Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 01:27:41 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΣΛΑΜΠ  (Αναγνώστηκε 13430 φορές)
0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 07:14:50 μμ »

Και αμα εχει συννεφια τι κανεις Μιχαλη, χορευεις τον "χορο του Ηλιου" μπας και καταφερεις να φωτογραφισεις κανα νομισμα?? Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Κατσε κατω τον Πανο αν τον πετυχεις πουθενα να σου πει τα βασικα..
(προσωπικα δηλωνω σκραπας, τελειως αχρηστος στο θεμα..)
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 07:16:40 μμ »

Μιχαλη ..αυτό τα φταιει ρε ...μην τον ακους Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Και γω..δεν εχω   macro αυτό τα φταει.. Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα.. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ωραιοςςςςς Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 07:17:40 μμ »

Ο Ελληνας λιγο πριν την φωτογραφιση νομισματων... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

https://www.youtube.com/watch?v=EK4fCv5ekzI
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 07:18:22 μμ »

Ρε τι θεμα μας ανοιξες βραδυατικα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Ελα να σε μαθω εγω ..που όπως ξερεις ..δεν πιανομαι Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 07:18:25 μμ »

Και αμα εχει συννεφια τι κανεις Μιχαλη, χορευεις τον "χορο του Ηλιου" μπας και καταφερεις να φωτογραφισεις κανα νομισμα?? Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Κατσε κατω τον Πανο αν τον πετυχεις πουθενα να σου πει τα βασικα..
(προσωπικα δηλωνω σκραπας, τελειως αχρηστος στο θεμα..)
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Δεν τραβαω με συννεφια Δημητρη...........ναι αυτη ειναι η καλυτερη λυση που ειπες για τον Πανο αλλα αυτος θελει και τα καταλληλα εργαλεια που αυτα στοιχιζουν αν καταλαβες τι εννοω  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 07:20:56 μμ »

Ρε τι θεμα μας ανοιξες βραδυατικα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Ελα να σε μαθω εγω ..που όπως ξερεις ..δεν πιανομαι Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ρε δε πα να πειτε οτι θελετε..........το εχω ξαναπει..............πρωτη ξαδερφη ψυχολογο-ψυχιατρο εχω και δεν πληρωνω μια πειτε οτι θελετε  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο 
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 07:23:48 μμ »

παω να παιξω ενα ταβλι και γυρναω.........γραψτε οτι θελετε και θα τα διαβασω οταν γυρισω
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 08:13:53 μμ »

Τον πληγωσαμε τωρα.. Κλάμα Κλάμα Κλάμα Κλάμα
Γυρνα πισω βρε συ, και η Dorothea Lange καπως ετσι ξεκινησε.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 08:27:44 μμ »

πιστευω οτι ειναι 66αρι και ομορφο κιολας Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο και η φωτο σου δεν ειναι κακες Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 09:28:07 μμ »

Τον πληγωσαμε τωρα.. Κλάμα Κλάμα Κλάμα Κλάμα
Γυρνα πισω βρε συ, και η Dorothea Lange καπως ετσι ξεκινησε.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
alkimel
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 363


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 10:50:06 μμ »

Γράφω για παρηγοριά του ellina-κάναμε την ίδια σκέψη σήμερα.Εγώ καλύτερες φωτό από τις παρακάτω δεν μπόρεσα ,και αδικούν πολύ το νόμισμα και την γυαλάδα του.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 07, 2015, 11:02:16 μμ από alkimel » Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 10:59:01 μμ »

Γράφω για παρηγοριά του ellina-κάναμε την ίδια σκέψη σήμερα.Εγώ καλύτερες φωτό από τις παρακάτω δεν μπόρεσα ,και αδικούν πολύ το νόμισμα και την γυαλάδα του.
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο εχουμε μια μικρη διαφορα.......εσυ δεν εχεις το κουτι που κανει αντανακλασεις.......το βαθμο δεν τον εχει πετυχει κανενας μεχρι τωρα
Καταγράφηκε
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 11:02:16 μμ »

Γράφω για παρηγοριά του ellina-κάναμε την ίδια σκέψη σήμερα.Εγώ καλύτερες φωτό από τις παρακάτω δεν μπόρεσα ,και αδικούν πολύ το νόμισμα και την γυαλάδα του.
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο εχουμε μια μικρη διαφορα.......εσυ δεν εχεις το κουτι που κανει αντανακλασεις.......το βαθμο δεν τον εχει πετυχει κανενας μεχρι τωρα
Βρε αστα αυτά ..ξεκινα να φωτογραφίζεις τωρα...εδώ δε κοιμάμαι...θα είμαι στη
.."κρητικη επιτροπή"...λοπον ασε τα πολλα πολλα και ξεκινα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 11:05:35 μμ »

Γιατι βρε εκει κατω βγηκε ο ηλιος;εδω σκοταδια εχουμε ακομα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο.......ειπαμε μονο με φυσικο φως
Καταγράφηκε
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Οκτώβριος 07, 2015, 11:08:05 μμ »

Γιατι βρε εκει κατω βγηκε ο ηλιος;εδω σκοταδια εχουμε ακομα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο.......ειπαμε μονο με φυσικο φως
Καλα παω για υπνο..αυριο διαγωνισμο εγω και συ.....την ιδια ..τεχνικη χρησιμοιποιω και γω στα slab Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences