Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 10:00:35 μμ
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: πληροφοριες  (Αναγνώστηκε 10011 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
thenodas
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 58


Προφίλ
« στις: Αύγουστος 27, 2012, 03:39:54 πμ »

ζητω πληροφοριες για το παρακατω οπωσ και τιμη
Καταγράφηκε
thenodas
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 58


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 27, 2012, 03:41:57 πμ »

2
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 27, 2012, 12:54:10 μμ »

http://www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=5&cad=rja&ved=0CEEQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.knm.nl%2F5-Gulden-1912-Wilhelmina-Pr%2Fnl%2Fproduct%2F7703%2F&ei=aFE7UKWxM5D64QTw7oC4CQ&usg=AFQjCNG4rePVWuxrukwyI0xgi89FtSQQ2w&sig2=REMWQjrGUs-IFGCbjVwIGg
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 28, 2012, 09:06:10 πμ »

Ζητησες πληροφοριες,στις δωσαμε.....,ουτε μας ευχαριστησες ......μας την ειπες και απο πανω,και το εβαλες στην xe, 350 ευρω,αναρωτιεμαι μηπως πηγαμε...να στο φαμε τζαμπα,μηπως γινεται να το αφησεις 340; φιλαρακο ουτε το κεντρο του κοσμου εισαι, αλλα ουτε κοροιδα υπαρχουν
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 28, 2012, 11:32:56 πμ »

βασιλη μου,εχεις δικιο!!το παιδι δεν ειναι συλλεκτης,λογω οικονομικων υποχρεωσεων,προσπαθησε να πουληση ορισμενα νομισματα,κλπ,που ειχε,για να ανταπεξελθει στις υποχρεωσεις του!προσπαθησα να τον βοηθησω,αλλα εκτος του μεταλλιου που οντως ηταν ομορφο και ενδιαφερον,(αλλα σιγουρα οχι σπανιο η ακριβο)δεν ειχε κατι αλλο σημαντικο,εκτος το χρυσο ολανδικο,που οντως στοιχιζει οσο ειπες.οταν του ειπα για το μεταλλιο,μπερδευτηκε με το χρυσο,γιατι του ειπα οτι αν εβρισκε συλλεκτη μεταλλιων μπορει να επιανε καλη τιμη,αν και με την κριση λιγο? δυσκολα.μιλησα με εναν-δυο φιλους,αλλα δυστηχως η αξια του(για το μεταλλιο παντα μιλαμε!!!) μπορει να ειναι διπλασια απο τα 200 ευρω,αλλα αυτην την εποχη δυσκολα τα δινει κανεις!!!δεν καταλαβε μαλλον γιαυτο ηρθατε σε ενταση!!!κοιταξε ποσα μηνυματα εχει γραψει,σε τοσο μικρο χρονο!!!και ποσα αλλα πμ,εχει στειλη!!!δυστηχως,η κριση φερνει τον κοσμο σε απογνωση,αυτο το βλεπεις καθαρα και απο τα νοισματα που εκθεσε για πωληση!!!!!μακαρι να μπορεσει να βρει οτι χρειαζετε!!!τι να πω?σε χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 28, 2012, 01:23:48 μμ »



PARE THL A---DI ME ARITHMO NA KATEVEIS NA ERTHEIS NA SOY GA--SV THN MANOULA PALIO A----I BARBA POY PAS NA MOU TIN PEIS KIOLAS PARE THL ME ARITHMO KAI KATEVASE TON GA---ENO K-LO S STA MANIATIKA NA DEIS PWS SAS PID--E EDW PALIO MAL------RI.PARE THN PS--I MOU EGW THN KANW APO EDW AFOY SAS POULISA MA--KES KOROIDA50 PESOS GIA 2300 MA--KA POU LES DEN ISASTE KAI KOROIDA KAI PARE MOU KAI ENA TS-B--KI SAN TIN MANOULA S TIN PO----NA.TRAVA GA---OU TWRA KAI MIN PAREIS ME APOKRIPSI PARE KANONIKA NA DEIS PWS PID--E MANIATIKA KARKINIARI POU STO EUXOME KIOLAS MAL--A...Τα παραπανω ειναι μυνημα που ειναι αποθηκευμενο στα προσωπικα μου μηνυματα απεσταλμενο σημερα,για ευνοητους λογους αφαιρεσα ορισμενα γραμματα αφηνωντας ομως τις ενοιες να αποτυπωθουν,κοινοποιησα  αυτο το μυνημα αλλά και αλλο προς τον διαχειριστη της σελιδας αλλα θεωρω χρεος μου και προς ολους στο φορουμ για να δειξω οτι υπαρχουν δυστυχως Ανθρωπιδια αναμεσα μας οχι με καλο σκοπο ζητωντας νομισματικη πληροφορηση αλλα με σκοπο την εξαπατηση αποφασισα να το αναρτησω διοτι απο το συγκεκριμενο μελος υπαρχει εκτως της αναρμοστης δειλης συμπεριφορας η παραδοχη οτι εξαπατησε αγοραστη πλαστου pesos εντως του φορουμ ,παρακαλω φυσικα να μην υπαρξει διαγραφη ωστε να υπαρξει διαφανεια
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 28, 2012, 01:37:21 μμ »

βασιλη μου,εχεις δικιο!!το παιδι δεν ειναι συλλεκτης,λογω οικονομικων υποχρεωσεων,προσπαθησε να πουληση ορισμενα νομισματα,κλπ,που ειχε,για να ανταπεξελθει στις υποχρεωσεις του!προσπαθησα να τον βοηθησω,αλλα εκτος του μεταλλιου που οντως ηταν ομορφο και ενδιαφερον,(αλλα σιγουρα οχι σπανιο η ακριβο)δεν ειχε κατι αλλο σημαντικο,εκτος το χρυσο ολανδικο,που οντως στοιχιζει οσο ειπες.οταν του ειπα για το μεταλλιο,μπερδευτηκε με το χρυσο,γιατι του ειπα οτι αν εβρισκε συλλεκτη μεταλλιων μπορει να επιανε καλη τιμη,αν και με την κριση λιγο? δυσκολα.μιλησα με εναν-δυο φιλους,αλλα δυστηχως η αξια του(για το μεταλλιο παντα μιλαμε!!!) μπορει να ειναι διπλασια απο τα 200 ευρω,αλλα αυτην την εποχη δυσκολα τα δινει κανεις!!!δεν καταλαβε μαλλον γιαυτο ηρθατε σε ενταση!!!κοιταξε ποσα μηνυματα εχει γραψει,σε τοσο μικρο χρονο!!!και ποσα αλλα πμ,εχει στειλη!!!δυστηχως,η κριση φερνει τον κοσμο σε απογνωση,αυτο το βλεπεις καθαρα και απο τα νοισματα που εκθεσε για πωληση!!!!!μακαρι να μπορεσει να βρει οτι χρειαζετε!!!τι να πω?σε χαιρετω,γιαννηςτ.
Οχι δεν ειναι συλλεκτης ,Απατεωνας ειναι και μαλιστα με Βουλα ,το παραδεχεται αλλωστε και ο ιδιος,κακως του δωσαμε απαντησεις ολοι σε ερωτηματα του,δεν ξερω αν χρειαζεται ενα χερι ξυλο η Εισαγγελεα και δεν θεωρω οτι ηρθα σε ενταση,Απλως αποτυπωσα την ολη δολια συμπεριφορα του,Τους δε Μανιατες επειδη ειμαι αρκετα κοντα ,σχεδον δίπλα,τους θεωρω υπερηφανους και εχουν λογους αλλα και υπεροπτες,οχι ολους αλλα δυστυχως σε καθε καλαθι υπαρχουν και σαπια φρουτα.Αν οντως πουλησε ψευτικο pesos  σε μελος του φορουμ παρακαλω να βγει ανοιχτα το μελος να πει αν οντως αγορασε απο αυτον και Αναλαμβανω με δικα μου εξοδα την επιστροφη των χρηματων η την περεταιρω παταξη της απατης με καθε ενδικο η αλλο τροπο χρειαστει.τα υπολοιπα ειναι λογια του αερα απο αυτον.
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 28, 2012, 02:10:37 μμ »

2

Απο ποιο χωριο εισαι κατω ρε μουτρο?
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Αύγουστος 28, 2012, 02:59:45 μμ »

oλα ειναι καταγεγραμμενα.και οι ip.Οποιος την πατησε  με το 50 πεσος ας μου στειλει μηνυμα να του τα δωσω να παει να του κανει μια επισκεψη στο σπιτι του μικρου.
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Αύγουστος 28, 2012, 03:04:23 μμ »

Μπραβο Αναργυρε  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
jimse
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 384

End Of An Era


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Αύγουστος 28, 2012, 04:11:13 μμ »



PARE THL A---DI ME ARITHMO NA KATEVEIS NA ERTHEIS NA SOY GA--SV THN MANOULA PALIO A----I BARBA POY PAS NA MOU TIN PEIS KIOLAS PARE THL ME ARITHMO KAI KATEVASE TON GA---ENO K-LO S STA MANIATIKA NA DEIS PWS SAS PID--E EDW PALIO MAL------RI.PARE THN PS--I MOU EGW THN KANW APO EDW AFOY SAS POULISA MA--KES KOROIDA50 PESOS GIA 2300 MA--KA POU LES DEN ISASTE KAI KOROIDA KAI PARE MOU KAI ENA TS-B--KI SAN TIN MANOULA S TIN PO----NA.TRAVA GA---OU TWRA KAI MIN PAREIS ME APOKRIPSI PARE KANONIKA NA DEIS PWS PID--E MANIATIKA KARKINIARI POU STO EUXOME KIOLAS MAL--A...Τα παραπανω ειναι μυνημα που ειναι αποθηκευμενο στα προσωπικα μου μηνυματα απεσταλμενο σημερα,για ευνοητους λογους αφαιρεσα ορισμενα γραμματα αφηνωντας ομως τις ενοιες να αποτυπωθουν,κοινοποιησα  αυτο το μυνημα αλλά και αλλο προς τον διαχειριστη της σελιδας αλλα θεωρω χρεος μου και προς ολους στο φορουμ για να δειξω οτι υπαρχουν δυστυχως Ανθρωπιδια αναμεσα μας οχι με καλο σκοπο ζητωντας νομισματικη πληροφορηση αλλα με σκοπο την εξαπατηση αποφασισα να το αναρτησω διοτι απο το συγκεκριμενο μελος υπαρχει εκτως της αναρμοστης δειλης συμπεριφορας η παραδοχη οτι εξαπατησε αγοραστη πλαστου pesos εντως του φορουμ ,παρακαλω φυσικα να μην υπαρξει διαγραφη ωστε να υπαρξει διαφανεια

τι σκουπιδι ηταν αυτο??? καμια φορα λες giannist  μακαρι να βρει αυτο που χρειαζετε, αλλα αυτος δεν το αξιζει
ντροπη του και σε αυτον και στην οικογενεια του που τον μεγαλωσαν με τετοιους τροπους. Οσο μεγαλη αναγκη και να εχει δεν τον επιτρεπεται να εκφραζετε ετσι.
Καταγράφηκε

From Wishes To Eternity
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Αύγουστος 28, 2012, 05:49:15 μμ »

oλα ειναι καταγεγραμμενα.και οι ip.Οποιος την πατησε  με το 50 πεσος ας μου στειλει μηνυμα να του τα δωσω να παει να του κανει μια επισκεψη στο σπιτι του μικρου.

Εγω δεν πιστευω οτι εδωσε το πεσος 2300 και μαλιστα μεσα στο φορουμ.Παπαριες λεει για να βγαλει το κεφαλι του απο τα σκατα.Ελπιζω να εχω δικιο Θυμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Αύγουστος 28, 2012, 06:07:26 μμ »

Και εγω αρχιζω να πιστευω το ιδιο,αλλα ο κοσμος ειναι απροβλεπτος ,θελω να πιστευω οτι αφελεις δεν υπαρχουν αλλα....τελος παντων ,δεν ειναι η πρωτη φορα που αντιμετωπιζω τυχαρπαστους,στην ουσια δυστυχισμενος ειναι ,απλα δεν το εχει συνειδητοποιησει ,ας προσεχουμε γιατι κατι τετοιοι τυποι θα τρυπωσουν παντου για κουτοπονηρες αρπαχτες τα μιζερα χρονια που ερχονται
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Αύγουστος 28, 2012, 08:22:19 μμ »

To μηνυμα του μελους το εχω εγω στα χερια μου αυτουσιο οπως το εστειλε στον Βασιλη και τον θεωρω απαραδεκτο τον τροπο εκφρασης του.
 thenodas ειναι ευκολο να κρυβεσε πισω απο μια οθονη και να βριζεις, ειναι ομως κατι το οποιο δεν επιθυμουμε να γινετε στην σελιδα μας!!
Εμεις θελουμε να προαγουμε εναν υγιη συλλεκτισμο εδω μεσα που ο καθενας να βλεπει τον αλλον σαν συναθλητη-αδερφικα και οχι ανταγωνιστικα- εχθρικα!!
Μου ζητηθηκε η διαγραφη σου.
Οπως ειπα (οταν εδωσα την αρμοδιοτητα στον Αναργυρο να αναλαβει το φορουμ οσο θα λειπω) για λογους διαφανιας και δημοκρατιας της αποφασης  θα ηθελα οσοι εποπτες και συντονιστες διαβασουν το θεμα να εκφερουν την προσωπικη τους αποφαση εκει που αυτοι ξερουν για να δουμε ολοι μαζι τελικα τι πρεπει να γινει!!
Προσωπικα εγω θα σε παρακαλουσα να ζητησεις συγνωμη απο τον Βασιλη ειτε δημοσια μια και το θεμα το διαβασαν ολα τα μελη , ειτε σε προσωπικο μηνυμα.
Σκοπος μας δεν ειναι να διαγραφουμε μελη αλλα να δινουμε ευκαιριες σε ολους να γινουν καλυτεροι ειτε σαν ανθρωποι ειτε σαν συλλεκτες!!
Φιλικα herakliotis
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 28, 2012, 08:36:58 μμ »

κριμα στους γονεις(μπορει να μην φταινε αυτοι),που βγαζουν τετοια παλληκαρια!!!βασιλη μου,οτι και να πεις εχεις δικιο,οτι χρειαστεις αν κινηθεις νομικα,μαζι σου,αλλα μην στεναχωριεσαι για τετοια σκουληκια!!!αν και τα σκουληκια ειναι οντα με ζωη!!!και οχι αποβλητα!!!λυπαμε,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences