Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 06:24:09 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ο αληθινος σκοπος των αεροψεκασμων - Τα νανορομποτ!  (Αναγνώστηκε 14617 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
nerwnas
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 177


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 12:16:42 μμ »

Προσωπικη μου αποψη παντα. Το θεμα των αεροψεκασμων ειναι απλα μια εικασια, που εφ'οσον δεν υπαρχουν ενδειξεις, ποσο μαλλον αποδειξεις δεν μπορει να γινει πιστευτο. Το θεμα της μειωσης του πληθυσμου της γης ομως, ειναι αλλουνου παπά ευαγγελιο. Οταν το 1960 ο πληθυσμος της γης ηταν 3 δις και τωρα ειναι 7,5 , δεν χρειαζονται ιδιατερες μαθηματικες γνωσεις για να καταλαβει κανεις οτι με αυτον τον ρυθμο αυξησης..... Δε θα χωραμε σε καποια χρονια. Ειμαι σιγουρος λοιπον οτι υπαρχει σχεδιο περιορισμου αυτης της αυξησης. Δεν ξερω αν αυτο θα γινει με καποια απο τις ασθενειες και ιους, που περιεργως εμφανιζονται κατα διαστηματα, αλλα ειμαι σιγουρος οτι κατι θα γινει. Μου φαινεται αδιαννοητο σε 50 χρονια ο πληθυσμος της γης να φτασει τα 20 δις ( γιατι βαση μαθηματικων τοσο θα ειναι). Αλλα φυσικα αυτο ειναι αλλο θεμα απο τους ψεκασμους και σιγουρα δεν το επιδιωκουν οι εξωγηινοι, αλλα οι ιδιοι οι γηινοι για να μην αρχισουμε να τρωμε ο ενας τον αλλον. Υπαρχει και μια ταινια το "inferno" ( συνεχεια ουσιαστικα του κωδικα da vinci και του illuminati) που ενας παρανοικος εχει αυτον τον σκοπο, δηλαδη την εξαπλωση πανδημιας.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 12:35:06 μμ »

Φουμαντσου αντε να σε υποστηριξω λιγο γιατι αυτοι θα σε φανε!!
Εισαι μονος εναντιον πολλων και με την γατουλα αργηγο κλαφτα χαραλαμπε!!  Γλώσσα Γλώσσα

Οτι μας ψεκαζουν μας ψεκαζουν!!
Τωρα το τι εχουν μεσα τα βαρελια κανεις δεν το ξερει!!

Εγω ειχα στειλει μηνυμα στον Μπαρακ και τωρα εστειλα στον Τραμπ οταν τα αεροπλανα περνανε πανω απο το σπιτι να ανοιγουν την βανα στο βαρελι που εχει τις λιρες!!
Μεχρι τωρα με εχουν γραμμενο και μου ριχνουν αλλα νταλων !!

Τελος παντων !! Δεν θα βρω αυτον που σκιζει την αλληλογραφια μου πριν φτασει σε αυτους;;;;
Θα τον βρω !!

http://www.kraou.gr/afti-mas-psekazoun-dite-gia-proti-fora-fotografies-apo-esoteriko-enos-aeroplanou/
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Foumantsou
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 247


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 12:44:52 μμ »

Όπως και να έχει το θέμα το σίγουρο είναι ότι μας ψεκάζουν
Τωρα αν ψεκάζουν εμάς η κάτι αλλο και τι ακριβώς ψεκάζουν είναι άλλο θέμα.
Καταγράφηκε

What goes up must come down!
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #33 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 03:17:24 μμ »



εμενα μου εκλεψε το ενδιαφερον απτο ιδιο σαιτ το αρθρο που παρεπεμπε σ'αυτο το βιντεο με ελληνα ταξιτζη στην αυστραλια να δινει ως ονομα του το "Tsim Booky"

https://www.youtube.com/watch?v=Sft2o8kW1jQ

εγραψα πολλα, αλλα τα σβησα γτ σκεφτηκα δεν θα χουν νοημα

το ριχνω στην πλακα, αλλα η αληθεια ειναι οτι στενοχωριεμαι απλα

και χωρια που στενοχωριεμαι, ντρεπομαι κιολας που αυτη τη στιγμη ενας γνωστος μου που θα παω σπιτι του βαζει φαι σε ταπερ για να παει να το αφησει διπλα στα σκουπιδια στη γωνια, για να το παρουν κατι νεα παιδια που ζουν στον δρομο αλλα δεν εχουν απλωσει ποτε το χερι τους, και οταν πας να τους προσφερεις φαι ή λεφτα, δεν τα καταδεχονται απτην περηφανια τους και ο μονος τροπος που μπορεις να τους προσφερεις κατι ειναι αυτος, κι εγω ... τεσπα περισσοτερο καλο θα κανει αμα παω να βοηθησω αυτον, γιατι εχει και προβλημα με το ποδι και μεχρι να τα παει μεχρι εκει θα κουραστει  Μεγάλο χαμόγελο

Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
stin31
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 429

αν ξυπνήσεις μονομιάς, θα `ρθει ανάποδα ο ντουνιάς


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 03:56:05 μμ »

Καλημέρα σε όλους ψεκασμένους η μή.. Εγώ δε ξέρω αν μας ψεκάζουν δε το χω ψάξει τόσο, ούτε στοιχεία έχω για να χω άποψη.. Θα ήθελα όμως να ρωτήσω αυτούς που το αποκλείουν ελαφρά τη καρδία και το θεωρούν απλά αστείο, με ποιο κριτήριο το κάνουν?
Εγώ προσωπικά τους έχω ικανούς για όλα, οπότε δεν αποκλείω τίποτα.Φτάνει να ανατρέξει κανείς στην ιστορία και θα δεί πολύ χειρότερα πειράματα σε ανθρώπους να έχουν γίνει.
Όπως είπε κάποιος (μου διαφεύγει το όνομα), δεν χρειάζεται να αποδείξω αν γίνετε προπαγάνδα μέσω της τηλεόρασης απο τη στιγμή που υπάρχει το μέσο στα χέρια κάποιον το θεωρώ απολύτος βέβαιο...
Φιλε stin τα λεει ολα το avatar σου. Αυτος που το εγραψε εβγαλε εξοριες,φυλακες,βασανιστηρια και προπαντως δεν του εφταιγε κατι αλλο ειχε αναλαβει ο ιδιος τις ευθυνες του απεναντι στον εαυτο του και την κοινωνια.
Λεγοταν Κωστας Βαρναλης. Καμια σχεση φυσικα με τον κυριο Νοτη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Μάλιστα... έβγαλες άποψη απο το αβατάρ μου ότι εφόσον δεν αποκλείω τους ψεκασμούς αρα είμαι κάποιος αμόρφωτος που δε ξέρω τον Κώστα Βάρναλη παρα μόνο τον Νότη... Καταρχάς κάνεις μεγάλο λάθος να λες ότι στον Βάρναλη δεν του έφταιγε τίποτα. Εκείνη την εποχή ώς γνωστό οι κομ#####στές ήταν κυνηγημένοι και για να επιλέξεις να είσαι κομ#####στης άρα σου φταίγαν πολλά πράματα, γιαυτό άλλωστε έκανε φυλακές και εξορίες...
Εμένα μου φταίνε πολλά σήμερα και σίγουρα ένα απο αυτά δεν είναι οι ψεκασμοί.. Ιδιαιτέρος μου φταίνε κάποιοι τύποι που λόγω της ανύπαρκτης κριτικής τους σκέψης, σου παρουσιάζουν την "ορθή πολιτική σκέψη"
για να το παίξουν έξυπνοι, άλλωστε είναι ο μόνος τρόπος γιαυτούς...
Ο Βάρναλης ποτέ δε μου άρεσε ιδιαίτερα, ούτε και ο Νότης... Οι δύο τους όμως έχουν κάτι κοινό, που είμαι σίγουρος πως δεν μπορείς να καταλάβεις... Αν ζούσαν ο ένας στην εποχή του άλλου, θα ήταν πολιτικά ορθοί όπως προείπα, δηλαδή κάτι σαν εσένα...  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
D.Dimitris
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1447


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 04:03:17 μμ »

Θείε Σπίλμπεργκ τι λες.
Σπίλμπεργκ : Mην το χ……αι
Καταγράφηκε
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 06:26:05 μμ »

φιλε μου γατε ουδεποτε σε ειπα ζωο και συγνωμη αν σου εδωσα να καταλαβεις κατι τετοιο , σιγουρα εισαι ανθρωπος με γνωσεις χωρις να σε γνωριζω προσωπικα και γνωριζεισ πολυ περισσοτερα απο εμενα αλλα μαλλον δεν καταλαβες καλα αυτα που ειπα και ουτε απαντησες σε αυτο που σε ρωτησα...επισης θα ηθελα να μου αναφερεις αφου γνωριζεις , τι ακριβως μας ψεκαζουν καθε μερα στον ουρανο... οσο για τα νανορομποτ σιγουρα μπορει να ειναι μλκιες οπως προανεφερα αλλα και σιγουρα παιζουν αλλα τοσα απο πισω μας που ουτε εχουμε ιδεα αλλα και ουτε παει ο νους μας...αμφιβαλεις γι αυτο μηπως  ?
Παμε λοιπον για να απαντησω και μετα σταματαω γιατι θα ψαξω για συλλεκτικα νανορομποτ Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Φιλος πιλοτος απο τους ιπποτες του Αιγαιου, και σοβαροτατος ανθρωπος οταν βρεθηκαμε σε μια αντιστοιχη κουβεντα με καποιον που υποστηριζε οτι και εσυ του ζητησε να κανουμε ενα απλο πειραμα.
Ποιο ηταν αυτο? Απλα μας ζητησε να παρουμε απο ενα σπρευ η ψεκαστηρι και να ανεβουμε στην ταρατσα (5ος ορ). Ενας απο εμας συγκεκριμενα ο φιλος που ειχε τις ιδιες αποψεις με σενα ηταν στον κηπο της πολυκατοικιας.
Αρχισαμε λοιπον ολοι μαζι να ψεκαζουμε με μανια απο την ταρατσα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ουτε μια σταγονα δεν εφτασε κατω τις πηρε ο ανεμος. Η αναλογια ειναι παρομοια με το να σε <<ψεκαζουν>> απο τα 3000 μετρα. Ειναι αδυνατο να φτασει το οποιοδηποτε υλικο ψεκασμου σε συγκεκριμενη περιοχη δεδομενου οτι εκει ψηλα επικρατουν αερηδες χωρις φυσικα η τεχνητα εμποδια, καθως επισης και πολυ χαμηλες θερμοκρασιες(αυτο κρατα το). Δευτερο. Αυτοι που ψεκαζουν δεν εχουν οικογενειες εκει κατω?
Τριτον. Εχεις δει ποτε αεροψεκασμους για τις καλλιεργιες? Αν ναι θα ειχες δει ποσο χαμηλα πετουν αυτοι οι ανθρωποι με κινδυνο της ζωης τους. Γιατι λες? Ακριβως για τους παραπανω λογους.
Αυτο που μπερδευει πολλους ειναι τα <<φυλλα>> αλουμινιου που χρησημοποιουν οι μετερεωλογοι για να προβλεψουν κατα που θα φυσα τις επομενες μερες παρακολουθοντας τα με ρανταρ. Οντως πολυ κακο αυτο γιατι σε πολλες περιοχες του πλανητη εχουμε συγκεντρωσεις αλουμινιου που δεν κανουν καλο στο περιβαλον.
Βεβαια οι προβλεψεις του καιρου οσο και να σου φανει περιεργο παιζονται στα χρηματηστηρια οπως και οι εκπομπες ρυπων.
Παμε παρακατω. Οπως ειπαμε εκει πανω επικρατουν πολυ χαμηλες θερμοκρασιες. Αυτο που εσυ βλεπεις ως ψεκασμο ειναι απλα , κατα τα λεγομενα, του πιλοτου μας, υπολυματα καυσιμου και νερου απο τις <<εξατμισεις>> των αεροπλανων που φυσικα παγωνουν προς στιγμη. Πολυ συχνα μαλιστα αρκετοι πιλοτοι για λογους ασφαλειας η εκτακτης αναγκης κανουν αποριψη καυσιμων. Επισης πολυ κακο για το περιβαλον.
Ψεκασμοι του πληθυσμου παντως δεν ειναι. Σκεψου και κατι αλλο ποιος η ποιοι θα ξοδευαν τοσο τεραστια ποσα για νανο που θα τα επαιρνε ο αερας και που ισως ποτε να μην εφταναν στην γη? Οικονομοτεχνικα λοιπον δεν στεκει. Εχουν αλλους τροπους πολυ πιο φτηνους για να ελεγχουν τον πληθυσμο τροπους στους οποιους αναφερθηκαν αλλα μελη εδω μεσα και που συμφωνω απολυτα.
Αυτη η κουβεντα δεν εχει τελος. Θα μπορουσαμε ισως πινοντας και λιγο κρασακι να πουμε πολλα περισσοτερα. Αλλα παντα να προβληματιζεσαι και να αμφισβητεις. Και ποιος μου λεει οτι οι πραγματικοι ψεκασμενοι δεν λενε εμενα ψεκασμενο γιατι τους χαλαω την συνταγη? Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 06:46:32 μμ »

Καλημέρα σε όλους ψεκασμένους η μή.. Εγώ δε ξέρω αν μας ψεκάζουν δε το χω ψάξει τόσο, ούτε στοιχεία έχω για να χω άποψη.. Θα ήθελα όμως να ρωτήσω αυτούς που το αποκλείουν ελαφρά τη καρδία και το θεωρούν απλά αστείο, με ποιο κριτήριο το κάνουν?
Εγώ προσωπικά τους έχω ικανούς για όλα, οπότε δεν αποκλείω τίποτα.Φτάνει να ανατρέξει κανείς στην ιστορία και θα δεί πολύ χειρότερα πειράματα σε ανθρώπους να έχουν γίνει.
Όπως είπε κάποιος (μου διαφεύγει το όνομα), δεν χρειάζεται να αποδείξω αν γίνετε προπαγάνδα μέσω της τηλεόρασης απο τη στιγμή που υπάρχει το μέσο στα χέρια κάποιον το θεωρώ απολύτος βέβαιο...
Φιλε stin τα λεει ολα το avatar σου. Αυτος που το εγραψε εβγαλε εξοριες,φυλακες,βασανιστηρια και προπαντως δεν του εφταιγε κατι αλλο ειχε αναλαβει ο ιδιος τις ευθυνες του απεναντι στον εαυτο του και την κοινωνια.
Λεγοταν Κωστας Βαρναλης. Καμια σχεση φυσικα με τον κυριο Νοτη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Μάλιστα... έβγαλες άποψη απο το αβατάρ μου ότι εφόσον δεν αποκλείω τους ψεκασμούς αρα είμαι κάποιος αμόρφωτος που δε ξέρω τον Κώστα Βάρναλη παρα μόνο τον Νότη... Καταρχάς κάνεις μεγάλο λάθος να λες ότι στον Βάρναλη δεν του έφταιγε τίποτα. Εκείνη την εποχή ώς γνωστό οι κομ#####στές ήταν κυνηγημένοι και για να επιλέξεις να είσαι κομ#####στης άρα σου φταίγαν πολλά πράματα, γιαυτό άλλωστε έκανε φυλακές και εξορίες...
Εμένα μου φταίνε πολλά σήμερα και σίγουρα ένα απο αυτά δεν είναι οι ψεκασμοί.. Ιδιαιτέρος μου φταίνε κάποιοι τύποι που λόγω της ανύπαρκτης κριτικής τους σκέψης, σου παρουσιάζουν την "ορθή πολιτική σκέψη"
για να το παίξουν έξυπνοι, άλλωστε είναι ο μόνος τρόπος γιαυτούς...
Ο Βάρναλης ποτέ δε μου άρεσε ιδιαίτερα, ούτε και ο Νότης... Οι δύο τους όμως έχουν κάτι κοινό, που είμαι σίγουρος πως δεν μπορείς να καταλάβεις... Αν ζούσαν ο ένας στην εποχή του άλλου, θα ήταν πολιτικά ορθοί όπως προείπα, δηλαδή κάτι σαν εσένα...  Χαμόγελο
Oκ λοιπον. Πρωτη φορα στην ζωη μου ακουω οτι δεν εχω κριτικη σκεψη εδω  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Πρωτη φορα στη ζωη μου με κατατασουν στο φασμα του <<πολιτικα ορθου>> επισης εδω  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Αυτο που ειπα για τον Βαρναλη ειναι οτι δεν του εφταιγαν οι εξωγηινοι
Καταλαβαινω ομως γιατι θυμωσες και αντιπαρερχομαι. Οι εσωτερικες αντιφασεις ειναι αφορητες
Αντε παω τωρα να μαζεψω πολιτικα ορθα, χωρις κριτικη σκεψη, νανο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
Foumantsou
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 247


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 06:50:00 μμ »

καλα για τα νανορομποτ ουτε εγω τα πολυπιστευω τελικα αλλα για τους ψεκασμους δεν ξερω τι να πιστεψω πια και τι να πω οποτε παω πασο φιλε γατε ισως να εχεις και δικιο...


Υ.Γ παρε και τα νανο συλλεκτικα για να γουσταρεις.  http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=silver+coin+nano+sea&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xsilver+coin+nano+sea+earth+.TRS0&_nkw=silver+coin+nano+sea+earth+&_sacat=0
Καταγράφηκε

What goes up must come down!
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 06:59:37 μμ »

https://www.youtube.com/watch?v=mCSxsvQaej0

https://www.youtube.com/watch?v=pr4JpIFQUVQ

https://www.youtube.com/watch?v=QxRzfL4pPLU

https://www.youtube.com/watch?v=zd4VzhQ-iwo
Καταγράφηκε
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 06:59:59 μμ »

καλα για τα νανορομποτ ουτε εγω τα πολυπιστευω τελικα αλλα για τους ψεκασμους δεν ξερω τι να πιστεψω πια και τι να πω οποτε παω πασο φιλε γατε ισως να εχεις και δικιο...


Υ.Γ παρε και τα νανο συλλεκτικα για να γουσταρεις.  http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=silver+coin+nano+sea&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xsilver+coin+nano+sea+earth+.TRS0&_nkw=silver+coin+nano+sea+earth+&_sacat=0
Νανογατια θελω φιλε ειναι απο αυτα που λοιπουν απ την συλλογη μου Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Νασαι καλα φιλε
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 07:04:25 μμ »

Οτιδηποτε πεφτει στο εδαφος. Οχι ομως στην περιοχη που θελει καποιος οποτε ειναι ασυμφορο.
Πεπο λεγε οτι θες για τους ψεκασμους. Στις δημοπρασιες ομως δεν σε θελω ανταγωνιστη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 07:19:29 μμ »

Βρε αφηστε τα αυτα και κατεβητε ολοι κατω στην Κρητη και συγκεκριμενα στα ορεινα του Μυλοποταμου να αναπνευσετε καθαρο αερα!!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 07:21:40 μμ »

Οτιδηποτε πεφτει στο εδαφος. Οχι ομως στην περιοχη που θελει καποιος οποτε ειναι ασυμφορο.
Πεπο λεγε οτι θες για τους ψεκασμους. Στις δημοπρασιες ομως δεν σε θελω ανταγωνιστη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ο καθείς με τα πιστεύω του.
Καταγράφηκε
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 07:25:06 μμ »

Βρε αφηστε τα αυτα και κατεβητε ολοι κατω στην Κρητη και συγκεκριμενα στα ορεινα του Μυλοποταμου να αναπνευσετε καθαρο αερα!!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Αυτο ειναι προσκληση? Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Αχ βρε Ηρακλειωτη αν μπορουσα καθε εβδομαδα θα ημουν εκει για ρακες και μεζεδες κρητικους
Εχεις δικιο ας τα αφησουμε αυτα και πιασουμε καμια λυρα οχι λιρα για να ξηγιωμαστε Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences