Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 12:28:45 μμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκδοση για τα 90α γενέθλια της βασίλισσας  (Αναγνώστηκε 25097 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Μάιος 25, 2016, 03:09:29 μμ »

Καλά έκανες. Επρεπε να το σκεφτούμε νωρίτερα.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
gerta
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 993


Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Μάιος 25, 2016, 05:45:57 μμ »

Τι εγινε βρε Τασο γεννησανε οι κοτες σου;  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Πάνε οι κότες Μιχάλη εδώ και 2 χρόνια..
Μάρκο ένα ευχαριστώ είναι λίγο και για σένα και για την κοπέλα.

Τις εφαγες και αυτες βρε θεριο;  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός  Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο
Έπρεπε..
Καταγράφηκε

"ΟΙΑ ΗΩ Ω ΥΙΕ ΑΕΙ ΕΙ"
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Μάιος 25, 2016, 05:49:33 μμ »

Τι εγινε βρε Τασο γεννησανε οι κοτες σου;  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Πάνε οι κότες Μιχάλη εδώ και 2 χρόνια..
Μάρκο ένα ευχαριστώ είναι λίγο και για σένα και για την κοπέλα.

Τις εφαγες και αυτες βρε θεριο;  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός  Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο
Έπρεπε..
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
dca$h
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 997


Ποτε μην κανεις αυτο που δεν θελεις να σου κανουν


Προφίλ WWW
« Απάντηση #63 στις: Μάιος 25, 2016, 05:58:34 μμ »

Ευχαριστω και εγω Μαρκο για την προσπαθεια (που εχει κοπο και τραβηγμα πολυυυ) και οταν ειναι περιμενω πμ.
Ευχαριστω πολυ.  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

m42b18 isT
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Μάιος 29, 2016, 11:35:36 μμ »

ειμαι στην ευχαριστη θεση να σας ανακοινωσω οτι και τα 15 νομισματα ειναι στα χερια της φιλης μας.
Δυστυχως εξασφαλισαμε 15 αντι 18 αλλα κανω προσπαθεια να βρω αλλα 3 για να παρει και ο βαλεροι και ο βαςντεκοιν αλλα και εγω που τελικα δεν θα παρω λογω του οτι ειναι μονο 15 και ειναι ακριβως για τα παιδια που το ζητησαν,εγω βεβαια μην ανησυχειτε δεν το χανω αν δεν το βρω τωρα θα το παραλαβω τον Αυγουστο χερι χερι με αλλο φιλο.Τωρα στο οικονομικο η αξια του ειναι 20 λιρες και μονο αυτο τα ταχυδρομικα της φιλης ηταν δωρεαν οποτε θελω 24,20 ευρω + μεταφορικα για να σας τα στειλω εγω την αλλη Πεμπτη ειτε απλο δεμα 2ε ειτε συστημενο 3ε,αυτες τις μερες θα σας στειλω π.μ με τον αριθμο τραπεζης και να μου δωσεται τα στοιχεια σας για να σας φακελωσω μην χανουμε χρονο.απλα θα ηθελα αν γινεται να μου κανετε το αργοτερο την καταθεση μεχρι την Τριτη 7 Ιουνη που να τα βγαλω και να τα δωσω στο χερι στην κοπελα,καλο θα ηταν να προγραματισετε να τα καταθεσετε Παρασκευη που ερχεται Δευτερα η Τριτη το αργοτερο ,να μαστε καλα φιλοι μου,τωρα που βρηκαμε ακρη θα κανουμε κιαλλα μελλοντικα ποιο βαρβατα Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Douglas Whittacker
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1483


Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Μάιος 30, 2016, 12:01:27 πμ »

Αλλα για να τα τιναξει δεν το βλεπω και πολυ πιθανο.
Ούτε εγώ.
Και η μάνα της πέθανε 103? 106? κάπου τόσο.
Κι από τότε η επιστήμη έχει προοδεύσει....
Καταγράφηκε
Valeroi
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1275


Προφίλ WWW
« Απάντηση #66 στις: Μάιος 30, 2016, 01:04:55 πμ »

Μάρκο όπως και να έχει βρεις δε βρεις ευχαριστώ που το σκέφτηκες είναι σαν να το έχω πάρει  Σαρκασμός.

Όπως και να έχει αν σκοπεύεται και μελλοντικές αγορές απο το royal θα σας παρακολουθώ, είμαι μέσα γενικά γιατί έχει κάτι ωραία πραγματάκια.

Με το καλό να τα χαρείτε όσοι πήρατε!
Καταγράφηκε

Το blog μου στο https://philatelious.wordpress.com/
Stratis8
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 472


Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Μάιος 30, 2016, 01:15:17 πμ »

Να πω εγω μια ιδεα να βαλουμε ολοι 1-2 ευρω να πιει ενα ποτο η φιλη του μαρκου; Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #68 στις: Μάιος 31, 2016, 03:44:20 μμ »

Να πω εγω μια ιδεα να βαλουμε ολοι 1-2 ευρω να πιει ενα ποτο η φιλη του μαρκου; Κλείσιμο ματιού
οχι φιλε θα της κανω το τραπεζι(νασαι καλα παντως ) ,Εγγλεζα και πιοτο κερασμα δεν παιζει,αυτη για να ικανοποιηθει θα πιει τον Βοσπορο  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καλα νεα νουμερο 2..... valeroi -vasdecoin οκ και εσεις παιδια καλυφθηκαμε σε μονα ολοι Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Ιούνιος 05, 2016, 08:33:05 μμ »

Καλησπερα ,λοιπον απο αυριο μεχρι Τεταρτη πρωι θα πρεπει να εχει γινει η καταθεση
1)Επειδη πρεπει να ειμαι τυπικος με την κοπελα οταν τα πηρε η ισοτιμια εβγαινε 20 στερλινες 24,20ε...τωρα που ξαναεκανα γιατι ετοιμαζομαι να σας στειλω τον λογαριασμο κανει 25,83ε επειδη αυτο δεν το ειχα ξεκαθαρισει με την κοπελα αν ηταν με την τοτε η την τωρινη ισοτιμια εχω ενα θεμα και θελω να σας ρωτησω αν υπαρχει προβλημα να την κανουμε με την τωρινη γιατι τα χρηματα θα της τα δωσω στο χερι και θελω να ειμαι τυπικος μην νομιζει οτι την ριχνω,σας παρακαλω οποιος εχει προβλημα να μου το πει στο π.μ αν ειναι να καλυψω εγω την διαφορα για να μην εκτεθω σε εκεινη
2)προτιμω να γινει η αποστολη συστημενο το οποιο ειναι 2,6ε +0,40 ο φακελος =3ε αν καποιος θελει απλο δεμα η τιμη ειναι 1,5ε +0,4 =1,90
3) επειδη τα 3 τελευταια τα πηρε αλλος φιλος ο οποιος τα εστειλε στην κοπελα με κουριερ για να τα εχει την Τεταρτη μαζι της θελω να τα ενσωματωσω δια του 18 που ειμαστε ολοι
Ετσι βγαινει 25,83ε το νομισμα σκετο +10ε χονδρικα η κουριερ αρα 0,55 εκαστος =26,38ε
4)Αρα εκαστος θα μου κανει καταθεση 26,38ε +εξοδα αποστολης 3ε για συστημενο αρα 29,38ε η 2ε για απλο 28,38ε
υ.γ Παιδια επειδη θελω να ειμαι σωστος ας κανει και καποιος αλλος την ισοτιμια ευρω-στερλινας η αν εχει κανεις καποια ενσταση να την γραψει εδω,ανθρωποι ειμαστε μην εχω κανει καμμια γκαφα και δεν το εχω καταλαβει
Σας στελνω σε καθε ενα π.μ με τα στοιχεια λογαριασμου και παρακαλω απαντηστε μου οταν κανεται την καταθεση ο καθενας και με την διευθυνση που επιθυμειτε νατα στειλω,παρακαλω το αργοτερο μεχρι Τεταρτη πρωι να το εχουμε κανει.Τωρα δυστυχως με τους φιλους με τα διπλα που ηθελαν αν και τα παραγγειλε η φιλη μου δεν προλαβαινει να τα παραλαβει και θα τα κρατησει εκεινη για την οικογενεια της
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #70 στις: Ιούνιος 05, 2016, 08:34:26 μμ »

Αν καποιος για το χψ λογο δεν το θελει οκ κανενα προβλημα ειναι παιδια που ψαχνουν και δευτερο οποτε μην ντρεπεσται να ακυρωσετε μεσω π.μ ευχαριστω
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Ιούνιος 07, 2016, 10:30:29 μμ »

ευχαριστω οσους εκαναν την καταθεση και οσοι δεν την εχεται κανει παρακαλω να γινει και να μου στειλεται τα στοιχεια σας να τα πακεταρω,καλο βραδακι
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #72 στις: Ιούνιος 08, 2016, 08:05:56 μμ »

οποιος ξερει τους miltos 1819 kai pavkm3 μπορει να ειδοποιησει τα παιδια για το ασημενιο γιατι εχουν να μπουν μερες και δεν εχω απαντηση τους,αν δεν τα θελουν να προχωρησω με αλλους ενδιαφερομενους και οσοι μου κανατε καταθση μεσω διατραπεζικη να ξερεται οτι με βαλατε  μεσα 3ευρω παιδια και εισαστε και 5 ατομα δηλαδη 15ε ,δεν πειραζει θα τα βαλω απο την τσεπη μου απλατο γραφω για τον επομενο που θα κανει την κινηση να τα προσεξει αυτα Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
miltos1819
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 684


silver and gold is only real money!


Προφίλ
« Απάντηση #73 στις: Ιούνιος 09, 2016, 09:33:41 μμ »

ευχαριστω Μαρκο για την αγορα των νομισματων.Λογω του οτι τρεχω με τα χωραφια αλλα τελω και υπο μεταθεση στη νησο Σκυρο δεν ειχα τον χρονο τελευταια να μπω στο σαιτ.Αν ειναι ακομα διαθεσιμο θα κανω καταθεση αυριο.Ευχαριστω και παλι.
Καταγράφηκε
ΡΑVMK3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 649


Προφίλ
« Απάντηση #74 στις: Ιούνιος 09, 2016, 10:14:26 μμ »

Μάρκο είμαστε οκ Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences