Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 30, 2024, 06:29:08 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: nomismata  (Αναγνώστηκε 18372 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 01, 2012, 06:25:04 μμ »

αχαχαχα!και γω συνάδερφος είμαι νικο(ενα χρονο ανεργη)!αυτο οτι δεν υπαρχουν πολλες γυναίκες το αντιληφθηκα απο το site το οποιο θα ελεγα οτι ειναι μαλλον αντρικη υπόθεση. Γλώσσα

Πάντως ειναι ενα εξαιρετικο site και χαιρομαι που το βρήκα γιατι γινετε διάλογος και υπαρχει ανταπόκριση και αυτο για μενα ειναι πολυ σημαντικό γιατι αν και μαζευω χρονια(οχι μονο χαρτονομισματα αλλα και γραμματοσημα) δεν έχω καμια απολύτως ιδεα για την αξια και την αξιολογηση τους.

Αυτο με την αγαπη που είπες συμφωνω,είναι πολυ σημαντικό αλλα αμα υπαρχουν και τα φράγκα απο πίσω κάνεις γνκ πιο κάλη δουλειά.. Γλώσσα Μόνο χαρτονομίσματα μαζευεισ εσυ?

Υ.Γ θα σου στειλω σε λιγο τισ φωτο θελω να σε κρατησω σε αγωνια... Γλώσσα αχαχχαχαχα

χαχαχαχα αστο... το τι μαζευω.... χαχαχαχα πολλα πραγματα... η αδερφη μου και η μητερα μου μαζευει γραμματοσημα... εγω ειμαι περισσοτερο σε νομισματα, χαρτονομισματα, τοκεν (απο αγιοβασιλιατικες λιρες, μεχρι νομισματα και τσιπ οτυ καζινο.... διαφορα...δηλαδη..).... παλια ημουν φανατικος και σε τηλεκαρτες....  αλλα και διαφορα αλλα πχ στρατιωτικα μικροπραγματα που ειναι νομιμα.. μεταλλια, χαμος...... μεχρι geocoins και pathtags.. που ειναι ειδικα τοκεν ενος παιχνιδιου του geocaching αν το εχεις ακουσει ποτε... αν και δυσκολο μιας και ειναι πολυ λιγοι οι παιχτες στην ελλαδα... εδω στην Ροδο... ημουν μονος για αρκετα χρονια... τωρα πια εχει και 2 αλλους..
ειναι παιχνιδι.. εξωτερικων χωρων... σε βουνα, χωραφια.. ομορφα μερη... Χαμόγελο

οπως καταλαβες... ειμαι ενας τρελλος συλλεκτης! χαχαχαχα

και εσυ 1 χρονο ανεργη ε;; Λύπη λυπαμαι... παντως σε περναω... ειμαι 21 μηνες ετσι.... αααχχχ.... Λύπη
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 01, 2012, 06:29:39 μμ »

Κανε κρατι βρε Νικολα να μιλησει και κανεις αλλος με την κοπελα. Στριφογύρισμα ματιών
Και εμεις συλλεκτες ειμαστε....... Γλώσσα
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 01, 2012, 06:46:54 μμ »

Λοιπον τι λεγαμε..............;;;;;;;;
Α ναι!!! Μια και βλεπω κινηση......
Εχω και συλλεκτικο κοτερο.
Με την πρωτη ευκαιρια θα το βγαλω εδω φωτο καθως δεν βλεπω σχετικο τοπικ Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 01, 2012, 06:49:59 μμ »

Kαι εγω που νομιζα οτι θα ελεγες : Εχω και συλλεκτικο κοτερο. Παμε καμια βολτα?  Γλώσσα

(απο την Ελληνικη ταινια με τον Βουτσα μου ηρθε)  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 01, 2012, 06:54:11 μμ »

Μεσα εισαι βρε Γιωργο!!!!!!!
Απλα το παω διακριτικα και χαλαρα.
Οπως καταλαβες ειχα σκοπο πρωτα να προτεινω  να βγαλει η φιλη( ετσι για εξασκηση και μια που πηρε φορα), και καμια προσωπικη της  φωτο πρωτα Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Απρίλιος 01, 2012, 06:56:22 μμ »

Κανε κρατι βρε Νικολα να μιλησει και κανεις αλλος με την κοπελα. Στριφογύρισμα ματιών
Και εμεις συλλεκτες ειμαστε....... Γλώσσα

ασε το παιδι στην ησυχια του
 εσυ ελα με το κοτερο να παμε να βρουμε
αυτο που θες
Καταγράφηκε

coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Απρίλιος 01, 2012, 06:58:55 μμ »

Κανε κρατι βρε Νικολα να μιλησει και κανεις αλλος με την κοπελα. Στριφογύρισμα ματιών
Και εμεις συλλεκτες ειμαστε....... Γλώσσα

ασε το παιδι στην ησυχια του
 εσυ ελα με το κοτερο να παμε να βρουμε
αυτο που θες

Λεωνιδα....
Αναφερεσαι στην μωβ μητροτητα;;;;; Έκπληξη

Υ.Σ Γιωργη δεν μου φταχνεις στο forum  και μια παιδικη χαρα για τις μερες που εχω κεφια;


Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Απρίλιος 01, 2012, 07:02:48 μμ »

μην τα λες ολα στη φορα
εχεις πμ
Καταγράφηκε

coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Απρίλιος 01, 2012, 07:06:24 μμ »

μην τα λες ολα στη φορα
εχεις πμ



Σηκωνω αγκυρα και αναμενω!!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Απρίλιος 01, 2012, 07:08:48 μμ »

\
Μεσα εισαι βρε Γιωργο!!!!!!!
Απλα το παω διακριτικα και χαλαρα.
Οπως καταλαβες ειχα σκοπο πρωτα να προτεινω  να βγαλει η φιλη( ετσι για εξασκηση και μια που πηρε φορα), και καμια προσωπικη της  φωτο πρωτα Στριφογύρισμα ματιών


σκεφτεσαι να σου βαλει φωτο
και στο live να σου πει

this foto was last year
Καταγράφηκε

NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Απρίλιος 01, 2012, 07:18:35 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός ηρεμα!!! ηρθε και η ανοιξη... χαχαχαχα αστε κατω την κοπελα!! μετα λετε για εμενα! χαχαχαχα

ελπιζω να μην το παρεξηγησει η κοπελια.. πλακα κανουμε ολοι...

συλλεκτικο κοτερο;;; ασε... εχω δει ενα.... που.... δεν υπαρχει δευτερο... το ειδα στο τελευταιο του ταξιδι.... ηταν στον νειλο...αν θυμαμαι καλα... το αγορασαν καποιοι γερμανοι και σαν τελευταιο ταξιδι ηταν οι τυποι μεσα και ηρθαν ροδο και απο εκει θα εκανε ταξιδι μεχρι να παει γερμνια να γινει σε ποταμι πια κρουαζιεροπλοιο και ενα ειδος μουσειου... ποιο ηταν το κοτερο αυτο;... το κοτερο του Χιτλερ! απεξω δεν ελεγε πολλα... αλλα απο μεσα... ειχε πολυ χλιδη....

αλλο... καλο ηταν το καπιταν μιραντα.. το εκπαιδευτικο πλοιο του ναυτικου της Ουρουγουαης.. πλοιο του 1930.... ομορφο...! ανεδηκα και πανω...το γυρισα... εμεινα και στο παρτι... φανταστικοι τυποι οι ουρουγουανοι...
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Απρίλιος 01, 2012, 07:41:32 μμ »

Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός ηρεμα!!! ηρθε και η ανοιξη... χαχαχαχα αστε κατω την κοπελα!! μετα λετε για εμενα! χαχαχαχα

ελπιζω να μην το παρεξηγησει η κοπελια.. πλακα κανουμε ολοι...

συλλεκτικο κοτερο;;; ασε... εχω δει ενα.... που.... δεν υπαρχει δευτερο... το ειδα στο τελευταιο του ταξιδι.... ηταν στον νειλο...αν θυμαμαι καλα... το αγορασαν καποιοι γερμανοι και σαν τελευταιο ταξιδι ηταν οι τυποι μεσα και ηρθαν ροδο και απο εκει θα εκανε ταξιδι μεχρι να παει γερμνια να γινει σε ποταμι πια κρουαζιεροπλοιο και ενα ειδος μουσειου... ποιο ηταν το κοτερο αυτο;... το κοτερο του Χιτλερ! απεξω δεν ελεγε πολλα... αλλα απο μεσα... ειχε πολυ χλιδη....

αλλο... καλο ηταν το καπιταν μιραντα.. το εκπαιδευτικο πλοιο του ναυτικου της Ουρουγουαης.. πλοιο του 1930.... ομορφο...! ανεδηκα και πανω...το γυρισα... εμεινα και στο παρτι... φανταστικοι τυποι οι ουρουγουανοι...

προσεχε με το συλλεκτικο κοτερο μην σου κατσει κανενας μπαμπης μουστακαλης και τρεχεις τρεχεις και στο τελος κολυμπας μεχρι στην παραγουαη
Καταγράφηκε

ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Απρίλιος 01, 2012, 07:45:24 μμ »

Αιντε ,  αιντε.......... που να σφιξουν και οι ζεστες  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Απρίλιος 01, 2012, 07:47:22 μμ »

τονυ ελα και εσυ στην παρεα μας
Καταγράφηκε

NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Απρίλιος 01, 2012, 07:53:13 μμ »

Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός ηρεμα!!! ηρθε και η ανοιξη... χαχαχαχα αστε κατω την κοπελα!! μετα λετε για εμενα! χαχαχαχα

ελπιζω να μην το παρεξηγησει η κοπελια.. πλακα κανουμε ολοι...

συλλεκτικο κοτερο;;; ασε... εχω δει ενα.... που.... δεν υπαρχει δευτερο... το ειδα στο τελευταιο του ταξιδι.... ηταν στον νειλο...αν θυμαμαι καλα... το αγορασαν καποιοι γερμανοι και σαν τελευταιο ταξιδι ηταν οι τυποι μεσα και ηρθαν ροδο και απο εκει θα εκανε ταξιδι μεχρι να παει γερμνια να γινει σε ποταμι πια κρουαζιεροπλοιο και ενα ειδος μουσειου... ποιο ηταν το κοτερο αυτο;... το κοτερο του Χιτλερ! απεξω δεν ελεγε πολλα... αλλα απο μεσα... ειχε πολυ χλιδη....

αλλο... καλο ηταν το καπιταν μιραντα.. το εκπαιδευτικο πλοιο του ναυτικου της Ουρουγουαης.. πλοιο του 1930.... ομορφο...! ανεδηκα και πανω...το γυρισα... εμεινα και στο παρτι... φανταστικοι τυποι οι ουρουγουανοι...

προσεχε με το συλλεκτικο κοτερο μην σου κατσει κανενας μπαμπης μουστακαλης και τρεχεις τρεχεις και στο τελος κολυμπας μεχρι στην παραγουαη

μεχρι την παραγουαη;;; μα... πως θα τα καταφερω;;; η παραγουαη δεν εχει θαλασσα!!! χαχαχαχαχα
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences