Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 30, 2024, 10:16:48 μμ
Σελίδες: [1] 2 3 ... 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ  (Αναγνώστηκε 21889 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 04:00:53 μμ »

Για να δουμε  θα μου το κλεισετε το στομα παλι???Θα προσπαθησω να ειμαι οσο ηρεμος γινετε!!
Απαντηση στον φιλο millou
Σρατιωτακι ημουν το 1989 τοτε ειχα του ανωτερους και εκανα μογκο!!
Τωρα εχουμε 2013 ειμαι ενας ΑΝΘΡΩΠΟΣ 42 ετων με αξιοπρεπεια και ηθος απαιτω την ελευθερια λογου και απαιτω να με σεβοντε
Εμαι μελος εδω μεσα οποτε εχω δικαιωμα να εκφρασω γνωμη αν κατι μου φαινετε παραξενο
Δεν επεβαλα ορους το τι θα μπει εδω και τι οχι..απλα ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΑ..και ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΑ γιατι πριν 1 μηνα ξαναλεω χρεωθηκα εγω οτι ριχνω το επιπεδο του ΣΤΕΚΙ ΣΥΛΛΕΚΤΩΝ
Τελικα πειτε μου τι ισχύει καλοι μου φιλοι??
Θελω εδω και οχι σε πμ να μου πειτε που ειμαι λαθος!
Και οχι μονο συντονιστες εποπτες  διαχειριστες και χρυσα μελη.......απαντες!!!
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 04:14:10 μμ »

Αντώνη ο γραπτός λόγος είναι δύσκολος, δυσκολότερος από τον προφορικό. Έτσι, οταν γραφει κάποιος σε κάποιον άλλον μπορεί να γίνει παρεξήγηση ευκολότερα καθώς το 'υφος' δεν είναι ορατό όπως στο face to face. Οι περισσότεροι καβγάδες στο στέκι εάν είχαν γίνει live οι συζητησεις, απλά, δεν θα είχαν γίνει καν.
Το εχω παρατηρήσει και σε εμένα αυτό γι αυτό και στο λέω.

Παντα με καλή διάθεση.Βασίλης.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 04:14:54 μμ »

Ενα μηνυμα απο μελος που αφορουσε εμενα πριν ενα μηνα


<Εγω παλι θα πω οτι βαριεμαι  0ικτρα να διαβαζω κατεβατα με ασχετα πραγματα μεσα στις ενοτητες.
Ας κανουμε ολοι μια προσπαθεια καπως να μειωθει η υπερβολη.>

Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 04:17:53 μμ »

αλλο ενα

καταλαβαινω οτι γινομε κουραστικος!ειπα μηπως το στεκι,ξαναγινει στεκι συλλεκτων με αποψεις,στοιχεια,κρισεις,κλπ και οχι με απαντησεις που συνηθως βλεπουμε,και τεκμηριωνουν καποιοι ενα θεμα!παντως δεν θα ξαναενοχλησω με τα γραφομενα μου!τωρα αν καποιος καταλαβε κατι?θετικο ειναι!χαιρετω,
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 04:25:23 μμ »

Τοσο δυσκολο εινα να δωσετε μια απαντηση?Απορία?
Πουλαμε οτι θελουμε εδω μεσα???θελω να ξερω!!!!!
Καταγράφηκε
Μαρινα
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 739



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 04:27:20 μμ »

Εγω παντως Αντωνακη μολις εγραψα κατι ( γκιες γουατ)  α σ χ ε τ ο .....  σε αλλο τοπικ , διοτι α)το χω και συνηθειο  γενικως να φλυαρω   β) δεν χωνευω τους κανονες   γ ) ειμαι υδροχοος ......   ( αληθεια βρε παιδια οι υπολοιποι γιατι δεν ψηφιζετε ?  Θυμός )


Τωρα αν θελουμε να  ε ι σ α σ τ ε    αυστηροι   θα  επρεπε σε πολλα θεματακια να εχει μπει φραγμος και ντιλιτ καπακι . Απο την αλλη δεν εγινε και τιποτα με το να εχεις και ασχετα τοπικ  , χαλαρωσε  , φτιαξε κι ενα καφεδακι και διαβασε ο,τι προτιμας .....  
Καταγράφηκε

soyez realistes , demandez l' impossible
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 04:30:36 μμ »

Εγω παντως Αντωνακη μολις εγραψα κατι ( γκιες γουατ)  α σ χ ε τ ο .....  σε αλλο τοπικ , διοτι α)το χω και συνηθειο  γενικως να φλυαρω   β) δεν χωνευω τους κανονες   γ ) ειμαι υδροχοος ......   ( αληθεια βρε παιδια οι υπολοιποι γιατι δεν ψηφιζετε ?  Θυμός )


Τωρα αν θελουμε να  ε ι σ α σ τ ε    αυστηροι   θα  επρεπε σε πολλα θεματακια να εχει μπει φραγμος και ντιλιτ καπακι . Απο την αλλη δεν εγινε και τιποτα με το να εχεις και ασχετα τοπικ  , χαλαρωσε  , φτιαξε κι ενα καφεδακι και διαβασε ο,τι προτιμας .....  
[/quo                                                                                                                                                                    Μαρινακι...εσυ αν θυμασε εκανες αρκετες μερες να χαλαρωσεις!!!
Καταγράφηκε
Μαρινα
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 739



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 04:31:50 μμ »

Οσο για τι πωλειται εδω μεσα....  εγω θα ελεγα να εστιασεις στην τρελα που πωλειται εξω κι οχι στις εξαιρεσεις τυπου κρανος ....   Και επειδη  θες συγκεκριμενη απαντηση περι του κρανους....   εμενα μου κανει εντυπωση που τον βλεπεις τον φιλο να πουλαει γυναικειο κρανος , παει να πει οτι τα τσουγκρισε με την γκομενετα  κι αντι να του συμπαρασταθειτε , αντι να του ριξετε ενα καψουροτραγουδο να χει ν ακουει βρε αδερφε , αρχισατε το ψειρισμα τι επιτρεπεται και τι οχι ....   τς τς τς ......
Καταγράφηκε

soyez realistes , demandez l' impossible
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 04:34:38 μμ »

Οσο για τι πωλειται εδω μεσα....  εγω θα ελεγα να εστιασεις στην τρελα που πωλειται εξω κι οχι στις εξαιρεσεις τυπου κρανος ....   Και επειδη  θες συγκεκριμενη απαντηση περι του κρανους....   εμενα μου κανει εντυπωση που τον βλεπεις τον φιλο να πουλαει γυναικειο κρανος , παει να πει οτι τα τσουγκρισε με την γκομενετα  κι αντι να του συμπαρασταθειτε , αντι να του ριξετε ενα καψουροτραγουδο να χει ν ακουει βρε αδερφε , αρχισατε το ψειρισμα τι επιτρεπεται και τι οχι ....   τς τς τς ......

Εισαι απιστευτη!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Μαρινα
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 739



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 04:36:01 μμ »

@  Αντωνης : Φυσικα κι εκανα αρκετες μερες να χαλαρωσω διοτι οι γυναικες εχουμε κατ εξοχην δικαιωμα στην υστερια  Μεγάλο χαμόγελο   Ομως αλλο σου γραψα και τωρα με αυτο βγηκες εκτος θεματος.... κανε φοκους στο περι κανονων και κατα ποσο αξιζει να τους ακολουθει καποιος κατα γραμμα . Αλλοι το κανουν , εγω οχι...θεωρω  οτι χανεις ολη την πλακα ετσι ... αν εσυ θες πρωτοκολλο σε ενα φορουμ που θεμα εχει την συλλογη (αρα χ ο μ π υ )  τοτε  κατι δεν συναδει σε αυτο με την εννοια του χομπυ ....
Καταγράφηκε

soyez realistes , demandez l' impossible
donsoc1
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 657


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 04:38:59 μμ »

Mε κάλυψε με την απάντησή του ο Βασίλης (solferino).
Ας πέσουν οι όποιοι τόνοι υπάρχουν,αν υπάρχουν.
Από εμένα όλα καλά! και όλα χρειάζονται με μέτρο πάντα.και ο χαβαλές και η σοβαρότητα άλλες φορές και οι διαφωνίες είναι υγιές να υπάρχουν..
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 04:51:29 μμ »

Ας εξηγησω τι εγινε
1   Δεν εκανα κανενα θεμα με τον φιλο που πουλαγε το κρανος
2   Εστειλα 3 ερωτιματικα του τυπου..< κρανος? εδω μεσα??>
3   Σε ενα λεπτο μεσα το διεγραψαν
     ακομα δεν ξερω ποιος και γιατι!
4   Τα ξαναεβαλα..τα ερωτιματικα.
5    Μου εβαλαν τις φωνες και καλα τι με ναοιζει εμενα τι πουλαει ο αλλος
6   Ειχα και εγω ενα ωραιο ΜΠΡΙΚΙ και το εβαλα στο ΠΩΛΕΙΤΕ
     φυσικα το διεγραψαν αμεσως
Τελικα πουλαμε οτι θελουμε  ΝΑΙ η ΟΧΙ??
Καταγράφηκε
Μαρινα
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 739



Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 05:01:44 μμ »

Πουλαμε ο,τι συναδει με το φορουμ , αλλα και  μια εξαιρεση μπορει να γινει κατα την γνωμη μου , αρκει να μην ειναι κακοπροαιρετη . Στο κατω κατω μωρε ενα κρανος ηθελε να πουλησει ο ανθρωπος , ολο αντρες ειστε εδω μεσα , ειπε να το βαλει.....   Το μπρικι απ την αλλη που εβαλες εσυ εχει αλλο ταργκετ γκρουπ , αρα σου προτεινω το φορουμ των νεων μαμαδων  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

soyez realistes , demandez l' impossible
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 05:04:58 μμ »

Πουλαμε ο,τι συναδει με το φορουμ , αλλα και  μια εξαιρεση μπορει να γινει κατα την γνωμη μου , αρκει να μην ειναι κακοπροαιρετη . Στο κατω κατω μωρε ενα κρανος ηθελε να πουλησει ο ανθρωπος , ολο αντρες ειστε εδω μεσα , ειπε να το βαλει.....   Το μπρικι απ την αλλη που εβαλες εσυ εχει αλλο ταργκετ γκρουπ , αρα σου προτεινω το φορουμ των νεων μαμαδων  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
βλεπεις Μαρινα ποσο ευκολα και γρηγορα αλλαζουν οι ρολοι!!!
πριν μερες προσπαθούσα να στο ριξω εγω στο καλαμπουρι για να ηρεμήσεις!
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 05:10:23 μμ »

Οποιος θελει μπρικια , εχω παλια χαλκινα,  συλλογη,  να του τα δειξω εαν υπαρχει ενδιαφερον αγορας  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Σελίδες: [1] 2 3 ... 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences