Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 07:39:55 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙ’ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ???  (Αναγνώστηκε 7075 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 04, 2012, 12:08:11 μμ »

ολοι εδω ενωμενοι και τιποτα δεν ειναι αγνωστο !!!! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
G.Mylonas
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 25



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 04, 2012, 02:30:43 μμ »

Πρώτα απ’ολα θέλω να συγχαρώ και να ευχαριστήσω το μέλος dimitris41 για τον χρόνο που αφιέρωσε ώστε να μου λύσει τις  2 από τις 3 απορίες   με επιβεβαιώσεις!!! Μπράβο Δημήτρη και σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Δεύτερον θέλω να ζητήσω συγγνώμη από το μέλος  giannist διότι ο σκοπός μου δεν ήταν να προσβάλω και να αμφισβητήσω κάποιο μέλος, απλώς δεν μου αρέσει όταν οι άνθρωποι  βγάζουν τελικά συμπεράσματα για κάτι το οποιο δεν γνωρίζουν με σιγουριά και δεν μπορούν να επιβεβαιώσουν με στοιχεία όπως έκανε το μέλος dimitris41 λείπαμε Γιάννη εάν σε εκνεύρισα αλλα δες τι έγινε, εάν δεν έβρισκε ο Δημήτρης τα στοιχεία που βρήκε θα μέναμε όλοι στο δικό σου πόρισμα το οποίο έβγαζε αυτό το μετάλλιο ένα σκουπίδι η απλός ένα κομμάτι μέταλλο.

χωρίς παρεξήγηση θα ήθελα να απαντήσω στα τελευταία που έγραψες  και θα ξεκινήσω με το εάν είσαι γνώστης, Σίγουρα είσαι γνώστης  και αυτό το ξέρουν πολύ καλά τα μέλη του Site και σίγουρα δεν θα αλλάξουν την γνώμη τους με κάτι ίσως υπερβολικό που έγραψα εγώ ένα μέλος με 14 μηνύματα αλλα εάν όλοι δίναμε απαντήσεις τοις οποιες μπορούμε και να επιβεβαιώσουμε σε θέματα τα οποια είναι σε κάποιους άγνωστα με στοιχεία  θα ήταν πολύ ποιο ωφέλιμο  από το να μέναμε όλοι με τα ερωτηματικά, σήμερα μάθαμε κάτι σημαντικό πιστεύω  γι’αυτό το μετάλλιο από τον Δημήτρη το οποιο όπως φάνηκε πολλοί είναι αυτοί που δεν το ξέρουν και στο μέλλον εάν εμφανιστεί πάλι αυτό το μετάλλιο  θα ξέρουμε καποια στοιχεία για το τι είναι άσχετος εάν είναι ενδιαφέρων μετάλλιο η όχι. 

Σχετικά με το ότι με ενδιαφέρει μονο ο συλλεκτισμος και όχι η επένδυση για να είμαι ειλικρινής απέναντι σας εάν και δεν θυμάμαι να έγραψα κάτι τέτοιο παραπάνω ίσως να βγαίνει αυτό το νόημα από κάτι που έγραψα  ναι με ενδιαφέρει η συλλογή των ελληνικών  νομισμάτων  και ότι άλλο είναι  ελληνικό γι’αυτό αλώστε δεν πουλαω τίποτα ελληνικό από την συλλογή μου εκτος εάν το έχω διπλό με ενδιαφέρει και η επένδυση όπως νομίζω και τους περισσοτερους  και γιατί  όχι.

Το ότι η τράπεζα Ελλάδος το είχε αναρτημένο μέχρι πέρσι αν και όπως έγραψα παραπάνω έστειλα Mail στην τράπεζα που εάν δεν το έβλεπα εκεί θα ήμουν βλάκας να στείλω mail και να ρωτήσω στοιχεία σχετικά με το μετάλλιο  δεν πηρα ποτε απάντηση,  και το ότι δεν έψαξα μέσω γνωστών καταστημάτων κτλ. ίσως οφείλετε στο ότι δεν τα ξέρω όλα και αυτά που ξέρω και ρώτησα δεν  πήρα απαντήσεις οφείλετε και στο  ότι 8 από τους 12 μήνες του χρόνου ζω στο εξωτερικό και όχι στην Ελλάδα .

Και τέλος στο εάν δικαιώνεσαι 100% στο συγκεκριμένο θέμα και όχι σε αλλα θέματα  αυτό θα το κρίνει ο καθένας μονος του.

Γιάννη ούτε μένα μου αρέσει να δημιουργώ αντιπαλότητες και γι’αυτό από πλευράς μου σου ζητώ συγγνώμη και σου εύχομαι και εγώ από πλευράς μου όπως και στα υπόλοιπα μέλη καλό καλοκαίρι και ότι καλύτερο.
Καταγράφηκε
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 04, 2012, 03:06:58 μμ »

να εισαι καλα φιλε μου! οτι αλλο θελεις εδω ειμαστε ολο το GROUP να σε βοηθησουμε ο καθενας με της γνωσης που εχει στον τομεα του.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 04, 2012, 08:36:01 μμ »

φιλε γιωργο κανενα προβλημα,απο την μερια μου.αλλα απο την αρχη ηθελα!!! να σου τονισω,οτι δεν ηταν,απο τα διασημα κρατικα μεταλλια που αναφερουν οι καταλογοι,αλλα σιγουρα κρατικου φορεα,αλλα δευτερευουσης(αν ειναι δοκιμη,η εκφραση?)τοπικης σημασιας.παντως απο την αρχη μου αρεσε!!! και το δηλωσα,ασχετου σπανιωτητας η τιμης.σε καληνυχτω,οπως και ολην την παρεα,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
andre
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 12, 2012, 01:53:07 πμ »

ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ CABBAGE TOWN 76...ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ??
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 12, 2012, 01:48:09 μμ »

αγαπητε φιλε,οταν λες αντικειμενο,τι εννοεις?φιλικα παντα,μια περιγραφη του αντικειμενου,δεν θα εβλαπτε!!!σε χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences