Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 03:19:53 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 10000 δρχ  (Αναγνώστηκε 7818 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ace
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 20


Προφίλ
« στις: Σεπτέμβριος 12, 2012, 11:07:52 μμ »

ποια ειναι μια λογικη τιμη για ενα 10000ρο του 95 σε αριστη κατασταση?εχω βαλει για πουλημα και εχς καποιοεσ προτασεις εντελωσ ασχετεσ μεταξη τουσ.επισησ αν υπαρχουν πχ 10 κομματια με σινεχομενουσ αριθμους ανεβενει η αξια?
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 12, 2012, 11:12:29 μμ »

Φιλε ace 1)Δεν εχεις βαλει φωτο και 2) Δεν εχεις βαλει τιμη απλα θελεις να σου στειλουν προτασεις για κατι που δεν βλεπουν.Οποτε τι περιμενεις Απορία
Καταγράφηκε
ace
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 20


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 12, 2012, 11:32:06 μμ »

αλλο ρωτησα φιλε μου
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 13, 2012, 10:28:50 πμ »

ποια ειναι μια λογικη τιμη για ενα 10000ρο του 95 σε αριστη κατασταση?εχω βαλει για πουλημα και εχς καποιοεσ προτασεις εντελωσ ασχετεσ μεταξη τουσ.επισησ αν υπαρχουν πχ 10 κομματια με σινεχομενουσ αριθμους ανεβενει η αξια?

απο 10 μεχρι 75 αναλογα με την κατασταση
το οτι εσυ τα βλεπεις αψογα δεν σημαινει οτι ειναι και ετσι μιας που ενας συλλεκτης βλεπει και την παραμικρη λεπτομερια αρα κανε αυτο που σου λεει ο κυριος δημητρης 1980

αναλογα με το ενδιαφερομενο μπορει καποιος να δωσει αντι για 15 20 ευρω το κομματι για 2 συνεχομενα

να ξερεις οτι αν καποιος ψαξει λιγο μπορει να βρει και δεσμιδα μιας που δεν εχουν περασει και πολλα χρονια απο την καταργηση τους


Καταγράφηκε

diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 13, 2012, 02:35:24 μμ »

Ετσι ακριβως ,Γνωριζω καποιον που εχει σε δεκαχιλιαρα δεσμιδες και πεντοχιλιαρα 30.000.000 δραχμες ,δηλαδη ειναι πλουσιος ; ζητηση φιλε μου δεν βλεπω να υπαρχει ,κατα τα αλλα ανεβασε καλυτερα φωτογραφιες του χαρτονομισματος ,ειναι το καλυτερο που μπορεις να κανεις για να πουλησεις,κανενας δεν αγοραζει κατι που δεν βλεπει ,καλο σου απογευμα
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 13, 2012, 02:41:56 μμ »

88041 ευρω μας κανει και αν τα ειχε στην τραπεζα τωρα θα ειχε κανενα 150,000 αρα για να παρει πισω τα χρηματα του θα πρεπει τουλαχιστον στην διπλη απο την ονομαστικη να τα πληρωσει

αν κανω λαθος με διορθωνεις αγαπητε βασιλη

Καταγράφηκε

heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 13, 2012, 03:02:56 μμ »

Εγω ενδιαφερομαι για εντελως ακυκλοφορητα τα 2 πεντοχιλιαρα και το δεκαχιλιαρο. Αλλα βεβαια με 70 ευρω θεωρω την τιμη υπερεκτιμημενη, υπαρχουν χιλιαδες ακυκλοφορητα και δε βιαζομαι καθολου,καποια στιγμη οι τιμες θα λογικευτουν.
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
ace
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 20


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 14, 2012, 12:25:18 πμ »

τα τσιμπησανε και τα 130 να κλισει το θεμα
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 14, 2012, 11:48:25 πμ »

88041 ευρω μας κανει και αν τα ειχε στην τραπεζα τωρα θα ειχε κανενα 150,000 αρα για να παρει πισω τα χρηματα του θα πρεπει τουλαχιστον στην διπλη απο την ονομαστικη να τα πληρωσει

αν κανω λαθος με διορθωνεις αγαπητε βασιλη


Τωρα μην με βαλεις να τα υπολογησω αλλα δικιο θα εχεις ,την εχουν πατησει πολλοι που δεν πηγαν να τα ανταλλαξουν εως το τελος φεβρουαριου 2012,τωρα εσυ σαν πιο σχετικος με τα χαρτονομισματα καταλαβαινεις πιστευω οτι δεν μπορει να προσδοθει πιστευω σοβαρη υπεραξια σε κατι που  υπαρχει σε τεραστια ποσοτητα και σε δεσμιδες μαλιστα ,δεν ξερω αν κανω λαθος,τωρα τα περι συνεχωμενων αριθμων ακυκλοφορητα απευθινωνται μαλλον σε λιγους .στο τελος θα πανε σε εμπορους αντι πινακιου φακης που λεμε ,ενταξει ειναι το μεγαλυτερο σε ονομαστικη αξια χαρτονομισμα μεταπολεμικα αλλα ποση συλλεκτικη αξια εχει τελος παντων;
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Σεπτέμβριος 14, 2012, 12:13:36 μμ »

αν θυμαμε καλα αποσυρθηκε το 99% των 10,000 που ειχαν κοπει
Καταγράφηκε

diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Σεπτέμβριος 14, 2012, 12:30:39 μμ »

Μην μου λες τετοια πραγματα τωρα,Αν ειναι ετσι να αγορασω και εγω ,με επιασε το επενδυτικο μου τωρα,αχ με τα χαρτονομισματα ,δεν εχω ασχοληθει πολυ,να σκεφθεις πως τον μαρτιο μου εφεραν καμμια 70-80 αρια χιλιαρικα ποσειδωνες σε καλη σχετικα κατασταση ,και δεν τα πηρα στα 40 ευρω ολα  ,μετα μετανοιωσα αλλα ηταν αργα
Καταγράφηκε
ace
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 20


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Σεπτέμβριος 14, 2012, 03:30:20 μμ »

πιστευω πως με το περασμα του χρονου θα ανεβει και αλλο η αξια τουσ.εχετε δει πιστευω ξενα χαρτονομισματα μετα την εναρξη του ευρω ποσο εχει ανεβει η αξια.εγω προσωπικα δεν ειμαι σιλεκτης χαρτονομισματων γι αυτο και τα εδωσα αλλα επιασαν πολυ καλη τιμη.για ακικλοφορητη κατασταση μιλαμε παντα
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences