Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 12:58:23 πμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Συζητηση  (Αναγνώστηκε 8119 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 01, 2015, 08:17:47 μμ »

Δήμαρχε θες να γίνεις ο Νονος μου και να μου κάνεις τέτοια  δώρα  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

εσενα θα σου φερω μια κασα κρασι ασπρο και μια κοκκινο!!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός πιο πολυ θα σου αρεσουν Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Είσαι ο άνθρωπος μου.Αυτά είναι όμορφη παρέα και καλό κρασί

https://www.youtube.com/watch?v=GYEhb2BKCto
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 01, 2015, 08:20:49 μμ »

του 68 μονο θα επιανε πριν 1 μηνα κοντα τα χρηματα της δημοπρασιας πιστευω αν ηταν σε κουτακι.....παντως δημαρχε την αλλη βδομαδα αν εχουν ξεκαθαρισει τα πραγματα κανε ενα πειραμα με του 68 σε δημοπρασια  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Ιούλιος 01, 2015, 08:27:21 μμ »

του 68 μονο θα επιανε πριν 1 μηνα κοντα τα χρηματα της δημοπρασιας πιστευω  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Μωρε και τωρα με κλειστες τραπεζες τα 194(τοσα πηγε ..οοολη η δημοπρασια)...να ζητησει για τη δραχμη του 68...θα παρει ..καμια 20ρια μηνυματα..με αριθμο προτεραιοτητας.. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Για πες να κανει μια δοκιμη να δεις Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Ιούλιος 01, 2015, 09:14:08 μμ »

Ε ναι μωρε παιδια, το κουτακι αλλαζει τα δεδομενα και λογικο ειναι, η κουβεντα απο οτι εχω καταλαβει γινεται για τα raw..

Aααααα, ωστε ετσι εεεε??
Κανετε τετοιες συνεννοησεις μεταξυ σας στις δημοπρασιες εεε??
Κανετε πισω για τα φιλαρακια σας εεε???
(και εμενα με αφηνετε στην απεξω, ουτε μια ιντριγκα, ουτε μια μηχανοραφια, σε πηγαδι κατουρησα.. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο)
Αστειευομαι φυσικα.
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #34 στις: Ιούλιος 01, 2015, 09:14:47 μμ »

Η δραχμη και το ταλιρο εδω και μηνα εχει ηδη καινουργιο ιδιοκτητη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences