Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 12:31:06 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: πληροφοριες  (Αναγνώστηκε 10013 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 28, 2012, 09:20:46 μμ »

Αν και νέος στο φόρουμ και ίσως ο τελευταίος που θα μπορούσα να εχω λόγο νομίζω ότι ο εν λόγω κύριος θα πρέπει να απομακρυνθεί από το στέκι μας, να διαγραφεί γιατι όλα αυτα δεν αρμόζουν στο επίπεδο μας. Εχω την εντύπωση ότι δεν θα τον ξαναδούμε, ούτε και στο λεξιλόγιο του να περιλαμβάνει την λέξη συγγνώμη όλα αυτα είναι απρέπεια προς τους φίλους συλλέκτες που προσπαθούν με τις γνώσεις τους να βοηθήσουν όλους αυτούς που δεν γνωρίζουν όπως ακριβώς έκαναν με τον εν λόγω κύριο. Χρήστος
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 29, 2012, 07:53:45 πμ »

φιλε χρηστο αλιμονο,ολοι εχουν βημα στην ιστοσελιδα,δεν υπαρχουν γαλονια η αξιωματα!!!μονο να υπαρχει λιγη αξιοπρεπεια προς τον εαυτο μας,σεβασμος σε ολα!!τα  μελη της παρεας,και αγαπη προς το αγαπημενο μας ειδος συλλογης,η οτι συλλεγεται με ομορφια και γουστο!!!σε χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Cornelius
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 351


A man's gotta do what a man's gotta do


Προφίλ WWW
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 29, 2012, 02:56:55 μμ »

Θεωρω αδιανοητο να μην εχει διαγραφει αμεσως το συγκεκριμενο ατομο μονο και μονο για τον τροπο του τα λογια και την συμπεριφορα του προς αλλο μελος. Οφειλει η ιστοσελιδα οι υπευθυνοι να βρουν τροπους να προστατευονται τα μελη της.Ειμαστε σοβαροι?? μιλαει χυδαιοτατα και πρεπει να του δωθει ευκαιρια τι ευκαιρια???Διαφορετικα στα ματια τα δικα μου το στεκι χαμηλωνει το επιπεδο του. Στο θεμα το συγκεκριμενο με το πεσος εγω του εστειλα ερωτημα για το ποσα ζητα μου ειπε 1600 και λογω του οτι ερχομουν Ελλαδα ηταν να το παρω.Ακολουθως μου ειπε οτι πουληθηκε. Αν το πουλησε σε καποιον 2300 που λεει δεν το πιστευω. Πλεον το λεω και ειναι δεδομενο λογω και μονο αυτου του γεγονοντος προσωπικα δεν ξανακανω αγορα μεσα απο το στεκι τελος.  Ας βρεθει τροπος να προστατευονται ιδιαιτερα οι νεοι συλλεκτες. Δεν με νοιαζει πως αλλα οταν δεν γινεται αμεση διαγραφη μετα απο κατι τετοιο ποτε θα γινει δηλαδη??
Καταγράφηκε
ΡΑVMK3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 649


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 29, 2012, 03:25:53 μμ »

Δυστυχώς στις μέρες που διανύουμε θα σύναντάμε ,συνέχεια μπροστά μας,
άνθρώπους που θα ψάχνουν σανίδα σωτήρια, την εκμετάλευση του συνανθρώπου.
Για το λόγο αυτό πρέπει να είμαστε όλοι προσεκτικοί, και να έχουμε συναλλάγες
με σοβαρούς συνφορουμίτες και γενικά με σωστούς επαγγελμάτιές του χώρου.
Δεν γράφω συνέχεια στο forum γιατί ακόμα είμαι σε επιπέδο που λαμβάνω γνώσεις, απο τις τόσο ενδιαφέρουσες πληροφόριες που γράφονται στο στέκι.


Καταγράφηκε
Αντωνης
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 652

Τι κανεις μπαρμπα?? κουκια σπερνω....


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 29, 2012, 03:37:38 μμ »

Καλησπέρα !!Σε αυτές της μέρες είναι δύσκολα να βρεις ανθρώπους να εμπιστευτείς γιατί αυτό το χρήμα έχει χαλάσει τα πάντα από οικογένειες φίλους δουλείες και πολλά αλλά . Εγώ σαν Αντώνης δεν μπορώ να εμπιστεύομαι  κάποιον που είναι σε μια καρέκλα και πληκτρολογεί  σε ένα υπολογιστή μηνύματα αλλά είμαι πάντα επιφυλακτικός είμαι γραμμένος και σε αλλά φόρουμ και παιχνίδια οline εδώ και 7 χρόνια τέτοια συμπεριφορά δεν έχω ξανά δει από άνθρωπο !!είναι μεγάλο λάθος αυτό που έκανε και πρέπει να ζήτηση ένα μεγάλο συγγνώμη στον κ Βασίλη αν και εγώ δεν θα την δεχόμουν την συγγνώμη μετά από το βρίσιμο τώρα αν τον διαγράψετε μπορεί να κάνει άλλο με άλλο όνομα όποτε καλύτερα είναι να καταλάβει το λάθος του και να πρόσεχε τι λέει ….αν και το βλέπω δύσκολο !συγγνώμη για όλο αυτό το  κείμενο φιλικά πάντα
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 29, 2012, 04:09:12 μμ »

Αγαπητοι φιλοι ας ηρεμησουμε λιγο, , , ,
Καταρχην Φιλε Παναγιωτη μιλας για διασφαλιση , πως??
Μπορουμε εμεις να ξερουμε τον καθενα που γραφετε ??
Τι να κανουμε δλδ ? Να ζηταμε απο την Αστυνομια ή τις Δικαστικες Αρχες , Τηρεσια κτλ κτλ εαν εχει προβληματα??
Εχουμε πει και στο παρελθον οτι οι μονοι υπευθηνοι για καθε τι που μπορει να τυχει ειστε εσεις!!
Εσεις θα αποφασισετε με ποιους θα κανετε παρεα , θα μιλατε , θα κανετε συναλλαγες.
Δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα παραπανω απο οσα εχουμε ηδη κανει για την συλλεκτικη κοινοτητα.
Και οπως πολυ σωστα ειπε ο ΡΑVMK3:
<πρέπει να είμαστε όλοι προσεκτικοί, και να έχουμε συναλλάγες
με σοβαρούς συνφορουμίτες και γενικά με σωστούς επαγγελμάτιές του χώρου.>
Παναγιωτη ξερω οτι ειχες πολλες επαφες με παιδια απο εδω μεσα  μηπως εχασες τιποτα μεχρι σημερα?
Μηπως εχασαν απο σενα τιποτα αλλα παιδια? Εγω προσωπικα οτι και εαν μου ζητησεις θα στο στειλω ετσι ανοιχτα χαλαρα διοτι ειμαι πεπεισμενος οτι απο εσενα λεφτα δεν θα χασω!!
Αρα λοιπον ζυγιζουμε τον απεναντι μας και περνουμε τα ρισκα μας βαση των οσων βλεπουμε , , , σωστα??
Οσο για αυτο που ειπες Αντωνη και εγω αυτο περιμενω : Να δω εαν το ατομο αυτο εχει ορεξη-δυναμη να σταθει σαν αντρας και να απολογηθει , να ζητηση συγνωμη κτλ κτλ .
Μηπως να το κοψουμε και αυτο το δημοκρατικο δικαιωμα??
Ψυχραιμια βρε παιδια!!
Και ο χειροτερος εγκληματιας δικαιατε να απολογηθει!!
Αποφασεις εν βρασμο   δεν θελω να παιρνουμε και επισεις περιμενω να ακουσω και τις αποψεις των αλλων Εποπτων-Συντονιστων που δεν εχουν ακομη πει τιποτα.
Ας κανουμε λοιπον λιγο υπομονη. 
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #21 στις: Αύγουστος 29, 2012, 06:35:46 μμ »

Ναι αλλά ο Μπάμπης μου έφερε κατι σκουπίδια που ισχυριζετε οτι τον εγδαρες,για πιστοποιηση, που ολα μαζι δεν κάνουν ουτε 500 ευρο και λεει ο άνθρωπος οτι σε εμπιστεύτικε και εσυ του τα φορτωσες 2 χιλ.

Μιλάμε σκουπίδια τελευεταια των 20 ευρο το κοματι.

Αληθευει αυτο?

Και εαν αληθευει δεν συναδει με την συμπεριφορα σου στο φορουμ......
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Αύγουστος 29, 2012, 07:28:36 μμ »

Ο Μπαμπης μου εδωσε εκεινη την ημερα 1400-1450 ευρω και αναμεσα τους πηρε δυο μονολεπτα πιστοποιημενα ms 64 + ms 63 τα οποια μονα τους εκαναν 750 ευρω.
Επισεις πηρε Ποσειδωνα με 20 ευρω.
Μηπως στον εδωσε για πιστοποιηση?
Επισεις Βασιλη μου στον Οθωνα και ειδικα στα Ασημενια του 1/4 , μιση ή Δραχμη οταν ειναι F/VF το νομισμα εσυ εχεις την ταση να το λες σκουπιδι (Βλεπεται εδω http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=1291.15 ) αλλα ποτε δεν μας βρηκες να αγορασουμε τετοια σκουπιδια με 60 ευρω!!
Τα νομισματα πουληθηκαν στην τρεχουσα τιμη της αγορας !!
Επισεις ο Μπαμπης με καλεσε σπιτι του ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ για να αγορασει νομισματα και κανενας δεν του εβαλε κανενα μαχαιρι στον λαιμο να τα παρει!!
Εγω του ελεγα τις τιμες που μπορουσα να τα αφησω και αυτος τα εβαζε στην ακρη!!
Ενταξει Βασιλη μου??
Και εαν ο Μπαμπης ειχε προβλημα μαζι μου θα μπορουσε μονος του να με παρει τηλεφωνο να μου πει τα παραπονα του. (πραγμα που δεν εγινε ποτε )
Εσενα τι σε εβαλε? Δικηγορο εκτιμητη??
Τις εκτιμησεις σου και την αντικειμενικοτητα σου περι τιμων την εχουμε δει πολλες φορες!!
Και οσες φορες σου ειπα κατι που εγω το αγορασα 1000 και εσυ ελεγες οτι δεν αξιζει πανω απο 500 να μου το βρεις στα 500 να αγορασω ΔΥΟ ποτε δεν καταφερες να το κανεις!!
Και σε ξαναπροειδοποιω παψε να ριχνεις λασπη , παψε να μειωνεις των αλλων τα νομισματα και να εξυψωνεις τα δικα σου , τα ακυκλοφορητα διοτι μονο αυτα αξιζουν κτλ κτλ .
Ολοι εδω μεσα δεν ειναι παιδακια, ειναι ατομα ενηλικα με επιγνωση του τι κανουν.
Δεν επηρεαζουμε και δεν κατευθηνουμε ατομα εκει που εμας συμφερει οικονομικα!!
Ενταξει Βασιλη μου?? Οτι αλλο θες τα τηλεφωνα μου τα εχεις και εσυ και ο καθε Μπαμπης!!
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 29, 2012, 08:58:51 μμ από herakliotis » Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Cornelius
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 351


A man's gotta do what a man's gotta do


Προφίλ WWW
« Απάντηση #23 στις: Αύγουστος 29, 2012, 07:51:24 μμ »

Γιωργο οπως και να εχει θεωρω οτι επρεπε να διαγραφει αμεσως. Αν το εκανε αυτο σε εμενα θα θεωρουσα προσβολη προς το ατομο μου να μην διαγραφοταν. Στο στεκι εμαθα πολλα πραγματα και κυριως γνωρισα τον Γιαννη τον Τασιοπουλο που ειναι για μενα ο πιο σημαντικος ανθρωπος που γνωρισα τα τελευταια χρονια. Με ρωτας αν εχασα λεφτα?? Οχι δεν εχασα αλλα θα σου πω επισης οτι ο συλλεκτικος κοσμος (στο ειπα και πιο παλια νομιζω) δεν ειναι αγγελικα πλασμενος και τον περιμενα καλυτερο.Ο λογος που δεν εχασα λεφτα ειναι γιατι εχω γνωσεις οσον αφορα τον χρυσο και συλλεγω μονο χρυσα. Ετσι αγορασα Χουντες τζουφιες (οχι στο στεκι) που λεει και ο Βασιλης αλλα σε τιμη χρυσου κτλ να μην τα λεμε. Αν αγοραζα αλλα νομισματα ειμαι σιγουρος οτι θα εχανα λεφτα.Αν δεν ειχα και τον Γιαννη να με συμβουλευει θα εχανα λεφτα σιγουρα δεν υπαρχει αμφιβολια. Στο θεμα μας επαναλαμβανω οτι ηταν καθηκον σας να διαγραφει αμεσα αποψη μου. Παναγιωτης
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Αύγουστος 29, 2012, 08:14:17 μμ »

Θεωρω αδιανοητο να μην εχει διαγραφει αμεσως το συγκεκριμενο ατομο μονο και μονο για τον τροπο του τα λογια και την συμπεριφορα του προς αλλο μελος. Οφειλει η ιστοσελιδα οι υπευθυνοι να βρουν τροπους να προστατευονται τα μελη της.Ειμαστε σοβαροι?? μιλαει χυδαιοτατα και πρεπει να του δωθει ευκαιρια τι ευκαιρια???Διαφορετικα στα ματια τα δικα μου το στεκι χαμηλωνει το επιπεδο του. Στο θεμα το συγκεκριμενο με το πεσος εγω του εστειλα ερωτημα για το ποσα ζητα μου ειπε 1600 και λογω του οτι ερχομουν Ελλαδα ηταν να το παρω.Ακολουθως μου ειπε οτι πουληθηκε. Αν το πουλησε σε καποιον 2300 που λεει δεν το πιστευω. Πλεον το λεω και ειναι δεδομενο λογω και μονο αυτου του γεγονοντος προσωπικα δεν ξανακανω αγορα μεσα απο το στεκι τελος.  Ας βρεθει τροπος να προστατευονται ιδιαιτερα οι νεοι συλλεκτες. Δεν με νοιαζει πως αλλα οταν δεν γινεται αμεση διαγραφη μετα απο κατι τετοιο ποτε θα γινει δηλαδη??
ηδη το ατομο δεν ειναι μελος του φορουμ ουτε μπορει να το χρησιμοποιησει. Οσο για το νομισμα δεν πουληθηκε τουλαχιστον σε μελος του φορουμ.Η δραση ηταν αμεση και οι ip εχουν κρατηθει για παν ενδεχομενο.Κατα αλλα χρειαζεται κοινη λογικη και οχι εμπιστοσυνη σε αλεξιπτωτιστες.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Αύγουστος 29, 2012, 08:15:53 μμ »

Παναγιωτη επειδη αυτον τον καιρο εχω πολλα προσωπικα προβληματα να αντιμετωπισω και δεν μπορουσα να διαβαζω-παρακολουθω το φορουμ οταν εδωσα την διαχειρηση στον Αναργυρο εγραψα πεντε πραγματα εδω : http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=488.0
Λεω συγκεκριμενα : << Σε περιπτωση που δημιουργηθουν τιποτα ευτραμπελα τα οποια χρηζουν και διαγραφων μελων ζηταω πλεον να γινετε συνενοηση μεταξυ των εποπτων-συντονιστων-διαχειριστων ωστε να μην παιρνωνται αποφασεις εν βρασμο ψυχης (θα ελεγα) αλλα να υπαρχει μια δημοκρατικη αποφαση η οποια να εχει τουλαχιστον ομοφωνη αποφαση απο τρεις διαφορετικους υπευθηνους!!>>

Περιμενω λοιπον να ακουσω την αποψη των υπολοιπων.
Εχω δε λαβει υποψιν μου και την αποψη σας , μην ανησυχητε.
Το σαιτ θα συνεχισει να εχει ομαλη ανοδικη πορεια και θα μεριμνησουμε ολοι να υπαρχει αγαπη μεταξυ των μελων!!
Χτες και σημερα ειχα λιγο χρονο διαθεσιμο και μπηκα ενεργα μεσα , δυστηχως δεν μπορεσα να χαρω την παρεα σας , οτι αποφαση βγει θα σας την ανακοινωσουν οι Συντονιστες εαν εγω λειπω!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
chrysos
Επόπτες
Χάλκινο μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 437


Παλιά Καραβάνα


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Αύγουστος 29, 2012, 08:30:10 μμ »

Γιώργο, την άποψη μου την είπα όταν διέγραψα το υβριστικού κείμενο.  Απορία Απορία Απορία
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Αύγουστος 29, 2012, 09:43:01 μμ »

Θεωρω αδιανοητο να μην εχει διαγραφει αμεσως το συγκεκριμενο ατομο μονο και μονο για τον τροπο του τα λογια και την συμπεριφορα του προς αλλο μελος. Οφειλει η ιστοσελιδα οι υπευθυνοι να βρουν τροπους να προστατευονται τα μελη της.Ειμαστε σοβαροι?? μιλαει χυδαιοτατα και πρεπει να του δωθει ευκαιρια τι ευκαιρια???Διαφορετικα στα ματια τα δικα μου το στεκι χαμηλωνει το επιπεδο του. Στο θεμα το συγκεκριμενο με το πεσος εγω του εστειλα ερωτημα για το ποσα ζητα μου ειπε 1600 και λογω του οτι ερχομουν Ελλαδα ηταν να το παρω.Ακολουθως μου ειπε οτι πουληθηκε. Αν το πουλησε σε καποιον 2300 που λεει δεν το πιστευω. Πλεον το λεω και ειναι δεδομενο λογω και μονο αυτου του γεγονοντος προσωπικα δεν ξανακανω αγορα μεσα απο το στεκι τελος.  Ας βρεθει τροπος να προστατευονται ιδιαιτερα οι νεοι συλλεκτες. Δεν με νοιαζει πως αλλα οταν δεν γινεται αμεση διαγραφη μετα απο κατι τετοιο ποτε θα γινει δηλαδη??
Στο θεμα της διαγραφης  του μελους θεωρω ως παθων απο οσα εγραψε οτι ηταν μια απαιτηση αν θελεις το ελαχιστο μιας λογικης δικαιωσης ,σε καμμια περιπτωση δεν θα θεωρουσα υπευθινο το Στεκι για οποιαδηποτε αποφαση διαφορετικη,φυσικα και δεν μπορουμε να ξερουμε τι υποκρυπτει καθε χαρακτηρας εμφανιζομενου εδω και τα κινητρα του,ο Γιωργος σωστα κατα την αποψη μου εγραψε καποια πραγματα και ζητησε την γνωμη ολων,η οποια προστασια μας διασφαλιζεται με την προσωπικη ερευνα του καθε ενδιαφερομενου για αγοραπωλησια και πληροφορηση μεσω της επαφης με αλλα μελη ,ευχαριστω ολους για την αποψη που εξεφρασαν και οσα επραξαν για το εν λογο συμβαν,και κλεινω λεγωντας  απλως στον υβριστη μου οτι νοιωθω δικαιωμενος διοτι η συγνωμη εστω τηλεφωνικα απαιτει θαρρος και δυστυχως εως αυτη την ωρα απεδειχθη οτι εσυ δεν εχεις,ΥΓ,Προσβαλες και ολους τους Μανιατες.
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #28 στις: Αύγουστος 29, 2012, 10:58:54 μμ »

Ολους τους Ελληνες θες να πεις Βασιλακη.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 10:11:20 μμ »

Δεν συνηθιζω να γραφω στο forum!Αλλα αναφερθηκε το ονομα μου,και εχω την υποχρεωση να απαντησω.Οσο για τις συναλλαγες μου,απαγορευω  χωρις την εγκριση μου στον οποιοδηποτε να αναφερεται και μαλιστα με αναληθη στοιχεια!Οσο για την αγορα των νομισματων που πραγματοποιηθηκε απο εμενα απο μελος του forum οντως οι καταστασεις, οι οποιες ηταν πανω στα χαρτονακια γραμμενες δεν ανταποκρινοταν στα συγκεκριμενα νομισματα.Αρα,λοιπον μοιραια μπαινει στο μυαλο μας η υποψια οτι μας εκμεταλευτηκαν!Ολοι γνωριζουμε οτι μετα την σπανιοτητα ,η κατασταση του νομισματος καθοριζει και την τιμη του.Και θεωρω οτι το forum ειναι για την διαδοση του συλλεκτισμου, των εμπλουτισμο των γνωσεων και  για την ανταλλαγη αποψεων μεταξυ των μελων.
Υ.Γ:Ουτε δικηγορους χρειαζομαι,αλλα ουτε θα μπω και στη διαδικασια να γινω γραφικος και να απανταω σε καθε λογης μυνηματα!!Αργησα να απαντησω γιατι ημουν διακοπες,η ζωη μου ολη δεν ειναι μονο τα νομισματα!Τα νομισματα ειναι χομπυ για να  γεμιζουμε το χρονο μας.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences