Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 04:37:19 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Προσφορές: Mια νέα πρόταση  (Αναγνώστηκε 18340 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #30 στις: Δεκέμβριος 21, 2019, 07:34:43 μμ »

Στέλιο με όλο τον σεβασμό προς όλους σας αυτό που είπε ο Νίκος «το πάμε βόλτα» έχω αρχίσει να το νιώθω να σου πω. Καλύτερα αποφασίστε και πείτε μου  « δεν μας αρέσει δεν το αλλάζουμε» καλώς αλλά να το ζαλίζουμε με μισόλογα του τύπου «έχετε άλλα εργαλεία» ή «τι αλλάζει στην ουσία τίποτα» ή ακόμη χειρότερα να το μπλέκουμε με διαφορετικά θέματα όπως η R5  οκ ή δεν θέλετε (αποδεκτό) ή το τραβάτε μέχρι που δεν έχει πια νόημα.

Καλύτερα ξεκάθαρα πράγματα.

οπα! παμε ενα βημα πισω. κατ αρχας σε περιπτωση που συμφωνεις στο παραμικρο με τα σχολια του νικου οπως τα διαμορφωσε για τα προηγουμενα θεματα, μπορω μονο να σου ζητησω να διαβασεις τις προηγουμενες απαντησεις μου σε αυτα. νομιζω οτι ειναι ξεκαθαρο. προσεξε και τις ωρες που αναγραφω στο δευτερο μνμα μου.
εκπλησσομαι δυσαρεστα που σε ακουω να αναμασας τα λογια αυτα ειδικα προς εμενα. και το γιατι "ειδικα προς εμενα" φαινεται στην πρωτη μου απαντηση στον νικο.

Τι σχέση έχουν θέματα όπως η R5 λίρα τωρα?
η απαντηση μου δεν πηγαινε μονο σε σενα γτ συζητηθηκαν και παρεμφερη θεματα με αφορμη την δευτερη προταση σου. διαβασε δλδ και τους αλλους που μιλησαν και θα δεις οτι προσπαθουσα να συζητησω για να βρεθει καποια κοινη λυση για ολους. επαναλαμβανω: δεν απαντουσα μονο σε σενα. η σχεση που εχει με το δικο σου θεμα η R5 ειναι οτι εγω σαν στελιος πιστευω οτι αμα μια προταση για το φορουμ πρεπει να ειναι στην πρωτη σελιδα τοτε ενα απο τα πιο ωραια θεματα που διαβαζουν τα μελη αυτη τη στιγμη πρεπει να ειναι στην πρωτη σελιδα με Bold. τοσο απλα. (η -μεγαλυτερη- σχεση που εχει με τα αλλα σχολια θα φανει αμα τα διαβασεις, με δυο λογια συζητουσαμε για το να βλεπουν τα "σημαντικα θεματα" που εχασαν)

εψαχνα να βρω τι μας προσφερει η πλατφορμα και πραγματι μπορεις να βαλεις να φαινονται στην πρωτη σελιδα θεματα, αλλα διαλεγει τα τελευταια (οσα του πεις) και οχι τα σημαντικα. που σημαινει οτι θα πρεπει να γινεται χειροκινητα.

παμε στο χειροκινητα. συνεχιζω να εχω τον ιδιο προβληματισμο. ας αφησουμε απεξω τις R5 και ας απαντησω πιο "απομονωμενα" μονο στη δικη σου προταση. εστω οτι βαζουμε ολες τις προτασεις στην πρωτη σελιδα. καποιες απο τις προτασεις σιγουρα θα ειναι χαζομαρες. αμα μπει εκει η δικια σου ομως θα πρεπει να μπει και η χαζομαρα του αλλου, γτ πρεπει να ειναι δικαιοι οι συντονιστες. ακομα και να πιστευουν οτι ειναι χαζομαρα, δεν γινεται να αποφασισουν να τον κοψουν απ το να εκφραστει. αρα θα καταληξουμε να εχουμε και χαζομαρες στην πρωτη σελιδα και δεν θελω, δεν μου αρεσει. την ιδια μου αυτην την αποψη για την ισοτητα απεναντι στους κανονισμους στην εχω ηδη κοινωνησει σε προσωπικα μνματα για αλλο θεμα. δεν εχει να κανει μονο με τις ποινες προφανως, η αντιμετωπιση πρεπει να ειναι ιδια προς ολους σε ολα τα θεματα.

ΥΓ: αυτοι ειναι οι προβληματισμοι μου και οι αποψεις μου. τα μεταφερω και τα συζηταω. δυστυχως ή ευτυχως κραταω το δικαιωμα να τα εκφραζω. δυστυχως βρισκομαι στο σημειο να νοιωθω πικρια για την αντιμετωπιση. ευτυχως εχω γερασει αρκετα για να αλλαξω τωρα.

Συντονιστης:
ΥΓ. Αλήθεια πήρατε καμία απόφαση με εκείνη την ψηφοφορία τελικά;

ναι. εχει γραφτει το κειμενο και αναμενεται η καθολικη εγκριση. θα ανακοινωθει προσεχως.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 21, 2019, 07:39:02 μμ από dsp » Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Δεκέμβριος 21, 2019, 08:11:17 μμ »

Ok Στέλιο το πήρες προσωπικά και δεν βγάζει νόημα. Πόσες φορές έχεις δει προτάσεις εδώ Στέλιο; Προσωπικά ελάχιστες έχω δει άρα δεν νομίζω ότι θα γέμιζε η σελίδα.

Ας είναι ο,τι νομίζεις τόσο εσύ όσο και οι υπόλοιποι. Δεν έχω την πρόθεση μια πρόταση μου ούτε να σέρνεται άσκοπα αλλά ούτε και να είναι αφορμή για τριβές μεταξύ μας.

Την αποσύρω λοιπόν και ευχαριστώ όλους όσους ασχολήθηκαν.

ΥΓ. Αν είχες έστω στο ελάχιστο διαβάσει τι έγραψα για εσάς σαν απάντηση στον Νίκο δεν θα μου μίλαγες έτσι.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 21, 2019, 08:12:37 μμ από gkounto » Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #32 στις: Δεκέμβριος 21, 2019, 08:36:41 μμ »

φυσικα και το πηρα προσωπικα. η αξιοπρεπεια μου ειναι ενα "αποθεματικο" το οποιο δεν ενδιαφερομαι να επενδυσω. επενδυω/ουν σε αυτο. διαβασε τι μου γραψες και πες μου με το χερι στην καρδια οτι στη θεση μου δε θα θιγοσουν. ισως σε τιμα κιολας, γτ πολλοι μου εχουν πει πολλα εδω μεσα και κανω πως δεν καταλαβαινω γτ δεν πιστευω οτι η γνωμη τους μετραει και γτ δεν θελω να ξοδευω το "αποθεματικο" μου.

παρ ολο που το πηρα προσωπικα παντως, σου απαντησα ακριβως σε αυτα που ρωτησες.

αν σου ειναι πιο ευκολο ετσι και για να μην συνεχιζεις να εχεις υπονοιες οτι το "τραιναρω", η θεση μου με δυο λογια, ως μελος, ειναι η εξης:

δεν μπορω να σκεφτω πως θα γινει να επιλεξει καποιος ποια προταση θα μπει πρωτη σελιδα στο στεκι και ποια δεν θα μπει αλλα δεν θελω να μπουν ολες γτ μαζι με τις σοβαρες θα μπουν και οι χαζομαρες. δεν βρισκω λυση σε αυτο το προβλημα. αν εχει καποιος καποια λυση ας την προτεινει. την λυση "θα διαλεγει ο dsp ποια ειναι σοβαρη και ποια οχι" δεν την θεωρω λυση γιατι ο dsp δεν εχει το αλαθητο του παπα ουτε την ηθικη ανωτεροτητα. κανεις δεν την εχει για να κανει αυτο το ξεσκαρτατισμα.

ως συντονιστης δεν γινεται να σου απαντησω πριν διαμορφωθει μεσα απο τη συζητηση μια εφικτη και γονιμη λυση.

Α@ΥΓ: διαβασα την απαντηση σου στο νικο, αλλα το προηγουμενο μνμα σου ηταν ως και την πηρες πισω
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 21, 2019, 08:37:48 μμ από dsp » Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Δεκέμβριος 21, 2019, 08:56:59 μμ »

Με το χέρι στην καρδιά  σου λέω δεν θα θιγόμουν. Αν έστω για ένα δευτερόλεπτο μου πέρναγε από το μυαλό κάτι τέτοιο δεν θα το έγραφα.

Αν ήταν στο χέρι μου θα το είχα κλειδώσει ήδη.
Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #34 στις: Δεκέμβριος 21, 2019, 09:03:22 μμ »

θα θελα να σε πιστεψω, αλλά οπως και να το διαβασω το απο πανω...
τεσπα, σιωπω

να το κλειδωσω εγω δεν γινεται γτ ενεπλακην
ας επεμβει αλλος διαχειριστης παρακαλω
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences