομαι μερα με τη μερα απο τον τροπο που σκεφτονται οι περισσοτεροι. Βγαινει ο milou για παραδειγμα πιο πανω και λεει το εξης, ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΤΟΝ ΒΩΜΟ ΤΗΣ ΕΠΙΣΚΕΨΙΜΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΡΑΛΙ ΤΩΝ ΕΝΕΡΓΩΝ ΚΑΙ ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΩΝ ΜΕΛΩΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΝΕΣ ΣΑΝ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΩΠΑΣΟΥΝ. Και αυτο τη στιγμη που του εχει γραψει ο ιδιος ο herakliotis οτι υπαρχουν και αλλα φορουμ οπου μπορειτε να του μιλατε και να ακουτε τις συμβουλες του. Τι να εννοει ο ποιητης αραγε?
Να πω και το τελευταιο? Και δεν θα ξαναγραψω τιποτα σχετικο γιατι κουραζει και κουραζομαι και γω. Αν ειχαν διαβασει οι περισσοτεροι συλλεκτες εστω μια φορα, εστω και το πιο απλο εγχειριδιο βαθμολογησης νομισματων, δεν θα ζητιανευαν τη γνωμη κανενος και θα ζητουσαν και τον σεβασμο απο τον συνομιλητη τους. Για να μην παρεξηγηθω, δεν αναφερομαι να ανεβασει καποιος μια φωτογραφια και να πει, πως το βλεπετε και εσεις το νομισμα βρε παιδια. Αυτα.


Μεσα σε οσα διαβασα ..διαβασα και αυτο..ε δεν ειναι τραγικο? Θα μου πειτε γιατι τα σκαλιζω...δεν μπορω!!!!!!!
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #82 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 08:57:55 πμ »

Λοιπον σοβαρα τωρα , φιλε Αντωνη , καταλαβες το λογο που κλειδωθηκε το θεμα και το νοημα που εχει το κλειδωμα οταν ενα θεμα πια εχει ξεφυγει τελειως απο το περιεχομενο του  ΝΑΙ Η ΟΧΙ Απορία Απορία



ναι φιλε μου καταλαβα..μαθαινω σιγα σιγα


Εφοσον απαντησες θετικα Αντωνη, πιστευω οτι ουτε αυτο το θεμα εχει πλεον λογο περαιτερω υπαρξης
και για να μην αρχισουμε να γεμιζουμε παλι σελιδες με ασχετες απαντησεις αποφασισα να το κλειδωσω.

Εγω απο ολα τα παραπανω θα κρατουσα την συμβουλη του Γιωργου εδω

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=5189.msg49570#msg49570

και μην αγχωνεσαι ....δεν χρειαζεται να γινεις φωστηρας για να συμμετεχεις σε οποιο αλλο
θεμα του Στεκιου σε ενδιαφερει.. Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 21, 2013, 09:06:49 πμ από ANTONIO1967 » Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences