Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 07:28:40 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΚΛΕΙΔΩΜΑ????? ΓΙΑΤΙ????  (Αναγνώστηκε 20885 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:53:54 μμ »

Αντώνη μην σκας άδικα δεν έχει νοήμα... Απλά συνήθως έτσι λειτουργούν τα φόρουμ. Όταν κάτι βγένει offtopic το κλειδώνουν οι διαχειριστές. Δεν έγινε όμως τίποτα.. Μπορείς να ανοίξεις κιάλλα θέματα σε πιο γενική συζήτηση! Τα συχαρητήρια μου στο φίλο ΑΕΚΑΚΙΑ που είναι πολύ εντάξει μαυτά που γράφει γενικά!  Χαμόγελο
Σε ευχαριστώ φίλε μου,να σε καλά Χαμόγελο Χαμόγελο
Υ.Γ. εύχομαι να μην είναι ειρωνικό αυτό που μου γράφεις Απορία Απορία

Φυσικά και ΔΕΝ σε ειρωνεύομαι φίλε μου!!! Να είδατε πως παρεξηγείται ο γραπτός λόγος;  Λύπη

Υ.Γ. Παρεπιμπτόντος είμαι και εγω ΑΕΚ  Μεγάλο χαμόγελο
ελα μωρη ΑΕΚΑΡΑ,οντως φιλε μου πολλες φορες ο γραπτός λογος παρεξηγείτε,σε ρωτησα για να ειμαι σίγουρος και να ξερεις δε παρεξηγω απλα δεν ασχολουμε οτι και να λενε και προχωράω . Χαμόγελο Χαμόγελο
τοσο καιρο και δε μιλας αντε να γινουμε πολυ γιατι ενιωθα μοναξια εγω και ο κυριος Γιαννηςτ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:59:34 μμ »

Ο Γιωργος εχει δικιο...το οτι κλειδωθηκε το θεμα δεν σημαινει τιποτα,,,εξαλλου οτι ηταν να γραφτει γραφτηκε,,,
γραφτηκαν ,μαζι και εγω οτι θες,καπου επρεπε να κλεισει,,,
Δυστυχως εκλεισε με αυτον τον τροπο,,,δεν εγινε τιποτα ,,,παμε για αλλα,,,
Αντωνη,οπως ειδες ο εποπ εγραψε με κοκκινα γραμματα κατι για τα λογια του spykat ,,,μεχρι εκει δεν ειχες κανει τιποτα απολυτως,,,μετα ομως εστειλες αυτο το μυνημα και τα εκανες μπαχαλο,,,
Αντρικιο βεβαια που βγηκες και ζητησες συγγνωμη,,,,
Το θεμα τωρα τελειωσε ,,,,θα ηθελα βεβαια να γραψει και ο spycat γιατι δεν μου αρεσει που γραφουμε ενω λειπει και μαλλον μπορει μονο το βραδυ,,,
Καλη συνεχεια,,,
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
Achilles777
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 52


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 05:59:49 μμ »

Αντώνη μην σκας άδικα δεν έχει νοήμα... Απλά συνήθως έτσι λειτουργούν τα φόρουμ. Όταν κάτι βγένει offtopic το κλειδώνουν οι διαχειριστές. Δεν έγινε όμως τίποτα.. Μπορείς να ανοίξεις κιάλλα θέματα σε πιο γενική συζήτηση! Τα συχαρητήρια μου στο φίλο ΑΕΚΑΚΙΑ που είναι πολύ εντάξει μαυτά που γράφει γενικά!  Χαμόγελο
Σε ευχαριστώ φίλε μου,να σε καλά Χαμόγελο Χαμόγελο
Υ.Γ. εύχομαι να μην είναι ειρωνικό αυτό που μου γράφεις Απορία Απορία

Φυσικά και ΔΕΝ σε ειρωνεύομαι φίλε μου!!! Να είδατε πως παρεξηγείται ο γραπτός λόγος;  Λύπη

Υ.Γ. Παρεπιμπτόντος είμαι και εγω ΑΕΚ  Μεγάλο χαμόγελο
ελα μωρη ΑΕΚΑΡΑ,οντως φιλε μου πολλες φορες ο γραπτός λογος παρεξηγείτε,σε ρωτησα για να ειμαι σίγουρος και να ξερεις δε παρεξηγω απλα δεν ασχολουμε οτι και να λενε και προχωράω . Χαμόγελο Χαμόγελο
τοσο καιρο και δε μιλας αντε να γινουμε πολυ γιατι ενιωθα μοναξια εγω και ο κυριος Γιαννηςτ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Είμαι αθόρυβος... ακούω και δεν λέω πολλά  Κλείσιμο ματιού αλλά όταν πρέπει θα μιλήσω! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:01:45 μμ »

Αντώνη μην σκας άδικα δεν έχει νοήμα... Απλά συνήθως έτσι λειτουργούν τα φόρουμ. Όταν κάτι βγένει offtopic το κλειδώνουν οι διαχειριστές. Δεν έγινε όμως τίποτα.. Μπορείς να ανοίξεις κιάλλα θέματα σε πιο γενική συζήτηση! Τα συχαρητήρια μου στο φίλο ΑΕΚΑΚΙΑ που είναι πολύ εντάξει μαυτά που γράφει γενικά!  Χαμόγελο
Σε ευχαριστώ φίλε μου,να σε καλά Χαμόγελο Χαμόγελο
Υ.Γ. εύχομαι να μην είναι ειρωνικό αυτό που μου γράφεις Απορία Απορία


Φυσικά και ΔΕΝ σε ειρωνεύομαι φίλε μου!!! Να είδατε πως παρεξηγείται ο γραπτός λόγος;  Λύπη

Υ.Γ. Παρεπιμπτόντος είμαι και εγω ΑΕΚ  Μεγάλο χαμόγελο
ελα μωρη ΑΕΚΑΡΑ,οντως φιλε μου πολλες φορες ο γραπτός λογος παρεξηγείτε,σε ρωτησα για να ειμαι σίγουρος και να ξερεις δε παρεξηγω απλα δεν ασχολουμε οτι και να λενε και προχωράω . Χαμόγελο Χαμόγελο
τοσο καιρο και δε μιλας αντε να γινουμε πολυ γιατι ενιωθα μοναξια εγω και ο κυριος Γιαννηςτ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Είμαι αθόρυβος... ακούω και δεν λέω πολλά  Κλείσιμο ματιού αλλά όταν πρέπει θα μιλήσω! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
καλα κανεις φιλε μου Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:03:10 μμ »

Τι πρέπει να εκτιμήσουμε σ' αυτό το θέμα;

Άιντε πάλι... μια απ' τα ίδια.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:04:16 μμ »

Εγω ειδα φιλε μου οτι δεν αφηνες κουβεντα να πεσει και εκει που πηγαινε να εκτονωθει το πραγμα αναβες παλι το φυτιλι...
Απο ενα σημειο το θεμα αυτο εγινε καθαρα καλαμπουρακι, 30 τοσες σελιδες και οι μισες ηταν για χαβαλε...ας πηγαινε το θεμα σε αλλη κατηγορια, εμενα με κουρασε αφανταστα. Υποψιν φιλε μου οτι δε μπορει ολο το φορουμ να διαβαζει ενα μονο θεμα, χανονται τα υπολοιπα, αν προσεξεις , στα 10 τελευταια μηνυματα που εμφανιζονται, απο ενα σημειο και μετα το τοπικ αυτο μονοπωλουσε το ενδιαφερον. Αυτο δε κανει ευκολη την αναγνωση των αλλων θεματων που μπορει να χανονται στο σωρο.

φιλε μου αναβα το φυτιλι??ποτε??οταν με αποκαλεσαν ΡΕ?? οταν με αποκαλεσαν ΝΟΥΜΕΡΟ?? οταν τα κατοχικα ηταν για σκατα σκυλου??Αλλα και παλι θα μπορουσε να μην διαβαζει καποιος το θεμα αν επεφτε το επιπεδο του!!
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:06:26 μμ »

Τι πρέπει να εκτιμήσουμε σ' αυτό το θέμα;

Άιντε πάλι... μια απ' τα ίδια.
μια ερωτηση χωρις παρεξηγηση σε παρακαλω,,πραγματικα ρωταω για να καταλαβω οπως ειπα και πριν...Δεν μπορει καποιος που δεν θελει τεποια θεματα να μην τα ανοιγει καθολου??πιστεψε με ρωταω γιατι δεν ξερω
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:10:37 μμ »

βρε παιδια δεν εχω την παραμικρη ιδεα με το αθλημα ..μπηκα γιατι θελω να μαθω ορισμενα πραγματα!!ομως μη ξερωντας για fn xf au και διαφορα τετοια λογικο δεν ειναι οτι οσο θα μαθαινα  να μιλαω για ασχετα πραγματα??? εκτος να μου πειτε <σκασε και ακου>
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:11:00 μμ »

Τι πρέπει να εκτιμήσουμε σ' αυτό το θέμα;

Άιντε πάλι... μια απ' τα ίδια.
μια ερωτηση χωρις παρεξηγηση σε παρακαλω,,πραγματικα ρωταω για να καταλαβω οπως ειπα και πριν...Δεν μπορει καποιος που δεν θελει τεποια θεματα να μην τα ανοιγει καθολου??πιστεψε με ρωταω γιατι δεν ξερω

Πήγαινε στα "Εκτός Θεματολογίας", "Κουβέντα να γίνεται", "Διάφορα" και άνοιξε ότι θέμα θέλεις.
Εγώ είδα μια "κλήση" για εκτίμηση... που είναι αυτό που πρέπει να εκτιμηθεί;
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:13:04 μμ »

Τι πρέπει να εκτιμήσουμε σ' αυτό το θέμα;

Άιντε πάλι... μια απ' τα ίδια.
μια ερωτηση χωρις παρεξηγηση σε παρακαλω,,πραγματικα ρωταω για να καταλαβω οπως ειπα και πριν...Δεν μπορει καποιος που δεν θελει τεποια θεματα να μην τα ανοιγει καθολου??πιστεψε με ρωταω γιατι δεν ξερω

Πήγαινε στα "Εκτός Θεματολογίας", "Κουβέντα να γίνεται", "Διάφορα" και άνοιξε ότι θέμα θέλεις.
Εγώ είδα μια "κλήση" για εκτίμηση... που είναι αυτό που πρέπει να εκτιμηθεί;
Να ειδες αυτο το < κληση > για εκτιμηση τι ειναι παλι??πρωτη φορα το ακουω?
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:17:09 μμ »

KATA THN AΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΤΑΧΙΣΤΑ Απορία
ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΕΝΟΤΗΤΑ!!!!!
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:17:33 μμ »

Τι πρέπει να εκτιμήσουμε σ' αυτό το θέμα;

Άιντε πάλι... μια απ' τα ίδια.
μια ερωτηση χωρις παρεξηγηση σε παρακαλω,,πραγματικα ρωταω για να καταλαβω οπως ειπα και πριν...Δεν μπορει καποιος που δεν θελει τεποια θεματα να μην τα ανοιγει καθολου??πιστεψε με ρωταω γιατι δεν ξερω

Πήγαινε στα "Εκτός Θεματολογίας", "Κουβέντα να γίνεται", "Διάφορα" και άνοιξε ότι θέμα θέλεις.
Εγώ είδα μια "κλήση" για εκτίμηση... που είναι αυτό που πρέπει να εκτιμηθεί;
Να ειδες αυτο το < κληση > για εκτιμηση τι ειναι παλι??πρωτη φορα το ακουω?

Άνοιξες ένα θέμα στην ενότητα "Εκτίμηση", την οποία παρακολουθώ.
Τις προηγούμενες 2 ημέρες έκανα αμάν να μπορέσω να δω κάποια νομίσματα φίλων που ζητούσαν βοήθεια.
Με όλο το σεβασμό και την εκτίμηση προς τον συνομιλητή μου, θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι, αν θέλεις να ανοίξεις ένα θέμα, καλό θα ήταν να είναι στην ενότητα που πραγματικά ανήκει.
Εδώ είναι η ενότητα των εκτιμήσεων. Φιλικά πάντα, δεν θέλω παρεξηγήσεις.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:19:25 μμ »

Ο Γιωργος εχει δικιο...το οτι κλειδωθηκε το θεμα δεν σημαινει τιποτα,,,εξαλλου οτι ηταν να γραφτει γραφτηκε,,,
γραφτηκαν ,μαζι και εγω οτι θες,καπου επρεπε να κλεισει,,,
Δυστυχως εκλεισε με αυτον τον τροπο,,,δεν εγινε τιποτα ,,,παμε για αλλα,,,
Αντωνη,οπως ειδες ο εποπ εγραψε με κοκκινα γραμματα κατι για τα λογια του spykat ,,,μεχρι εκει δεν ειχες κανει τιποτα απολυτως,,,μετα ομως εστειλες αυτο το μυνημα και τα εκανες μπαχαλο,,,
Αντρικιο βεβαια που βγηκες και ζητησες συγγνωμη,,,,
Το θεμα τωρα τελειωσε ,,,,θα ηθελα βεβαια να γραψει και ο spycat γιατι δεν μου αρεσει που γραφουμε ενω λειπει και μαλλον μπορει μονο το βραδυ,,,
Καλη συνεχεια,,,
θαναση τωρα που μου εξηγεις καταλαβα οτι το κλειδωμα δεν ειναι προσωπικο θεμα...αλλο καταλαβα συγνωμη...Ομως αυτο ειναι τα θεμα..μερικοι ειχανε απαιτησεις να γνωριζω και να καταλαβαινω πραγματα σε 4 ημερες
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:19:40 μμ »

Υστερα απο παρακληση συμφορουμιτη, τον οποιο και εκτιμω πολυ, θα τελειωσω το θεμα.
Η τελευταια μου κουβεντα στο νταη εδω μεσα ειναι οτι θα μου κλασει μια μαντρα ξερει τι.
Και πολυ ασχοληθηκαμε μαζι του.
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Ιανουάριος 20, 2013, 06:21:24 μμ »

KATA THN AΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΤΑΧΙΣΤΑ Απορία
ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΕΝΟΤΗΤΑ!!!!!
ρε cool παλι τα ιδια ...4 ημερες ειμαι το κερατο μου δεν ξερω σε πιο topic πρεπει να παω..αμαν πια υμαρτον!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences