Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 04:37:22 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ο αληθινος σκοπος των αεροψεκασμων - Τα νανορομποτ!  (Αναγνώστηκε 14628 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Foumantsou
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 247


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 10:39:41 πμ »

μπορει να τα θεωρειτε γελοια και αστεια αλλα απο ολα αυτα τα πειραματα που μας κανουν ουτε τα μισα δεν ξερετε και δεν παει το μυαλο σας... ουτε ειστε ικανοι να τα πιστεψετε γιατι εχετε μαθει να ειστε πειραματοζωα των εταιρειων και των αμερικανων πανω απο ολα....και αν καποιοι πιστευουν οτι ειναι μονοι τους σε ολο το συμπαν τοτε εγω πρεπει να γελαω και οχι εσεις...αλλα μαλλον δεν εχετε καταλαβει σε τη εποχη βρισκομαστε.. επισης αν καποιος δεν πιστευει οτι θελουν να μειωσουν τον πληθυσμο με διαφορουσ τροπους εξοντωσης και αρρωστιες τοτε κοιμαται ακομα και δεν θα ξυπνησει ποτε...η παγκοσμοιοποιηση δεν αργει να ερθει...


Υ.Γ επισης φιλε γατε εσυ που γελας...το οτι μας ψεκαζουν το ξερω προσωπικα και απο ατομο στην αεροπορια οπωσ και απο διαφορεσ ομολογιεσ πιλοτων που ολοι λιγο πολυ εχουμε ακουσει..(αν ειναι νανορομποτ δεν ξερω μπορει να ειναι και μλκιες δεν εχω καποια αποδειξη αλλα ειμαι 100% σιγουρος οτι μασ ψεκαζουν και οτι αυτη η τεχνολογια με τα νανορομποτ υπαρχει)  εσυ γνωριζεις κατι γι αυτο , η απλα γελας γιατι σου φαινονται αστεια ? μπορει να εισαι ψεςκασμενος(κοιμισμενος) και να μην το εχεισ καταλαβει! αλλα με τετοια μυαλα που εχουν ολοι γι αυτο δυστυχως εχουμε φτασει στα χαλια που ειμαστε και δεν προκειται να καλυτερεψουν.. λεμε τους αμερικανους ζωα αλλα εμεισ τουσ εχουμε ξεπερασει κατα πολυ..
Καταγράφηκε

What goes up must come down!
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 11:16:19 πμ »

μπορει να τα θεωρειτε γελοια και αστεια αλλα απο ολα αυτα τα πειραματα που μας κανουν ουτε τα μισα δεν ξερετε και δεν παει το μυαλο σας... ουτε ειστε ικανοι να τα πιστεψετε γιατι εχετε μαθει να ειστε πειραματοζωα των εταιρειων και των αμερικανων πανω απο ολα....και αν καποιοι πιστευουν οτι ειναι μονοι τους σε ολο το συμπαν τοτε εγω πρεπει να γελαω και οχι εσεις...αλλα μαλλον δεν εχετε καταλαβει σε τη εποχη βρισκομαστε.. επισης αν καποιος δεν πιστευει οτι θελουν να μειωσουν τον πληθυσμο με διαφορουσ τροπους εξοντωσης και αρρωστιες τοτε κοιμαται ακομα και δεν θα ξυπνησει ποτε...η παγκοσμοιοποιηση δεν αργει να ερθει...


Υ.Γ επισης φιλε γατε εσυ που γελας...το οτι μας ψεκαζουν το ξερω προσωπικα και απο ατομο στην αεροπορια οπωσ και απο διαφορεσ ομολογιεσ πιλοτων . Πρωτοετης που ολοι λιγο πολυ εχουμε ακουσει..(αν ειναι νανορομποτ δεν ξερω μπορει να ειναι και μλκιες δεν εχω καποια αποδειξη αλλα ειμαι 100% σιγουρος οτι μασ ψεκαζουν και οτι αυτη η τεχνολογια με τα νανορομποτ υπαρχει)  εσυ γνωριζεις κατι γι αυτο , η απλα γελας γιατι σου φαινονται αστεια ? μπορει να εισαι ψεςκασμενος(κοιμισμενος) και να μην το εχεισ καταλαβει! αλλα με τετοια μυαλα που εχουν ολοι γι αυτο δυστυχως εχουμε φτασει στα χαλια που ειμαστε και δεν προκειται να καλυτερεψουν.. λεμε τους αμερικανους ζωα αλλα εμεισ τουσ εχουμε ξεπερασει κατα πολυ..
Αν καταλαβα καλα μαλλον με λες ζωο χαχαχαχχαχ Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Γνωριζω περισσοτερα απ οτι μπορεις να φανταστεις και επιστημονικα αυτα που λες δεν στεκουν ουτε κατα διανοια. Ειναι τουλαχιστον αστεια. Πρωτοετης φοιτητης των θετικων επιστημων μπορει να τα καταριψει για πλακα.
Υ.Γ.1. Το να με λες ζωο δεν με πειραζει καθολου. Γατος ειμαι αλλωστε Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
     2. Το να ειναι ενας ανθρωπος απαιδευτος δεν ειναι καθολου κακο ειναι προς τιμην του γιατι προφανως οταν καποιοι απο εμας ειμασταν στην ζεστη των πανεπιστημιων αυτος εδινε τον αγωνα του στην οικοδομη η στο ναυπηγειο. Το κακο ειναι να μην ενημερωνεται σωστα και να επιμενει σε πραγματα που αν το ψαξει και ο ιδιος θα γελαει. Καλο ψαξιμο σου ευχομαι.
     3. Συνεχισε αν θες με κανεις και γελαω και το εχω παρα πολυ αναγκη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 11:24:05 πμ »

Καλημέρα σε όλους ψεκασμένους η μή.. Εγώ δε ξέρω αν μας ψεκάζουν δε το χω ψάξει τόσο, ούτε στοιχεία έχω για να χω άποψη.. Θα ήθελα όμως να ρωτήσω αυτούς που το αποκλείουν ελαφρά τη καρδία και το θεωρούν απλά αστείο, με ποιο κριτήριο το κάνουν?
Εγώ προσωπικά τους έχω ικανούς για όλα, οπότε δεν αποκλείω τίποτα.Φτάνει να ανατρέξει κανείς στην ιστορία και θα δεί πολύ χειρότερα πειράματα σε ανθρώπους να έχουν γίνει.
Όπως είπε κάποιος (μου διαφεύγει το όνομα), δεν χρειάζεται να αποδείξω αν γίνετε προπαγάνδα μέσω της τηλεόρασης απο τη στιγμή που υπάρχει το μέσο στα χέρια κάποιον το θεωρώ απολύτος βέβαιο...
Φιλε stin τα λεει ολα το avatar σου. Αυτος που το εγραψε εβγαλε εξοριες,φυλακες,βασανιστηρια και προπαντως δεν του εφταιγε κατι αλλο ειχε αναλαβει ο ιδιος τις ευθυνες του απεναντι στον εαυτο του και την κοινωνια.
Λεγοταν Κωστας Βαρναλης. Καμια σχεση φυσικα με τον κυριο Νοτη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 11:43:45 πμ »

...αν καποιοι πιστευουν οτι ειναι μονοι τους σε ολο το συμπαν τοτε εγω πρεπει να γελαω και οχι εσεις...θελουν να μειωσουν τον πληθυσμο με διαφορουσ τροπους εξοντωσης και αρρωστιες ...

οπότε ... αν καταλαβαινω καλα ... μας ψεκαζουν εξωγηινοι για να μειωσουν τον πληθυσμο της γης ? αυτο μας λετε ?
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
Foumantsou
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 247


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 11:48:56 πμ »

φιλε μου γατε ουδεποτε σε ειπα ζωο και συγνωμη αν σου εδωσα να καταλαβεις κατι τετοιο , σιγουρα εισαι ανθρωπος με γνωσεις χωρις να σε γνωριζω προσωπικα και γνωριζεισ πολυ περισσοτερα απο εμενα αλλα μαλλον δεν καταλαβες καλα αυτα που ειπα και ουτε απαντησες σε αυτο που σε ρωτησα...επισης θα ηθελα να μου αναφερεις αφου γνωριζεις , τι ακριβως μας ψεκαζουν καθε μερα στον ουρανο... οσο για τα νανορομποτ σιγουρα μπορει να ειναι μλκιες οπως προανεφερα αλλα και σιγουρα παιζουν αλλα τοσα απο πισω μας που ουτε εχουμε ιδεα αλλα και ουτε παει ο νους μας...αμφιβαλεις γι αυτο μηπως  ?
Καταγράφηκε

What goes up must come down!
ΜΙΔΑΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1367


Τυραννίς χρήμασι ...


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 11:53:15 πμ »

Εγώ έχω μια απορία...γιατί δέν υπάρχει ίαση για όλα τα ανθρώπινα νοσήματα ενώ θα έπρεπε.
Καταγράφηκε
Foumantsou
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 247


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 11:54:12 πμ »

...αν καποιοι πιστευουν οτι ειναι μονοι τους σε ολο το συμπαν τοτε εγω πρεπει να γελαω και οχι εσεις...θελουν να μειωσουν τον πληθυσμο με διαφορουσ τροπους εξοντωσης και αρρωστιες ...

οπότε ... αν καταλαβαινω καλα ... μας ψεκαζουν εξωγηινοι για να μειωσουν τον πληθυσμο της γης ? αυτο μας λετε ?
[/quote

οχι φιλε μου δεν λεω αυτο .... εγω απλα λεω οτι υπαρχουν τοσα που δεν γνωριζουμε και οτι σιγουρα κατι απο ολα αυτα ισχυει....και τα περισσοτερα συνδεονται μεταξυ τους...
Καταγράφηκε

What goes up must come down!
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2581


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 11:56:58 πμ »

  Μπορεί να μας κάνουν πολλά πράγματα, μέσω αυτών που τρώμε και πίνουμε, και ειδικά μέσω της τηλεόρασης, αλλά για ψεκασμούς?, αν λέμε τις άσπρες γραμμές που αφήνουν κάποια αεροπλάνα, ε τότε διατηρώ μια επιφύλαξη (μικρή), και αυτό γιατί το μυαλό μου δεν φτάνει για να κατανοήσω τον τρόπο εφαρμογής του ψεκασματος από αέρος, σε κάποιες όμως ομάδες πληθυσμού, και σε κάποιες άλλες όχι.
  Α και κάτι άλλο.... έλεος  πια, αν υπαρχει ακόμα άνθρωπος που πιστεύει ότι είμαστε μόνοι στο σύμπαν, (εξαιρούνται κάποια γερόντια, σε ορεινά απομακρισμενα χωριά.) Σαρκασμός .
Καταγράφηκε
ΜΙΔΑΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1367


Τυραννίς χρήμασι ...


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 11:57:54 πμ »

Υπάρχουν πολλά αρρωστημένα μυαλά στον κόσμο φίλοι μου και δυστυχώς έχουν τον τρόπο να κάνουν άρρωστα πράγματα σε εμάς.
Καταγράφηκε
ΜΙΔΑΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1367


Τυραννίς χρήμασι ...


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 11:59:24 πμ »

Αυτό το hollywood μας έχει γεμίσει με παραμύθια.
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2581


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 12:00:32 μμ »

μας προετοιμάζουν μην πάθουμε σοκ Άνεση...
Καταγράφηκε
ΜΙΔΑΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1367


Τυραννίς χρήμασι ...


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 12:03:42 μμ »

Άρα κάποιοι ξέρουν κάτι; Και γιατί το ξέρουν λίγοι; Μήπως επειδή οι ίδιοι δημιουργούν διάφορα;
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2581


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 12:06:53 μμ »

Ναι.
Καταγράφηκε
Foumantsou
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 247


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 12:15:29 μμ »

γιατι αμφιβαλετε οτι ολα αυτα που δειχνουν καποιες ταινιεσ ακομα και μερικες επιστημονικης φαντασιας  οτι δεν θα συμβουν στο μελλον ? αμφιβαλεται οτι καποια λιγα ατομα κανουν κουμαντο για το υπολοιπο 95% του πλανητη? επισης ειχα δει παλια σε ενα ντοκιμαντερ εδειχνε καποιεσ ταινιες που δειχναν πραγματα που δεν ειχαν γινει  και μετα απο καποια χρονια εγιναν...οπωσ για παραδειγμα μια με τον νικολασ κειτζ που εδειχνε στην ταινια σε ειδησεις αυτο που εγινε στον κολπο του μεξικου με την πετρελαιοκηλιδα και μετα απο καποια χρονια εγινε στην πραγματικοτητα...μπορει να ειναι και συμπτωση δεν λεω αλλα μια , δυο , τρεις...μετα παραξενευεσαι.
Καταγράφηκε

What goes up must come down!
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Φεβρουάριος 26, 2017, 12:15:59 μμ »

Παρακαλω οι χαρακτηρισμοι σας προς αλλα μελη να ειναι ποιο ευπρεπεις!!

Ευχαριστω.
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences