Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 03:49:04 πμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΘΕΑΤΡΟ ΔΕΛΦΩΝ 09/94  (Αναγνώστηκε 17081 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 11, 2013, 01:18:15 μμ »

Καλημέρα!
Η Δώρα ξέρω οτι μένει Ρέθυμνο, οπότε στην πρόταση μου, μάλλον δεν θα μπορέσει να παρεβρεθεί.
Σπύρο είδα οτι είσαι Αθήνα. Το ίδιο και ο Νέστωρ που ξέρω οτι έχει αρκετά δυνατή συλλογή, με πολλές κλειστές τηλεκάρτες.
Τί θα λέγεται αν κανονίζαμε ή τέλος Αυγούστου, ή αρχές Σεπτέβρη να βρισκόμασταν, να τα λέγαμε, να γνωριζόμασταν και να πίναμε και καμιά μπυρίτσα.
Και βέβαια, όποιος άλλος φίλος θέλει μπορεί να έρθει.
Τί λέτε, να ανοίξω θέρμα;


Υ.Γ. Σπύρο, πλέον -οι ενεργοί- είμαστε λίγοι...

Και βεβαια να παμε απλα εγω λογο δουλειας δεν εχω στανταρ ωραριο και θα πρεπει να το δουμε προς τον Σεπτεμβη καλητερα..το πολυ πολυ η μπυριτσα να γινει κρασακι.. Σαρκασμός
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 11, 2013, 04:52:52 μμ »

Καλημέρα!
Η Δώρα ξέρω οτι μένει Ρέθυμνο, οπότε στην πρόταση μου, μάλλον δεν θα μπορέσει να παρεβρεθεί.
Σπύρο είδα οτι είσαι Αθήνα. Το ίδιο και ο Νέστωρ που ξέρω οτι έχει αρκετά δυνατή συλλογή, με πολλές κλειστές τηλεκάρτες.
Τί θα λγεται αν κανονίζαμε ή τέλος Αυγούστου, ή αρχές Σεπτέβρη να βρισκόμασταν, να τα λέγαμε, να γνωριζόμασταν και να πίναμε και καμιά μπυρίτσα.
Και βέβαια, όποιος άλλος φίλος θέλει μπορεί να έρθει.
Τί λέτε, να ανοίξω θέρμα;


Υ.Γ. Σπύρο, πλέον -οι ενεργοί- είμαστε λίγοι...

δυστηχως εχεις δικιο οτι δεν θα μπορεσω να παρεβρεθω και γω!!!!αλλα ευχαριστω πολυ για την προσκληση!!θα ηθελα να μπορουσα να ερθω και γω αλλα δυστηχως δεν γινετε!! Κλάμα Κλάμα Κλάμα Κλάμα
Εμ βέβαια, εσυ μόνο στην Βόρεια Ελλάδα πηγαίνεις...   Σαρκασμός
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 11, 2013, 04:56:59 μμ »

Καλημέρα!
Η Δώρα ξέρω οτι μένει Ρέθυμνο, οπότε στην πρόταση μου, μάλλον δεν θα μπορέσει να παρεβρεθεί.
Σπύρο είδα οτι είσαι Αθήνα. Το ίδιο και ο Νέστωρ που ξέρω οτι έχει αρκετά δυνατή συλλογή, με πολλές κλειστές τηλεκάρτες.
Τί θα λέγεται αν κανονίζαμε ή τέλος Αυγούστου, ή αρχές Σεπτέβρη να βρισκόμασταν, να τα λέγαμε, να γνωριζόμασταν και να πίναμε και καμιά μπυρίτσα.
Και βέβαια, όποιος άλλος φίλος θέλει μπορεί να έρθει.
Τί λέτε, να ανοίξω θέμα;


Υ.Γ. Σπύρο, πλέον -οι ενεργοί- είμαστε λίγοι...

Και βεβαια να παμε απλα εγω λογο δουλειας δεν εχω στανταρ ωραριο και θα πρεπει να το δουμε προς τον Σεπτεμβη καλητερα..το πολυ πολυ η μπυριτσα να γινει κρασακι.. Σαρκασμός
Καλύτερα Σεπτέβρη, να έχουμε και κανα φράγκο στην τσέπη μετα τις διακοπές...
Οπότε ξαναμιλάμε τον άλλο μήνα.

Ας συνεχίσουμε με το Θέατρο Δελφών λοιπόν.
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Ιούνιος 08, 2014, 06:09:40 μμ »

Τώρα που οι συλλέκτες τηλεκαρτας στο στέκι είναι λίγο περισσότεροι από πέρυσι θα ήθελα να μου πουν τ γνώμη τους για αυτή την τηλεκάρτα. εάν γνωρίζει κάποιος πόσα κομμάτια τελικά να υπάρχουν με αυτόν τον κωδικό κλπ.. Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Ιούνιος 08, 2014, 08:38:50 μμ »

Καλησπερα splros_collec. Εγω αυτη τη καρτα δεν την ηξερα και δεν την ειχα ακουσει μεχρι το 2005.  Μιλωντας με ενα γνωστο εμπορο τηλεκαρτων απο Θεσσαλονικη ( και μιας που ονοματα δε λεμε για να βοηθησω ομως θα δωσω ενα στοιχειο οτι ο συγκεκριμενος ειχε τεραστιο στοκ απο Βεργινες, μαλαμους και αλλες gem plus καρτες καθως και  αρπαγες ευρωπης του 2/93 και Θεατρα δηλου τους καλους κωδικους.....) Εκεινη την περιοδο λοιπον που ηθελα κατι βεργινες και κατι μαλαμους για δυο φιλους,  τον βρηκα στο τηλεφωνο , μιλησαμε και οταν τον ρωτησα αν εχει το μαλαμο το 2100 που αυτο ειναι παρα μα παρα πολυ δυσκολο ζευγαρι μου ειπε οτι εχει κατι πολυ καλυτερο!!! Τη καρτα που λες εσυ και μαλιστα  κλειστες.... Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη!! Οπως λοιπον μου ειπε αυτη η καρτα ηταν στην αριθμηση της Malboro και ειχαν βγει δοκιμαστικα ...( χρονικα βεβαια δε ξερω πως γινεται αυτο... αλλα δεδομενης της φημης του και του οτι ειχαμε ξανασυνεργαστει δε ρωτησα και πολλα και του πηρα μια στη τιμη των 150 ευρω. Μου εστειλε λοιπον το πακετο με 10 βεργινες κλειστες , 5 ζευγαρια μαλαμο, και απο πεντε αβεζ, μπρουκλυν και πολλα αλλα συνολικα καμια διακοσαρια καρτες και μεσα ειχε και τους Δελφους. Όλες οι καρτες κλειστες κολλαριστες αψογες!! όταν λοιπον εφτασα και στους Δελφους και πηγα να δω κωδικο εγραφε 2101...... Ρε τι στο φως το κοιταξα , τι στον ηλιο το κοιταξα, τι με μεγενθυτικο φακο που καλιγωνει ψηλο το κοιταξα τι σε 10 ατομα το εδειξα δε καταφερα να δω το 2110 με τιποτα...... Αυτος βεβαια να επιμενει οτι ειναι 2110 εγω να λεω δε το βλεπω.... μυλος γιναμε.... βεβαια ο ανθρωπος την πηρε πισω τη καρτα και μου εδωσε τα λεφτα αλλα εγω με τη συγκεκριμενη καρτα δεν ξανα σχοληθηκα....  Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός
Για το λογο αυτο σε παρακαλω αν μπορεις βαλε τη καρτα και σκαναρε τη να τη δουμε απο κοντα και λεπτομερως μηπως τελικα και υπαρχει....
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Ιούνιος 08, 2014, 09:22:57 μμ »

Φίλε μου καλησπέρα. Υπάρχει αυτός ο κωδικός και τον έχω δει μιας και τον έχω . Κλείσιμο ματιού
Δυστυχώς δεν έχω σκάνερ αλλά θα προσπαθήσω μέσω μου φίλου μου  να το ανεβάσω να το δείτε.
Βέβαια το καλύτερο είναι να το δει κάποιος από κοντά αλλά προς το παρών θα προσπαθήσω να το σκαναρω.
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση, φιλικά Σπύρος.
Καταγράφηκε
riongreece
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 55


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Ιούνιος 10, 2014, 11:52:47 πμ »

Καλημέρα
Να πω κι εγώ την άποψή μου.Δεν έχω δει ποτέ αυτή την κάρτα.2-3 που υποτίθεται ήταν 2110 από όπου και να το κοίταζες δεν έβγαινε.Εμ πασει περιπτώσει περί ορέξεως...
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Ιούνιος 10, 2014, 05:02:52 μμ »

Οποίος θέλει να τ δει λοιπόν την Κυριακή στο καφέ θα την έχω μαζί μου.. ;)γιατί κακά τα ψέματα αλλά δεν είναι τόσο εύκολο να φανεί από το σκανερ δυστυχώς. .
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:16:26 μμ »

Καφε?
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Ιούνιος 11, 2014, 07:19:43 πμ »

Οποίος θέλει να τ δει λοιπόν την Κυριακή στο καφέ θα την έχω μαζί μου.. ;)γιατί κακά τα ψέματα αλλά δεν είναι τόσο εύκολο να φανεί από το σκανερ δυστυχώς. .
Με την γνωστή παρέα των... κερματοσυλλεκτών;   Σαρκασμός   Σαρκασμός   Σαρκασμός
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Ιούνιος 11, 2014, 11:07:07 πμ »

Οποίος θέλει να τ δει λοιπόν την Κυριακή στο καφέ θα την έχω μαζί μου.. ;)γιατί κακά τα ψέματα αλλά δεν είναι τόσο εύκολο να φανεί από το σκανερ δυστυχώς. .
Με την γνωστή παρέα των... κερματοσυλλεκτών;   Σαρκασμός   Σαρκασμός   Σαρκασμός
 

 Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Ιούνιος 11, 2014, 10:31:35 μμ »

Σπυρο, αν και το βλεπω δυσκολο, θα ηθελα να ερθω.
Να βρεθω και με μια ψυχη που εχουμε χαθει...
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Ιούνιος 11, 2014, 11:25:58 μμ »

Σπυρο, αν και το βλεπω δυσκολο, θα ηθελα να ερθω.
Να βρεθω και με μια ψυχη που εχουμε χαθει...
 

Έλα Μανώλη εάν μπορείς , να λυθεί και ο γρίφος .. Σαρκασμός
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Ιούνιος 11, 2014, 11:51:06 μμ »

Ανεβάζω 2 φωτογραφίες η μια με φλας και η άλλη χωρίς. . Κλείσιμο ματιού
ο αριθμός είναι 2110 045182
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Ιούνιος 12, 2014, 08:16:04 πμ »

Σπυρέτο, δεν μπορώ να διακρίνω τον κωδικό...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences