Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 30, 2024, 05:19:08 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Η Επόμενη Μέρα......  (Αναγνώστηκε 8487 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 09, 2015, 06:38:36 μμ »

Σύντροφε Γιάννη, έναν αναγνώστη είχα κι εγώ, όλον κι όλον. Και να μου ξηγιέται έτσι... Δεν ξέρω τι να πω. :-(

Σύντροφε Νίκο, να σου πω ένα μπράβο, γιατί προσπαθείς να κάνεις χιούμορ και όχι προπαγάνδα. Πήξαμε στην προπαγάνδα...
Καταγράφηκε
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 09, 2015, 06:44:33 μμ »

χιούμορ έκανε κι ο Τσίπρας και τους έστειλε τον Βαρουφάκη αλλα που να καταλάβουν αυτοι οι βάρβαροι.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Ιούλιος 09, 2015, 07:11:43 μμ »

Συγνωμη Γιωργο,ειμαι απαράδεκτος.
Καταγράφηκε
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Ιούλιος 13, 2015, 08:16:24 μμ »

Έγινε κάτι αξιόλογο ; Έχασα επεισόδια ;
Πέρα από το γεγονός ότι ολοκληρώνεται οσονούπω η κολοτούμπα ;
Οχι Μιχάλη δεν έγινε τίποτε απλά τελειώνει σιγά σιγά το θέμα.
Οι κερδοσκόποι έφαγαν τι έφαγαν απλά ήρθε η ώρα να ξεκινήσουν άλλο θέμα πιό κερδοφόρο από την Ελλάδα, θα το δείς στην πορεία.
Υ.Γ. Η απορία μου δεν βασίζεται σε πολιτικούς λόγους αυτά έχουν μπεί στο χρονοντούλαπο το δικό μου,άλλωστε την άποψη μου αυτή την υποστηρίζω σθεναρά από το 2011. Κλείσιμο ματιού

Εδώ είμαστε, θα έλεγα στο τελευταίο τίναγμα του κοτόπουλου.
Πλέον το θέμα της εξόδου η όχι της Ελλάδος από την Ευρωζώνη δεν έχει μεγάλη σημασία πλέον,η φλέβα του χρυσού θα έλεγα είναι ή ίδια η Ευρωζώνη για τους κερδοσκόπους.
Και να παραμείνουμε στο ευρώ (άποψή μου ΝΑΙ θα παραμείνουμε)θα έρθει η στιγμή που η ανέχεια θα είναι τέτοια που θα συμβεί το μοιραίο.
Οι Ευρωπαίοι σκάβουν τον λάκο τους ή εξυπηρετούν συμφέροντα ορισμένων κύκλων.
Δεν ξέρω στο μέλλον άν θα είμαστε μέσα ή όχι,αυτό που ξέρω είναι ότι άν δεν υπάρξει ουσιαστική ένωση θα γίνει μεγάλο πανηγύρι για πολλές χώρες στα επόμενα χρόνια.
Τώρα όσο αναφορά εμάς ότι επιλογή και να υπάρξει το αποτέλεσμα θα είναι οδυνηρό.

Επιτέλους ήρθε η επόμενη μέρα,αναμενόμενη καθαρά με τα προιόντα που μας σερβίρονται.
Τώρα σιγά σιγά θα αρχίσει το πανηγύρι για να δούμε τι θα δούμε,η πορεία θα μας γεμίσει εκπλήξεις απρόσμενες και δεν αναφέρομαι γενικά στα μέτρα, αλλά στην εξειδίκευση μερικών από αυτά.
 
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences