Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 30, 2024, 02:03:22 πμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 ΔΡΑΧΜΗ 1873  (Αναγνώστηκε 6401 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« στις: Ιούνιος 24, 2013, 08:02:53 μμ »

Να ανεβασω και εγω μια δραχμη που μου αρεσε  να μου πειτε τις γνωμες σας
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 24, 2013, 08:13:41 μμ »

Au details n92 (cleaned)
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 24, 2013, 08:14:15 μμ »

Πολύ όμορφη δραχμή.
Ωραίο μαλλί και αυτάκι ελάχιστα κατεβασμένο.
Πίσω, αν και οι φώτο είναι μακρινές για τα μάτια μου, είναι καλοχτυπημένη και όμορφη.
Να τη χαίρεσαι.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 24, 2013, 08:29:54 μμ »

Καλοριζικη
Ειναι συτη που πηρες διπλα μου
Καταγράφηκε

oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 24, 2013, 08:31:31 μμ »

Πολυ ομορφη δραχμη..πραγματικα
Καλοριζικη
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 24, 2013, 08:33:16 μμ »

 Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
καλοριζικη!!!
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 24, 2013, 08:38:06 μμ »

πσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!! Έκπληξη
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 24, 2013, 10:04:29 μμ »

Με προετρεψε να την παρω ενα πολυ καλο παιδι ,και σοβαρο πανω απο ολα, που ειναι μελος στο στεκι αλλα δεν γραφει μονο παρακολουθει.Μου αρεσε απο την πρωτη στιγμη που την ειδα αλλα ηθελα και ενα σπρωξιμο για να προχωρησω.Καλε μου φιλε και για αυτο και για το αλλο Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού ;)σε ευχαριστω και θα ηθελα να πω οτι μου αρεσει να μιλαω και να ανταλλασω αποψεις με ανθρωπους σαν και σενα.
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 24, 2013, 10:14:13 μμ »

Na μην δεχεσαι προτροπες ουτε γνωμες απο άλλους ηγια πράγματα που αφορούν τη δική σου συλλογή. Το ζητούμενο είναι να αρέσει σε σένα και όχι στους άλλους.
Με τα νομίσματα ισχύει το εξής, love from the first sight. Εαν ένα νόμισμα δεν σου αρέσει από την πρώτη ματιά δεν θα σου αρέσει πότε. Δική σου είναι η συλλογή, οχι των άλλων και να μην δέχεσαι ουτε προτροπες αλλά ούτε κ σχόλια που τα περισσότερα είναι κ πικρόχολα με απώτερο σκοπό να  σου ######ν την ψυχολογία.
Φιλικά,
Ρακοσυλλεκτης
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3538


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 24, 2013, 10:17:57 μμ »

Καλορίζικη Μιχάλη !Πολύ όμορφη!  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 24, 2013, 10:18:28 μμ »

Όμορφη δραχμούλα Μιχάλη.Καλοριζικη. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Ιούνιος 24, 2013, 10:38:38 μμ »

Na μην δεχεσαι προτροπες ουτε γνωμες απο άλλους ηγια πράγματα που αφορούν τη δική σου συλλογή. Το ζητούμενο είναι να αρέσει σε σένα και όχι στους άλλους.
Με τα νομίσματα ισχύει το εξής, love from the first sight. Εαν ένα νόμισμα δεν σου αρέσει από την πρώτη ματιά δεν θα σου αρέσει πότε. Δική σου είναι η συλλογή, οχι των άλλων και να μην δέχεσαι ουτε προτροπες αλλά ούτε κ σχόλια που τα περισσότερα είναι κ πικρόχολα με απώτερο σκοπό να  σου ######ν την ψυχολογία.
Φιλικά,
Ρακοσυλλεκτης
Θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου εξαλλου εχω μαθει να παιρνω αποφασεις και μαλιστα δυσκολες συμφωνα με την δικη μου κριση αλλα επειδη γνωριζω οτι στον τομεα νομισματα ακομα ειμαι σε νηπιακη ηλικια μου αρεσει να συζητω με ανθρωπους που εχουν να μου προσφερουν γνωσεις.Στην παρουσα φαση στηριζομαι πιο πολυ στο ενστικτο και λιγοτερο στην γνωση.Οσον αφορα για σχολια πικροχολα κλπ που ανεφερες Βασιλη αν το δουμε ρεαλιστικα ναι εχεις και παλι δικιο αλλα επιτρεψε μου μετα απο τοσα χρονια σουλατσαρισμα να μπορω να ψαχνω και να ανακαλυπτω ακομα καλες ανθρωπινες υπαρξεις που για μενα προσωπικα εχουν περισσοτερη αξια απο ολα τα νομισματα του κοσμου.Καλα νομισματα υπηρχαν,υπαρχουν και θα υπαρχουν αλλα καλες ανθρωπινες σχεσεις δυστηχως οσο παει γινονται ολο και πιο πολυ RARE για να χρησιμοποιησω ενα νομισματικο ορο.Φιλικα ΕΛΛΗΝΑΣ
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 24, 2013, 10:42:50 μμ »

Na μην δεχεσαι προτροπες ουτε γνωμες απο άλλους ηγια πράγματα που αφορούν τη δική σου συλλογή. Το ζητούμενο είναι να αρέσει σε σένα και όχι στους άλλους.
Με τα νομίσματα ισχύει το εξής, love from the first sight. Εαν ένα νόμισμα δεν σου αρέσει από την πρώτη ματιά δεν θα σου αρέσει πότε. Δική σου είναι η συλλογή, οχι των άλλων και να μην δέχεσαι ουτε προτροπες αλλά ούτε κ σχόλια που τα περισσότερα είναι κ πικρόχολα με απώτερο σκοπό να  σου ######ν την ψυχολογία.
Φιλικά,
Ρακοσυλλεκτης
Θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου εξαλλου εχω μαθει να παιρνω αποφασεις και μαλιστα δυσκολες συμφωνα με την δικη μου κριση αλλα επειδη γνωριζω οτι στον τομεα νομισματα σηακομα ειμαι σε νηπιακη ηλικια μου αρεσει να συζητω με ανθρωπους που εχουν να μου προσφερουν γνωσεις.Στην παρουσα φαση στηριζομαι πιο πολυ στο ενστικτο και λιγοτερο στην γνωση.Οσον αφορα για σχολια πικροχολα κλπ που ανεφερες Βασιλη αν το δουμε ρεαλιστικα ναι εχεις και παλι δικιο αλλα επιτρεψε μου μετα απο τοσα χρονια σουλατσαρισμα να μπορω να ψαχνω και να ανακαλυπτω ακομα καλες ανθρωπινες υπαρξεις που για μενα προσωπικα εχουν περισσοτερη αξια απο ολα τα νομισματα του κοσμου.Καλα νομισματα υπηρχαν,υπαρχουν και θα υπαρχουν αλλα καλες ανθρωπινες σχεσεις δυστηχως οσο παει γινονται ολο και πιο πολυ RARE για να χρησιμοποιησω ενα νομισματικο ορο.Φιλικα ΕΛΛΗΝΑΣ
Συν 10
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Ιούνιος 24, 2013, 10:49:49 μμ »

Καλορίζικο και να το χαίρεσαι είναι πραγματικά πολύ καλό!!!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #14 στις: Ιούνιος 25, 2013, 12:47:35 πμ »

Μιχάλη και Βασίλη εάν αναφέρεται σε μένα τα πόστ σχετικά με σχολιασμός κτλ εγώ μόνο φιλικά το είπα . Και αυτό γιατι στα 50 πόστ σχετικά με πως σας μοιάζει κάτι τα 47 το ερώτημα είναι τι κατάσταση είναι και πόσο κάνει η πόσο την πήρες κτλ .

Αν πάλι εγώ κατάλαβα λάθος δεν τρέχει κάτι , αύξησαν τα στατιστικά μου κατα ενα πόστ  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences