Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 28, 2024, 09:44:26 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: τι ομορφος θα ηταν ο κοσμος... αν ηταν ετσι.....  (Αναγνώστηκε 6200 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
antonis chaniotis
Επισκέπτης
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 21, 2013, 09:28:24 μμ »

συμφωνω Κωστα...και αν προσεξες δεν ειπα...<αυτο ειναι το λαθος>..    ειπα... <με το παρκομετρο εχεις θεμα?>
θαναση το δωρο μου ομως ισχύει ε?? Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4379


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 21, 2013, 09:36:22 μμ »

χαχαχα ναι.. ειδατε που ειναι θεμα συζητησης τα λαθη... και μεσο αυτου... περναει και το μηνυμα!


Λευτερη μου.. αυτο ειναι το βασικο! να κοιμασε χωρις τυψεις και σκεψεις... να εχεις το κεφαλι σου ησυχο!

ομολογω το οτι αν πχ βρεις στον δρομο 10 ευρω.. ή μια καδενα.. κατι.. ειναι τυχη... αλλα αν μπορεις να βρεις τον ιδιοκτητη οπως λογικα και στην βαλιτσα που βρηκες... ή σε καποιο πορτοφολι...με στοιχεια... δεν ειναι ετσι! το πας στην αστυνομια ή αν μπορεις τους βρισκεις εσυ! οταν το κανεις... εχεις μια αγαλιαση απιστευτη! κι αν βρεθει ο κατοχος.. και ειναι και οκ  (δεν αναφερομαι καθολου σε ευρετρα! ετσι κι αλλιως προσωπικα δεν τα δεχομαι καν!). η χαρα του ειναι και δικη σου χαρα! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 21, 2013, 09:43:54 μμ »

Λευτερη δικιο εχεις αμα κανεις καλο καλο θα σου ερθει,,,,,ομως δεν αισθανθηκες καπως οταν σε κοροιδευαν?
εδω βλεπουμε καθε μερα που πιανουν απατεωνες με λεφτα ,ναρκωτικα,κ,λ,π, και τα παρουσιαζουν ολα?η μεχρι να τα καταγραψουν λειπουν τα μισα?και αυτος μια βαλιτσα με λεφτα και δεν την εψαξε που την ξεχασε?τεσπα...
Νικο επειδη εγραφες εκθεση παλι και δεν προλαβες τον Αντωνη παιρνεις και εσυ δωρακι.....
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4379


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάιος 21, 2013, 10:17:53 μμ »

οχι βρε.. δεν χρειαζετε! Χαμόγελο

δωρακια εχω παρει απο εσενα φιλε μου! και η φιλια μας ειναι δωρο και αυτη! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #19 στις: Μάιος 21, 2013, 10:22:53 μμ »

Λευτερη δικιο εχεις αμα κανεις καλο καλο θα σου ερθει,,,,,ομως δεν αισθανθηκες καπως οταν σε κοροιδευαν?
εδω βλεπουμε καθε μερα που πιανουν απατεωνες με λεφτα ,ναρκωτικα,κ,λ,π, και τα παρουσιαζουν ολα?η μεχρι να τα καταγραψουν λειπουν τα μισα?και αυτος μια βαλιτσα με λεφτα και δεν την εψαξε που την ξεχασε?τεσπα...
Νικο επειδη εγραφες εκθεση παλι και δεν προλαβες τον Αντωνη παιρνεις και εσυ δωρακι.....


Αν ενιωσα λεει!!!!!
ελεγα καλα τοσο βλακας ειμαι?
Οι ανθρωποι (απο κοτερο ειχαν ερθει) ηταν τοσο μεθυσμενοι που δεν εβλεπαν μπροστα τους.
Να σου πω οτι οι πρωτη μου σκεψη ηταν σιγα μη τα δωσω πισω,τα κρατησα ολο το βραδυ.
δεν μπορεις να κοιμηθης ρε φιλε!!!!
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Μάιος 21, 2013, 10:34:45 μμ »

Τωρα με τρελλανες ,,,και κοτερατοι?,,,,,,ρε φιλε τι να σου πω ?δεν μου εχει τυχει και δεν ξερω αν θα μπορουσα να κοιμηθω,,,,αλλα ας ημαστε ολοι μας ρεαλιστες,,,,σε ολους μας θα περναγε η ιδεα να τα κρατησουμε εστω μεχρι να δουμε αν θα τα αναζητησουν,,,,τι να πω ?
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4379


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάιος 21, 2013, 10:43:55 μμ »

πειρασμοι πολλοι... το θεμα ειναι τελικα τι διαλεγεις! Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Μάιος 22, 2013, 01:49:22 μμ »

Συγκινητικό...σε όλους μας υπάρχει! αρκεί να το βρούμε και να μπορούμε να προσφέρουμε χωρίς να περιμένουμε αντάλλαγμα στην ζωή μας, έμαθα απο την οικογένεια μου να πορεύομαι με το εξής ρητό "ότι δίνεις, παίρνεις"!!!!

Να είσαι καλά Νικόλα για το όμορφο βίντεο χρειάζεται που και που να βλέπουμε κάτι τέτοια ώστε να βρίσκουμε τα καλά στοιχεία που έχουμε κρυμμένα και θαμμένα μέσα μας και ίσως τότε να μπορέσουμε όλοι μας να είμαστε κάπως έτσι.
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
johnmak
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1068



Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Μάιος 22, 2013, 02:06:09 μμ »

Καλησπέρα, μιας και είμαι σήμερα Αθήνα, μπορεί κάποιος να μου πει αν οι πάγκοι στο Μοναστηράκι δουλεύουν απόγευμα να πεταχτώ μια βόλτα από εκεί; Συγνώμη Νίκο που σου χαλώ το θέμα άλλα δεν ήξερα που αλλού να το γράψω.
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4379


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Μάιος 22, 2013, 02:42:21 μμ »

Κανενα προβλημα Γιαννη μου! Χαμόγελο λες να βρεις τιποτα; μακαρι! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
johnmak
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1068



Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Μάιος 22, 2013, 02:51:36 μμ »

Δεν ξέρω Νίκο αν θα πάω ακόμα, περιμένω κανένα φίλο να απαντήσει. Μπορεί να μην υπάρχουν πάγκοι το απόγευμα. Θες τίποτα αν είναι ανοικτά;
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4379


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Μάιος 22, 2013, 04:43:55 μμ »

μηπως ειναι μονο κυριακη;; αλαλ εχει και μαγαζια εκει..

μπα.. τι να θελω... σε ευχαριστω παντως! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Μάιος 22, 2013, 04:46:46 μμ »

Γιαννη,πηγαινε παρτου ενα τσουβαλι χαρτονομισματα,που ειναι φθηνα και δεν αρεσουν και καθολου του νικου!! Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences