Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 20, 2024, 01:18:28 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Προσφορές: Mια νέα πρόταση  (Αναγνώστηκε 18343 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 18, 2019, 08:54:38 πμ »

Δεν χρειάζονται όλα αυτά. Προσωπικά οπωσδήποτε αναγνωρίζω ότι οι συντονιστές δεν είναι κατ’επάγγελμα ασφαλώς και έχουν πολλά να σκεφτούν και να λάβουν υπόψιν τους που οι υπόλοιποι ίσως να μην μπορούμε να αντιληφθούμε. Θέλει τον χρόνο του φυσικά. Δεν βοηθάει και η αποχή συμμετοχής που είναι μεν απογοητευτικό αλλά κακά τα ψέματα παρά τους 10.000+ μέλη οι ενεργοί τουλάχιστον στον τομέα νομισμάτων είναι ελάχιστοι και ίσως ο αριθμός 58 που πήραν μέρος στην ψηφοφορία-δημοσκόπηση ναι είναι ενδεικτικός.

Ειρήνη υμίν δεν θα χαλάσουμε και τις καρδιές μας.
Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
komismhden
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 292


Φοβάμαι Πολύ....


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Δεκέμβριος 18, 2019, 09:10:18 πμ »

Πρωτη φορα σμρ.βλεπω το θέμα. ΩΡΑΊΑ  μου ακούγεται  η ιδεα του κ Γιώργου  κ με ανοιχτες προσφορές. Κ με επιθυμητή  τιμή  ακομα καλυτερα.Συν οτι βαζοντας μια.προσφορα χωρις επιθυμητή  τιμη ο αγοραστής  είναι  λιγο επιφυλακτικος για την τιμη που  θα πει.
Καταγράφηκε
Διηνέκης
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1660

Άρχε σεαυτού


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Δεκέμβριος 18, 2019, 10:04:49 πμ »

Τελευταία και σε αυτό το φόρουμ κ σε άλλα,βλέπω πολλά άτομα που προσπαθούν να δημιουργήσουν μια προσωπική "σταυροφορία" προκειμένου να "πολεμήσουν" το "κατεστημένο" και να παρουσιαστούν σαν "αγωνιστές" της ελευθερίας και της δημοκρατίας φτάνοντας και στα όρια της μαρτυροποιησης (αποχώρηση από το εκάστοτε φόρουμ)..... χαλαρώστε παιδιά....ένα φόρουμ είναι όπου προσπαθούμε να ξεφύγουμε λίγο από την καθημερινότητα ασχολούμενοι με το χόμπυ μας....αν είναι να τσακωνόμαστε για την κάθε δημοπρασία, προσφορά, πώληση καλύτερα να τις καταργήσουμε τελείως....κ κάτι ακόμα,εδώ δεν βρισκόμαστε σε έναν αυτοδιαχειριζομενο χώρο,για να έχουμε λόγο όλοι μας για τα πάντα....εδώ είμαστε φιλοξενούμενοι σε ένα φόρουμ που δημιουργήθηκε και "τρέχει" από κάποια άτομα....καλό είναι να δείχνουμε κ λίγο σεβασμό στους σπιτονοικοκυριδες.....
Καταγράφηκε
dtsartsanis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 406

Dig Deep, Live Strong


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Δεκέμβριος 18, 2019, 04:47:17 μμ »

Τελευταία και σε αυτό το φόρουμ κ σε άλλα,βλέπω πολλά άτομα που προσπαθούν να δημιουργήσουν μια προσωπική "σταυροφορία" προκειμένου να "πολεμήσουν" το "κατεστημένο" και να παρουσιαστούν σαν "αγωνιστές" της ελευθερίας και της δημοκρατίας φτάνοντας και στα όρια της μαρτυροποιησης (αποχώρηση από το εκάστοτε φόρουμ)..... χαλαρώστε παιδιά....ένα φόρουμ είναι όπου προσπαθούμε να ξεφύγουμε λίγο από την καθημερινότητα ασχολούμενοι με το χόμπυ μας....αν είναι να τσακωνόμαστε για την κάθε δημοπρασία, προσφορά, πώληση καλύτερα να τις καταργήσουμε τελείως....κ κάτι ακόμα,εδώ δεν βρισκόμαστε σε έναν αυτοδιαχειριζομενο χώρο,για να έχουμε λόγο όλοι μας για τα πάντα....εδώ είμαστε φιλοξενούμενοι σε ένα φόρουμ που δημιουργήθηκε και "τρέχει" από κάποια άτομα....καλό είναι να δείχνουμε κ λίγο σεβασμό στους σπιτονοικοκυριδες.....
+1000 sjw - social justice warriors κατά τας γραφάς
Καταγράφηκε
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Δεκέμβριος 20, 2019, 08:21:52 μμ »

Πρωτη φορα σμρ.βλεπω το θέμα. ΩΡΑΊΑ  μου ακούγεται  η ιδεα του κ Γιώργου  κ με ανοιχτες προσφορές. Κ με επιθυμητή  τιμή  ακομα καλυτερα.Συν οτι βαζοντας μια.προσφορα χωρις επιθυμητή  τιμη ο αγοραστής  είναι  λιγο επιφυλακτικος για την τιμη που  θα πει.

Ακούστε λοιπόν τι λέει εδώ ο κόμης. Πρώτη φορά  το βλέπει στις 18/12 ενώ το θέμα έχει αναρτηθεί από 15/12 δηλαδή 3 ημέρες πριν.
Εδω λοιπόν τίθεται ένα σοβαρό θέμα θέασης. Το ίδιο θέμα τώρα που γράφω (20/12) δεν υπάρχει καν στα τελευταία  10 μηνύματα χ 10 σελίδες= 100 μηνύματα έτσι; για να το βρει κάποιος θα πρέπει να το ψάξει αν έχει υπομονή και τελικά εντάξει δεν θα το βρει  ας μην γελιόμαστε.  

Πως λοιπόν περιμένουμε να γράψει ο κόσμος την γνώμη του σε μια πρόταση ή πως να να ψηφίσει καποιος όταν μετά από μια μέρα μόνο άντε δυο το θέμα έχει φύγει από τα τελευταία που εκεί μπαίνουμε όλοι μετά τίποτα. Το χάνουμε.

Τώρα να κάνω ακόμα μια πρόταση όταν μάλιστα οι άλλες δυο που έχω κάνει εκκρεμούν θα με πείτε ή γραφικό ή κουραστικό. Δεν πρέπει όμως θέματα δημοσίου ενδιαφέροντος όπως προτάσεις ή ψηφοφορίες να μένουν στην πρώτη σελίδα σε μια θέση που όλοι βλέπουμε και πάντα στην home page?
Πως αλλιώς δηλαδή περιμένουμε συμμετοχή και μετά λέμε «ε αφού δεν έχει ενδιαφέρον και συμμετοχή»....

Τι λέτε;
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 20, 2019, 08:27:57 μμ από gkounto » Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2582


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Δεκέμβριος 20, 2019, 10:03:21 μμ »

Πρωτη φορα σμρ.βλεπω το θέμα. ΩΡΑΊΑ  μου ακούγεται  η ιδεα του κ Γιώργου  κ με ανοιχτες προσφορές. Κ με επιθυμητή  τιμή  ακομα καλυτερα.Συν οτι βαζοντας μια.προσφορα χωρις επιθυμητή  τιμη ο αγοραστής  είναι  λιγο επιφυλακτικος για την τιμη που  θα πει.


Μήπως τώρα με αυτό έχουμε ένα υβρίδιο πωλήσεων και δημοπρασιών;. Ποια η διάφορα μιας προσφοράς με επιθυμητή τιμή (πώληση;)Που μπορεί κάποιος να κάνει προσφορές (δημοπρασία;) και που στο τέλος αν θέλει το δίνει το νόμισμα (αυτό μου και κάνει λίγο fb).Και όλα αυτά που διαφέρουν απο μια πώληση, (που πολύ σωστά), υποχρεούμαι να βάλω τιμή, αλλά έχω και το περιθώριο για παζάρι;.

Πιστεύω οτι καλώς είναι καμωμένα τα περί πωλήσεων, δημοπρασιών και προσφορών......ίσως, τώρα στις "προσφορές",αν κάποιος μπορεί να μπερδεύεται, ε, να το μετονομάσουμε σε " νομίσματα προς διάθεση".

Υγ...   Παραμένει η άποψη μου, ότι ίσως για τις δημοπρασίες να ήταν ένα θετικό το να ελευθερωθεί το ποσό εκκίνησης....Αυτά, και καλό βράδυ Χαμόγελο.
Καταγράφηκε
gemuncey23
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1793


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Δεκέμβριος 20, 2019, 11:55:58 μμ »

Μια χαρά είναι το υφιστάμενο καθεστώς των προσφορών. Διατίθεται κάτι προς πώληση και οι ενδιαφερόμενοι δηλώνουν τις προσφορές τους. Απλούστατα πράγματα.
Καταγράφηκε
digo
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1056



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Δεκέμβριος 21, 2019, 12:49:35 μμ »

Πρωτη φορα σμρ.βλεπω το θέμα. ΩΡΑΊΑ  μου ακούγεται  η ιδεα του κ Γιώργου  κ με ανοιχτες προσφορές. Κ με επιθυμητή  τιμή  ακομα καλυτερα.Συν οτι βαζοντας μια.προσφορα χωρις επιθυμητή  τιμη ο αγοραστής  είναι  λιγο επιφυλακτικος για την τιμη που  θα πει.

Ακούστε λοιπόν τι λέει εδώ ο κόμης. Πρώτη φορά  το βλέπει στις 18/12 ενώ το θέμα έχει αναρτηθεί από 15/12 δηλαδή 3 ημέρες πριν.
Εδω λοιπόν τίθεται ένα σοβαρό θέμα θέασης. Το ίδιο θέμα τώρα που γράφω (20/12) δεν υπάρχει καν στα τελευταία  10 μηνύματα χ 10 σελίδες= 100 μηνύματα έτσι; για να το βρει κάποιος θα πρέπει να το ψάξει αν έχει υπομονή και τελικά εντάξει δεν θα το βρει  ας μην γελιόμαστε.  

Πως λοιπόν περιμένουμε να γράψει ο κόσμος την γνώμη του σε μια πρόταση ή πως να να ψηφίσει καποιος όταν μετά από μια μέρα μόνο άντε δυο το θέμα έχει φύγει από τα τελευταία που εκεί μπαίνουμε όλοι μετά τίποτα. Το χάνουμε.

Τώρα να κάνω ακόμα μια πρόταση όταν μάλιστα οι άλλες δυο που έχω κάνει εκκρεμούν θα με πείτε ή γραφικό ή κουραστικό. Δεν πρέπει όμως θέματα δημοσίου ενδιαφέροντος όπως προτάσεις ή ψηφοφορίες να μένουν στην πρώτη σελίδα σε μια θέση που όλοι βλέπουμε και πάντα στην home page?
Πως αλλιώς δηλαδή περιμένουμε συμμετοχή και μετά λέμε «ε αφού δεν έχει ενδιαφέρον και συμμετοχή»....

Τι λέτε;


Λέω γεια σου ρε Γιώργο, γι αυτό σε είχα χασει, αν κι έχω χαθεί από όλες τις online κοινότητες. Η παρατήρηση σου περί απίστευτης ταχύτητας εξαφάνισης ενδιαφερόντων θεμάτων από τις 10 σελίδες, κι επειδή δεν αφιερώνουμε όλοι τον ίδιο χρόνο θέασης , ήταν και παραμένει το κυριότερο μου πρόβλημα με το στέκι. Ανεβαίνουν 100 αδιάφορα σε εμένα και στους περισσότερους θέματα, αλλά το ένα και καλό της εβδομάδας πχ το έχω χάσει.

Η ΘΕΑΣΗ!

Αυτή χρειάζεται βελτίωση! Είστε πολύ δημοφιλείς, τι να κάνουμε;

Χαιρετώ την ωραία παρέα.
Καταγράφηκε
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Δεκέμβριος 21, 2019, 04:39:26 μμ »

Γεια σου Δημήτρη μας έχουν λείψει τα ωραία σου.
Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #24 στις: Δεκέμβριος 21, 2019, 04:57:18 μμ »

δεν ειμαι σιγουρος τι προτεινετε για την θεαση
εχουμε την μεθοδο του καρφιτσωματος
καρφιτσωνουμε καποια θεματα οπως δημοπρασιες αγαπης, κανονες, διαφορα θεματα που επειγουν
απο κει και περα ειναι επικινδυνο να διαλεγω εγω ή καποιος αλλος συντονιστης ποια θεματα να καρφιτσωνουμε
γτ το θεμα για την R5 λιρα να ειναι λιγοτερο σημαντικο απο αυτο εδω δλδ, και να καρφιτσωσω αυτο και οχι εκεινο
κι αν ειναι να καρφιτσωνω μια προταση τοτε πρεπει να τις καρφιτσωνω ολες αρα χανεται το νοημα
γενικα τα θεματα στα μη αναγνωμσενα πανε πιο πανω οσο υπαρχει κινηση και σε ενα φορουμ αυτος ειναι ο υγιης τροπος για το "ξεκαθαρισμα", απο την συμμετοχη φαινεται και που υπαρχει ενδιαφερον

εχετε στα χερια σας ως μελη το οπλο των ειδοποιησεων
μπορειτε να πατε σε ενα θεμα που σας ενδιαφερει και να διαλεξετε να σας ερχονται ειδοπιησεις για αυτο
μπορειτε επισης να πατε στις κατηγοριες που σας ενδιαφερουν και να επιλεξετε εκεινες τις κατηγοριες για τις οποιες θελετε να ενημερωνεστε


εγω δεν το χρησιμοποιω γτ αναγκαστικα πρεπει να διαβαζω τα παντα και εχω χρονια να το χρησιμοποιησω δλδ, αλλα λογικα δουλευει ακομα. αμα δε δουλευει ενημερωστε μας να το διορθωσουμε.
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
noobcollector
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 556


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Δεκέμβριος 21, 2019, 05:56:27 μμ »

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά!
Οι ειδοποιήσεις αν δεν κάνω λάθος είναι μέσω mail. Καλό θα ήταν να υπάρχει ένα notification/alert στο user interface του φόρουμ ώστε να το βλέπεις όπως βλέπεις ότι έχεις νέα μηνύματα.
Αν κάνω λάθος συγχωρέστε με.
Καταγράφηκε

digo
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1056



Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Δεκέμβριος 21, 2019, 06:07:24 μμ »

Αυτό είναι μια πρόταση. Τα καρφιτσώματα συνήθως αφορούν θέματα φιλανθρωπίας, η θέματα που θα είναι μόνιμα χρήσιμα σε όλα η τα περισσότερα μέλη κλπ.

Ενίοτε όμως, κι εδώ στο στέκι που η κίνηση είναι σαφώς πολλαπλάσια από αλλα φορα, πέφτει ένα θέμα, στην αρχή δεν το παίρνεις χαμπάρι, η μόνον λίγοι, και ξαφνικά παίρνει φωτιά. Όχι γιατί πέφτουν «μπινελικια», αυτό να λείπει, αλλά επειδή για τον άλφα η βήτα λόγο το θέμα απέκτησε παρά πολύ ενδιαφέρον, είτε με τη συμβολή κάποιου άλλου μέλους από αυτόν που το ξεκίνησε, η ακόμη και από την αρχή.

Θα φανεί από τον αριθμό απαντήσεων και θεάσεων. Παρά ταύτα, εάν εγώ λείπω, η για οποιοδήποτε λόγο δεν μπω στο στεκι για (ας πούμε) 9 μέρες, πάει το έχασα. Ακόμη κι ένα υπέρ ενδιαφέρον θέμα κάποια στιγμή τελειώνει. Δεν υπάρχει τίποτε άλλο να ειπωθεί. Η ακόμη και κλειδώνει, επειδή ειπώθηκαν ανάρμοστα λόγια, τα οποία δεν μειώνουν αναγκαστικά το ενδιαφέρον.

Πως θα το βρω εγώ που μπαίνω στο στεκι μετά από 9, 19 η 29 μέρες; Μήπως να υπήρχε μια ενότητα με τα πλέον δημοφιλή θέματα, βασισμένα στον αριθμό θεάσεων (αλλά και απαντήσεων) ανεξαρτήτως ενότητας; Μια ιδέα που μου πέρασε από το μυαλό τώρα είναι αυτή. Γιατί σίγουρα δεν υπάρχει πιθανότητα να ψάξω 10 σελίδες, στις 3 έχω ήδη χάσει το ενδιαφέρον μου κι έχω φύγει.

Βέβαια είμαστε και εκτός θέματος τώρα. Το νήμα αυτό ήταν μια νέα πρόταση για προσφορές, πωλήσεις, δημοπρασίες κλπ, στο οποίο θα συμφωνήσω με προλαλήσαντες ότι δεν υπάρχει λόγος αλλαγής. Αυτός που θέλει να αγοράσει κάτι θα ξεσηκώσει όλες τις πωλήσεις σε όλα τα φορα , και σε όλο το Ίντερνετ αν θέλει. Αλλά το θέμα, πχ, που συζητήθηκε εάν τα ταλληρα του 51 είναι χτυπημένα σε παλαιους δίσκους 8 Ρεάλ η όχι, ( ένα παράδειγμα λέω) , κάποια στιγμή θα κατρακυλήσει, και σε ένα φόρουμ σαν το στεκι θα κατρακυλήσει γρήγορα.

Θα πρότεινα λοιπόν να υπάρχει ενότητα, «τα δημοφιλέστερα» με μίνιμουμ κριτήρια (πχ τόσες θεάσεις μίνιμουμ και τουλάχιστον τόσες απαντήσεις). Εσυ σαν συντονιστής και οι υπόλοιποι αποφασίζετε αν σας ενδιαφέρει η όχι. Και με κάποιο εύλογο όριο χρόνου ως προς τον χρόνο που θα μείνει. Η χωρίς χρονικό όριο, μέχρι να κατρακυλήσει από αλλά νέα πιο ενδιαφέροντα θέματα. Έτσι και αυτός που το έχει ήδη διαβάσει, θα το προσπεράσει και θα πάει κατευθείαν σε κάποιο νέο δημοφιλές, αλλά και ο περιστασιακός επισκέπτης θα το διαβάσει εάν δεν το έχει κάνει, αλλά και θα έχει μια πληθώρα θεμάτων να διαβάσει που πραγματικά είχαν ενδιαφέρον.

Εγώ σαν απλό μέλος, χάνω σχεδόν πάντα τα καυτά θέματα, και βλέπω μόνο μπούρδες. Και αυτό συνεπάγεται ότι θα κάνω ακόμη περισσότερο καιρό να ξανά επισκεφτώ το φόρουμ. Αυτή είναι η άποψη μου.

Φιλικα

Δημητρης

ΥΓ: Ευχαριστώ για τον πληθυντικό ευγένειας αλλά στην ηλικία μου μου τη σπάει, προτιμώ τον ενικό.

Καταγράφηκε
digo
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1056



Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Δεκέμβριος 21, 2019, 06:09:40 μμ »

Όσο για τις ειδοποιήσεις.... χμμμμμ...

όταν λαμβάνεις 60 μεηλ την ημέρα στον κάθε λογαριασμό, η όταν οι ειδοποιήσεις δεν λειτουργούν, όπως σε άλλο φόρουμ, που ούτε τα ΠΜ δεν μου έρχονται κι ακόμη να βρούμε το πρόβλημα, δεν το θεωρώ καλή λύση. Άποψη μου, και ξέρετε τι λένε οι Αμερικανοί για τις απόψεις ε;  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #28 στις: Δεκέμβριος 21, 2019, 06:15:57 μμ »

Οι ειδοποιήσεις αν δεν κάνω λάθος είναι μέσω mail. Καλό θα ήταν να υπάρχει ένα notification/alert στο user interface του φόρουμ ώστε να το βλέπεις όπως βλέπεις ότι έχεις νέα μηνύματα.

Μήπως να υπήρχε μια ενότητα με τα πλέον δημοφιλή θέματα, βασισμένα στον αριθμό θεάσεων (αλλά και απαντήσεων) ανεξαρτήτως ενότητας; Μια ιδέα που μου πέρασε από το μυαλό τώρα είναι αυτή. Γιατί σίγουρα δεν υπάρχει πιθανότητα να ψάξω 10 σελίδες, στις 3 έχω ήδη χάσει το ενδιαφέρον μου κι έχω φύγει.

στην σκετη που εχουμε δεν υπαρχει
θα χαιρομουν και γω αν αναβαθμιζομασταν
παρ ολ αυτα θα ψαξω τα add on της πλατοφορμας να δω αν υπαρχει κατι απο αυτα που συζητησατε
και μετα πρεπει να ρωτησουμε αν ειναι ευκολο ή αν υπαρχει κινδυνος με προσθηκη add on να χαθουν πραγματα (γτ ειναι και παλιο αυτο το ρημαδι)
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Δεκέμβριος 21, 2019, 06:45:24 μμ »

δεν ειμαι σιγουρος τι προτεινετε για την θεαση
εχουμε την μεθοδο του καρφιτσωματος
καρφιτσωνουμε καποια θεματα οπως δημοπρασιες αγαπης, κανονες, διαφορα θεματα που επειγουν
απο κει και περα ειναι επικινδυνο να διαλεγω εγω ή καποιος αλλος συντονιστης ποια θεματα να καρφιτσωνουμε
γτ το θεμα για την R5 λιρα να ειναι λιγοτερο σημαντικο απο αυτο εδω δλδ, και να καρφιτσωσω αυτο και οχι εκεινο
κι αν ειναι να καρφιτσωνω μια προταση τοτε πρεπει να τις καρφιτσωνω ολες αρα χανεται το νοημα
γενικα τα θεματα στα μη αναγνωμσενα πανε πιο πανω οσο υπαρχει κινηση και σε ενα φορουμ αυτος ειναι ο υγιης τροπος για το "ξεκαθαρισμα", απο την συμμετοχη φαινεται και που υπαρχει ενδιαφερον

εχετε στα χερια σας ως μελη το οπλο των ειδοποιησεων
μπορειτε να πατε σε ενα θεμα που σας ενδιαφερει και να διαλεξετε να σας ερχονται ειδοπιησεις για αυτο
μπορειτε επισης να πατε στις κατηγοριες που σας ενδιαφερουν και να επιλεξετε εκεινες τις κατηγοριες για τις οποιες θελετε να ενημερωνεστε


εγω δεν το χρησιμοποιω γτ αναγκαστικα πρεπει να διαβαζω τα παντα και εχω χρονια να το χρησιμοποιησω δλδ, αλλα λογικα δουλευει ακομα. αμα δε δουλευει ενημερωστε μας να το διορθωσουμε.

Αγαπητέ Στέλιο θα συμφωνήσεις φαντάζομαι ότι εγώ τουλάχιστον δεν πρότεινα τίποτα για την θέαση.
Το καρφίτσωμα αλλά και το εργαλείο των ειδοποιήσεων λειτουργούν εντελώς διαφορετικά το καθένα σε σχέση με κάποια που όπως είπα μπορεί να είναι στην αρχική σελίδα κάτι σαν το banner ώστε να εξασφαλίσουμε την μέγιστη θεαματικότητα ενός σοβαρού θέματος πχ μια ψηφοφορία ή μια πρόταση εντάξει δεν πέφτουν τέτοια κάθε ημέρα ούτε έχω πρόθεση να ευλογήσω τα γένια μου επειδή έκανα μια πρόταση (που εσείς όμως αποφασίσατε και θέσατε σε ψηφοφορία έτσι όχι εγώ). Τι σχέση έχουν θέματα όπως η R5 λίρα τωρα?

Στέλιο με όλο τον σεβασμό προς όλους σας αυτό που είπε ο Νίκος «το πάμε βόλτα» έχω αρχίσει να το νιώθω να σου πω. Καλύτερα αποφασίστε και πείτε μου  « δεν μας αρέσει δεν το αλλάζουμε» καλώς αλλά να το ζαλίζουμε με μισόλογα του τύπου «έχετε άλλα εργαλεία» ή «τι αλλάζει στην ουσία τίποτα» ή ακόμη χειρότερα να το μπλέκουμε με διαφορετικά θέματα όπως η R5  οκ ή δεν θέλετε (αποδεκτό) ή το τραβάτε μέχρι που δεν έχει πια νόημα.

Καλύτερα ξεκάθαρα πράγματα.

ΥΓ. Αλήθεια πήρατε καμία απόφαση με εκείνη την ψηφοφορία τελικά;

Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences