Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούλιος 02, 2024, 10:35:31 μμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: τι ομορφος θα ηταν ο κοσμος... αν ηταν ετσι.....  (Αναγνώστηκε 6223 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4379


Προφίλ
« στις: Μάιος 21, 2013, 06:03:59 μμ »

Life Vest Inside - Kindness Boomerang - "One Day"
Καταγράφηκε
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 21, 2013, 07:40:44 μμ »

ο κόσμος εξακολουθεί να ειναι όμορφος, η κοινωνία μας ζέχνει.
Ωραίο το βιντεάκι και έξυπνο!
Καταγράφηκε
johnmak
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1068



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 21, 2013, 07:48:40 μμ »

Καμία φορά αυτά συμβαίνουν και στην πραγματική ζωή, άλλα όχι όσο συχνά θα έπρεπε. Ωραίο βιντεάκι Νίκο, μπράβο σου!
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 21, 2013, 07:56:33 μμ »

Νικο μου μπορει να φανω γραφικος αλλα εισαι πολυ ρομαντικος ρε φιλε!!!!!
Αυτα μονο σε βιντεο μπορεις να τα δεις πλεον.
οπως λεει ο γιαννης καμια φορα συμβαινουν αυτα,και ιδιαιτερα σε μικρα μερη,εκει που καποιος βρισκει ενα πορτοφολι και αμεσως ψαχνει τον κατοχο,αλλα βλεπεις δεν υπαρχουν καμερες και δημοσιογραφοι!!!!
Μακαρι καποια στιγμη να γινουμε ετσι.
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 21, 2013, 07:59:34 μμ »

Πολυ ομορφο βιντεο...η καλη διαθεση και η καλη πραξη,μπορει να μεταδοθει μεσω των ανθρωπων..οχι παντα βεβαια αλλα συμβαινει..και οπως στο βιντεο,καποια στιγμη γυριζει παλι σε σενα..
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάιος 21, 2013, 08:18:35 μμ »

Νικο που ειναι αυτος ο δρομος που μαζευτηκαν ολοι αυτοι οι καλοσυνατοι ανθρωποι μαζεμενοι?...να παω να μεινω και εγω,,,,εξυπνο και ωραιο βιντεακι....
Εχει ενα λαθος ομως,,,οποιος το ανακαλυψει κερδιζει χρυσουν ωρολογιον,,,,γκουχ  γκουχ...συγγνωμη λαθος,,,νομισμα ηθελα να πω,,,
Περιμενω να δω την παρατηριτηκοτητα σας,,,
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4379


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Μάιος 21, 2013, 08:29:01 μμ »

Νικο μου μπορει να φανω γραφικος αλλα εισαι πολυ ρομαντικος ρε φιλε!!!!!
Αυτα μονο σε βιντεο μπορεις να τα δεις πλεον.
οπως λεει ο γιαννης καμια φορα συμβαινουν αυτα,και ιδιαιτερα σε μικρα μερη,εκει που καποιος βρισκει ενα πορτοφολι και αμεσως ψαχνει τον κατοχο,αλλα βλεπεις δεν υπαρχουν καμερες και δημοσιογραφοι!!!!
Μακαρι καποια στιγμη να γινουμε ετσι.


το ξερω φιλε μου... αλλα εστω και μια μικρη βοηθεια.. δεν ειναι κατι.... ακομα και το ποιο μικρο... για καποιον αλλο ειναι πολυ μεγαλο!! μονο το ευχαριστω που παιρνεις.. ή το βλεμμα του αλλου... ειναι... η μεγαλυτερη πληρωμη! αν μπορεις καπου.. βοηθας.. δεν ειμαι μονο σε χρημα.. υπαρχουν κι αλλα που μπορεις να κανεις... κι οχι μονο σε ανθρωπους....

αυτο με το πορτοφολι.... 3 φορες μου εχει τυχει... τα παρεδωσα... και στο ενα παραλιγο να βρω και τον μπελα μου...

τοτε ειχα πει... ρε αμα ξαναβρω.. δεν το δινω... αλλα δεν μου παει! δεν υπηρχε ουτε μια στο εκατομμυριο να το κανω...

ρε μπας και τελικα ειμαι οντως εξωγηινος;; χαχαχαχαχαχαχα μπα... ολοι στην οικογενεια ειμαστε ετσι....
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4379


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάιος 21, 2013, 08:31:09 μμ »

Νικο που ειναι αυτος ο δρομος που μαζευτηκαν ολοι αυτοι οι καλοσυνατοι ανθρωποι μαζεμενοι?...να παω να μεινω και εγω,,,,εξυπνο και ωραιο βιντεακι....
Εχει ενα λαθος ομως,,,οποιος το ανακαλυψει κερδιζει χρυσουν ωρολογιον,,,,γκουχ  γκουχ...συγγνωμη λαθος,,,νομισμα ηθελα να πω,,,
Περιμενω να δω την παρατηριτηκοτητα σας,,,
λαθακια εχει... πχ... ο πιτσιρικος.. που...αφηνει το πατινι κτλ... στο δεντρο για να βοηθησει την γριουλα... και μετα δεν στρεφει πισω.. αλλα φευγει απο αλλου... Κλείσιμο ματιού

ενταξει.. φτιαχτο ειναι... για να δειξουν οτι ολα ειναι κυκλος.. και το καλο που κανεις σου επιστρεφετε....

φυσικα.. και το κακο επιστρεφει... δεν λενε... η καταρα ειναι γαιδαρα και επιστρεφει στον αφεντη της;;  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Μάιος 21, 2013, 08:55:28 μμ »

Οχι φιλε μου καλα κανεις,,,,εδω στην Αθηνα παντως ταξιτζηδες και αλλοι πλεον δεν πανε στην αστυνομια τα πραγματα που βρισκουν ιδιως ταυτοτητα γιατι ειναι μεγαλη διαδικασια,,,,,ουτε εγω την παω πλεον,,,θα σου πω τι επαθα τελευταια φορα...με καλουν εφορευτικη επιτροπη στις δημοτικες εκλογες,,παω 6 το πρωι και ειμαι μονο εγω με την δικαστικη αντιπροσωπο,,τρωω ενα πακεττο μεχρι τισ 5 το πρωι την αλλη μερα,,,,ουτε στην τουαλετα δεν πηγα,,,,,μειναμε τελευταιοι,,,εχει ξεχασει καποιος μια ταυτοτητα,,,,λεω της δικαστικου αντιπροσωπου κλειδωσε και κατεβαινω να δωσω στην αστυνομια που ειναι κατω την ταυτοτητα,,,κατεβαινω και δεν την παιρνανε,,,μου ελεγαν να παω την αλλη μερα στην αστυνομια να την παραδωσω και να συμπληρωσω κατι εγγραφα,,,,ρε δεν πατε καλα,,,τιποια,,,την εδωσα και εγω στην αλλη και της ειπα να την παει αυτη,,,μονο που δεν σκωτωθηκαμε,,,,
Το λαθος τωρα δεν ειναι αυτο που λες,,,,,
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
antonis chaniotis
Επισκέπτης
« Απάντηση #9 στις: Μάιος 21, 2013, 09:07:11 μμ »

ωραιο βιντεακι Νικο....σε κατι χωρια μπορει να τα δεις αυτα ..δυστυχως μονο εκει
θαναση με το παρκομετρο εχεις θεμα??
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Μάιος 21, 2013, 09:09:33 μμ »

ωραιο βιντεακι Νικο....σε κατι χωρια μπορει να τα δεις αυτα ..δυστυχως μονο εκει
θαναση με το παρκομετρο εχεις θεμα??
Γατονι εισαι ρε κατοχικε,,,,ραντεβου για τα αλλα και σου φερνω και το δωρο σου.....μικρης αξιας αλλα ομορφο...
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4379


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Μάιος 21, 2013, 09:12:25 μμ »

κι αυτο λαθακι ειναι αλλα εχει κι αλλα.. πχ..τα hotdog.. που ειναι ετοιμα.. και χωρις μουσταρδες κτλ ή η διαβαση πεζων.. με το σημα μεσα στην μεση ενω περνανε αμαξια... ή οτι η γρια εχει ετοιμα τα χρηματα στο χερι της για την αλλη... ή για το κουστουματο και το πως ριχνει το πορτοφολι χωρις καν να σηκωσει το σακακι για να πει στην τσεπη (πολυ λεπτο πορτοφολι...μαλλον πηρε ακριβο δωρο στην κοπελια... α... καλα.. το πορτοφολι στην πισω τσεπη με κουστουμι;; δεν ξεραψε την τσεπη στο σακακι.. στο στηθος εσωτερικα;; χαχαχα),  
μετα εχει κοσμο εκει που ειναι ο αστεγος.. ενα ζευγαρι στην κολωνα και μια κοπελα στο παγκακι που διαβαζει και μεσα σε δευτερολεπτα εχουν εξαφανιστει (εμ.. εχουν γυρισμα! χαχαχαχα), ή οτι ο εργατης ειναι του ελληνικου δημοσιου; κουραστηκε... πηγε και πηρε καφε.. βοηθησε το παιδι.. και μετα εβαλε στον δρομο 3 κορινες.. του αξιζει το νερο.. εστω κι αν ειναι στην σκια.. χαχαχαχα

ή μηπως αναφερεσαι στο παρκομετρο και το παργκινγκ; εκει κατι δεν καταλαβα.. το αμαξι της που ειναι;; ειναι το καμπριο μπροστα μπροστα που ισως ειναι και παρανομα σταθμευμενο;; δεν θα επρεπε να ειναι κοντα στο παρκομετρο το αμαξι;;  Απορία αν καταλαβα καλα ειναι για 2 θεσεις... και οι 2 ηταν αδειες..

εχει πολλα λαθακια.. αν το δω θα βρω κι αλλα... αλλα.. το νοημα να περασουν... και τα αλλα... χαχαχαχα

Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4379


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Μάιος 21, 2013, 09:13:24 μμ »

χαχαχαχαχα με προλαβε ο αντωνης! παντως... δες ποσα λαθακια σου βρηκα! χαχαχαχα
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #13 στις: Μάιος 21, 2013, 09:24:05 μμ »

Ωραιότατο, γλυκύτατο και σίγουρα πολύ έξυπνο και μελετημένο.
Τίποτα δεν είναι λάθος... κατά λάθος. Να ξέρετε ότι όλα είναι μελετημένα και τίποτα δεν είναι τυχαίο.
Το μήνυμα περνάει, αλλά πια η ουσία... η πρόκληση της συζήτησης. Να ξέρετε ότι την ίδια συζήτηση για τα 'λάθη' την κάνουν και την έκαναν πολλοί άλλοι και πριν από αυτούς, την έκαναν οι ειδικοί της διαφήμισης.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #14 στις: Μάιος 21, 2013, 09:27:34 μμ »

κι αυτο λαθακι ειναι αλλα εχει κι αλλα.. πχ..τα hotdog.. που ειναι ετοιμα.. και χωρις μουσταρδες κτλ ή η διαβαση πεζων.. με το σημα μεσα στην μεση ενω περνανε αμαξια... ή οτι η γρια εχει ετοιμα τα χρηματα στο χερι της για την αλλη... ή για το κουστουματο και το πως ριχνει το πορτοφολι χωρις καν να σηκωσει το σακακι για να πει στην τσεπη (πολυ λεπτο πορτοφολι...μαλλον πηρε ακριβο δωρο στην κοπελια... α... καλα.. το πορτοφολι στην πισω τσεπη με κουστουμι;; δεν ξεραψε την τσεπη στο σακακι.. στο στηθος εσωτερικα;; χαχαχα),  
μετα εχει κοσμο εκει που ειναι ο αστεγος.. ενα ζευγαρι στην κολωνα και μια κοπελα στο παγκακι που διαβαζει και μεσα σε δευτερολεπτα εχουν εξαφανιστει (εμ.. εχουν γυρισμα! χαχαχαχα), ή οτι ο εργατης ειναι του ελληνικου δημοσιου; κουραστηκε... πηγε και πηρε καφε.. βοηθησε το παιδι.. και μετα εβαλε στον δρομο 3 κορινες.. του αξιζει το νερο.. εστω κι αν ειναι στην σκια.. χαχαχαχα

ή μηπως αναφερεσαι στο παρκομετρο και το παργκινγκ; εκει κατι δεν καταλαβα.. το αμαξι της που ειναι;; ειναι το καμπριο μπροστα μπροστα που ισως ειναι και παρανομα σταθμευμενο;; δεν θα επρεπε να ειναι κοντα στο παρκομετρο το αμαξι;;  Απορία αν καταλαβα καλα ειναι για 2 θεσεις... και οι 2 ηταν αδειες..

εχει πολλα λαθακια.. αν το δω θα βρω κι αλλα... αλλα.. το νοημα να περασουν... και τα αλλα... χαχαχαχα



ετσι ακριβως Νικο, δεν εχει να κανει με το βιντεο, το νοημα εχει σημασια.Αν καποιος το δει και το μυαλο του παει στο οτι εχει λαθακια, κατι συμβαινει!!!Το 1992 βρηκα ενα βαλιτσακι στο μαγαζι μου και ειχε μεσα πολλα χρηματα,το παρεδωσα στην αστυνομια,οταν ειδαν το ποσο οι αστυνομοι με κοροιδευαν.
Το θεμα ειναι να κοιμασε το βραδυ χωρις τυψεις και οταν κανεις κατι καλο το μονο σιγουρο ειναι οτι ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences