Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 30, 2024, 02:48:03 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: nomismata  (Αναγνώστηκε 18369 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
broann
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 21


Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Απρίλιος 01, 2012, 09:40:32 μμ »

λιγες ωρες ελειψα και βλεπω οτι  εχω γινει διασημη..  Γλώσσα χαχα μεχρι και θεμα ισοτητας επαιξε εδω περα...

 Δεν παρεξηγω παιδια,οποιος ξερει να κανει χαβαλε ξερει και να δεχετε.Νικο θα σου στειλω και την πισω πλευρα των νομισματων τωρα που ξεμπερδεψα με τις δουλειες μου.
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Απρίλιος 01, 2012, 09:48:13 μμ »

λιγες ωρες ελειψα και βλεπω οτι  εχω γινει διασημη..  Γλώσσα χαχα μεχρι και θεμα ισοτητας επαιξε εδω περα...

 Δεν παρεξηγω παιδια,οποιος ξερει να κανει χαβαλε ξερει και να δεχετε.Νικο θα σου στειλω και την πισω πλευρα των νομισματων τωρα που ξεμπερδεψα με τις δουλειες μου.

εγινε Ανναμαρια! Χαμόγελο περιμενω βλεπωντας και το ελλαδα εχεις ταλεντο! χαχαχα
Καταγράφηκε
broann
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 21


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Απρίλιος 01, 2012, 09:49:02 μμ »

να και μπροστινη πλευρα Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Απρίλιος 01, 2012, 10:12:30 μμ »

οκ... λοιπον..

αυτο της Ζαμπια εχει την υπογραφη νουμερο 7 οποτε ειναι το φτηνοτερο.. ακυκλοφορητο κανει 3 δολλαρια.. δηλαδη περιπου 2.25 ευρω.

το αλλο του πακισταν ειναι τελικα του 1981-82... και ειναι οντως αυτο που ελεγα...

τα πακιστανικα εχουν πολλες ποικιλιες... με ή οχι γραφη Urdu στην πισω οψη (το δικο σου εχει...) οπως και στον αριθμο σειρας.... που ειτε ειναι κανονικος οπως ο δικος σου...  με γραμματα και αριθμους... ειτε μπροστα εχει ενα κλασμα... με πρωτο ορο γραμματα και παρανομαστη αριθμο...
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Απρίλιος 01, 2012, 10:23:27 μμ »

Ενταξει με τα νομισματα δεν παμε τωρα την βολτα με το κοτερο να βγαλουμε και καμια τσιπουρα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Απρίλιος 01, 2012, 10:37:38 μμ »

Ενταξει με τα νομισματα δεν παμε τωρα την βολτα με το κοτερο να βγαλουμε και καμια τσιπουρα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

παμε στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα... χαχαχαχα ετσι δεν λεγετε η μπλε βαρκα;; ή δεν ειναι αυτη η δικη σου;
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Απρίλιος 01, 2012, 10:47:26 μμ »

Δεν ειναι το δικο μου βαρκακι.Εγω το εχω στο λιμανακι στα χανια και το λενε ειρηνη.
Καταγράφηκε
broann
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 21


Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Απρίλιος 01, 2012, 10:51:56 μμ »

πολυ διαφημιση εχει πεσει σε αυτο το κοτερο σημερα...  Γλώσσα σε ευχαριστω νικο!ελλαδα εχεις ταλεντο?χαχαχα  αντε καλη συνεχεια,εγω θα κατσω να διαβασω τωρα.θα τα πουμε!καλο βραδυ σε ολους παιδια,και παλι ευχαριστω πολυ!
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Απρίλιος 01, 2012, 11:01:00 μμ »

διαβασμα;;

τελειωσαν τα ταλεντα... εριξα σε καποια γελιο και σε καποια.. ειπα μπραβο... τωρα.. εχει ταινιουλα... και λιγο ψαξιμο στο ιντερνετ.... μετα... ισως διαβασω και τελειωσω ενα περιοδικο για την στοιχειωμενη ελλαδα... χμμ.. ακουγομαι φρικιο ή ειναι η ιδεα μου;; χαχαχαχαχα
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences