Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Σεπτέμβριος 28, 2024, 11:48:39 μμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκλεισαν την ΕΡΤ  (Αναγνώστηκε 32027 φορές)
0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #75 στις: Ιούνιος 12, 2013, 10:38:15 μμ »

Στο τηλεκοντρολ τωρα στο 1-2 και 3 πληκτρο τι θα βαλω Απορία Απορία Απορία

Αι σιχτιρ παλι πρεπει να το ρυθμισω!! Στριφογύρισμα ματιών

εγω εβαλα οτεσπορτ 1 2 3
Καταγράφηκε

STEL2
Επισκέπτης
« Απάντηση #76 στις: Ιούνιος 12, 2013, 10:39:02 μμ »

Το κλείσιμο της ΕΡΤ, ειναι η απόλυτη εκφραση της φασιστικής νοοτροπίας που επικρατεί τελευταία..., άλλωστε τόχαν δείξει αυτό, με το κλείσιμο της πρωϊνής εκπομπής των 2 δημοσιογράφων της ΝΕΤ, πρίν μερικούς μήνες...
Φανταστήτε, το οτι εκλεισαν την ΕΡΤ, τόμαθα, απο εδώ μεσα
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Ιούνιος 12, 2013, 10:43:29 μμ »

ενώ το ότι πληρώνεις όπου έχεις λογαριασμό ηλεκτρικού τους 2 δημοσιογράφους και ότι κοπρίτη υπάρχει ένα με τη δημοκρατία είναι  Γλώσσα ....αλλα τόσο πολύ ξέρεις τι δείχνει και εσύ και εγώ που από εδώ έμαθες ότι έκλεισε  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Ιούνιος 12, 2013, 10:47:54 μμ »

Η ΕΡΤ επρεπε να κλεισει!Να εξυγιανθει και να ξαναλειτουργησει!Με 2500 υπαλληλους ηταν ολοφανερο οτι αποσκοπουσε αλλου!Ελεος ρε παιδια!Το facebook σαν εταιρεια στον κοσμο και εχει 3000 υπαλληλους!
Τωρα ο τροπος που εκλεισε με τα ματ να βγαζουν σηκωτους τους υπαλληλους εξω με τα ακουστικα ακομα στα αυτια οντως ηταν ατυχεις και προχειρα σχεδιασμενος!Θα μπορουσαν να το χειριστουν αλλιως!Τοσα χρονια μας χωνουν φορους με ηπιο και κομψα επικοινωνιακο τροπο που μας φερνουν στο σημειο να λεμε και ευχαριστω!Τωρα τι παθανε και λειτουργησανε ετσι δεν καταλαβαινω!! Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #79 στις: Ιούνιος 12, 2013, 10:48:22 μμ »

τώρα που θα κλείσουν και ολους τούς δημοτικούς ραδιοφωνικούς σταθμούς να δω φιλε μου τι θα γράφουν κάποιοι.Υπάρχει σχέδιο απο την μεγάλη βδομάδα.Μην μπέχουμε τα φαγοπότια με την στοχευμένη διάλυση της ενημέρωσης υπέρ των ιδιωτών μεγαλοκαρχαριών συνεργατών της φιλογερμανικής δυναστείας


να τους κλείσουν και αυτούς όπως και κάτι εταιρίες τύπου λίμνη κωπαΐδα..αν θες ελευθερια έκφρασης υπάρχει και το internet πλέον...ανετότατα κανεις και ραδιοφωνική εκπομπή....φιλε μου δεν έχω ούτε όρεξη αντιπαράθεσης ούτε μου φταίς σε κάτι...απλά παίρνω τα γραφόμενα σου σα βάση
αλλα δυστυχώς η NET γίνεται "ΝΕΡΙΤ"....δεν αλλάζει κάτι


Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
STEL2
Επισκέπτης
« Απάντηση #80 στις: Ιούνιος 12, 2013, 10:49:17 μμ »

Για αυτά φταίνε αυτοί που τους διόρισαν, για τα κομματικά τους παιγχνίδια..., ξέρεις η ΕΡΤ, εχει 3500 εργαζομένους, ακόμα και στο πιο απομακρυσμένο χωριό...., δεν ειναι ολοι κοπρίτες, επειδή κάποιοι τυχαίνει να ειναι..Πως θα σου φαινόταν εσένα, αν ζούσες σε κάποιο απομακρυσμένο χωριό, οπου οι ιδιώτες δεν κάνουν κάν τον κόπο να πάνε, να σου κόβουν εστω κι αυτό?
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #81 στις: Ιούνιος 12, 2013, 10:56:08 μμ »

συγγνώμη αλλα το αυτοί που τους διόρισαν......έχω βαρεθεί ειλικρινά να το ακούω....πείτε οι 40-70 ότι δεν είχατε σώας τα φρένας και ότι περνάγατε καλά....δεν  είναι ντροπή....αλλα όχι ότι φταίνε οι άλλοι.είμαι 32 πλέον έχω ψηφίσει μια φορα και αυτή peirates.exw dwsei +10000 και αλλου όσοι ψηφισαν πασοκ όταν ο GAP μοίραζε λεφτά πρέπει να μη τους ξαναδοθεί δικαίωμα να ψηφίσουν και είναι και μεγάλο ποσοστό.....είδα σήμερα στελέχη του "syριζα" να κάνουν πορεία....πρώην πασοκ λίγοι νδ και κκε και έλεγαν ότι η net ανήκει στο λαό....το μονο που ανηκε στο λαό ήταν το χαράτσι.pou opws fainetai tha meinei.
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #82 στις: Ιούνιος 12, 2013, 10:57:00 μμ »

συγγνώμη αλλα το αυτοί που τους διόρισαν......έχω βαρεθεί ειλικρινά να το ακούω...είμαι 32 πλέον έχω ψηφίσει μια φορα και αυτή peirates.exw dwsei +10000 και αλλου όσοι ψηφισαν πασοκ όταν ο GAP μοίραζε λεφτά πρέπει να μη τους ξαναδοθεί δικαίωμα να ψηφίσουν και είναι και μεγάλο ποσοστό.....είδα σήμερα στελέχη του "syριζα" να κάνουν πορεία....πρώην πασοκ λίγοι νδ και κκε και έλεγαν ότι η net ανήκει στο λαό....το μονο που ανηκε στο λαό ήταν το χαράτσι.pou opws fainetai tha meinei.

+10000000000
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #83 στις: Ιούνιος 12, 2013, 10:57:37 μμ »

Στο τηλεκοντρολ τωρα στο 1-2 και 3 πληκτρο τι θα βαλω Απορία Απορία Απορία

Αι σιχτιρ παλι πρεπει να το ρυθμισω!! Στριφογύρισμα ματιών

εγω εβαλα οτεσπορτ 1 2 3

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #84 στις: Ιούνιος 12, 2013, 11:02:07 μμ »

Δηλ Σωτηρη αν τασσονταν στο πλευρο του αντρου της ακολασιας θα ηταν πιο δημοκρατες;; ΑναποφασιστικότηταΑλλωστε οι χρυσαυγιτες βριζουν τα τσοντοκαναλα χρονια τωρα!Τι θα αλλαζε τωρα; Κλείσιμο ματιού

Aυτο που ξερω καλα Γιαννη ειναι οτι οσοι τους ακολουθησαν δεν ειχαν κακη προθεση πραγματικα.
Αναγκη ειχαν να πιστεψουν σε κατι.
Παρασυρθηκαν εντεχνα απο ενα δηθεν πατριωτικο  περιτυλιγμα. Η πραγματικοτητα ειναι αλλη δυστυχως.
Αγαπητε φιλε αν ο Ελληνας δεν ηταν ευκολοπιστος(για να μην πω τιποτα χειροτερο) δεν θα ειχαμε φτασει εδω.....
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #85 στις: Ιούνιος 12, 2013, 11:11:54 μμ »

Ο Σαμαράς καλά έκανε κατ' εμέ και ασχολήθηκε με το θέμα της κρατικής ραδιοφωνίας και τηλεόρασης.
Πιστεύω από αυτά που έχω ακούσει και διαβάσει, ότι επί τούτου το έκλεισε το μαγαζί σε μία μέρα για να έλθει σε ρήξη με τους άλλους δύο καμπαλέρος.
Μάλλον οι άλλοι δύο καμπαλέρος θα κάνουν τις κότες.
Η αλήθεια είναι ότι έπεφτε μεγάλο φαγοπότι στο μαγαζί. 
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #86 στις: Ιούνιος 12, 2013, 11:17:57 μμ »

Eνας γερακος σημερα με ρωτησε κατι που μου εκανε εντυπωση,,,
Πως γινεται να πληρωνουμε ερτοσημο τοσα χρονια και να μπαινει μεσα η ερτ και τα ιδιωτικα καναλια χωρις τα λεφτουδακια μας να εχουν κερδος?
Κατι γινεται απλως,,καποιος βαζει χερι στο μελι.....
Σοφος ο γερακος,,
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #87 στις: Ιούνιος 12, 2013, 11:30:35 μμ »

Eνας γερακος σημερα με ρωτησε κατι που μου εκανε εντυπωση,,,
Πως γινεται να πληρωνουμε ερτοσημο τοσα χρονια και να μπαινει μεσα η ερτ και τα ιδιωτικα καναλια χωρις τα λεφτουδακια μας να εχουν κερδος?
Κατι γινεται απλως,,καποιος βαζει χερι στο μελι.....
Σοφος ο γερακος,,

Θανάση η ΕΡΤ έχει κέρδη, τα ιδιωτικά όντως δηλώνουν ζημιές.
Απλά οι μισθοί σε σχέση με το υπόλοιπο δημόσιο ήταν υψηλοί.
Καλό μαγαζί να δουλεύεις.
http://www.sdtv.gr/smf/index.php?topic=34923.0
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #88 στις: Ιούνιος 12, 2013, 11:30:43 μμ »

Eνας γερακος σημερα με ρωτησε κατι που μου εκανε εντυπωση,,,
Πως γινεται να πληρωνουμε ερτοσημο τοσα χρονια και να μπαινει μεσα η ερτ και τα ιδιωτικα καναλια χωρις τα λεφτουδακια μας να εχουν κερδος?
Κατι γινεται απλως,,καποιος βαζει χερι στο μελι.....
Σοφος ο γερακος,,
Έκπληξη
Πως γινεται να πληρωνω τοσα χρονια ενσημα και να μην παρω συνταξη;;;;
Η ΕΡΤ θα φταινει!!! Γλώσσα
Ενταξει φαγοποτι (οπως λεει ο Ηλιας )παντου γινοταν .Τωρα ο αρχιφαγας θελει να μεινει μονος του να μιζαρει τα καναλακια , να ξεχασουμε και τα λιγα που καταλαβαιναμε
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #89 στις: Ιούνιος 12, 2013, 11:33:08 μμ »

Eνας γερακος σημερα με ρωτησε κατι που μου εκανε εντυπωση,,,
Πως γινεται να πληρωνουμε ερτοσημο τοσα χρονια και να μπαινει μεσα η ερτ και τα ιδιωτικα καναλια χωρις τα λεφτουδακια μας να εχουν κερδος?
Κατι γινεται απλως,,καποιος βαζει χερι στο μελι.....
Σοφος ο γερακος,,
Έκπληξη
Πως γινεται να πληρωνω τοσα χρονια ενσημα και να μην παρω συνταξη;;;;
Η ΕΡΤ θα φταινει!!! Γλώσσα
Ενταξει φαγοποτι (οπως λεει ο Ηλιας )παντου γινοταν .Τωρα ο αρχιφαγας θελει να μεινει μονος του να μιζαρει τα καναλακια , να ξεχασουμε και τα λιγα που καταλαβαιναμε

Δε συμφωνώ με το κλείσιμο Σωτήρη, απλά εξέφρασα σκέψη για τα κίνητρα που είχε ο Σαμαράς να το κάνει.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences