Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 01, 2024, 02:07:52 πμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: πολιτικες αναλυσεις  (Αναγνώστηκε 39779 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #75 στις: Ιούνιος 27, 2013, 11:15:08 μμ »

γιατί όπως πάει μας έχετε για κάτι καλύτερο?
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #76 στις: Ιούνιος 27, 2013, 11:15:18 μμ »

να πω και την πικρια μου ..? οι μισοι απο τους θαμωνες της συζητησης,οταν πιασει η τσεπη σας λιγο ''ανεση'' και κανετε σπιτι-επιχηρηση κ.λ.π....για μεταναστες εργατες θα ψαξετε...people are people.. Ντροπή
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Ιούνιος 27, 2013, 11:35:51 μμ »

 Πρωτη απορια ο χιτλερ εβραιος δεν ηταν ?
Αφου διαβασουμε το ενα βιβλιο μηπως πρεπει να διαβασουμε και κανα αλλο βιβλιο απο την αλλη μερια για να δουμε τη λεει?
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Ιούνιος 27, 2013, 11:39:39 μμ »

Πρωτη απορια ο χιτλερ εβραιος δεν ηταν ?
Αφου διαβασουμε το ενα βιβλιο μηπως πρεπει να διαβασουμε και κανα αλλο βιβλιο απο την αλλη μερια για να δουμε τη λεει?

Εγω μονο τον ''στοχο'' διαβαζω για πολυπλευρη ενημερωση!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #79 στις: Ιούνιος 27, 2013, 11:56:46 μμ »

Πρωτη απορια ο χιτλερ εβραιος δεν ηταν ?
Αφου διαβασουμε το ενα βιβλιο μηπως πρεπει να διαβασουμε και κανα αλλο βιβλιο απο την αλλη μερια για να δουμε τη λεει?

Εγω μονο τον ''στοχο'' διαβαζω για πολυπλευρη ενημερωση!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Ρε Γιαννη θα τρελαθουμε τελειως δηλαδη;;; Θα γινουμε φιλοχιτλερικοι νοσταλγοι ενος Γερμανικου  κρατους που σημερα  πισω του εχει πασιφανως Αμερικανικη στηριξη και μας πηδαει χωρις σαλιο για να λυσει τα χρηματοοικονομικα προβληματα που το ιδιο δημιουργησε ;;;
Ημαρτον δηλαδη .
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #80 στις: Ιούνιος 28, 2013, 12:00:38 πμ »

Γιαννη μου εγω σταματησα να τον διαβαζω (στοχο-χρυση αυγη )στα 18 .Μετα πηγα φανταρος και καταλαβα τη μ ######ς εγραφε  Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #81 στις: Ιούνιος 28, 2013, 12:03:07 πμ »

Ειπα εγω τετοιο πραγμα; Απορία Απορία Απορία ???Για το πολιτευμα του εθνικοσοσιαλισμου μιλησα!Χωρις καμμια σχεση με χιτλερ,Ες Ες,φουρνους και χιροσιμες ;)Η γερμανικη εκδοση του εθνικοσοσιαλισμου ηταν ο Ναζισμος!

Ο Εθνικοσοσιαλισμός στην Ελλάδα υπήρξε κάτα την διάρκεια του Δικτατορικού Καθεστώτος του Ιωάννη Μεταξά 1936 - 1940 ο οποίος στάθηκε αντίθετος του Γερμανικού Εθνικοσοσιαλισμού και του Ιταλικού Φασισμού.
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #82 στις: Ιούνιος 28, 2013, 12:05:39 πμ »

Γιαννη μου εγω σταματησα να τον διαβαζω (στοχο-χρυση αυγη )στα 18 .Μετα πηγα φανταρος και καταλαβα τη μ ######ς εγραφε  Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο

Και πολυ αργησες!! Σαρκασμός ;DΕγω παντως τον διαβαζω γιατι εχει πολυ γελιο!!Χθες καπου εγραφε:

Πακιστανος μαχαιρωσε ομοεθνη του!Ο δραστης χρυσαυγιτης ηταν σιγουρα!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #83 στις: Ιούνιος 28, 2013, 12:10:08 πμ »

Ο φασισμος δεν ειναι γερμανικο -ελληνικο-ολλανδικο προνομιο.Και ο πακιστανος που βιασε την κοπελα φασιστας ηταν και λατρης του μεγα χιτλερ Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #84 στις: Ιούνιος 28, 2013, 12:14:15 πμ »

Βρε δε τα αφηνετε αυτα τωρα και πηγαινετε  ΕΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΕΣ  καποιο καλο παιδι εχει γενεθλεια. Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #85 στις: Ιούνιος 28, 2013, 11:59:17 πμ »

Η λύση στον οικονομικό πόλεμο είναι μια . Στάση πληρωμών ...... Αλλά όχι αυτοί προς εμάς αλλά όλοι οι έλληνες πολίτες προς αυτούς .

Η πιο σωστή κουβέντα. Το πρόβλημα είναι πώς γίνεται ταυτόχρονα από όλους μαζί και όχι από ένα-δυο μόνο. Όποιος μπορεί ας μου απαντήσει. Όλα τα άλλα, σωστά ή λάθος, είναι λόγια του αέρα.
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #86 στις: Ιούνιος 30, 2013, 03:46:30 πμ »

 
 
 
 Πρωτη απορια ο χιτλερ εβραιος δεν ηταν ?
Αφου διαβασουμε το ενα βιβλιο μηπως πρεπει να διαβασουμε και κανα αλλο βιβλιο απο την αλλη μερια για να δουμε τη λεει?
[/quote]

 
 

Ρε Γιαννη θα τρελαθουμε τελειως δηλαδη;;; Θα γινουμε φιλοχιτλερικοι νοσταλγοι ενος Γερμανικου  κρατους που σημερα  πισω του εχει πασιφανως Αμερικανικη στηριξη και μας πηδαει χωρις σαλιο για να λυσει τα χρηματοοικονομικα προβληματα που το ιδιο δημιουργησε ;;;
Ημαρτον δηλαδη .
[/quote]

Ουτε φιλοχιτελικοι να γίνουμε,ουτε φιλοκου#####στες να γίνουμε,ούτε ασυδωτοι δημοκράτες να γίνουμε,ούτε παλιαδελφές να γίνουμε σαν κιαυτές στην τηλεοραση,ουτε να λεμε την λεξη πολιτικές και μουσικές(μια η μουσικη,πολλες η μελωδίες,μια η πολιτική)ούτε την γλώσσα μας να αλλάξουμε μα ουτε και τις παραδόσεις μας.

Απλά να ξαναγίνουμε Ελληνες,ολοι σαν μια γροθιά εναντίον των βαρβάρων............
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #87 στις: Ιούνιος 30, 2013, 12:01:53 μμ »

Παιδια τα πραγματα ειναι απλα.

 Η χωρα βουλιαζει και στην βουλη οι διαφορες πολιτικες παραταξεις τσακωνονται μεταξυ τους, φανατιζοντας ετσι τον λαο ασκοπα.

Θα επρεπε ολοι να βαλουν νερο στο κρασι τους και να αφησουν τις ηλιθιες ιδεολογιες. Να κατσουν σε ενα τραπεζι ολοι μαζι να βρουν καποιες λυσεις ολοι μαζι να σωσουμε οτι σωζεται. (Θα ηθελα να το δω αυτο).

Καποτε κατα την διαρκεια της Ελληνικης επαναστασης την περιοδο του εμφυλιου, η χωρα ηταν ανω κατω. Κυβερνητικοι ενεντιων οπλαρχηγων. Τοτε εισεβαλε ο Δραμαλης στην Πελοπονησσο και ολοι ξεχασαν τις εσωτερικες διαφορες και συσπηρωθηκαν μεταξυ τους αντιμετοπιζωντας τον κοινο εχθρο, σωζωντας ταυτοχρονα την επανασταση.

Σημερα αυτος ο κοινος εχθρος δεν ειναι ο Δραμαλης αλλα η Μερκελ.

Ολοι μαζι θα κανουμε οτι κανουμε.

Περι χρυσης αυγης τι να πει κανεις? Οι παπουδες μας ηταν προσφυγες. Οι γονεις μας μεταναστες. Εμεις ρατσιστες?
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #88 στις: Ιούνιος 30, 2013, 12:28:55 μμ »

μπράβο Στελιο. Ετσι είναι τα πράγματα. +1
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #89 στις: Ιούνιος 30, 2013, 12:56:25 μμ »

Αλλο προσφυγας αλλο μεταναστης αλλο ο αιτούντος ασυλο ΚΑΙ ΑΛΛΟ Ο ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΨΕΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΝΑ ΒΙΑΣΕΙ!!Αλλο ο κυνηγος αλλο ο λαθροκυνηγος!Αλλο ο οδηγος αλλο ο καγκουρας που κανει παντιλικια.ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ;Το 80% ειναι λαθρο!!Ο επομενος που θα βρεθει στο δρομος τους ισως ειμαι εγω ή εσεις!!

Σημερα ημουν στο κεντρο της Αθηνας!Επιτρεψτε μου να εχω πιο εμπεριστατωμενη αποψη απο σας που ζειτε στην περιφερεια!! Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences