Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 20, 2024, 02:45:36 μμ
Ψηφοφορία
Ερώτηση: Τι πιστεύεται πως είναι προτιμότερο?
Άμεση συμφωνία με τα σκληρά μέτρα των δανειστών
Να πάμε την διαπραγμάτευση μέχρι τέλους με μικρή οπισθοχώρηση των δα
Απαίτηση να δεχτούν όλους τους όρους μας αλλιώς ΡΗΞΗ
Μονομερής αθέτηση του χρέους

Σελίδες: 1 ... 37 38 [39]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ρήξη ή Συμφωνία;  (Αναγνώστηκε 138958 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #570 στις: Ιούλιος 15, 2015, 09:00:54 μμ »

παιδια τι λετε θα παραιτηθει?? θα τον ριξουν?

το σχεδιο εχει και τα 2 σκελη αφου δεν καταφεραν οι μνημονιακοι να τον ριξουν τωρα αρχισαν το αλλο σχεδιο μπας και παραιτηθει ,ιδωμεν,παντως ειναι τοσο το μαυρο χρημα και τα συμφεροντα που χανουν καθε μερα φραγκα με μονο σκοπο να φυγει ο τσιπρας,οι ευρωλαγνοι δεν εχουν σκοπο να σταματησουν το σχεδιο και ας μην εχουν να φανε 5 εκατομμυρια και συνανθρωποι,θα προτεινα να κανουν ενα κομμα να λεγεται Παρτακιδες
ειναι μαζεμενοι πολλοι και θα πιασουν ενα 20αρι ποσοστο για πλακα......εκλογες θα εχουμε κοντα τελη οκτωμβρη και μετα , ετσι πιστευω....παντως και με αυτα τα μετρα σημερα τους ξεφυγε οτι προβλεπεται το 2019 το χρεος απο 175 να εκτιναχθει στο 200.....ζητω το ευρω-ζητω η φτωχια-ζητω η δυστυχια-ζητω οι αποικια-ζητω η ευρωλαγνεια και ας μην εχουμε ουτε ευρω στην τσεπη μας-ζητω το μεγκα -ζητω ο αντεννα-ζητω ο σκαι-ζητω ο τσοχατζοπουλος ,κατω η Ελλαδα-κατω η ιστορια μας-ψευτης ο Πλατων λαμογιο ο Σωκρατης ,προδοτης ο Λεωνιδας ,κατω το Βυζαντιο,ψευτοεπαναστατες του 21 και δοσιλογοι οι πολεμιστες του 40,μουφα ο Χριστος Ζητω ο μασσονισμος και η νεα ταξη πραγματων με εκτιμηση αριθμος ανθρωποειδους πρωην Μαρκος και νυν αριθ 2889877665 κατοικος γης.......να γραψω και εγω το κοντο και το μακρυ μου Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός μια και οταν ψηφιζω και ας ειμαι πλειοψηφια παλι κουμαντο κανει η μειοψηφια.....ΖΗΤΩ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 37 38 [39]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences