Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούλιος 02, 2024, 10:04:30 μμ
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Δεν μπορούσα να το βάλω στα αστεία βίντεο...  (Αναγνώστηκε 8253 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« στις: Αύγουστος 14, 2013, 07:45:35 μμ »

Ελλάδα , Ώρα μηδέν!

http://arouraios.gr/2013/08/eimai-anergos-den-exo-xrimata/
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 14, 2013, 09:47:38 μμ »

Κριμα μα κριμα για το παιδάκι...κριμα που εχουν φτάσει ΜΑΣ εχουν φτάσει σε αυτη την κατάντια ο ελεκτης εκανε την δουλεια του που να φανταστεί τι θα γινει...και ολοι αυτοι γυρω που φωνάζουν τώρα γιατι δε εβγαλαν ενα εισιτήριο να το δώσουν στο παιδί δε ξέρω και εγώ τα έχω χαμένα με τα τοσα που γίνονται καθε μερα πια!!!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 15, 2013, 07:50:46 πμ »

στην συνέντευξη του πατερα που διαβασα εγω ξεκαθαρισε οτι και αυτος και η γυναικα του ΔΕΝ ειναι ανεργοι.... Εργαζονται και οι 2 κανονικα.....

Εαν για καποιο λογο τσακωθηκαν και τον εριξε εξω (πραγμα που αμφιβαλλω , οχι διοτι ημουν μπροστα αλλα διοτι ειναι εκτος λογικης) τοτε να τιμωρηθει ο ελεγκτης και ο οδηγος.....

Εαν ομως το παλικαρι ηθελε να κανει "μαγκια" για να μην πληρωσει , δεν φταει κανεις παρα μονο το κεφαλι του.....
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 15, 2013, 12:25:55 μμ »

Οτι και να εχει γινει υπαρχει ατυχημα,υπαρχει θανατος,ο αλλος που το βλεπει παθαινει κατι.Δεν γινετε κυριε ελεκτα να ζητας αυτοφωρα,ποιος ειναι αυτος που θα διαταξει την αστυνομια να παρει αυτοφωρο Ελληνα πολιτη επειδη σε τετοια κατασταση του ειπε να παει να γ.......?,σε κατασταση αμοκ ηταν η κοπελα.
Μη τρελαθουμε κιολας!!!!Ενας υπαλληλακος ειναι!!!
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2495


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 15, 2013, 02:58:36 μμ »

'Υπαλληλίσκοι' ήμαστε οι περισσότεροι, αυτό δεν σημαίνει πως μπορεί ο καθένας να μας βρίζει και να μας πετάει μπουκάλια!


Αλλωστε η κοπέλα, όπως προαναφέρθηκε, γιατί δεν έδωσε 1 εισιτήριο στον πιτσιρικά;
Αλλα επειδή δεν ήμουν μπροστά και δεν ξέρω τί έγινε, σταματάω εδω.
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 15, 2013, 03:06:16 μμ »

Εδειξε στης ειδησεις (μαρτυρες ειπαν) οτι ο ελεκτης τραβουσε απο την μπλουζα τον μακαριτη επειδη αυτος πηγε να ξεφυγει.Οτι και να ναι αστον να φυγει τι εγινε?,θα χασει το κρατος 1 ευρω,τοσα εχουν κλεψει.Και ποιος ειναι στο κατω κατω αυτος να δινει διαταγες στην αστυνομια?Μονο ο εισαγγελεας δινει εντολες στην αστυνομια οχι ο καθε υπαλληλισκος.
Ελεκτης ειναι δεν δουλευει στην ΚΥΠ.
Αν σε βρισει καποιος ρε φανη ενω πριν 10 λεπτα εχει σκοτωθει καποιος στα ματια σου,θα τον παρεξηγησης?
Την ρωτησες αν ειχε να δωσει?
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 15, 2013, 03:15:27 μμ από lefmaggos » Καταγράφηκε
kostas1
Επισκέπτης
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 15, 2013, 05:53:43 μμ »

αυτο ακριβως πιστευω και εγω το οτι πριν 10 λεπτα πεθανε καποιος και αυτος ζητησε να πανε την κοπελα στο αυτοφωρο δειχνει τον χαρακτηρα του,υπαλληλακος με μεγαλα ονειρα ειναι,σκεφτηκε οτι αν τον πιασω για το 1 ευρω θα παρω προαγωγη θα γινω αρχιελεγκτης οτι και αν ειναι αυτο.επειδη εχω συναντησει και εγω παρομοιες συμπεριφορες απο ατομα που αρχικα σε προκαλουν, συνηθως υπουλα και στη συνεχεια τους λες ενα μα....κα και φωναζουν την αστυνομια σαν κλαμμενα (..) το καλυτερο ειναι οτι μετα απ αυτο θα παει στο σπιτακι του και θα κοιμηθει σαν πουλακι το βραδυ ετσι κι αλλιως το καθηκον του εκανε...
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 15, 2013, 08:54:00 μμ »

.
Αν σε βρισει καποιος ρε φανη ενω πριν 10 λεπτα εχει σκοτωθει καποιος στα ματια σου,θα τον παρεξηγησης?
Λευτερη δεν ήμουν εγω, μάλλον μπερδέψες το wavelet με το warrior!
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #8 στις: Αύγουστος 15, 2013, 10:00:47 μμ »

.
Αν σε βρισει καποιος ρε φανη ενω πριν 10 λεπτα εχει σκοτωθει καποιος στα ματια σου,θα τον παρεξηγησης?
Λευτερη δεν ήμουν εγω, μάλλον μπερδέψες το wavelet με το warrior!

Φανη δε σε μπερδεψα!!κολησα και νομιζα οτι και τον φιλο φανη τον λενε!!!
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Αύγουστος 16, 2013, 06:45:25 πμ »

Εντάξει Λευτέρη.

Αν θέλει ο φίλος warrior μπορεί να αναφέρει το όνομα του στο θέμα με τα nicknames.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10415



Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Αύγουστος 16, 2013, 10:32:28 πμ »

Μανώλη τον λένε παιδιά και είχε γενέθλια ανήμερα του δεκαπενταύγουστου.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Αύγουστος 16, 2013, 12:12:55 μμ »

Να μας ζήσει λοιπόν ο Μανώλης.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #12 στις: Αύγουστος 16, 2013, 04:02:05 μμ »

Οταν ο αλλος ειναι αθρωπος!!!

http://www.to-mati.net/19801/minima-anagnosti-me-aformi-ton-thanato-18chronou-pou-pidixe-apo-en-kinisei-trolei-epeidi-den-eiche-eisitirio
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Αύγουστος 16, 2013, 04:50:02 μμ »

πολυ ωραιος ο ελεγκτης..μια φορα ημουν στον προαστιακο και γυριζα σπιτι μου μετα απο μια εξαντλητικη μερα στην δουλεια...καθως γυριζα,σε καποια σταση,μπαινει μεσα ενας νεαρος,ναρκωμανης,ελαφρων ουσιων απ'οτι καταλαβα..ο ανθρωπος,δεν ενοχλησε κανεναν απο τους επιβατες,αντιθετως σε καποια αλλη σταση που μπηκε ενα ζευγαρι ηλικιωμενων,τους βοηθησε να μεταφερουν τις βαλιτσες τους και τους παραχωρησε και την θεση την οποια καθοταν,κατι το οποιο στα τοσα χρονια που παιρνω συγκοινωνιες δεν εχει κανει κανεις..οταν ηρθε ο ελεγκτης,του ελεγε με πολυ υφακι να σηκωθει απο τα σκαλοπατια,να του δωσει εισητηριο για ελεγχο,το οποιο δεν ειχε και ηθελε να τον κατεβασει.ο νεαρος του ειπε περιμενε να το βρω,στο μεταξυ ο ελεγκτης κοιταζε αλλα εισητηρια και του εδωσα το δικο μου...εγω του εδειξα καποια πρωινα που ειχα αλλα δεν εδωσε και πολυ βαση και ετσι ολα καλα..γενικα αν ειμαι σε τετοιου ειδους μμμ, δινω το εισητηριο μου σε καποιον που προφανως δεν εχει...δεν εχουν ολοι την οικονομικη δυνατοτητα να βγαλουν εστω και ενα εισητηριο,ποσο μαλλον τωρα που εχουν δυσκολεψει ετσι τα πραγματα...
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 17, 2013, 01:53:51 μμ »

http://www.aniwthoi.net/2013/08/19-facebook.html

Ελεος ...
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences