Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 10:12:04 μμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ  (Αναγνώστηκε 21834 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #75 στις: Φεβρουάριος 15, 2013, 06:33:15 μμ »

..σε παρακαλω πολυ το αντωνακη να λειπει!


Σωστα οχι και σκετο Αντωνακη...που ειναι το μου


ΠΑΘΩΣ ΚΑΙ ΜΑΘΩΣ


Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #76 στις: Φεβρουάριος 15, 2013, 06:40:23 μμ »

Τωρα κυριε συντονιστα γιατι τσιγκλας?να γραψουμε καμμια εικοσαρια σελιδες παλι και να παραπονιεται(με το δικιο του)ο κ.γιαννηςτ μετα?
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Φεβρουάριος 15, 2013, 07:47:34 μμ »

Ειμαι ενεργο μελος σε αλλα δυο σαιτ!Στο ενα μαλιστα ειμαι χρυσο μελος με πανω απο 3000 μηνυματα!Και στα δυο υπαρχει ενοτητα περι ανεμων και υδατων  και ασχετων με το αντικειμενο του σαιτ!Εκει γινοντε ατελειωτες συζητησεις για την επικαιροτητα!Δεν μπορω να καταλαβω μερικους!Ναι ειναι ενα σαιτ συλλεκτισμου αλλα ειναι και περισσοτερο ενα φορουμ!Εγω προσωπικα διαβασα ολη την κατοχιαδα και το ευχαριστηθηκα!Αν καποιος δεν θελει δεν διαβαζει!Σε καποια σημεια με τον Αντωνη χανιωτη γελασα με την καλη εννοια του ορου!Τα γραφομενα του σε καποια σημεια ηταν ευχάριστα!!
Υπαρχουν καποια μελη που στατιστικα γραφουν περισσοτερα περι ανεμων και υδατων παρα για νομισματα!Αυτους θα τους διωξουμε με τις κλωτσιες;
Τωρα αν υπαρχει προβλημα με το χωρο του σαιτ το οποιο πληρωνει ο Διαχειριστης τοτε αυτο ειναι αλλο θεμα και οποια αποφαση του ειναι σεβαστη!
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Μαρινα
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 739



Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Φεβρουάριος 15, 2013, 08:07:47 μμ »

E oχι και με τις κλωτσιες βρε Μιλου - ηλπιζα σε...ξεπροβοδισμα τουλαχιστον ...... Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

soyez realistes , demandez l' impossible
ntasaef4
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 197


si vis pacem, para bellum


Προφίλ
« Απάντηση #79 στις: Φεβρουάριος 16, 2013, 05:42:11 μμ »

Πουλάμε μόνο συλλεκτικά σύμφωνα με τους όρους του Στεκιού..ο φίλος από άγνοια να υποθέσω έκανε φάουλ..ίσως το σχόλιο που έκανες Αντώνη να θεωρήθηκε κάπως ειρωνικό.Ο γραπτός λόγος είναι παρεξηγήσιμος.Δεν πιστεύω να υπάρχει πρόθεση από κανένα να προσβάλλει κανέναν ούτε από τους διαχειριστές σε εσένα ούτε από εσένα στον φίλο με το κράνος..κατά τη γνώμη μου ας μη δωθεί συνέχεια,πρόκειται για παρεξήγηση όπως το βλέπω εγώ..

Τώρα που το σκέφτομαι αν έσπαγε η κατηγορία των πωλήσεων σε συλλεκτικά και μη συλλεκτικά,ίσως θα ήταν καλύτερα!Να υποθέσω και άλλοι θα έχουν πράγματα για πώληση,αγαθά ή υπηρεσίες.

Φίλε μου ο όρος αυτός που αναφέρεις δεν υπήρχε πριν βάλω την αγγελία και για αυτό την έβαλα  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
donsoc1
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 657


Προφίλ
« Απάντηση #80 στις: Φεβρουάριος 17, 2013, 01:18:08 μμ »

Πουλάμε μόνο συλλεκτικά σύμφωνα με τους όρους του Στεκιού..ο φίλος από άγνοια να υποθέσω έκανε φάουλ..ίσως το σχόλιο που έκανες Αντώνη να θεωρήθηκε κάπως ειρωνικό.Ο γραπτός λόγος είναι παρεξηγήσιμος.Δεν πιστεύω να υπάρχει πρόθεση από κανένα να προσβάλλει κανέναν ούτε από τους διαχειριστές σε εσένα ούτε από εσένα στον φίλο με το κράνος..κατά τη γνώμη μου ας μη δωθεί συνέχεια,πρόκειται για παρεξήγηση όπως το βλέπω εγώ..

Τώρα που το σκέφτομαι αν έσπαγε η κατηγορία των πωλήσεων σε συλλεκτικά και μη συλλεκτικά,ίσως θα ήταν καλύτερα!Να υποθέσω και άλλοι θα έχουν πράγματα για πώληση,αγαθά ή υπηρεσίες.

Φίλε μου ο όρος αυτός που αναφέρεις δεν υπήρχε πριν βάλω την αγγελία και για αυτό την έβαλα  Κλείσιμο ματιού

Θεωρώ ότι για το θέμα έγινε πολύ κακό χωρίς λόγο.Είχα την εντύπωση πως ο όρος αυτός υπήρχε από παλιά.Εφόσον δεν υπήρχε σου ζητώ συγνώμη που θεώρησα πως έκανες φάουλ ακόμα όμως και αν έκανες το θεωρώ αδικαιολόγητο να πάρει τέτοια διάσταση το θέμα αυτό.Την γνώμη μου επί του θέματος την εξέφρασα σε προηγούμενες δημοσιεύσεις.Από εκεί και πέρα υπάρχουν διαχειριστές,επόπτες,αρμόδιοι να ρυθμίζουν τις όποιες αντιδικίες,διαφωνίες κλπ.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #81 στις: Φεβρουάριος 17, 2013, 03:48:07 μμ »

Η προσωπικη αποψη ειναι οτι κακως εγινε θεμα!!!! Απορία

Ακομα και αν υπηρχε ορος να αναρτωνται ΜΟΝΟ συλλεκτικα θεωρω οτι θα μπορουσατε να το δειτε εστω και σαν μια  μεμονομενη φιλικη συναδελφικη εξυπηρετηση, να μην το κανετε θεμα . Αντιθετως γεμισατε καμπορες σελιδες αχρηστης διαφωνιας Απορία
Καταγράφηκε
ntasaef4
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 197


si vis pacem, para bellum


Προφίλ
« Απάντηση #82 στις: Φεβρουάριος 17, 2013, 03:52:36 μμ »

Σωτήρη κατ' εμέ οι όροι είναι για να τηρούνται, γι αυτό πριν σηκώσω την αγγελία τους έριξα μια ματιά παρόλα αυτά έγραψα και "ΑΣΧΕΤΟ" στον τίτλο..
Όντως πολύς ντόρος για το τίποτα  Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #83 στις: Φεβρουάριος 17, 2013, 06:46:03 μμ »

Η προσωπικη αποψη ειναι οτι κακως εγινε θεμα!!!! Απορία

Ακομα και αν υπηρχε ορος να αναρτωνται ΜΟΝΟ συλλεκτικα θεωρω οτι θα μπορουσατε να το δειτε εστω και σαν μια  μεμονομενη φιλικη συναδελφικη εξυπηρετηση, να μην το κανετε θεμα . Αντιθετως γεμισατε καμπορες σελιδες αχρηστης διαφωνιας Απορία

Εδω τα λογια σου Σωτηρακι που μου ριχνεις 3 χρονια με βρισκουν απολυτος συμφωνο!!
Την αγγελια του φιλου την ειχα  δει, ειδα επισεις και το ΑΣΧΕΤΟ που ειχε βαλει τιτλο.
Μονος του ηξερε οτι ηταν σε λαθος μερος αλλα σου λεει μπορει καποιος να υπαρχει να ενδιαφερετε.
Οταν εγινε θεμα και του κανανε μπαχαλο την πωληση του παιδιου το ειπα και σε πριβε μηνυμα σε αυτον που το ξεκινησε.
Λεω του χαλασατε την πωληση του παιδιου , τι καταλαβατε?

Τωρα μιλαω γενικα διχως να στοχευω καπου:
Πολλες φορες καποια ατομα τρωγωνται για θεματα που δεν τους αφορουν!!
Γιατι ο ταδε σηκωσε αυτο?
Γιατι ο δεινα δινει εκεινο?
Βρε αφου δεν σε ενδιαφερει γιατι ανακατευεσε?
Γιατι να μπεις να κανεις φασαρια καπου που δεν υπαρχει?
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #84 στις: Φεβρουάριος 17, 2013, 06:50:47 μμ »

οσο σκαλιζοντε ...... Βρωμάνε!!!
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #85 στις: Φεβρουάριος 17, 2013, 07:12:19 μμ »

ωχχχ ερχετε χείμαρρος Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #86 στις: Φεβρουάριος 17, 2013, 07:15:29 μμ »

ωχχχ ερχετε χείμαρρος Έκπληξη Έκπληξη
εσυ εχεις γινει πολυ πονηρος,, Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #87 στις: Φεβρουάριος 17, 2013, 07:21:30 μμ »

φιλε γιωργο,πιστευω οτι ειναι φυσιολογικο και ανθρωπινο,και κανεις πιστευω δεν θα το σχολιαζε!αν σε ενα ποστ γενικου ενδιαφεροντος εξηγουσε ο φιλος μας,οτι για διαφορους λογους πουλουσε το συγκεκριμενο κρανος!ποιον θα πειραζε?τωρα αν με τα νομισματα,μεταλλια κλπ,πουλαμε διαφορα,τι να πω?σιγουρα στην εποχη που ζουμε,ολοι καταλαβαινουμε οτι πολλοι συνανθρωποι μας εχουν οικονομικη αναγκη!ετσι ομως δινετε λαβη,για κακο προηγουμενο,με οτι αυτο συνεπαγετε!ποιος απο εμας εχει προβλημα με τον φιλο,και γιατι?αυτο πιστευω οτι πρεπει να εχει τονισθει!στα ειδη που πρεπει να πωλουνται η δημοπρατουνται!μετα αν καποιος αλλος,πουλουσε παλι κατι ασχετο!ποιος θα εξηγουσε στον δευτερο?οτι αυτο εγινε κατ εξαιρεσιν.ισως αυτο θα επρεπε να τονισθει η τελικα να δημιουργηθει και ειδικο ποστ,για διαφορα ασχετα συλλεκτισμου ειδη!χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #88 στις: Φεβρουάριος 17, 2013, 07:28:07 μμ »

Συμφωνώ
Υ.Γ το πα οτι ερχετε δεν το πα?? Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #89 στις: Μάρτιος 27, 2013, 09:31:19 μμ »

Οποιος θελει μπρικια , εχω παλια χαλκινα,  συλλογη,  να του τα δειξω εαν υπαρχει ενδιαφερον αγορας  Μεγάλο χαμόγελο
σκετο παλιατζιδικο εισαι.... ; Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
απ'ολα εχει το μαγαζι...!!
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences