Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 04:33:15 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 10 δραχμαι 1876  (Αναγνώστηκε 9915 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Δεκέμβριος 28, 2012, 06:30:49 πμ »

Θα ήθελα όλοι οι φίλοι που εξέφρασαν επιφυλάξεις για τιν γνησιότητα του νομίσματος να να το τεκμηριοσουν!γιατι θα Μπορούσε απλά να είναι πρόβλημα τις μήτρας.χρονια πολλά σε όλους.

Οχι ρε μεγαλε. Δεν εχουμε να τεκμηριωσουμε τιποτα, εγω τουλαχιστον. Ρωτας τη γνωμη μας και σου λεει ο καθενας οτι πιστευει. Παει και τελειωσε. Δεν καταλαβαινεις τι σημαινουν οι λεξεις επιφυλαξεις και αμφιβολιες?

Και εδω που τα λεμε, εισαι δυο χρονια στο στεκι, δικη σου αποψη δεν εχεις?
φίλε spykat θα σε παρακαλούσα να είσαι πιο προσεκτικός στις εκφράσεις σου και ΔΕΝ σε υποχρέωσε κανένας να συμετεχεις στον διάλογο!

Πολυ προσεκτικες ειναι οι εκφρασεις μου ειτε σου αρεσουν ειτε οχι. Αν δεν σου αρεσουν οι απαντησεις που παιρνεις, δεν φταινε αυτοι που απαντουν.
Για πες μας, υστερα απο αυτη τη σπουδαια διευκρινιστικη ερωτηση σου γραφτηκε μια σελιδα. Εμαθες κατι καινουριο εκτος απο την ωραια ιστορια?
Και επαναλαμβανω Δεν καταλαβαινεις τι σημαινουν οι λεξεις επιφυλαξεις και αμφιβολιες?
Καταγράφηκε
giannis7
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 384


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Δεκέμβριος 28, 2012, 07:13:37 μμ »

Θα ήθελα όλοι οι φίλοι που εξέφρασαν επιφυλάξεις για τιν γνησιότητα του νομίσματος να να το τεκμηριοσουν!γιατι θα Μπορούσε απλά να είναι πρόβλημα τις μήτρας.χρονια πολλά σε όλους.

Οχι ρε μεγαλε. Δεν εχουμε να τεκμηριωσουμε τιποτα, εγω τουλαχιστον. Ρωτας τη γνωμη μας και σου λεει ο καθενας οτι πιστευει. Παει και τελειωσε. Δεν καταλαβαινεις τι σημαινουν οι λεξεις επιφυλαξεις και αμφιβολιες?

Και εδω που τα λεμε, εισαι δυο χρονια στο στεκι, δικη σου αποψη δεν εχεις?
φίλε spykat θα σε παρακαλούσα να είσαι πιο προσεκτικός στις εκφράσεις σου και ΔΕΝ σε υποχρέωσε κανένας να συμετεχεις στον διάλογο!

Πολυ προσεκτικες ειναι οι εκφρασεις μου ειτε σου αρεσουν ειτε οχι. Αν δεν σου αρεσουν οι απαντησεις που παιρνεις, δεν φταινε αυτοι που απαντουν.
Για πες μας, υστερα απο αυτη τη σπουδαια διευκρινιστικη ερωτηση σου γραφτηκε μια σελιδα. Εμαθες κατι καινουριο εκτος απο την ωραια ιστορια?
Και επαναλαμβανω Δεν καταλαβαινεις τι σημαινουν οι λεξεις επιφυλαξεις και αμφιβολιες?
Αγαπητε φίλε spykat προσπαθώ να βρω κάποιο λόγω για τιν ένταση στα γραφόμενα σου αλλά δεν μπορώ.οποτε πιστεύω ότι οφείλεται στιν γενικότερη δυσκολη κατάσταση που βιώνουμε όλοι μας τον τελευταίο καιρό.σου εύχομαι τα καλύτερα σε εσένα και τιν οικογένεια σου και να έχουμε όλοι μια καλύτερη χρόνια.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Δεκέμβριος 28, 2012, 07:16:26 μμ »

                               και να έχουμε όλοι μια καλύτερη χρόνια
                                      Αμην
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Δεκέμβριος 28, 2012, 09:27:16 μμ »

KΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.
Επειδη ομως ειμαι αντιδραστικος οπως εγραψα καπου σε αλλο θεμα ηθελα να ρωτησω (παρολο που νομιζω οτι ο φιλος μου ο Γιαννης το χειριστηκε  καλα),τον αλλο φιλο Spykat.
Φιλε μου Spycat εγω ειμαι 5 μηνες περιπου στο στεκι και με εχουν βοηθησει πολλοι εδω μεσα γιατι ημουν παντελως ασχετος ,αναμεσα τους και εσυ.
Οταν γινω 2 χρονων δεν θα μπορω να ακουω τις γνωμες των αλλων ,πρεπει να εχω αποφοιτησει και να εχω δικια μου γνωμη για ενα νομισμα?
Φιλικα Τομ
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Δεκέμβριος 29, 2012, 02:21:47 πμ »

Θα ήθελα όλοι οι φίλοι που εξέφρασαν επιφυλάξεις για τιν γνησιότητα του νομίσματος να να το τεκμηριοσουν!γιατι θα Μπορούσε απλά να είναι πρόβλημα τις μήτρας.χρονια πολλά σε όλους.

Οχι ρε μεγαλε. Δεν εχουμε να τεκμηριωσουμε τιποτα, εγω τουλαχιστον. Ρωτας τη γνωμη μας και σου λεει ο καθενας οτι πιστευει. Παει και τελειωσε. Δεν καταλαβαινεις τι σημαινουν οι λεξεις επιφυλαξεις και αμφιβολιες?

Και εδω που τα λεμε, εισαι δυο χρονια στο στεκι, δικη σου αποψη δεν εχεις?
φίλε spykat θα σε παρακαλούσα να είσαι πιο προσεκτικός στις εκφράσεις σου και ΔΕΝ σε υποχρέωσε κανένας να συμετεχεις στον διάλογο!

Πολυ προσεκτικες ειναι οι εκφρασεις μου ειτε σου αρεσουν ειτε οχι. Αν δεν σου αρεσουν οι απαντησεις που παιρνεις, δεν φταινε αυτοι που απαντουν.
Για πες μας, υστερα απο αυτη τη σπουδαια διευκρινιστικη ερωτηση σου γραφτηκε μια σελιδα. Εμαθες κατι καινουριο εκτος απο την ωραια ιστορια?
Και επαναλαμβανω Δεν καταλαβαινεις τι σημαινουν οι λεξεις επιφυλαξεις και αμφιβολιες?
Αγαπητε φίλε spykat προσπαθώ να βρω κάποιο λόγω για τιν ένταση στα γραφόμενα σου αλλά δεν μπορώ.οποτε πιστεύω ότι οφείλεται στιν γενικότερη δυσκολη κατάσταση που βιώνουμε όλοι μας τον τελευταίο καιρό.σου εύχομαι τα καλύτερα σε εσένα και τιν οικογένεια σου και να έχουμε όλοι μια καλύτερη χρόνια.

Αγαπητε φίλε giannis7 δεν μπορεις να βρεις τον λογο γιατι απλουστατα δεν υπαρχει ενταση στα γραφομενα μου. Με τη σειρα μου ευχομαι περισσοτερο σκεψη και λιγοτερη βλακεια σε ολους τους ανθρωπους του κοσμου. Παγκοσμια ειρηνη επισης.

Φιλε tom ας πουμε οτι ειναι δικο σου το νομισμα και ζητας τη γνωμη των αλλων. Και αυτοι σου απαντουν οτι απαντησαν εδω. Πες μου τι αποδειξεις και τεκμηριωσεις ζητας? Και απαντησε και στις ερωτησεις που εκανα πιο πανω.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Δεκέμβριος 29, 2012, 08:45:54 πμ »

Παιδια ηρεμια , καινουριος χρονος ερχετε , υποτιθετε οτι ειναι μερες ΑΓΑΠΗΣ ?
Ε τουλαχιστον μεσα στο φορουμ ας επικρατηση γαληνη!!
Φιλε spykat κλεινει εδω αυτο το θεμα σε παρακαλω?  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences