Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 12:07:28 μμ
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εξέλιξη πολίτικων συζητήσεων στο Φόρουμ.  (Αναγνώστηκε 7168 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« στις: Ιούλιος 05, 2015, 11:15:43 πμ »

Παρακολουθοντας αλλα και συμετεχοντας με τον τροπο μου στα τελευταια θεματα που μονοπολουν το ενδιαφερον ολων μας ηθελα να πω τα εξης.

Καταρχην ενα μεγαλο Ευχαριστω σε ΟΛΑ τα μελη που δεν χρειαστηκε να παρεμβουμε σαν διαχειριση επειδη ΟΛΟΙ σας εχετε κρατησει τους τονους χαμηλους και ΔΕΝ υπηρξαν εντασεις και ασχήμιες σε προσωπικο επίπεδο.

Ειχα στο νου μου το κλειδωμα και την απαγορευση για σημερα παρομοιων συζητησεων αλλα ΔΕΝ μου δωσατε το δικαιωμα να το κανω.

Το Στεκι μας αντανακλα ενα μικροκοσμο της κοινωνιας μας και σε αυτο πανω θα ηθελα να ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ σημερα που η μερα ειναι απο της κρισιμοτερες της Νεωτερης Ιστοριας του ερμου αυτου τοπου να κρατησουμε ΟΛΟΙ χαμηλους τονους και να συνεχισουμε να κοιταμε μπροστα με αγαπη ομονοια και αλληλουποστηριξη στον διπλανο μας ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΠΟΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ !!!



  
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 05, 2015, 11:17:41 πμ »

Μην το δενεις κόμπο και για την άλλη βδομαδα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 05, 2015, 11:21:45 πμ »

Παρακολουθοντας αλλα και συμετεχοντας με τον τροπο μου στα τελευταια θεματα που μονοπολουν το ενδιαφερον ολων μας ηθελα να πω τα εξης.

Καταρχην ενα μεγαλο Ευχαριστω σε ΟΛΑ τα μελη που δεν χρειαστηκε να παρεμβουμε σαν διαχειριση επειδη ΟΛΟΙ σας εχετε κρατησει τους τονους χαμηλους και ΔΕΝ υπηρξαν εντασεις και ασχήμιες σε προσωπικο επίπεδο.

Ειχα στο νου μου το κλειδωμα και την απαγορευση για σημερα παρομοιων συζητησεων αλλα ΔΕΝ μου δωσατε το δικαιωμα να το κανω.

Το Στεκι μας αντανακλα ενα μικροκοσμο της κοινωνιας μας και σε αυτο πανω θα ηθελα να ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ σημερα που η μερα ειναι απο της κρισιμοτερες της Νεωτερης Ιστοριας του ερμου αυτου τοπου να κρατησουμε ΟΛΟΙ χαμηλους τονους και να συνεχισουμε να κοιταμε μπροστα με αγαπη ομονοια και αλληλουποστηριξη στον διπλανο μας ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΠΟΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ !!!


Σωστός+1000

Υ.Γ. Ημουν κι εγώ ραδιοπειρατής στα 104.1 με 35 watt πομπό στα FM που είχα φτιάξει μόνος μου. Σαρκασμός

  
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 05, 2015, 11:24:34 πμ από ANTONIO1967 » Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 05, 2015, 11:24:01 πμ »

Μπραβο Αντωνη ανοιξες και άλλο θεμα,η χαρα του Γιωργου Άνεση
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 05, 2015, 11:53:09 πμ »



Σωστός+1000

Υ.Γ. Ημουν κι εγώ ραδιοπειρατής στα 104.1 με 35 watt πομπό στα FM που είχα φτιάξει μόνος μου. Σαρκασμός

  


EL 504 να ακουμπας το σασι και να σου γινεται το μαλλι καγκελο  Σαρκασμός Σαρκασμός το διπολο στημενο στα 12 μετρα υψος πανω στη ταρατσα της 5οροφης στην Κ. Τουμπα και να "καμπανιαζει" μεχρι Λιτοχωρο Κατερινη και ενιοτε Λαρισα κλπ. 
Δεκαετια 60 , Πουλοπουλος ,Νεο κυμα σε μουσικες επιλογες..... Α ρε αξεχαστες εποχες
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 05, 2015, 11:56:23 πμ »

Εκανες και συνομιλιες?
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιούλιος 05, 2015, 12:18:34 μμ »

Εκανες και συνομιλιες?

Μπα μονο τραγουδακια και αφιερωσεις  Φιλί
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιούλιος 05, 2015, 12:20:15 μμ »

Εκανες και συνομιλιες?

Μπα μονο τραγουδακια και αφιερωσεις  Φιλί
Πουλακι μου,μονο το ψητο σε ενδιεφερε. 8)Σου εχει σκασει ηλεκτρολυτικος ποτε? Άνεση
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιούλιος 05, 2015, 12:36:52 μμ »

Παρακαλω και άλλες αποψεις επι του θεματος. Άνεση
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #9 στις: Ιούλιος 05, 2015, 12:43:18 μμ »

...επειδη ΟΛΟΙ σας εχετε κρατησει τους τονους χαμηλους και ΔΕΝ υπηρξαν εντασεις και ασχήμιες σε προσωπικο επίπεδο.

Τώρα, εδώ... τι να πω εγώ....
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Ιούλιος 05, 2015, 12:46:25 μμ »

Χωρις πρόβλημα Γιωργο,οτι θες.
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Ιούλιος 05, 2015, 12:49:48 μμ »

...επειδη ΟΛΟΙ σας εχετε κρατησει τους τονους χαμηλους και ΔΕΝ υπηρξαν εντασεις και ασχήμιες σε προσωπικο επίπεδο.

Τώρα, εδώ... τι να πω εγώ....

 

Ειπες αυτο που ηθελες και ακουσες αυτο που ειπε ο "απεναντι" σου.

Μπορει να σε τσιγκλισαν αλλα και να τσιγκλισες καποιους αλλα δεν προσβαλες και δεν σε προσβαλε κανενας  σε προσωπικο επιπεδο.

Και αυριο εδω θα ειμαι και θα εισαι και θα τα λεμε οποτε συνεχισε και εσυ και οι υπολοιποι να γραφετε αυτο που θελετε σε πολιτισμενα επιπεδα .

Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Ιούλιος 05, 2015, 12:51:05 μμ »

Παρακαλω και άλλες αποψεις επι του θεματος. Άνεση


 Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών


Τα θέλει κι εσένα ο οργανισμός σου!
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #13 στις: Ιούλιος 05, 2015, 04:32:24 μμ »

Μπορει να σε τσιγκλισαν αλλα και να τσιγκλισες καποιους αλλα δεν προσβαλες και δεν σε προσβαλε κανενας  σε προσωπικο επιπεδο.

Και αυριο εδω θα ειμαι και θα εισαι και θα τα λεμε οποτε συνεχισε και εσυ και οι υπολοιποι να γραφετε αυτο που θελετε σε πολιτισμενα επιπεδα.

Εσένα προσωπικά σου έγραψα "Τουλάχιστον να ντραπείς τους νεκρούς". Αν αυτό το θεωρείς πολιτισμένη συζήτηση και ότι δεν παρεξηγήθηκε κανένας...

Το "τουλάχιστον", ο καθένας το καταλαβαίνει, σημαίνει "αφού δεν σέβεσαι εμάς, αφού δεν σέβεσαι τη δημοκρατία, αφού δεν σέβεσαι την ελευθερία του λόγου".

Βέβαια, θα μου πεις, τι κάθομαι και ασχολούμαι...



edit: Κάποια ψυχή εδώ μέσα μου είπε κάποτε ότι για να μπλέξει κανείς με τα συλλεκτικά πρέπει να έχει γερό στομάχι. Έτσι είναι, και τον ευχαριστώ και με αυτή την ευκαιρία για τη συμβουλή του.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 05, 2015, 04:43:12 μμ από sac » Καταγράφηκε
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Ιούλιος 05, 2015, 04:51:53 μμ »



Σωστός+1000

Υ.Γ. Ημουν κι εγώ ραδιοπειρατής στα 104.1 με 35 watt πομπό στα FM που είχα φτιάξει μόνος μου. Σαρκασμός

  


EL 504 να ακουμπας το σασι και να σου γινεται το μαλλι καγκελο  Σαρκασμός Σαρκασμός το διπολο στημενο στα 12 μετρα υψος πανω στη ταρατσα της 5οροφης στην Κ. Τουμπα και να "καμπανιαζει" μεχρι Λιτοχωρο Κατερινη και ενιοτε Λαρισα κλπ. 
Δεκαετια 60 , Πουλοπουλος ,Νεο κυμα σε μουσικες επιλογες..... Α ρε αξεχαστες εποχες

Στα ΑΜ δύο 813 push–pull 310w έξοδος, στα FM  4CX1000 push–pull Output power 1 kW.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences