Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 08:36:56 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: παλαια ελληνικα χαρτονομισματα  (Αναγνώστηκε 16009 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
thenodas
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 58


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 27, 2012, 11:48:59 μμ »

δεσ τελευταια ανανεωση στατιστικων και εγγραφη εδω για να διαπιστωσεις οτι απλα δεν ασχολουμε και βρηκα ατομο που με βοηθα πολυ απο εδω μεσα για εκτιμισεις και αγοραπολησιες
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 28, 2012, 12:17:17 πμ »

δεσ τελευταια ανανεωση στατιστικων και εγγραφη εδω για να διαπιστωσεις οτι απλα δεν ασχολουμε και βρηκα ατομο που με βοηθα πολυ απο εδω μεσα για εκτιμισεις και αγοραπολησιες
Φιλε μου,αλλα ρωτησα ,και ασυναρτητες απαντησεις παιρνω,εγω και ολοι αν θελουν βλεπουν αμμεσα οτι στην ΧΕ πωλουνται απο σενα 500 ευρω 12 φθηνοτατα χαρτονομισματα και ως εδω σε τελικη αναλυση ας πουμε ολα καλα αν και δεν ειναι,μετα ζητας εκτιμησεις ,στις εδωσαν συγκεκριμενα μελη τα οποια ειναι αξιολογοι γνωστες ,και εσυ εξακολουθεις να πουλας 500 ευρω ,ε τοτε τι ; τις ηθελες τις εκτιμησεις;οσο για το οτι βρηκες ατομο εδω που σε βοηθα στις εκτιμησεις και αγοραπολησιες αυτο ειναι καλο αρκει να σε συμβουλευσει ετσι ωστε να δουμε τιμες που ανταποκρινωνται στην λογικη και οχι να προκαλουν την γνωση και νοημοσυνη μας ,επισης ζητησες εκτιμηση σε συγκεκριμενο χρυσο νομισμα ,ανερτησα link ,ειδες την αξια του και το βλεπω τωρα στη XE στην διπλασια τιμη ,ελεος........
Καταγράφηκε
thenodas
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 58


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 28, 2012, 12:27:30 πμ »

πρωτο και κιριο δεν ειναι δικια σου δουλεια ποσο πουλαω εγς ποσο αγοραζω και τι τα κανω.δευτερον επειδη μου φενετε η δεν βλεπεις η δεν καταλαβενεις ειναι παρατιμενη η αγγελια στην χε και περιμενω απο μερα σε μερα να ακιρωθη.το ζορι που τραβας εσυ δεν καταλαβενω.και κιριοτερο απο ολα για το νομισμα επειδη εδωσεσ εσυ μια εκτιμηση δεν σιμενει οτι για εμενα ειναι και σωστη οταν στην πνε φανατικοι του ειδουσ δινουν τα διπλα απο την τιμη που μου εδωσεσ και μου εφερες σαν παραδειγμα στο εβαυ.τελος παντων πιγενε να στιλεις π.μ σε αυτουσ που πουλανε το 1000 του 26 1500 και να τουσ κανεις κιριγμα και να παρακολουθεις και ασε με εμενα γιατι το πουλας πολυ ποιο λιγα εχεις να κινιγισεις αλλουσ "φιλε" COINMAN
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Αύγουστος 28, 2012, 01:00:05 πμ »

πρωτο και κιριο δεν ειναι δικια σου δουλεια ποσο πουλαω εγς ποσο αγοραζω και τι τα κανω.δευτερον επειδη μου φενετε η δεν βλεπεις η δεν καταλαβενεις ειναι παρατιμενη η αγγελια στην χε και περιμενω απο μερα σε μερα να ακιρωθη.το ζορι που τραβας εσυ δεν καταλαβενω.και κιριοτερο απο ολα για το νομισμα επειδη εδωσεσ εσυ μια εκτιμηση δεν σιμενει οτι για εμενα ειναι και σωστη οταν στην πνε φανατικοι του ειδουσ δινουν τα διπλα απο την τιμη που μου εδωσεσ και μου εφερες σαν παραδειγμα στο εβαυ.τελος παντων πιγενε να στιλεις π.μ σε αυτουσ που πουλανε το 1000 του 26 1500 και να τουσ κανεις κιριγμα και να παρακολουθεις και ασε με εμενα γιατι το πουλας πολυ ποιο λιγα εχεις να κινιγισεις αλλουσ "φιλε" COINMAN
το ποσο πουλας δεν ειναι δικη μου δουλεια βεβαια εφ οσον δεν με ενδιαφερουν οσα πουλας ,Ειναι και δικη μου δουλεια και ολων ομως να δωσω εκτιμηση οταν την ζητουν,και να απαντω σε αγενειες οποτε και οταν θεωρω οτι χρειαζεται,η αγγελια ειναι ενεργη στην xe και αν ηθελες η θελεις αμμεσα ακυρωνες η ακυρωνεις  και δικαιωμα μου να δωσω πληροφορηση ωστε να μην την πατησει κανενας αφελης,ηδη περναει στην κριση ολων η συμπεριφορα σου οπως και η δικη μου αλλωστε,οσο για το νομισματακι σου το χρυσο ολανδικο 3,33 γραμμαριων gold 900 ,ολοι ξερουν οτι δεν κανει πανω κατω απο 150-160 ευρω ,αντι να πεις ενα ευχαριστω για την εκτιμηση μεσω του link που ανεβασα επιτειθεσαι και κυριως εκτιθεσαι λεγωντας οτι στην πνε σου δινουν τα διπλά.σε αλλες ανοησιες δεν απαντω .
Καταγράφηκε
thenodas
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 58


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 28, 2012, 09:10:35 πμ »

ανοησιεσ λες εσυ και μην ασχολησε και εφοσον δεν εισαι αφελης που πολυ αμφιβαλω μν ασχολισε με αυτα που πουλας αντιο COINMAN
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 28, 2012, 09:17:42 πμ »

ανοησιεσ λες εσυ και μην ασχολησε και εφοσον δεν εισαι αφελης που πολυ αμφιβαλω μν ασχολισε με αυτα που πουλας αντιο COINMAN
Ασε τις λαμογιες και κοιτα βγαλε πιτσιρικο τις αγγελιες με την σαβουρα των 500 ευρω,σοβαρεψου και γινε καποιος απο κανενας ,τωρα για το αν ειμαι αφελης η οχι σου λεω απλως ,οταν πηγαινα εσυ ερχοσουν ,αντε.... βαλε μυαλο και ασε τις μαγκιες για πιο επιδεξια μυαλα απο το δικο σου,και την ψιλοσαβουρα  ευχομαι να την δωσεις 1-2 ευρω σε λοταρια,
Καταγράφηκε
chrysos
Επόπτες
Χάλκινο μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 437


Παλιά Καραβάνα


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 28, 2012, 10:34:02 πμ »

Το τελευταίο μήνυμα σβήνετε, φίλε μου εδώ είναι φόρουμ για συλλέκτες και θα πρέπει στο μέλλον να γράφεις πιο κόσμια.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Αύγουστος 28, 2012, 11:50:53 πμ »

δυστηχως νικο μου,ο φιλος λογω οικονομικων υποχρεωσεων προσπαθησε με οτι ειχε? νομισματα,χαρτια,κλπ να βγαλει καποιο ποσο,για να μπορεσει να ανταπεξελθει  των υποχρεωσων του.η οικονομικη δυσπραγια ομως,εχει αυτα τα αποτελεσματα!!!ενω του εξηγησα οτι εκτος του μεταλλιου,και του χρυσου ολλανδικου τα υπολοιπα ειναι μηδαμινης αξιας,προσπαθησε να πιασει μαλλον το ποσο των 500 ευρω?απο οτι καταλαβα!!!ισως αλλες εποχες να τα επιανε με τα δυο αυτα τουλαχιστον,αλλα δυστηχως,τα ευρω δυσκολα βρισκωνται,και ειδικα για τετοια κομματια!!! που δεν ενδιαφερουν αμεσα τους συλλεκτες η τελος τους επενδυτες!!ελπιζω να καταλαβε,η να βρει τα χρηματα που χρειαζετε(ο λογος που τα ηθελε σιγουρα ηταν σοβαρος,απο οτι μου εγραψε?)σε χαιρετω,οπως και ολην την παρεα,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences