Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 07:24:00 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκδοση για τα 90α γενέθλια της βασίλισσας  (Αναγνώστηκε 25981 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Απρίλιος 30, 2016, 12:00:14 μμ »

Πιστευω με τις καρτες δεν θα εχω προβλημα θα λυθει απλα θελω να το κανω ετσι που να μας βγει σε ολους ποιο φθηνα ,να μην πληρωσουμε απο 2 και 3 τοποθεσιες στην Αγγλια καπελο τα μεταφορικα αλλα να φυγουν μονο απο ενα προορισμο,πιστευω ο φιλος μπορει να βρει 5-6 καρτες απο τον χωρο εργασιας του που ειναι παιδια απο Ελλαδα  και θα εξυπηρετηθουμε ,μεχρι στιγμης παντως ειμαστε γυρω στα 15 αρα 5 καρτες πιστευω αν βρω και παραπανω δεν θα πω οχι Κλείσιμο ματιού
Οταν με το καλο εχουμε νεα θα κανω ποστ εδω να το οργανωσουμε οικονομικα πως θα γινει.
Καλο Πασχα  Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Απρίλιος 30, 2016, 12:06:48 μμ »

Το είπα? Δεν το είπα.....και εγώ  μεσα
Καταγράφηκε
gerta
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 993


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Απρίλιος 30, 2016, 12:07:40 μμ »

Καλό Πάσχα Μάρκο. Μακάρι να μπορέσει να γίνει η διαδικασία.
Συγχαρητήρια για την κίνησή σου..
Καταγράφηκε

"ΟΙΑ ΗΩ Ω ΥΙΕ ΑΕΙ ΕΙ"
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Απρίλιος 30, 2016, 12:38:48 μμ »

Mαρκο οτι ειναι εδω ειμαι στειλε μου μηνυμα
Καταγράφηκε
Misha19
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 273



Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Μάιος 01, 2016, 05:25:33 μμ »

Καλησπέρα και καλό πασχα! Μονο 3??  Απορία
Βρε καλώς τον και Καλή Ανάσταση! Που σε βρίσκω;
Υ.Γ. Μόνο τρία ανά κάρτα εννοείται...
Στη μεγαλονησο ειμαι τωρα λιγο διακοπες!! Καλα να ειστε ολοι οπου και αν βρισκεστε!!
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Μάιος 01, 2016, 05:39:34 μμ »

Χριστός Ανέστη, Μιχάλη και τους χαιρετισμούς μου στους γονείς σου. Να μην τα χάσεις αυτά. Τρία ανά κάρτα.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
ts1k
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 398


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Μάιος 01, 2016, 07:28:36 μμ »

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους και από μένα. Είμαι πολύ νέος στο forum και μαθαίνω το χώρο διαβάζοντας αυτά που γράφετε εσείς,  και γιαυτό μην με παρεξηγήσετε για την απορία μου Χαμόγελο .. Το συγκεκριμένο νόμισμα υπάρχει περίπτωση να αποκτήσει υπεραξία στο πέρασμα των χρόνων, λόγω του ''περιορισμένου'' mintage ?
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Μάιος 01, 2016, 07:32:00 μμ »

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους και από μένα. Είμαι πολύ νέος στο forum και μαθαίνω το χώρο διαβάζοντας αυτά που γράφετε εσείς,  και γιαυτό μην με παρεξηγήσετε για την απορία μου Χαμόγελο .. Το συγκεκριμένο νόμισμα υπάρχει περίπτωση να αποκτήσει υπεραξία στο πέρασμα των χρόνων, λόγω του ''περιορισμένου'' mintage ?
Χριστος Ανεστη να σου πω την αληθεια δεν το εχω σκεφτει ποτε αυτο.Μου αρεσει το νομισμα και εχω παρει ολη την σειρα ως τα τωρα...........μαζι με καποια αλλα φιλαρακια απο εδω χεχεχεχε...........τωρα αν παρει και καποια υπεραξια καλως ναρθει
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Μάιος 01, 2016, 07:41:12 μμ »

Περιορισμένο mintage με 150.000 τεμάχια δεν θα το έλεγα. Αλλά όπως είπε και ο Μιχάλης αν σου αρέσει το βάζεις στη συλλογή σου, χωρίς να σε ενδιαφέρει η υπεραξία. Διαφορετικά το προσπερνάς.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
ts1k
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 398


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Μάιος 01, 2016, 07:47:38 μμ »

Περιορισμένο mintage με 150.000 τεμάχια δεν θα το έλεγα. Αλλά όπως είπε και ο Μιχάλης αν σου αρέσει το βάζεις στη συλλογή σου, χωρίς να σε ενδιαφέρει η υπεραξία. Διαφορετικά το προσπερνάς.

Ναι γιαυτό αν είδες έγραψα ''περιορισμένο''. Παρόλα αυτά ναι μάλλον θα προσθέσω στη μικρή συλλογή μου.
Καταγράφηκε
ts1k
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 398


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Μάιος 06, 2016, 01:42:00 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Μάιος 06, 2016, 01:46:01 μμ »

Καλορίζικο, νεαρέ μου! και εις άλλα με υγεία!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Μάιος 12, 2016, 05:04:31 μμ »

Ηρθε και το δικό μου!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
SilverSurfer
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 85


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Μάιος 12, 2016, 09:44:46 μμ »

Καλορίζικο!Το δικό μου είναι ακόμα Αγγλία στα χέρια φίλου μου, οπότε θα το παραλάβω μόλις εκείνος έρθει Ελλάδα! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Μάιος 15, 2016, 07:36:35 μμ »

Αγαπητη φιλοι μια τελευταια βοηθεια,βρεθηκαν 6 καρτες απο ενα ατομο και η ερωτηση μου ειναι η εξης .
Απο οτι αναφερει το σαιτ και επισης εδω με μια καρτα δικαιουσε 3 τεμαχια μεχρι εδω κατανοητο,η φιλη μου χρειαζεται να κανει 6 εγγραφες με διαφορετικες καρτες και να παραγγελνει τις τριαδες η μπορει να κανει μια εγγραφη και σε καθε παραγγελια απλα να αλλαζει τον αριθμο καρτας;;Θα υπαρξει καποιο προβλημα στην διαθεση τους αφου και στις 6 παραγγελιες θα φαινεται ο παραληπτης το ιδιο προσωπο;Αν γινεται μπορει να ζητησει να γινουν και οι 6 αποστολες μια αποστολη η για λογους τυπικους θα πρεπει να γινουν 6;;
Λογικα τα αναμνηστικα θα παραγγελθουν την Πεμπτη και θα ειναι στα χερια μας το πρωτο δεκαημερο του Ιουνη που θα τα κραταει να μου τα δωσει χερι-χερι.Τελευταια ερωτηση θα υπαρξει κανενα θεμα στο αεροδρομιο ;;Βεβαια πιστευω μπορει αν ρωτηθει να δηλωσει οτι τα κραταει δωρα σε φιλους.
Ενα τελευταιο και επειδη με εχει αγχωσει η ολη διαδικασια ειναι οτιν οσοι παραγγειλουν θα πληρωσουν οταν τους τα στειλω εγω,θα τα πληρωσω εγω  για να μην μπερδευομαστε και οταν με το καλο παραλαβω θα τα βαλουμε εδω κατω και θα δουμε τι ποσο αντιστοιχει εκαστος ετσι ωστε να γινει η καταθεση,σορρυ αν σας κουρασα και σορυ αν εχω καθυστερηση την διαδικασια αλλα ειναι πρωτη φορα που αναλαμβανω κατι τετοιο και επισης δεν ειναι ευκολο να καταλαβει καποιος που δεν ασχολειτε οπως η φιλη μου το τι και πως.Τωρα βρισκεται εδω και θα βρεθουμε αυριο για να κανουμε τουλαχιστον την εγγραφη απο εδω ετσι ωστε την Πεμπτη που θα ειναι Αγγλια να κανει μονο της παραγγελιες
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences