Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 02:41:25 πμ
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Περιμένοντας το σημαντικό γεγονός  (Αναγνώστηκε 11068 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
incredible
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1696


Προφίλ
« στις: Απρίλιος 28, 2016, 12:51:14 μμ »

Εντός του πλάγιου σχηματισμού συνεχίζει να κινείται το πολύτιμο μέταλλο, που όπως όλα δείχνουν απαιτείται ένα σημαντικό γεγονός που θα προκαλέσει την έξοδό του από τα όρια. Τεχνικά επίπεδα που θα επικεντρώσουμε τη προσοχή μας είναι η αντίσταση των $1.259,00 όπου βρίσκεται το ημερήσιο και εβδομαδιαίο Pivot Point R2 και R1 αντίστοιχα, ενώ στα $1.260,68 υπάρχουν προηγούμενα υψηλά. Οι πρώτες στηρίξεις εντοπίζονται στα $1.253,00 (ημερήσιο Pivot Point S1 και προηγούμενα υψηλά/χαμηλά) και στα $1.242,86 (εβδομαδιαίο Pivot Point P και προηγούμενα υψηλά/χαμηλά).

Πηγή dailyfx.gr
Καταγράφηκε
incredible
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1696


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 29, 2016, 10:39:01 μμ »

Πολλή φόρα έχει πάρει το μέταλλο και αρχίζει να μην μου αρέσει   Απορία
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 29, 2016, 10:54:32 μμ από incredible » Καταγράφηκε
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 30, 2016, 07:22:48 πμ »

Φαγώθηκες με το μέταλλο και το μέταλλο!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο  Γλώσσα Γλώσσα
Αν είχες αγοράσει μπανάνες να το καταλάβω να έχεις τέτοια πρεμούρα, αυτό δεν χαλάει και δεν σου ζητάει τίποτα το καϋμενάκι, ε αφησέ το στην ησυχία του  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Αγοράζουμε και ξεχνάμε λέμεεε...  Κλείσιμο ματιού  Φιλί
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
carrera
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 157


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 30, 2016, 07:31:27 πμ »

Πολλή φόρα έχει πάρει το μέταλλο και αρχίζει να μην μου αρέσει   Απορία

Σε όσους έχουν επενδύσει σε χρυσό, τους αρέσει.
Καταγράφηκε

Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 30, 2016, 07:39:03 πμ »

Πολλή φόρα έχει πάρει το μέταλλο και αρχίζει να μην μου αρέσει   Απορία

Σε όσους έχουν επενδύσει σε χρυσό, τους αρέσει.
Άλλος από δω  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο  Γλώσσα Γλώσσα

Επένδυση είναι να φτιάξεις ένα ξενοδοχείο στα Γαυγάμηλα ή ένα ιχθυοτροφείο στα νησιά Γκαλαπάγκος ή να φτιάξεις κτηνοτροφική μονάδα με αμνοερίφια στο νησί του Πάσχα  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Ο χρυσός είναι εξασφάλιση....  Φιλί
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
incredible
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1696


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Απρίλιος 30, 2016, 08:21:50 πμ »

Η αναφορά μου πιο πολύ είχε να κάνει με την πιθανή εκδήλωση κάποιου γεγονότος, γιατί βλέπω μεγάλη βιασύνη στην άνοδο. Μέχρι και τις δώδεκα αγόραζαν μανιωδώς. Και την Δευτέρα μία από τα ίδια θα έχουμε.
Καταγράφηκε
AK
Επισκέπτης
« Απάντηση #6 στις: Απρίλιος 30, 2016, 03:04:21 μμ »

τι λέτε?......

http://www.makeleio.gr/?p=604657
Καταγράφηκε
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #7 στις: Απρίλιος 30, 2016, 03:28:18 μμ »

Φέταααααα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
γατοφατσα
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 153


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Μάιος 01, 2016, 11:33:08 πμ »

Δυστυχως το ακουσα και εγω απο φιλο μου τραπεζικο ,οχι για κουρεμα αλλα για κλεισιμο τραπεζων και πιθανον εκλογες ,καπιταλ κοντρολ κ.τ.λ.,και εδω που τα λεμε γιατι να μην γινει ,γιατι να αναλαβει η τωρινη κυβερνηση το ρισκο και την ευθυνη
Καταγράφηκε
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #9 στις: Μάιος 01, 2016, 11:51:40 πμ »

Nα, αυτά ακούει το αρνάκι που αργοψήνεται και θέλει να φύγει από τη σούβλα για να γυρίσει τις προθεσμιακές του καταθέσεις σε ελβετικά φράγκα πριν φαγωθεί..... Σαρκασμός

Εδώ του λέω θα μείνεις, το ευρώ απαιτεί την θυσία σου για να έρθει η γκουρμέ εθιμοτυπική ολοκλήρωση.....  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Μάιος 01, 2016, 12:16:52 μμ »

Δυστυχως το ακουσα και εγω απο φιλο μου τραπεζικο ,οχι για κουρεμα αλλα για κλεισιμο τραπεζων και πιθανον εκλογες ,καπιταλ κοντρολ κ.τ.λ.,και εδω που τα λεμε γιατι να μην γινει ,γιατι να αναλαβει η τωρινη κυβερνηση το ρισκο και την ευθυνη
Kαλημερα Χρονια Πολλα Χριστος Ανεστη σε ολους.
Εχω απαντηση στο ερωτημα σου.Μηπως γιατι για αυτο τους ψηφισε ο ελληνικος λαος δυο φορες και τους εφερε στην εξουσια;
Μηπως γιατι ο ιδιος λαος οταν κληθηκε μεσω δημοψηφισματος να λαβει μια δυσκολη αποφαση εδωσε κοντα στο 67%;
Μηπως γιατι καποια στιγμη πρεπει να σταματησουν τα παιγνιδια εξουσιας με τα μικροπολιτικα τερτιπια και καποιος φουστης να αναλαβει επιτελους να οδηγησει την χωρα σε ηρεμα νερα;
Μηπως γιατι εδω που ειμαστε τωρα πλεον πρεπει να σπασουν τα αυγα για να γινει ομελετα;
Μηπως γιατι αυτο το χαλι δεν μπορει να συνεχιστει αλλο;
Μηπως γιατι ολοι μας κοιμομαστε με τα τσαρουχια τον υπνο του δικαιου;
Μηπως γιατι ολοι οι πουθεναδες μας κουνανε το δακτυλο και παραβιαζουν τα συνορα μας εκει βορεια και σε λιγο θα κοβουν βολτες στην Θεσσαλονικη........για ανατολικα δεν το συζητω εκει γινεται του Κουτρουλη ο γαμος
Μηπως..........μηπως .........μηπως..........ειναι πολλα και δεν μπορω να τα γραψω ολα
Αντε παμε να φαμε το αρνακι μας να πιουμε και καμμια σοδα μετα και να βυθιστουμε για αλλη μια μερα σε ληθαργο στα απαλα μαξιλαρια του καναπε μας
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΒΟΡΕΙΑ ΜΥΚΟΝΟ
Καταγράφηκε
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #11 στις: Μάιος 01, 2016, 12:27:10 μμ »

Αντε παμε να φαμε το αρνακι μας να πιουμε και καμμια σοδα μετα και να βυθιστουμε για αλλη μια μερα σε ληθαργο στα απαλα μαξιλαρια του καναπε μας
Το εκμέκ και την γαλατόπιτα παρέλειψες, εγώ αν δεν φάω κι αυτά δεν πάω καναπέ! Το δηλώνω!!!  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Μάιος 01, 2016, 12:28:12 μμ »

Αντε παμε να φαμε το αρνακι μας να πιουμε και καμμια σοδα μετα και να βυθιστουμε για αλλη μια μερα σε ληθαργο στα απαλα μαξιλαρια του καναπε μας
Το εκμέκ και την γαλατόπιτα παρέλειψες, εγώ αν δεν φάω κι αυτά δεν πάω καναπέ! Το δηλώνω!!!  Στριφογύρισμα ματιών
Aπαραιτητα  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #13 στις: Μάιος 01, 2016, 12:29:24 μμ »

Αντε παμε να φαμε το αρνακι μας να πιουμε και καμμια σοδα μετα και να βυθιστουμε για αλλη μια μερα σε ληθαργο στα απαλα μαξιλαρια του καναπε μας
Το εκμέκ και την γαλατόπιτα παρέλειψες, εγώ αν δεν φάω κι αυτά δεν πάω καναπέ! Το δηλώνω!!!  Στριφογύρισμα ματιών
Aπαραιτητα  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #14 στις: Μάιος 01, 2016, 12:33:10 μμ »

Θα κλείσουν οι τράπεζες, θα γίνει κούρεμα, θα γίνουν εκλογές, θα βγούμε απ' το ευρώ, θα γίνουμε Βόρεια Κορέα, θα, θα, θα... Τον τελευταίο χρόνο το μόνο που δεν άκουσα, απ' αυτούς που παλεύουν να σώσουν τις λαμογιές τους, είναι ότι λόγω αυτής της κυβέρνησης σίγουρα θα πέσει ένας κομήτης. Αλλά με το μυαλό που κουβαλούν δεν θα αργήσουν να το πουν κι αυτό. Πιστεύω ότι η διαπλοκή δεν έχει παίξει ακόμη τα ρέστα της.

Όσο για το σημαντικό γεγονός... Η απόσχιση της Βόρειας Μυκόνου από την Ελλάδα, ο αυτοπροσδιορισμός της ως Ανεξάρτητη Αυτοδιοικούμενη περιοχή με την ονομασία South Mykonshire υπό την κηδεμονία της εταιρίας των καλσόν Berkshire, και η αναγνώρισή της από τον ΟΗΕ ως ανεξάρτητο κράτος.

πηγή : Που αναβλύζει από το όρος Μπούρινος.

ΥΓ Σήμερα γκιορτάζει το γκατσίκι γκύρω-γκύρω !!!
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences