Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 05, 2024, 08:30:40 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: τι λετε;  (Αναγνώστηκε 13391 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 07, 2013, 11:57:57 πμ »

τακη ειδες κανενα να πεταει εσυ.?? Έκπληξη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
εγω μονο δρακο εχω δει..
τωρα οτι και να λεμε οι αγορες απο εδω μεσα ειναι ασφαλεις και επωνυμες.
αν παρεις κατι λιγοτερο των προσδοκιων σου,το πιθανοτερο ειναι να γινει αποκατασταση,
πιστευω οτι ειμαστε φιλαρακια ολοι και δεν μπαινουμε εδω μονο για αγοραπωλησιες αλλα για να μοιραστουμε γνωσεις ,το μερακι μας και να λεμε και ενα γεια.. Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 07, 2013, 11:59:28 πμ »

Ρε φιλε ποσα θες να μας τρελλανεις μεσημεριατικα......καταλαβαινεις ελληνικα η δεν καταλαβαινεις ....προσφατα πηρα στα 14 ευρω αμα γουσταρεις εσυ τραβα να παρεις με 500 και ο ελεφαντας δεν ΠΕΤΑΕΙ πηρα τηλεφωνο το γιατρο μου και το σιγουρεψα.Απο μενα ΤΕΛΟΣ
για δρακο ρωτησες...? Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 07, 2013, 12:00:30 μμ »

Ρε φιλε ποσα θες να μας τρελλανεις μεσημεριατικα......καταλαβαινεις ελληνικα η δεν καταλαβαινεις ....προσφατα πηρα στα 14 ευρω αμα γουσταρεις εσυ τραβα να παρεις με 500 και ο ελεφαντας δεν ΠΕΤΑΕΙ πηρα τηλεφωνο το γιατρο μου και το σιγουρεψα.Απο μενα ΤΕΛΟΣ

+1111111111111111111111....και αρκετη ψυχραιμια εδειξες! μπραβο σου !
Καταγράφηκε
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Αύγουστος 07, 2013, 12:11:12 μμ »

λοιπον ρωτησα κι εγω...εψαξα και βρηκα.. Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη

για δρακο το ηξερα ειχα φωτογραφησει εναν καθως παρκαρα...


αλλα ΑΥΤΟ δεν το ηξερα.. Έκπληξη


Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
kostakis88
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 07, 2013, 12:35:58 μμ »

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
panosk
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 858


.. free your soul ..


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 07, 2013, 12:40:33 μμ »

Πω πω πω νευρα !    Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Chill out  ρε συντροφοι καλοκαιριατικα ....
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 07, 2013, 12:46:23 μμ »


 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

ειμαι πολυ περιεργος να δω που θα καταληξει ολη αυτη η συζητηση......
Να σας πω την αλήθεια και μένα άρχισε να μου κινεί την περιέργεια που θα καταλήξει η συζήτηση.
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
KRISTHEGREEK
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 812


Χρήστος.


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Αύγουστος 07, 2013, 01:47:31 μμ »

Μην έχετε αγωνία..........
Το πράγμα είναι απλό.........
Αν κάποιος πιστεύει ότι υπάρχουν αλλού (στην Ελλάδα) ευκαιρίες, ας μας δείξει πού ........

Εγώ με 2-3 καλές προσφορές πείθομαι....
Ας πούμε με τους ασημένιους Βασιλιάδες, μια που μου χρειάζονται μερικοί για τη συλλογή μου.

Κανένας εθελοντής;
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #38 στις: Αύγουστος 07, 2013, 01:57:43 μμ »

Και για να ειμαι και δικαιος μονο απο παιδια αποδω μεσα που εχουν ακρες εχω παρει κατι νομισματακια και σε καλη κατασταση και καλη τιμη.Οσο για 30δραχμο το εχω δει και 500 ευρω ???εγω
οχι φιλε μου,εισαι λαθος το να λες οτι μονο εδω μεα κλπ ειναι αποψη αστηρικτη εγω βλεπω τριανταδραχμα αυτη την στθγμη αλλου απι9_15 ευρω και ειναι πανω απο 50 κοματια,δεν εχω διαθεση για αντιπαραθεσεις αλλα καλα θα ηταν να προσεχουμε τι γραφουμε

Φιλε μου εγω προσεχω τι γραφω καλο θα ηταν να προσεχεις και συ τι διαβαζεις.Μιλησα για συγκεκριμενα νομισματα που με ενδιαφερουν.
Με λιγα λογια αν μου βρεις εσυ ταληρα οπως αυτα που προανεφερα στα 40 με 70 ευρω (αυτη ειναι η εκτιμηση που κανουν οι πιο πολλοι εδω μεσα) στα σαιτ που προανεφερα,τοτε παω πασο.Αυτο που ειπα με το τριανταρη στα 500 ευρω ισχυει,αλλα δεν ειναι ο κανονας,αλλα και παλι πανακριβα τα πωλουν και αυτα.
Προσπαθησα να ειμαι πολυ διακριτικος για να μην παρεξηγηθω με κανεναν!!!αλλα δεν μπορω να μη γραψω τι βλεπω!!!!
Και να σου πω και το αλλο,τελικα για ολα τα νομισματα συμβαινει αυτο,οι πιο πολλοι κοτσους θελουν να πιασουν. Ο νοων νοειτοω!!!
Καταγράφηκε
georgius iii
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 457


ισχύς εν τη ενώσει


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Αύγουστος 07, 2013, 02:52:26 μμ »

ο ελεφαντας δεν ΠΕΤΑΕΙ πηρα τηλεφωνο το γιατρο μου και το σιγουρεψα.
Άλλαξε γιατρό τσάμπα τον πληρώνεις  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Τα αγαθά κόποις κτώνται".
escobar
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Αύγουστος 07, 2013, 03:02:19 μμ »

Το λιγοτερο που μπορω να κανω ειναι να σας ευχαριστησω... με μια απλη ερωτηση εκτιμησης εμαθα τοσα πολλα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #41 στις: Αύγουστος 07, 2013, 03:08:41 μμ »

και επειδη θα σκασω θα το ξαναπω!!!Μονο παιδια απο δω μεσα με εχουν βοηθηση και συνεχιζουν να βοηθανε!!! Οχι μονο στην πωληση νομισματων (αυτο ειναι το λογοτερο) αλλα το κυριοτερο σε συμβουλες κτλ.
βρες μου ρε παληκαρι μου νομισματα σαν και αυτα στην τελευταια δημοπρασια του Παναγιωτη με 155 ευρω!!! Εχω φαει τον κοσμο!!!
http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=8541.0
Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #42 στις: Αύγουστος 07, 2013, 04:48:00 μμ »

και επειδη θα σκασω θα το ξαναπω!!!Μονο παιδια απο δω μεσα με εχουν βοηθηση και συνεχιζουν να βοηθανε!!! Οχι μονο στην πωληση νομισματων (αυτο ειναι το λογοτερο) αλλα το κυριοτερο σε συμβουλες κτλ.
βρες μου ρε παληκαρι μου νομισματα σαν και αυτα στην τελευταια δημοπρασια του Παναγιωτη με 155 ευρω!!! Εχω φαει τον κοσμο!!!
http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=8541.0

Λευτέρη ,το τάλληρο 1875Α δεν ξέρω αν το έβρισκες αλλού τέτοια τιμή ,μου κόστισε 145 euros (μαζί με τις προμήθειες,Δημοπρασία RAUGH) + 30 πιστοποίηση = 175 euros. Μου το ζητάγανε raw (δλδ πριν το σλαμπάρισμα) 200 euros, έχει πολύ ωραίο eye appeal και έγραψε cleaned-xf details που για πολλούς ήταν κατάστασης AU ακόμα κ για μένα. Κοίτα τον οπισθότυπο του τι ωραίος που είναι ειδικά τον θυρεό (έχει το σχετικό του κατέβασμα).Φυσικά δεν λέω ότι είναι 100% σίγουρο αλλά στο μάτι είναι ομορφότατο για τέτοια τιμή.Κάποιοι φίλοι, καλοπροαίρετα μου παν να το στείλω και NGC αφού το άφηνα να πιάσει λίγο Πατίνα.ΔΕν ασχολούμαι.....Δεν έχω δει άλλο τάλληρο τέτοιας κατάστασης κ σε κουτί να φεύγει στην τιμή αυτή που πήγε σύνολο το ΛΟΤ.(θεωρώ πως ήταν μια πολύ καλή ΑΓΟΡΑ σου Κλείσιμο ματιού)
Χαίρομαι αληθινά που το κέρδισες ,και προσωπικά έχω βάλει αρκετά νομίσματα μου σε δημοπρασία κ ας κρίνει η ΑΓΟΡΑ, ανεξαρτήτως αποτελέσματος. Παναγιώτης Ζ.
Καταγράφηκε

zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #43 στις: Αύγουστος 07, 2013, 05:04:21 μμ »

τωρα οτι και να λεμε οι αγορες απο εδω μεσα ειναι ασφαλεις και επωνυμες.
αν παρεις κατι λιγοτερο των προσδοκιων σου,το πιθανοτερο ειναι να γινει αποκατασταση,
πιστευω οτι ειμαστε φιλαρακια ολοι και δεν μπαινουμε εδω μονο για αγοραπωλησιες αλλα για να μοιραστουμε γνωσεις ,το μερακι μας και να λεμε και ενα γεια.. Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο


Συμφωνώ ,εδώ μέσα έχουμε αποκτήσει μια οικειότητα-φιλία μεταξύ μας, δεν τίθεται θέμα αυστηρής τακτικής πωλήσεων ,και οι συναλλαγές μας όποιες και αν είναι γίνονται σε τέτοιο επίπεδο:
http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=8557.15

Αντώνη ,το κλείδωσες ΑΛΛΑ φίλε μου σε ευχαριστώ και γω για την συνεργασία και φιλία μας.(και ας μην έχουμε ειδωθεί ποτέ )  Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #44 στις: Αύγουστος 07, 2013, 05:08:41 μμ »

Πουθενα δεν θα το εβρισκα  τοσο Παναγιωτη ειμαι σιγουρος!!! τα νομισματα το πηρα σε τιμη σουπερ!!! Τζαμπα!! για το ταλληρο και μονο θα πηγενα μεχρι 170 χωρια τα αλλα!!!Και να σου πω την αληθεια δεν το πολυεξετασα το νομισμα γιατι εμπιστευομε τα γουστα σου (συμφωνα με αυτα που εχεις ανεβασει μεχρι τωρα).
Αυτο που ηθελα να πω με λιγα λογια ειναι οτι μερικοι απο καποια σαιτ εχουν κοχονες να ανεβασουν τετοια νομισματα απο ενα ευρω και οσο παει?,το λιγοτερο που πωλουντε ειναι 250 ευρω και βαλε!!!
Και παλι καλη τυχη στις δημοπρασιες σου!!!!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences