Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 07:00:41 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Συζητηση  (Αναγνώστηκε 8116 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 01, 2015, 07:45:12 μμ »

ετσι για την συζητηση η δραχμη και το ταληρο την επιασαν στο χερι συλλεκτες που εχουν ματια ακομα και στον πωπο τους,και οι δυο τα εβγαλαν καθαρισμενα!!
Δημητρη να γινει αυτο που λες σε 1,2,3 νομισματα το καταλαβαινω,εδω στο στεκι ομως εχει καταντηση συνηθεια να φευγουν τζαμπα!!και για να πουμε την αληθεια και να μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλακι μας αν δεν υπηρχαν γνωστοι να <<σπρωξουν>> λιγο τις δημοπρασιες θα εφευγαν ακομα πιο τζαμπα!!
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 01, 2015, 07:47:07 μμ »

1)θεμα συγκυριων (ημερα και ωρα που ληγει που καποιος που θα θελει να χτυπησει και παραπανω δεν ειναι μεσα ,μου χει τυχει λογω δουλειας)
2)οπως προαναφερθηκε οι παλιοι τα εχετε πανω κατω οποτε πατε για αλλες τρυπες,οι δε νεοι σαν και του λογου μου λογω αγνοιας και δυσπιστιας προτιμανε ενα σλαμπαριστω εστω και αν κανουν λαθος καμμια φορα οπως λ.χ σαυτην την δημοπρασια
3)οπως λεει και ο χαρος στο στεκι δεν υπαρχει επιστροφη οπως στο ιμπει και αυτο το και ΑΝ σε κολλαει
4)οταν βλεπεις και αισθανεσαι οτι αξιζει οπως παλι αυτο λες αυτο κανει 250ε τουλαχιστον και οταν κλεινη στα 180ε γυρνας και ριχνεις μια μουτζα στα μουτρα σου Σαρκασμός Σαρκασμός
γενικα ολοι οι προαναφερομενοι -προλαλησαντες εχουν δικιο............ στο θεμα κουτοπονηριας στο στεκι δεν παιζει πιστευω γιατι παλι λες και ΑΝ ;;;;αντιθετα στο ιμπει πιστευω χωρις να ξερω οτι ειναι εφικτο κατι τετοιο
στο ρεζουμε παντως για εμενα ειναι θετικο να γινονται τετοιες δημοπρασιες και να αλλαζουν χερια τετοια νομισματα σημερα χαμενος αυριο κερδισμενος για τους πωλητες....ειναι μια απο της γοητειες του συλλεκτισμου τα μη σλαμπαριστα που ενω νομιζεις ανθρακας αποδεικνυεται διαμαντι....εσεις οι παλιοι πιστευω εχεται περασει παρα παρα πολλες φορες τετοιες διακυμανσεις εχοντας περασει ενα δυο περιπτωσεις τετοιες αυτο το συναισθημα που σηκωνεται η τριχα καγκελο ειναι ολα τα λεφτα Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 01, 2015, 07:51:53 μμ »

1/θεμα συγκυριων
2/ελλειψη χρηματων
3/λαθος που βγηκαν πακετο...ποιο καλη τιμη θα επιαναν 1-1
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 01, 2015, 07:53:08 μμ »

1/θεμα συγκυριων
2/ελλειψη χρηματων
3/λαθος που βγηκαν πακετο...ποιο καλη τιμη θα επιαναν 1-1

μιλησε ο Γιουγκερ Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 01, 2015, 07:53:23 μμ »

Γρηγορη αυτο που λες σου εχω πει και στο τηλ. οτι δεν ισχυει....θα ηταν 180 δια 3....ισως και λιγοτερα
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 01, 2015, 07:54:09 μμ »

1/θεμα συγκυριων
2/ελλειψη χρηματων
3/λαθος που βγηκαν πακετο...ποιο καλη τιμη θα επιαναν 1-1

μιλησε ο Γιουγκερ Σαρκασμός Σαρκασμός

απλα και περιεκτικα γατακι οχι ολοκληρα κατεβατα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

ασε που θα εισηγηθω ο φουπουα να παει στο 40% σε καποια ξεν. μοναδα στους λειψους  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 01, 2015, 07:55:42 μμ »

ετσι για την συζητηση η δραχμη και το ταληρο την επιασαν στο χερι συλλεκτες που εχουν ματια ακομα και στον πωπο τους,και οι δυο τα εβγαλαν καθαρισμενα!!
Δημητρη να γινει αυτο που λες σε 1,2,3 νομισματα το καταλαβαινω,εδω στο στεκι ομως εχει καταντηση συνηθεια να φευγουν τζαμπα!!και για να πουμε την αληθεια και να μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλακι μας αν δεν υπηρχαν γνωστοι να <<σπρωξουν>> λιγο τις δημοπρασιες θα εφευγαν ακομα πιο τζαμπα!!

Να πουμε και μια ακομα αληθεια Λευτερη μου. Στο παραδειγμα αναφερω εσενα ΧΩΡΙΣ αυτο να σημαινει οτι ΕΝΝΟΩ εσενα  Κλείσιμο ματιού

Ανεβαινει λοιπον ενα νομισμα που σ΄αρεσει....οι περισσοτεροι εδω μεσα ειμαστε φιλαρακια ως γνωστον ...αρχιζεις λοιπον τα π.μ και τα τηλεφωνα . (Τα ονοματα που ακολουθουν και αυτα τυχαια ειναι).

Ελα Κωστα-Αντωνη-Γιαννη-Γιωργο-Μιχαλη-Θαναση-Χρηστο-Θοδωρη ...κλπ ρε συ μη βαρεσεις ψηλα αυτη τη δημοπρασια γιατι το θελω να το παρω ή κανε πισω βρε φιλε και μια αλλη φορα θα στο ανταποδωσω σε κατι που θα θες εσυ πολυ....

Και μη μου πει κανεις οτι ΔΕΝ παιζει αυτο το σεναριο  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιούλιος 01, 2015, 07:58:10 μμ »

Αυτο το σεναριο ειμαι σιγουρος οτι δεν παιζει Αντωνη ..στο ebay μπορει εδω οχι
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #23 στις: Ιούλιος 01, 2015, 08:03:49 μμ »

ετσι για την συζητηση η δραχμη και το ταληρο την επιασαν στο χερι συλλεκτες που εχουν ματια ακομα και στον πωπο τους,και οι δυο τα εβγαλαν καθαρισμενα!!
Δημητρη να γινει αυτο που λες σε 1,2,3 νομισματα το καταλαβαινω,εδω στο στεκι ομως εχει καταντηση συνηθεια να φευγουν τζαμπα!!και για να πουμε την αληθεια και να μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλακι μας αν δεν υπηρχαν γνωστοι να <<σπρωξουν>> λιγο τις δημοπρασιες θα εφευγαν ακομα πιο τζαμπα!!

Να πουμε και μια ακομα αληθεια Λευτερη μου. Στο παραδειγμα αναφερω εσενα ΧΩΡΙΣ αυτο να σημαινει οτι ΕΝΝΟΩ εσενα  Κλείσιμο ματιού

Ανεβαινει λοιπον ενα νομισμα που σ΄αρεσει....οι περισσοτεροι εδω μεσα ειμαστε φιλαρακια ως γνωστον ...αρχιζεις λοιπον τα π.μ και τα τηλεφωνα . (Τα ονοματα που ακολουθουν και αυτα τυχαια ειναι).

Ελα Κωστα-Αντωνη-Γιαννη-Γιωργο-Μιχαλη-Θαναση-Χρηστο-Θοδωρη ...κλπ ρε συ μη βαρεσεις ψηλα αυτη τη δημοπρασια γιατι το θελω να το παρω ή κανε πισω βρε φιλε και μια αλλη φορα θα στο ανταποδωσω σε κατι που θα θες εσυ πολυ....

Και μη μου πει κανεις οτι ΔΕΝ παιζει αυτο το σεναριο  Κλείσιμο ματιού

εχει γινει και συμφωνω μαζι σου,ολα γινοντε!!αλλα οχι μη χτυπησεις ψηλα,μου εχουν ζητηση να μη χτυπησω καθολου!!ηξεραν οτι αν χτυπουσα θα το επερνα!!
και για δω μου εχει ζητηθει και στο εβαυ!!
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιούλιος 01, 2015, 08:11:04 μμ »

Δήμαρχε θες να γίνεις ο Νονος μου και να μου κάνεις τέτοια  δώρα  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιούλιος 01, 2015, 08:12:35 μμ »

Προσωπικα πιστευω οτι ..οτι και αν πει καποις το θελω..μη χτυπας ..η χτυπα.........πολυ μικρη σημασια εχει.
Δηλαδη επιμενω συο εξης..
Αν το βλεπουν 10 ατομα τη δραχμη μεταξυ 58-62...το ταλληρο  53-55...και το Ιονικο..63-64
Αντε να πεις σε ενα φιλο ρε συ το θελω..αντε να πεις και σε αλλο..
ΑΛΛΑ αν 10 ατομα το βλεπουν σωστα ..το νομισμα θα παει εκει που πρεπει..η κοντα εκει που πρεπει..
ΕΠΙΜΕΝΩ..δηλαδη οτι εκτος απο..αυτους που τα εχουν και μαλιστα σε υψηλοτερη κατασταση..και ΔΕΝ τους ενδιαφερουν να μπουν στην διαδικασια 58-62.. η δε ειναι σε αυτη τη περοδο γιατι το χουν ριξει Κυβερνητη-Οθωνα..κτλ κτλ....ΕΚΤΟΣ λοιπον απ αυτους
Δεν υπηρξαν 10 ατομα(για να μη πω 3)..απο τους νεωτερους συλλεκτες..που να κατανοησαν την κατασταση ..σε σχεση με την τιμη
ΥΓ.,,Η ελειψη .."μαρουλιου"..παιζει και αυτη το ρολο της..δε χρειαζεται αναλυση...
ΥΓ2..εννοειται οτι Ο Δημητρης(haros)..εχει παντα δυνατο λογο...και εχουν βαση  παντα τα λεγομενα του
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Ιούλιος 01, 2015, 08:13:13 μμ »

Στο Ebay ειναι πιο απροσωπα ....ποτε δεν ξερεις ποιος και ποτε θα βαρεσει τα τελευταια δευτερολεπτα...

Εδω ομως γινεται και μαλιστα πολλες φορες μου το εχουν πει φιλοι και για δικες μου δημοπρασιες ....."Να ξερεις δεν χτυπησα τελικα γιατι με παρακαλεσε ο Χ να κανω πισω.

Ακομα ακομα λογω φιλιας πολλες φορες "αποχωρουμε" απο μια δημοπρασια οταν βλεπουμε να συμετεχει καποιο φιλαρακι μας χωρις καν να μας το ζητησουν ...ετσι απλα για να μην τον στεναχωρεσουμε Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #27 στις: Ιούλιος 01, 2015, 08:13:34 μμ »

Δήμαρχε θες να γίνεις ο Νονος μου και να μου κάνεις τέτοια  δώρα  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

εσενα θα σου φερω μια κασα κρασι ασπρο και μια κοκκινο!!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός πιο πολυ θα σου αρεσουν Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #28 στις: Ιούλιος 01, 2015, 08:15:36 μμ »

Στο Ebay ειναι πιο απροσωπα ....ποτε δεν ξερεις ποιος και ποτε θα βαρεσει τα τελευταια δευτερολεπτα...

Εδω ομως γινεται και μαλιστα πολλες φορες μου το εχουν πει φιλοι και για δικες μου δημοπρασιες ....."Να ξερεις δεν χτυπησα τελικα γιατι με παρακαλεσε ο Χ να κανω πισω.

Ακομα ακομα λογω φιλιας πολλες φορες "αποχωρουμε" απο μια δημοπρασια οταν βλεπουμε να συμετεχει καποιο φιλαρακι μας χωρις καν να μας το ζητησουν ...ετσι απλα για να μην τον στεναχωρεσουμε Κλείσιμο ματιού


Ακόμα κι εγώ έκανα πίσω αφού ήθελες να αγοράσεις εκείνο το μεγάλο βάζο με τα μελιτζανάκια...ΘΥμάσαι?
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #29 στις: Ιούλιος 01, 2015, 08:16:25 μμ »

Προσωπικα πιστευω οτι ..οτι και αν πει καποις το θελω..μη χτυπας ..η χτυπα.........πολυ μικρη σημασια εχει.
Δηλαδη επιμενω συο εξης..
Αν το βλεπουν 10 ατομα τη δραχμη μεταξυ 58-62...το ταλληρο  53-55...και το Ιονικο..63-64
Αντε να πεις σε ενα φιλο ρε συ το θελω..αντε να πεις και σε αλλο..
ΑΛΛΑ αν 10 ατομα το βλεπουν σωστα ..το νομισμα θα παει εκει που πρεπει..η κοντα εκει που πρεπει..
ΕΠΙΜΕΝΩ..δηλαδη οτι εκτος απο..αυτους που τα εχουν και μαλιστα σε υψηλοτερη κατασταση..και ΔΕΝ τους ενδιαφερουν να μπουν στην διαδικασια 58-62.. η δε ειναι σε αυτη τη περοδο γιατι το χουν ριξει Κυβερνητη-Οθωνα..κτλ κτλ....ΕΚΤΟΣ λοιπον απ αυτους
Δεν υπηρξαν 10 ατομα(για να μη πω 3)..απο τους νεωτερους συλλεκτες..που να κατγανοησαν την κατασταση ..σε σχεση με την τιμη

εδω συμφωνω Γιωργο!!εαν εμπαιναν σλαμπαρισμενα σε δημοπρασια πιστευω οτι θα εφευγαν το λιγοτερο τα διπλα πιο πανω!!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences