Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 11:27:24 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΘΕΑΤΡΟ ΔΕΛΦΩΝ 09/94  (Αναγνώστηκε 17079 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
nickies
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 35


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 06, 2013, 07:40:48 μμ »

επειδη το κωδικό που λεει ο φιλος μας τον εχω δει στη ζωη μου είναι πολυ δυσκολο να τον διακρινεις. Υπαρχει αυτο το λάθος οπως και στη marlboro απλα για να το δεις λογω της περιεργεις θεσης που ειναι ο κωδικος θελεις καλο μεγενθυτικο εργαλειο για να το δεις γιατι με γυμνο ματι σε μπερδευει πολυ ευκολα.
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 07, 2013, 02:56:17 πμ »

Η συγκεκριμένη τηλεκάρτα, λόγω χρωμάτων, δέχεται αλλοίωση με τον καιρό (εδω συμπεριλαμβάνεται και ο ήλιος) στους χρωματισμούς της.
Οπότε η εξήγηση του Νέστωρ, έχει πολύ μεγάλη βάση. Το ζητούμενο είναι ο κωδικός...
Δυστυχώς δεν έχω εδω που είμαι την δυνατότητα να κοιτάξω παλαιότερους, απο του 2003, καταλόγους. Πάντως σε 2 site που κοίταξα, τον έναν κωδικό αναφέρουν.
Δεν μπορώ να ξέρω αν είναι σφάλμα ή πλαστογράφηση. Αυτό που μπορώ να πώ με σιγουριά είναι οτι η άτέλεια' (Κλείσιμο ματιού στην πίσω πλευρά, επηρεάζει την αξία του 'σφάλματος' (Κλείσιμο ματιού.
Αν και προσωπικά δεν θα με χάλαγε καθόλου να είχα στην κατοχή μου αυτή την τηλεκάρτα.   Κλείσιμο ματιού


Επίσης, να αναφέρω οτι, όπως σωστά αναφέρθηκε, ο κωδικός της τηλεκάρτας αυτής είναι ο 2101. Για να έχει γραμμένο -κ





αι όχι τυπωμένο- τον κωδικό 2110 κάτι μου βρωμάει...

Καλησπερα.ατελεια θα μπορουσε να το πει καποιος ..λαθος στην εκτυπωση και σε μια τηλεκαρτα που ειναι ετσι και αλλιωςο διαφορετικη λογο του δυσκολου θα ελεγα κωδικου.τα βιβλια παντως του γεωργιαδη δεν την αναφερουν πουθενα εκτος απο του τσαουση τα δυο μικρα του 2003 που την εχει παντα με τιμη καταλογου 500€ ανοιχτη και 600€ κλειστη..οπως και μα εχει χερομαι που ειναι στην συλλογη μου!!οσο για τον κωδικο τον εχω δει πολυ καλα με μεγενθυτικο φακο.
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 07, 2013, 09:30:20 πμ »

Σίγουρα δια Υ/Η δεν μπορεί κανείς να βγάλει ασφαλή συμπέρασμα.
Οπως και να έχει πάντως, έχεις μια τηλεκάρτα στην συλλογή σου που είναι 'ιδιαίτερη'. Για να μην γράψω σπάνια.  Μεγάλο χαμόγελο
Αν δεν την θέλεις άλλο κάποια στιγμή, και είμαστε καλά, στείλε 1 pm.  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
καρτάκιας
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 165


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 07, 2013, 04:13:32 μμ »

Ρε Μανωλη εχεις ολες τις υπολοιπες και σου λυπη αυτη Σαρκασμός
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 08, 2013, 08:23:43 πμ »

Ρε Μανωλη εχεις ολες τις υπολοιπες και σου λυπη αυτη Σαρκασμός
Κώστα μου, τα έχουμε ξαναπεί. Οτι βρώ και μου αρέσει το χτυπάω.
Εύκολα, δύσκολα, σφάλματα, δοκίμια, τα πάντα. Φτάνει να μου κάνει κλίκ που λένε.

Πάντως για την συγκεκριμένη, όχι δεν με ενδιαφέρει πλέον.
Να μπώ σε διαδικασία πλειστηριασμού, πόσα δίνεις εσύ γιατί και έχω και άλλες προσφορές και άμα είναι να την δώσω να ξέρω σε ποιόν θα την δώσω, και μάλιστα μέσω pm, χωρίς να εχω δεί και την κάρτα, δεν θα μπώ! Οποιος φυσικά γουστάρει, ας το κάνει.

Να ξαναγράψω με την ευκαιρία, οτι οι τιμές των καταλόγων είναι σχετικές. Οι κατάλογοι κοντεύουν 10ετία που έχουν εκδοθεί. Ηταν που ήταν ανεβασμένες οι τιμές στους καταλόγους, ήρθε και η πτώση του ενδιαφέροντος για τις τηλεκάρτες, ήρθε και η κρίση, τα διέλυσε όλα. Αν τώρα κάποιοι νομίζουν οτι θα λύσουν το πρόβλημα τους με μια τηλεκάρτα. Καλή τους επιτυχία.
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 08, 2013, 11:18:18 πμ »

Ρε Μανωλη εχεις ολες τις υπολοιπες και σου λυπη αυτη Σαρκασμός
Κώστα μου, τα έχουμε ξαναπεί. Οτι βρώ και μου αρέσει το χτυπάω.
Εύκολα, δύσκολα, σφάλματα, δοκίμια, τα πάντα. Φτάνει να μου κάνει κλίκ που λένε.

Πάντως για την συγκεκριμένη, όχι δεν με ενδιαφέρει πλέον.
Να μπώ σε διαδικασία πλειστηριασμού, πόσα δίνεις εσύ γιατί και έχω και άλλες προσφορές και άμα είναι να την δώσω να ξέρω σε ποιόν θα την δώσω, και μάλιστα μέσω pm, χωρίς να εχω δεί και την κάρτα, δεν θα μπώ! Οποιος φυσικά γουστάρει, ας το κάνει.



Να ξαναγράψω με την ευκαιρία, οτι οι τιμές των καταλόγων είναι σχετικές. Οι κατάλογοι κοντεύουν 10ετία που έχουν εκδοθεί. Ηταν που ήταν ανεβασμένες οι τιμές στους καταλόγους, ήρθε και η πτώση του ενδιαφέροντος για τις τηλεκάρτες, ήρθε και η κρίση, τα διέλυσε όλα. Αν τώρα κάποιοι νομίζουν οτι θα λύσουν το πρόβλημα τους με μια τηλεκάρτα. Καλή τους επιτυχία.


Φιλε να εισαι ποιο ξεκαθαρος και να μην τα λες και ετσι και αλλιως.δεν με ξερεις ,και δεν εχω αναγκη να πουλησω καμια τηλεκαρτα για να λυσω καποιο προβλημα.μου ειπες οτι εαν ποτε θελω να την πουλησω να σου στειλω πμ.και εγω σου εστειλα κατι τωρα εαν εσυ τα πρωσοπικα μνμ τα κανεις θεμα για να εχεις να πεις κατι τι να σου πω μπραβο.και εαν πιστευεις οτι λογο της κρισης και τον οσο ανεφερες θα αγοραζεις τζαμπα εγω δεν πουλαω.και για να καταλαβει και οποιος διαβαζει το θεμα αφου απο πρωσοπικο το εκανες γενικο το μνμ σου ειπα οτι απο την μερα που την ανεβασα στο στεκι ειχα  καποιες προτασεις ηια αγορα της καρτας.απο εκει και περα δεν εχω αναγκη να την πουλησω αλλα σε ρωτησα ποιο θα ηταν το ποσο που θα εδεινες για να την αγορασεις.και βεβαια ο καθενας θα κοιταξει το συμφερον του και εσυ και εγω!!οσο για της τιμες ημουν ο πρωτος που εγραφα παντου βαση καταλογου παντα..και οτι ο καταλογος ειναι του 2003.καθως και τηλεκαρτα δεν ειναι καινουργια
Και εαν ηθελα δημοπρασια ηξερα τι να κανω..παντως ολα αυτα επρεπε να τα πεις εαν σου ελεγα θελω τοσα εμενα απλα για να ξερεις οι προτασεις που μου εγιναν ηταν μεχρι 200 ευρω σε φιλο που μαζευει κωδικους..καλη σου μερα δεν εγραψα για να ανοιξουμε κουβεντα και να σου λεω και να μου λες απλα επειδη με πειραξαν καποια πραγματα απο αυτα που μπορει να λαταλαβει καποιος που δεν ξερει τι εγινε.φιλικα Σπυρος.
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Αύγουστος 08, 2013, 03:22:02 μμ »

1oν) Αν ήθελα το pm να το κάνω δημόσιο, θα το έκανα copy-paste.
2ον) Επειδή ούτε εσυ με ξέρεις, ούτε εγω, προφανώς τις λέξεις 'όλα έχουν τιμή' (ή κάτι τέτοιο) που μου έγραψες την πήραμε και οι 2 λάθος.
3ον) Σου έγραψα επίσης, οτι σου εύχομαι να μην χρειαστεί να την πουλήσεις ποτέ σου. Αρα λοιπόν δεν είχα κανένα σκοπό να στην πάρω και κυρίως τσάμπα. Αλλωστε ο τσάμπας πέθανε.
4ον) Εγω οτι είχα να σου γράψω, το έγραψα δημόσια. Εσυ μου έστειλες pm. Για κάποιον που δεν σκοπεύει να πουλήσει πολύ ενδιαφέρον δείχνεις για αυτούς που ενδιαφέρονται να αγοράσουν.
5ον) Στο φινάλε τί ακριβώς σε πείραξε; Οτι έγραψα για δημοπρασίες; Μα αυτό ακριβώς έκανες.

Καλό απόγευμα!
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Αύγουστος 08, 2013, 06:06:32 μμ »

1oν) Αν ήθελα το pm να το κάνω δημόσιο, θα το έκανα copy-paste.
2ον) Επειδή ούτε εσυ με ξέρεις, ούτε εγω, προφανώς τις λέξεις 'όλα έχουν τιμή' (ή κάτι τέτοιο) που μου έγραψες την πήραμε και οι 2 λάθος.
3ον) Σου έγραψα επίσης, οτι σου εύχομαι να μην χρειαστεί να την πουλήσεις ποτέ σου. Αρα λοιπόν δεν είχα κανένα σκοπό να στην πάρω και κυρίως τσάμπα. Αλλωστε ο τσάμπας πέθανε.
4ον) Εγω οτι είχα να σου γράψω, το έγραψα δημόσια. Εσυ μου έστειλες pm. Για κάποιον που δεν σκοπεύει να πουλήσει πολύ ενδιαφέρον δείχνεις για αυτούς που ενδιαφέρονται να αγοράσουν.
5ον) Στο φινάλε τί ακριβώς σε πείραξε; Οτι έγραψα για δημοπρασίες; Μα αυτό ακριβώς έκανες.

Καλό απόγευμα!



Φιλε ας το αφησουμε εδω το θεμα εγινε καποια παρεξηγηση χωρις λογο απο την μερια μου σε περιπτωση που δεν ειχες γραψει δημοσια θα τα ειχαμε πει και ολα οκ.απλα αλλιως λεγονται καποιες κουβεντες απο κοντα και αλλιως απο μνμ .καλο απογευμα να εχεις.φιλικα Σπυρος.
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Αύγουστος 09, 2013, 05:55:07 πμ »

Καλημέρα Σπύρο.
Εκ' μέρους μου όλα καλά.
Δεν υπάρχει λόγος για οποιαδήποτε κόντρα ή αντιπαράθεση.
Προτιμώ η αγάπη για τις τηλεκάρτες και το οτιδήποτε συλλεκτικό να με φέρνει κοντά στους ανθρώπους, παρα να με χωρίζει.
Αλλωστε εδω μπήκαμε για να μάθουμε και για να μεταδώσουμε τις -όποιες- γνώσεις μας και όχι για να το παίζουμε έξυπνοι ή να τσακωνόμαστε.
Πάμε παρακάτω λοιπόν.
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Αύγουστος 09, 2013, 01:43:38 μμ »

ετσι μπραβο παιδια!!!δεν αξιζει να μαλωνουμε για μικροπαρεξηγησεις!!!!μια παρεα ειμαστε ολοι και συζηταμε για το χομπι μας!!!!αφηστετα αυτα για τους αλλους που προσπαθουν να ζουν απο αυτο!!εμεις απλα κανουμε το χομπι μας και την τρελα μας!!!
φιλικα δωρα!!!
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Αύγουστος 09, 2013, 02:04:36 μμ »

Καλημερα παιδια.ακριβως αυτο που λες μανωλη αυτος ειναι ο λογος που ειμαστε εδω..αλλοστε δεν ειμαστε και πολλοι που ασχολουνται ακομα με τηλεκαρτες,απο το στεκι τουλαχιστον εε??
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Αύγουστος 10, 2013, 07:28:27 πμ »

Καλημέρα!
Η Δώρα ξέρω οτι μένει Ρέθυμνο, οπότε στην πρόταση μου, μάλλον δεν θα μπορέσει να παρεβρεθεί.
Σπύρο είδα οτι είσαι Αθήνα. Το ίδιο και ο Νέστωρ που ξέρω οτι έχει αρκετά δυνατή συλλογή, με πολλές κλειστές τηλεκάρτες.
Τί θα λέγεται αν κανονίζαμε ή τέλος Αυγούστου, ή αρχές Σεπτέβρη να βρισκόμασταν, να τα λέγαμε, να γνωριζόμασταν και να πίναμε και καμιά μπυρίτσα.
Και βέβαια, όποιος άλλος φίλος θέλει μπορεί να έρθει.
Τί λέτε, να ανοίξω θέρμα;


Υ.Γ. Σπύρο, πλέον -οι ενεργοί- είμαστε λίγοι...
Καταγράφηκε
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Αύγουστος 10, 2013, 10:11:00 πμ »

Όπου βλέπεις φαΐ και ποτό να είσαι μέσα και όπου βλέπεις ξύλο ...μακριά. Οπότε ναι είμαι μέσα.
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Αύγουστος 11, 2013, 10:24:00 πμ »

Όπου βλέπεις φαΐ και ποτό να είσαι μέσα και όπου βλέπεις ξύλο ...μακριά. Οπότε ναι είμαι μέσα.
Μόλις επιστρέψω φίλε, θα κανονίσουμε να βρεθούμε. Και όποιος μπορεί και θέλει, ας έρθει.
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Αύγουστος 11, 2013, 10:31:43 πμ »

Καλημέρα!
Η Δώρα ξέρω οτι μένει Ρέθυμνο, οπότε στην πρόταση μου, μάλλον δεν θα μπορέσει να παρεβρεθεί.
Σπύρο είδα οτι είσαι Αθήνα. Το ίδιο και ο Νέστωρ που ξέρω οτι έχει αρκετά δυνατή συλλογή, με πολλές κλειστές τηλεκάρτες.
Τί θα λέγεται αν κανονίζαμε ή τέλος Αυγούστου, ή αρχές Σεπτέβρη να βρισκόμασταν, να τα λέγαμε, να γνωριζόμασταν και να πίναμε και καμιά μπυρίτσα.
Και βέβαια, όποιος άλλος φίλος θέλει μπορεί να έρθει.
Τί λέτε, να ανοίξω θέρμα;


Υ.Γ. Σπύρο, πλέον -οι ενεργοί- είμαστε λίγοι...

δυστηχως εχεις δικιο οτι δεν θα μπορεσω να παρεβρεθω και γω!!!!αλλα ευχαριστω πολυ για την προσκληση!!θα ηθελα να μπορουσα να ερθω και γω αλλα δυστηχως δεν γινετε!! Κλάμα Κλάμα Κλάμα Κλάμα
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences