Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 07:51:46 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: πληροφοριες  (Αναγνώστηκε 10005 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Σεπτέμβριος 10, 2012, 02:58:59 μμ »

Θεωρω αδιανοητο να μην εχει διαγραφει αμεσως το συγκεκριμενο ατομο μονο και μονο για τον τροπο του τα λογια και την συμπεριφορα του προς αλλο μελος. Οφειλει η ιστοσελιδα οι υπευθυνοι να βρουν τροπους να προστατευονται τα μελη της.Ειμαστε σοβαροι?? μιλαει χυδαιοτατα και πρεπει να του δωθει ευκαιρια τι ευκαιρια???Διαφορετικα στα ματια τα δικα μου το στεκι χαμηλωνει το επιπεδο του. Στο θεμα το συγκεκριμενο με το πεσος εγω του εστειλα ερωτημα για το ποσα ζητα μου ειπε 1600 και λογω του οτι ερχομουν Ελλαδα ηταν να το παρω.Ακολουθως μου ειπε οτι πουληθηκε. Αν το πουλησε σε καποιον 2300 που λεει δεν το πιστευω. Πλεον το λεω και ειναι δεδομενο λογω και μονο αυτου του γεγονοντος προσωπικα δεν ξανακανω αγορα μεσα απο το στεκι τελος.  Ας βρεθει τροπος να προστατευονται ιδιαιτερα οι νεοι συλλεκτες. Δεν με νοιαζει πως αλλα οταν δεν γινεται αμεση διαγραφη μετα απο κατι τετοιο ποτε θα γινει δηλαδη??

το οτι βρεθηκε ενας κομητης και εκανε την λαμογια του δεν σημαινει οτι και τα αλλα ατομα που γραφουν εδω η και αλλου ειναι και αυτα λαμογια θα ηθελα να σε πληροφορισω οτι υπαρχουν και αλλα εξερετικα ατομα που γραφουν και πουλανε μεσω φορουμ και σε εξερετικες τιμες.

Καταγράφηκε

chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Σεπτέμβριος 10, 2012, 03:27:44 μμ »

Καλησπέρα σε όλους. Συμφωνώ απόλυτα με τον αγαπητό φίλο LTZORTZAK (συχώρα με που δεν γνωρίζω το όνομα σου) κοντά στο ξερό καίγεται και το χλωρό που λέει η παροιμία. Προσωπικά από τότε που ανήκω στο Στέκι έκανα αγορές από φίλους εδώ και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και ως προς την ποιότητα και ως προς τις τιμές. Φυσικά αποφεύγω να κάνω αγορές από φίλους που μόλις εγγράφονται στο Στέκι και το πρώτο πράγμα που κάνουν είναι να βγαίνουν για πωλήσεις. Όχι ότι δεν υπάρχουν και σωστά μέλη που προβαίνουν σε τέτοιες κινήσεις αλλά γενικά φοβάμαι να αγοράσω οτιδήποτε εάν δεν σιγουρευτώ για τον πωλητή. Όλα αυτά που γράφω είναι καθαρά προσωπική άποψη και συγνώμη εάν θίγω κανέναν φίλο. Οι άνθρωποι που διαχειρίζονται και εποπτεύουν το Στέκι δεν είναι δυνατόν να γνωρίζουν το ποίος είναι τι. Πρέπει το υγείες κομμάτι του φόρουμ να αποβάλει τους ανθρώπους που έρχονται για να προσκομίσουν κέρδος εις βάρος μας.Θέλω να πιστεύω ότι μετά από λίγο ο κάθε ένας μας δείχνει αυτό που είναι και για πιο σκοπό ανήκει στην παρέα μας. Σας χαιρετώ όλους Χρήστος
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
Cornelius
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 351


A man's gotta do what a man's gotta do


Προφίλ WWW
« Απάντηση #32 στις: Σεπτέμβριος 10, 2012, 04:29:58 μμ »

Θεωρω αδιανοητο να μην εχει διαγραφει αμεσως το συγκεκριμενο ατομο μονο και μονο για τον τροπο του τα λογια και την συμπεριφορα του προς αλλο μελος. Οφειλει η ιστοσελιδα οι υπευθυνοι να βρουν τροπους να προστατευονται τα μελη της.Ειμαστε σοβαροι?? μιλαει χυδαιοτατα και πρεπει να του δωθει ευκαιρια τι ευκαιρια???Διαφορετικα στα ματια τα δικα μου το στεκι χαμηλωνει το επιπεδο του. Στο θεμα το συγκεκριμενο με το πεσος εγω του εστειλα ερωτημα για το ποσα ζητα μου ειπε 1600 και λογω του οτι ερχομουν Ελλαδα ηταν να το παρω.Ακολουθως μου ειπε οτι πουληθηκε. Αν το πουλησε σε καποιον 2300 που λεει δεν το πιστευω. Πλεον το λεω και ειναι δεδομενο λογω και μονο αυτου του γεγονοντος προσωπικα δεν ξανακανω αγορα μεσα απο το στεκι τελος.  Ας βρεθει τροπος να προστατευονται ιδιαιτερα οι νεοι συλλεκτες. Δεν με νοιαζει πως αλλα οταν δεν γινεται αμεση διαγραφη μετα απο κατι τετοιο ποτε θα γινει δηλαδη??

το οτι βρεθηκε ενας κομητης και εκανε την λαμογια του δεν σημαινει οτι και τα αλλα ατομα που γραφουν εδω η και αλλου ειναι και αυτα λαμογια θα ηθελα να σε πληροφορισω οτι υπαρχουν και αλλα εξερετικα ατομα που γραφουν και πουλανε μεσω φορουμ και σε εξερετικες τιμες.



αλλιμονο να μην υπηρχαν καλα ατομα στο φορουμ,  δεν υπαρχει θεμα. Απλα ενοχληθηκα και θεωρω οτι αμεσα επρεπε να γινει κατι με τον συγκεκριμενο και οχι να δινονται ευκαιριες σε ατομα που κρυβονται πισω απο μια οθονη και κανουν και τους μαγκες απειλουν βριζουν κτλ.Οπως και ναχει ο καθενας κρινεται απο τις πραξεις και τα λεγομενα του αλλοι ενοχλουνται λιγοτερο αλλοι περισσοτερο. Εγω ενοχλουμαι υπερβολικα και αντιδρω υπερβολικα σε ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ περιπτωσεις, λαθος μου αλλα δεν προκειται να αλλαξω.Καλο απογευμα παναγιωτης
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences