Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 10:07:13 πμ
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΩΝ ΧΑΡΤΟΝΟΜΙΣΜΑΤΩΝ  (Αναγνώστηκε 14557 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Marioss1
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 15


Προφίλ
« στις: Δεκέμβριος 27, 2012, 03:06:55 μμ »

Παιδιά γειά σας.
Έχω κάποια χαρτονομίσματα στην κατοχή μου και θα ήθελα να μου πει κάποιος αν ξέρει περίπου πόσο κοστολογούνται γιατί στο internet που έψαξα βρήκα διάφορες τιμές.

Λοιπόν έχω:

1) 10 Χαρτονομίσματα των 50 δραχμών του 1978 σε ακυκλοφόρητη έκδοση και με συνεχόμενους αριθμούς.

2) 8 Χαρτονομίσματα της 1 δραχμής του 1941 σε ακυκλοφόρητη έκδοση και με συνεχόμενους αριθμούς.

3) 3 Χαρτονομίσματα των 2 δραχμών του 1941 σε ακυκλοφόρητη έκδοση και με συνεχόμενους αριθμούς.

4) 3 Νομίσματα των 50 λεπτών, 1 δραχμής και 2 δραχμές του 1966 σε BU κατάσταση.

5) 10 Χαρτονομίσματα των 500,000 του 1944 (όλα 1η Έκδοση και 20 Μαρτίου) σε VF κατάσταση

6) 10 Χαρτονομίσματα των 500 δραχμών του 1939 (όλα 1η Ιανουαρίου και κοντινή εκδόση) σε F κατάσταση.

7) 5 Χαρτονομίσματα των 50 δραχμών του 1964 (όλα 1η Οκτωβρίου ) σε F κατάσταση.

Άνεση 4 Χαρτονομίσματα των 1000 δραχμών του 1935 (όλα 1η Έκδοση και 1η Μαϊου ) σε F κατάσταση.


Ευχαριστώ Εκ Των Προτέρων

Μάριος
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 02, 2013, 05:55:26 μμ »

δεν εχετε τιποτα το εξαιρετικο
1-2 ευρω το τεμαχιο και αν θα βρειτε καποιον να τα θελει
Καταγράφηκε

Marioss1
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 15


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 01:55:20 πμ »

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ.
ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΗΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ 2 ΔΡΑΧΜΩΝ ΑΠΟ ΤΟ 1941 ΣΕ UNC ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ 1-2 ΕΥΡΩ.
ΑΠΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΟΣΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΥΠΕΡΤΕΡΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΚΤΙΜΗΣΗ.
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΚΤΙΜΟΥΝΤΑΙ.
ΠΑΝΤΩΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΜΕ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ UNC ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ.
ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 09:51:03 πμ »

αφου βρηκατε τιμες γιατι ρωτατε
καλες πωλησεις
Καταγράφηκε

heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 10:12:58 πμ »

 Στα χαρτονομισματα οι τιμες ειναι πανω κατω εκει, πχ τα 50αρικα 1978 τα βρισκεις με 1 ευρω, ενω τα χρησιμοποιημενα που αναφερεις μπορει να κανουν και πιο κατω. Οι 1 και 2 δραχμες αν δε κανουν 2 ευρω το τεμαχιο, ας πουμε να κανουν ενα 3αρι το τεμαχιο αν καποιος πληρωσει υπεραξια μονο και μονο για τα συνεχομενα. Δεν ειναι ομως σημαντικη διαφορα. Η σειρα νομισματων του 66 ,επισης, εκτος απο 2 δρχ που ειναι πιο ακριβο σε αυστηρα ομως BU κατασταση (οι καταλογοι το αναφερουν κανα 25αρι, που πιστευω ειναι υπερβολικο).
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
Marioss1
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 15


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 02:11:54 μμ »

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΑΦΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.
ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΙΣ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ.
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΡΕΛΟ.
ΚΑΝΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ.
ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΕΚΤΙΜΗΜΕΝΑ ΤΟΤΕ ΦΤΑΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΩΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟ.
ΕΓΩ ΕΔΩ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΔΩ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.
ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΡΕΥΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙΠΟΤΑ
ΑΠΟ 1 ΕΥΡΩ ΜΕΧΡΙ 2000 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΡΤΟΝΟΜΙΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΥΡΟΣ ΤΩΝ ΤΙΜΩΝ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ,
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 02:19:48 μμ »

Μαριε καλημερα.

Για να μην λεμε πολλα , και αφου δεν καλυπτεσαι απο τις γνωσεις των μελων, δοκιμασε να τα πουλησεις(σε οποιο χωρο κανεις κεφι) , και ενημερωσε μας  κι εμας ,να μαθουμε  κατι για το αντικειμενο. Απορία
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 02:24:09 μμ »

Μαριε καλημερα.

Για να μην λεμε πολλα , και αφου δεν καλυπτεσαι απο τις γνωσεις των μελων, δοκιμασε να τα πουλησεις(σε οποιο χωρο κανεις κεφι) , και ενημερωσε μας  κι εμας ,να μαθουμε  κατι για το αντικειμενο. Απορία

συφωνω μαζι σου  μιας που βγηκαμε για αλλη μια φορα ασχετοι

Καταγράφηκε

Marioss1
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 15


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 02:32:58 μμ »

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΣΧΕΤΟΙ.
ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ.
ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ Η ΑΞΙΑ ΤΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΣΠΑΝΙΟ ΕΙΝΑΙ.
ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΡΙΣΚΕΣ ΕΥΚΟΛΑ Η ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΚΑΠΛΑΣΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ Η ΑΓΟΡΑ.
ΚΑΙ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ.
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΣΕΒΑΣΤΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ.
ΟΧΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΤΣΙ.( ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΑΣΧΕΤΟΥΣ )
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΥΡΟΣ ΤΟ ΤΙΜΩΝ ΠΟΥ ΚΕΙΜΕΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΩΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΑΙΤ
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 02:46:43 μμ »

Καλησπερα φιλε Μαριε .Θα σε παρακαλουσα να γραφεις με μικρα γραμματα.Εγω απο χαρτια δεν ξερω αλλα τα 3 μελη που σου εγραψαν ειναι πιο εμπειρα στα χαρτονομισματα.
Καταγράφηκε
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 03:09:10 μμ »

Δωσε ενα link με τιμες για να καταλαβουμε σε τι αναφερεσαι.
Ειδικα εκεινο που κανει 2000 ευρω  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
Marioss1
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 15


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 03:17:27 μμ »

http://ovolos.blogspot.gr/2007/12/1000-1926.html

Ορίστε ένα λινκ που κάποιος πουλάει 2000 ευρώ ένα συνιθισμένο χαρτονόμισμα του 1926
Καταγράφηκε
Marioss1
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 15


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 03:22:18 μμ »

Λέει ότι το δίνει και ΜΟΝΟ 2000 ευρώ
Τώρα ή αυτός είναι τρελός ή δεν ξέρει καθόλου από τιμές και πιθανότατα το κοστολόγησε μόνος του.
Για να δείτε ότι δεν τα βγάζω από το μυαλό μου αυτά που λέω
Τι να πεις?
Μόνο να μην το αγόρασε κανείς γιατί τώρα θα χτυπάει το κεφάλι του. Χαμόγελο
Συμφωνείς φίλε heretic?
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 03:25:21 μμ »

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΣΧΕΤΟΙ.
ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ.
ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ Η ΑΞΙΑ ΤΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΣΠΑΝΙΟ ΕΙΝΑΙ.
ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΡΙΣΚΕΣ ΕΥΚΟΛΑ Η ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΚΑΠΛΑΣΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ Η ΑΓΟΡΑ.
ΚΑΙ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ.
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΣΕΒΑΣΤΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ.
ΟΧΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΤΣΙ.( ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΑΣΧΕΤΟΥΣ )
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΥΡΟΣ ΤΟ ΤΙΜΩΝ ΠΟΥ ΚΕΙΜΕΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΩΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΑΙΤ



Φιλε μου το εχουμε αναφερει ξανα!!!!
Το οτι καποιος βγαζει καπου ενα αντικειμενο δεν σημαινει οτι με αυτα που ζητα υπαρχει περιπτωση να πουληθει ποτε!!!
Επιπλεον οι τιμες ειναι αυτες που πηρες και τελος!!
Απλα να προσθεσω οτι στο e-bay ισως ενας λογικος πωλητης να εχει βαλει ενα καπελακι 10 % για να καλυψει τις προμηθειες του συστηματος.
Τωρα τα υπολοιπα περι διχιλιαρων κλπ αοριστολογιων ειναι παντελως  ασχετα με το θεμα μας και την βοηθεια που ζητησες, και απλα αντικειμενο για ψιλοκουβενατουλα

Καλο απογευμα
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 03:29:37 μμ »

Μαριε οπως εγραψα και πιο πριν δεν ειμαι χαρτας αλλα το συγκεκριμενο το εχω καμια 30 φορες.Αν θες 2 σου τα στελνω  δωρο απο εμενα και θα σου μεινουν 4000 χιλιαδες ευρω.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences