Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 19, 2024, 04:00:43 μμ
Σελίδες: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τουρκία: τι πραγματικά συμβαίνει;  (Αναγνώστηκε 50907 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #150 στις: Μάρτιος 06, 2020, 02:32:56 μμ »

ακουσε gemuncey23 δεν με ενδιαφερει με τι ασχολεισαι και ουτε με ανδιαφερει αν υπαρχεις καν..αλλα αυτη η ειρωνια που πεταξες δειχνει το επιπεδακι σου και το τι καπνο φουμαρεις..πες μας ποτε θελεις παλαμακια και θα τα εχεις απο πολλους εδω μεσα και χτυπητα' αλλα και αντικριστα για τις εξυπναδες κ τις ειρωνιες που λες σε τοσο ευαισθητα θεματα..και σου ευχομαι να σπασουν τα τζαμια σου και να με θυμηθεις με την κακια που πεταξες..και μην πιασεις παλι τα επιστημονικα φιλοσοφικα που λες διοτι κουραζεις και δεν γουσταρω..ντροπη σου κ τιποτα αλλο..αντε τωρα ο κοσμος χανεται και ο gemuncey23σακος ασχολειται με τον τσορτιλ τον πεθαμενο..εγω σου ευχομαι σαν απο θεια δικη να σπασουν τα τζαμια σου εστω κ απο πετρα παιδακιου και να θυμηθεις αυτο που ειπες φιλοσοφε
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 06, 2020, 02:40:20 μμ από ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ » Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #151 στις: Μάρτιος 06, 2020, 02:46:32 μμ »

μολις τωρα στο νησι μας ακουστηκε μια δυνατη εκρηξη τοσο δυνατη που εσπασαν τζαμια σε πολυκατικιες..δεν ξερω τι ηταν ,βολη με αληθινα πυρα στην θαλασσα η αεροπλανα..κ ασχολειστε με τον ψοφιο τσορτιλ?μια χαρα πατριωτης ηταν κ εσωσε τον κοσμο αυτος που λετε
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο βρε συ σε άλλο ποστ πριν κανά δίωρο ασχολείσαι με την λίρα και τον χρυσό και προτρέπεις να αγοράσει ο κόσμος για να ανέβει το μέταλλο εμείς που είπαμε δύο λόγια για τον ΤΣΟΡΤΣΙΛ σε πειράξαμε;
Καταγράφηκε
johneko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1489


Προφίλ
« Απάντηση #152 στις: Μάρτιος 06, 2020, 03:16:47 μμ »

ναι μολις πηγα στο λιμακι που εχω την βαρκουλα να πιανω κατα χταποδι κ  καλαμαρι κ ηρθαν λιμενικοι κ μας ειπαν αυτο που λες δημητρη ..και δεν θα βγαινουμε ουτε για ψαρεμα εως τις 20 μαρτη διοτι ειναι αποκλεισμενα με ναφτεξ

Ισχύει, το λένε στην τηλεόραση μέρες τώρα
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #153 στις: Μάρτιος 07, 2020, 08:33:52 πμ »

μολις τωρα στο νησι μας ακουστηκε μια δυνατη εκρηξη τοσο δυνατη που εσπασαν τζαμια σε πολυκατικιες..δεν ξερω τι ηταν ,βολη με αληθινα πυρα στην θαλασσα η αεροπλανα..κ ασχολειστε με τον ψοφιο τσορτιλ?μια χαρα πατριωτης ηταν κ εσωσε τον κοσμο αυτος που λετε
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο βρε συ σε άλλο ποστ πριν κανά δίωρο ασχολείσαι με την λίρα και τον χρυσό και προτρέπεις να αγοράσει ο κόσμος για να ανέβει το μέταλλο εμείς που είπαμε δύο λόγια για τον ΤΣΟΡΤΣΙΛ σε πειράξαμε;



καλημερα κυριε μηχαλη..να με συχγωρειται για χθες ημουν πολυ φορτισμενος..για να καταλαβεις οτι περα απο το τζαμι που μου ηρθε κατω βγηκα εξω στον δρομο και κοιταξα προς την πολη-σπιτι μου να δω μηπως επεσε καμια βομβα απο τα αεροπλανα που περνουσαν..και ενταξει με πειραξε η απαντηση κ ειρωνια που πηρα..ας συνεχισει το θεμα και μπορουμε να μιλησουμε συναμα και για τσορτιλ δεν με πειραζει..απλα κατανοηστε σας παρακαλω την κατασταση κ μην με κρινετε αυστηρα..σας ευχαριστω και ζηταω συγνωμη..
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #154 στις: Μάρτιος 07, 2020, 08:37:48 πμ »

επισης ζηταω ξανα συγνωμη για την ορθογραφια,με κουραζει να την προσεχω φιλοι μου..
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
dtsartsanis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 406

Dig Deep, Live Strong


Προφίλ
« Απάντηση #155 στις: Μάρτιος 07, 2020, 09:21:29 πμ »

επισης ζηταω ξανα συγνωμη για την ορθογραφια,με κουραζει να την προσεχω φιλοι μου..

Μην μασας για την ορθογραφια. Καλημερα και καλο σαββατοκυριακο  Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #156 στις: Μάρτιος 07, 2020, 09:36:56 πμ »

επισης ζηταω ξανα συγνωμη για την ορθογραφια,με κουραζει να την προσεχω φιλοι μου..

Μην μασας για την ορθογραφια. Καλημερα και καλο σαββατοκυριακο  Χαμόγελο Χαμόγελο
+1000
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #157 στις: Μάρτιος 07, 2020, 09:49:40 πμ »

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ αδερφια,να ειστε καλα ολοι με υγεια κ χαρα..
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #158 στις: Μάρτιος 07, 2020, 09:59:29 πμ »

μολις τωρα στο νησι μας ακουστηκε μια δυνατη εκρηξη τοσο δυνατη που εσπασαν τζαμια σε πολυκατικιες..δεν ξερω τι ηταν ,βολη με αληθινα πυρα στην θαλασσα η αεροπλανα..κ ασχολειστε με τον ψοφιο τσορτιλ?μια χαρα πατριωτης ηταν κ εσωσε τον κοσμο αυτος που λετε
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο βρε συ σε άλλο ποστ πριν κανά δίωρο ασχολείσαι με την λίρα και τον χρυσό και προτρέπεις να αγοράσει ο κόσμος για να ανέβει το μέταλλο εμείς που είπαμε δύο λόγια για τον ΤΣΟΡΤΣΙΛ σε πειράξαμε;



καλημερα κυριε μηχαλη..να με συχγωρειται για χθες ημουν πολυ φορτισμενος..για να καταλαβεις οτι περα απο το τζαμι που μου ηρθε κατω βγηκα εξω στον δρομο και κοιταξα προς την πολη-σπιτι μου να δω μηπως επεσε καμια βομβα απο τα αεροπλανα που περνουσαν..και ενταξει με πειραξε η απαντηση κ ειρωνια που πηρα..ας συνεχισει το θεμα και μπορουμε να μιλησουμε συναμα και για τσορτιλ δεν με πειραζει..απλα κατανοηστε σας παρακαλω την κατασταση κ μην με κρινετε αυστηρα..σας ευχαριστω και ζηταω συγνωμη..
Καταλαβαίνω και πολύ καλά μάλιστα.Τους ούγκανους απέναντι τους ξέρω καλά και με ξέρουν.Δεν έχουν μπέσα.Ποτέ μη τους γυρίσεις την πλάτη,ποτέ μη τους εμπιστευθείς.
Πολλά πολλά χρόνια πριν  νοτιότερα απο το νησί σου σε κάποιο περιστατικό είχαμε ξεμείνει 12 μερόνυχτα στη θάλασσα δυο σκάφη να κοιτάμε ο ένας τον άλλο.Με κάλεσε στον ασύρματο και μου ζήτησε στα ελληνικά καφέ και ζάχαρη.Καταραμένη η ώρα που αποφάσισα να ζυγώσω να τους δώσω.Αυτοί σκάφος σιδερένιο εμείς πολυεστερικό.Στα 10 μέτρα ο ένας απο τον άλλο καθώς τον ζύγωνα είδα την πρύμη του να αφρίζει.Κατάλαβα!!!Ευτυχώς αντέδρασα γρήγορα και τον απέφυγα για 10 εκατοστά.Ερχόταν να με εμβολίσει.Απο την απότομη κίνηση του σκάφους έπεσε και χτύπησε στο σαγόνι ο βαθμοφόρος που τους πήγαινε τον καφέ.Ευτυχώς τον είχα δέσει με συρματόσχοινο απο την μέση και δεν έφυγε στην θάλασσα.Πήρα το μάθημα μου.
Ψυχραιμία και ψηλά το κεφάλι.Ὀλοι σα μια γροθιά θα τα καταφέρουμε και πάλι.
Καλημέρα!!!!
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #159 στις: Μάρτιος 07, 2020, 10:20:45 πμ »

με συγκινείς κυριε μηχαλη..να ξερες τα λογια σου ποση δυναμη δινουν σε οποιο νησιωτη τα διαβαζει..πραγματικα..αρα ξερεις απο θαλασσα και την βρωμια των τουρκων καλα κ συ σαν τους χιωτες..βρε μηπως βαστας απο χιο?
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
gemuncey23
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1777


Προφίλ
« Απάντηση #160 στις: Μάρτιος 07, 2020, 11:19:35 πμ »

μολις τωρα στο νησι μας ακουστηκε μια δυνατη εκρηξη τοσο δυνατη που εσπασαν τζαμια σε πολυκατικιες..δεν ξερω τι ηταν ,βολη με αληθινα πυρα στην θαλασσα η αεροπλανα..κ ασχολειστε με τον ψοφιο τσορτιλ?μια χαρα πατριωτης ηταν κ εσωσε τον κοσμο αυτος που λετε
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο βρε συ σε άλλο ποστ πριν κανά δίωρο ασχολείσαι με την λίρα και τον χρυσό και προτρέπεις να αγοράσει ο κόσμος για να ανέβει το μέταλλο εμείς που είπαμε δύο λόγια για τον ΤΣΟΡΤΣΙΛ σε πειράξαμε;



καλημερα κυριε μηχαλη..να με συχγωρειται για χθες ημουν πολυ φορτισμενος..για να καταλαβεις οτι περα απο το τζαμι που μου ηρθε κατω βγηκα εξω στον δρομο και κοιταξα προς την πολη-σπιτι μου να δω μηπως επεσε καμια βομβα απο τα αεροπλανα που περνουσαν..και ενταξει με πειραξε η απαντηση κ ειρωνια που πηρα..ας συνεχισει το θεμα και μπορουμε να μιλησουμε συναμα και για τσορτιλ δεν με πειραζει..απλα κατανοηστε σας παρακαλω την κατασταση κ μην με κρινετε αυστηρα..σας ευχαριστω και ζηταω συγνωμη..


Την επιβεβλημένη συγνώμη σας για τον αγενέστατο εκτροχιασμό σας, την απευθύνετε και στο πρόσωπό μου, ή τελικώς, είναι άλλη μια παιδαριώδης υπεκφυγή και ισχύουν όλα τα προσβλητικά γραφόμενά σας, έως και η ευχή-κατάρα σας να μου.. σπάσουν κι εμένα τα τζάμια;



« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 07, 2020, 11:29:26 πμ από gemuncey23 » Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #161 στις: Μάρτιος 07, 2020, 11:29:48 πμ »

Μπάμπη να σου καεί και το βίντεο  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καλημέρα!!!!!
Καταγράφηκε
dtsartsanis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 406

Dig Deep, Live Strong


Προφίλ
« Απάντηση #162 στις: Μάρτιος 07, 2020, 11:36:44 πμ »

Οργή υστερα απο ενεργεια ακροδεξιού σουηδου βουλευτή που πηγαίνει στην Ελλάδα και δίνει στους πρόσφυγες φυλλάδια λέγοντας: «Είμαστε πλήρεις - μην ερθετε!

Outrage after far-right Swedish MP goes to Greece and gives refugees leaflets saying: ‘We’re full – don’t come!’

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/sweden-full-leaflets-greece-refugees-jimmie-akesson-a9383996.html
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #163 στις: Μάρτιος 07, 2020, 12:03:48 μμ »

μολις τωρα στο νησι μας ακουστηκε μια δυνατη εκρηξη τοσο δυνατη που εσπασαν τζαμια σε πολυκατικιες..δεν ξερω τι ηταν ,βολη με αληθινα πυρα στην θαλασσα η αεροπλανα..κ ασχολειστε με τον ψοφιο τσορτιλ?μια χαρα πατριωτης ηταν κ εσωσε τον κοσμο αυτος που λετε
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο βρε συ σε άλλο ποστ πριν κανά δίωρο ασχολείσαι με την λίρα και τον χρυσό και προτρέπεις να αγοράσει ο κόσμος για να ανέβει το μέταλλο εμείς που είπαμε δύο λόγια για τον ΤΣΟΡΤΣΙΛ σε πειράξαμε;



καλημερα κυριε μηχαλη..να με συχγωρειται για χθες ημουν πολυ φορτισμενος..για να καταλαβεις οτι περα απο το τζαμι που μου ηρθε κατω βγηκα εξω στον δρομο και κοιταξα προς την πολη-σπιτι μου να δω μηπως επεσε καμια βομβα απο τα αεροπλανα που περνουσαν..και ενταξει με πειραξε η απαντηση κ ειρωνια που πηρα..ας συνεχισει το θεμα και μπορουμε να μιλησουμε συναμα και για τσορτιλ δεν με πειραζει..απλα κατανοηστε σας παρακαλω την κατασταση κ μην με κρινετε αυστηρα..σας ευχαριστω και ζηταω συγνωμη..


Την επιβεβλημένη συγνώμη σας για τον αγενέστατο εκτροχιασμό σας, την απευθύνετε και στο πρόσωπό μου, ή τελικώς, είναι άλλη μια παιδαριώδης υπεκφυγή και ισχύουν όλα τα προσβλητικά γραφόμενά σας, έως και η ευχή-κατάρα σας να μου.. σπάσουν κι εμένα τα τζάμια;







ναι κυριε μπαμπη κ σε σας ζηταω συγνωμη διοτι ημουν αγενης αλλα με ολο τον σεβασμο δεν μου απαντησατε κ εσεις ομορφα κ με ευγενεια..ηταν η απαντηση σας πολυ ειρωνικη για μενα και γενικα δεν την θεωρω σωστη απο πλευρας ευγενειας αλλα κ πατριωτικης αλλυλεγγυης αλλα το τι θεωρω εγω ειναι προβλημα μου βεβαια..μια ερωτηση θα ηθελα να σας κανω ..καταλαβαινετε τον φοβο των ακριτων νησιωτων ναι η οχι?και θα ηθελα να μου απαντησετε κ εσεις ευγενικα διχως καυστικα κ ειρωνικα σχολιο σας παρακαλω..και εννοειται πως οτι θελετε μπορειτε να σχολιαζεται δεν δινω σε κανεναν την αδεια να σχολιαζει κατι συγκεκριμενο ο καθενας..φιλικα
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 07, 2020, 12:05:06 μμ από ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ » Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
gemuncey23
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1777


Προφίλ
« Απάντηση #164 στις: Μάρτιος 07, 2020, 01:51:13 μμ »

Χαίρομαι για την παραπάνω δήλωση μεταμέλειας αγαπητέ, αν και εφόσον είναι ειλικρινής.
Και πάλι σας εύχομαι ηρεμία και ευημερία, τόσο στον πολύπαθο τόπο σας, όσο και στην προσωπική σας ζωή.

Όσο αφορά το ερώτημα που μου απευθύνετε, σας απαντώ χωρίς περιστροφές, πως πράγματι κατανοώ τον φόβο σας, αλλά δεν συμφωνώ αναγκαστικά και με τις απόψεις και τις αντιλήψεις σας, καθώς και με τον τρόπο που διαχειρίζεστε και σχολιάζετε τα κακώς κείμενα.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 07, 2020, 01:57:03 μμ από gemuncey23 » Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo