Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 12:12:49 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Αγοροπωλησιες και εκτιμησεις!!  (Αναγνώστηκε 18766 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
HARRISGREECE
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 922


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 28, 2017, 10:17:37 μμ »

Στην ζωη μου γιωργο σαν μελος μιας απλης καθημερινης ελληνικης οικογενειας μεγαλωσαμε με καποιες αρχες...
Δουλευω απο τα 15 και μετα απο 30 χρονια περιπου βαδιζω με το κεφαλι ψηλα και μπροστα με μοναδικο γνωμονα και επενδυση να ειμαι * καθαρος * - * κοινωνικος * - * φιλοτιμος * και προπαντων * αληθινος * ....
Αυτο το τελευταιο πολλες φορες μου εχει βγει σε κακο και το πληρωσα ακριβα ...ομως οι σκεψεις μου τα συναισθηματα μου αλλα προπαντων οι αποψεις μου παραμενουν αναλοιωτες στον χρονο .
Δεν προκειται να αλλαξω τωρα την αποφαση μου και να δωσω κανενα περαιτερω στοιχειο ( παρεχωντας τροφη ετσι για νεες διαμαχες - θεματα ) απλα γιατι θα νιωθω οτι προδωσα καποιον που θελησε να με βοηθησει ..αλλα προπαντων γιατι μετα θα ειχα ΠΡΟΔΩΣΕΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ !!!
Καταγράφηκε
DleogR
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 213


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 28, 2017, 10:18:37 μμ »

Και επειδή μόλις το είδα.... Φίλε Ηρακλειώτη για δες λίγο !

Λες Χάρη.... "Εκει στο διπυλο πιο κατω και γυρω απο τα στενακια ειναι η περιοχη αυτων με τα νομισματα - χαρτονομισματα - παλιατζιδικα κλπ
Φορεστε καλυτερα καμμια κουκουλα ( καποιοι μαλλον την εχουν συνηθισει τοσα χρονια ) μηπως και δεν γινεται αντιληπτοι γιατι η καζουρα θα παει συννεφο !!!!!"

ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΣΑΝ ΑΠΕΙΛΗ ΑΥΤΟ ?
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 28, 2017, 10:22:40 μμ »

Εσυ ότι καταλαβαινεις Σαρκασμός
Καταγράφηκε
DleogR
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 213


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 28, 2017, 10:27:38 μμ »

Φίλε μου ποιος είσαι εσύ ? Έχουμε κάνα νταλαβέρι μαζί και δεν το γνωρίζω ?
Όταν απαντάς για ποιον απαντάς ? Έχεις 2 λογαριασμό στο φόρουμ Χάρη ?
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 28, 2017, 10:30:51 μμ »

Όχι φιλε μου αλλα τυχαινει να συχναζω στα στενακια αρκετες δεκαετιες και γραμματα γνωρίζω.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 28, 2017, 10:32:12 μμ »

Εχω και δευτερο λογαριασμο αλλα εχω ξεχασει το password. Άνεση
Καταγράφηκε
HARRISGREECE
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 922


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 28, 2017, 10:33:04 μμ »

Οχι δημητρη .....

Σαν φιλικη συμβουλη ......γνωστος φιλοτελιστης εισαι ....γνωστος εμπορος εισαι ...πελατεια εχεις...στην ελλαδα πουλας ...στο εξωτερικο πουλας ( ebay ) κλπ ....

Τωρα καταλαβαινεις γιωργο γιατι αυτο το πεισμα και η εμμονη μερικων να μαθουν .....

Καληνυχτα και καλο καλοκαιρι παιδια

Ευχομαι οτι καλυτερο !!! Χαμόγελο

Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 28, 2017, 10:34:24 μμ »

Ε τότε Χάρη μην το κουβεντιάζουμε.
Σού είπαν ότι είχαν να σού πουν για το τεμάχιο.
Έχεις την αποψη αυτων εδω μεσα, έχεις και την αποψη του άλλου κίνησε λοιπόν όπως καταλαβαινεις οπου καταλάβαινεις. Μεγάλος είσαι δεν είσαι κανένα παιδάκι. Και μην ασχολησε μαζί τού να μην ασχολούνται και αυτοί με σένα. Ετσι και αλλιώς απο οτι κατάλαβα Ότι Βοήθεια ηταν να σου δωθει δόθηκε. Ο τομέας οπου δραστηριοποιείσε είναι τα χαρτο-νομίσματα αρα πιθανότητες να ξανασυναντήσεις φιλοτεληστες ελάχιστες. Πες ενα Γεια εδώ και τέλος. Και ο καθένας που θα έχει τημ περιέργεια να τα διαβάσει όλα Για να δει τί συνέβη χαράς το κουράγιο του. Το θέμα έκλεισε πιστεύω. Ο καθείς και οι απόψεις του.
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος 28, 2017, 10:39:33 μμ »

Δηλαδή, όλο το "πρόβλημα" είναι να πει ο Χάρης ποιος έκανε την (προφανώς) λάθος εκτίμηση!
Για όνομα του Θεού (ή του Αλλάχ)!!!

Έγώ το είπα, ο Γ.Κ. Και τώρα που το μάθατε, τι θα γίνει;;;
Καταγράφηκε
DleogR
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 213


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος 28, 2017, 10:41:41 μμ »

Παιδιά Σαββάτο πρωί όπως πάντα θα είμαι Δίπυλο... Γιάννη
εφόσον εκεί γυρνάς έλα να γνωριστούμε. Δημήτρης Λεωνίδης λέγομε.
Άντε καληνύχτα σας.
Καταγράφηκε
HARRISGREECE
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 922


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιούνιος 28, 2017, 10:44:36 μμ »

Να ερθω και εγω ?...αλλα να κανονισεις να ερθει και ο πανος lhh μαζι ...
Καταγράφηκε
DleogR
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 213


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Ιούνιος 28, 2017, 10:46:02 μμ »

Εγώ Χάρη μου πάντως θα είμαι....
Καταγράφηκε
HARRISGREECE
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 922


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Ιούνιος 28, 2017, 10:50:08 μμ »

Καλα θα στειλω μηνυμα στον πανο και εαν μπορεσει να ερθει τοτε θα κατεβω και εγω...
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Ιούνιος 28, 2017, 10:59:44 μμ »

Σαββατο δουλευω,Κυριακη θα περασω από το Θησειο ,ΠΝΕ,και Ψυρρη.
Καταγράφηκε
Midili
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 110



Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Ιούνιος 28, 2017, 11:07:33 μμ »

Harris
Εισαι ικανός  να συμμετάσχεις με σοβαρότητα σε ένα φορουμ και να διαχειριστείς τη οποιαδήποτε κατάσταση και τα οποιαδήποτε προβλήματα  σου παρουσιάζονται  ?. Φαίνεται ότι δεν εισαι  , λες και έχουμε να κάνουμε με κάποιον έφηβο .. περίμενες δηλαδή τον Heracliotis   να μπει για να βρεις το δίκαιο σου ? Δηλαδη τι , να σου πει μπράβο Harris και μετά όλα καλά ?
Τσακώθηκες ηδη με τον Hellios , δεν βρήκες το τρόπο να ξεκαθαρίσεις εκείνη τη στιγμή την  παρεξήγηση σας  που δημιουργήθηκε , στη συνέχεια σου ζητήθηκαν κάποια πράγματα στο φορουμ  τα όποια αγνόησες  , σήκωσες μπαϊράκι γιατι τόλμησε ο διαχειριστής LHH να κλειδώσει ή να σβήσει κάποια μηνύματα σου , και με μεγάλο θράσος ζητάς και τη καθαίρεση του .  Ο Helios και o LHH σου άνοιξαν τα μάτια σε πολλά πράγματα αλλά εσύ δε το εκτίμησες ( το ευχαριστώ δεν είναι εκτίμηση)  . Τη πρώτη φορά όλοι είπαμε μπράβο για τη συλλογή σου , από τότε την έχεις ξανανεβάσει 2-3 φορές και συζητάς πάλι για τιμές και ψάχνεις λαυράκια . Δηλαδή τι ειναι αυτό που θα άλλαζε από την πρώτη φορά που το έκανες ? οι πωλήσεις σου ?
Μετά από όλα αυτά τι περίμενεις  στο στέκι ? Να σου πουν ευχαριστώ ? ή  να σε κάνουν διαχειριστή ?
 Υπάρχει επίσης κατι που λέγεται  πραγματικός σεβασμός και ταπεινότητα στο λόγο κατι τα οποία δεν τα εχεις   . Υπαρχει καπου που να λες ότι έχεις κάνει κατι λαθος ? Φυσικά όχι , παλεύεις με τα φαντάσματα που σε υπονομεύουν .  Οι μονοι που σε υποστηρίζουν είναι 3-4 άτομα που έχεις επιστρατεύσει.   
Εγω LHH   εάν ημουν διαχειριστής στα γραμματόσημα θα πρότεινα εάν δε σταματήσει   το συγκεκριμένο μέλος να προκαλεί να γινει μπλοκ  και να απομακρυνθεί . Δεν χρειαζόμαστε κανένα αντάρτη  μέλος , ουτε  την ομαδα του , ουτε μελη που τους νοιαζει η πώληση καθαυτου και εξεγείρονται όταν κάποιος τους αλλάζει το συμφέρον τους.

Τι χρειαζόμαστε Heracliotis  ? Την Επιστροφή του Helios  και σε συνεργασία με τον LHH, να  ξεκινήσουν πάλι αυτό που κάναμε πέρυσι τέτοια εποχή ολοι μαζί   και γουστάραμε , με θέματα καθαρά επι των γραμματοσήμων , μελετητικά ,  με επίπεδο υψηλό και πολύ καλό κλίμα.
Δε με ενδιαφέρουν καθόλου τα ψυχολογικά του Χαρη και  τι έκανε στο Μοναστηράκι με τον Leogr και αυτές τις λεπτομέρειες που διαβάσαμε χθες . Ουτε αυτά τα παιχνιδάκια  και λογοπαίγνια για τον εκτιμητή φαντομά ,  που όλοι έχουν καταλάβει από την αρχη τι είχε γίνει αλλα ο Harris το κρατάει μυστικό ακόμα .
Πιστεύω ότι αφιερώσαμε τσάμπα πολύ χρόνο να απαντάμε .

 Υ.Γ  Ακόμα και τα γραμματόσημα σου να ειχα αγοράσει Harris πάλι τα ίδια θα σου έγραφα.


Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences