Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 12:24:48 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εξέλιξη πολίτικων συζητήσεων στο Φόρουμ.  (Αναγνώστηκε 7169 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 05, 2015, 06:55:31 μμ »

Εχει γίνει χαμός στην Ευρώπη.Η Μέρκελ τα χει παίξει τελείως.Αυριο εκτάκτως συνάντηση στο Παρίσι με τον Ολάντ.Αφού δεν τους νοιάζει αν χρεωκοπήσει η χώρα μας(έτσι τουλάχιστον ακούγαμε εως τώρα) γιατί αυτός ο πάταγος; Σαρκασμός
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 05, 2015, 07:06:47 μμ »

το μόνο που με πειράζει ειναι ότι έπιασα δουλειά στο βιβλιοπωλείο του Αδωνι και θα χάσω τη δουλεία μου
Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Ιούλιος 05, 2015, 10:03:39 μμ »

Αντώνη έχω κι εγώ έναν με EL504 αλλά η συχνότητα πήγαινε περίπατο και έφτιαξα ένα ψηφιακό ρε φίλε με τρανζίστορ(MRF238 40 watt έξοδο) και ησύχασα. Πρίν 10 χρόνια έπιανα όλη την Πάτρα.Αλλά τώρα εκπέμπει εκεί σταθμός με αθλητικά :-\Εάν τα χρήματα που έχω χαλάσει για τα ηλεκτρονικά γενικά τα αγόραζα λίρες ,τότε που είχε 60 ευρώ η μία , τώρα θα είχα σεντούκι Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Οσο για σένα Ελπίδοφόρε με εξέπληξες φίλε,όχι τόσο για το FMικό μηχάνημα αλλά για τα μεσαία AM.Ωραίος.Βγαίνεις και τώρα στα μεσαία ή τίποτα;Να σε ακούσουμε άμα είναι Σαρκασμός
Τώρα πλέον όχι, η εμβέλειά μου ήταν μέχρι και Ιταλία αυτό ήταν και το πρόβλημά μου. Κλείσιμο ματιού
Είχα το πρώτο stereo σήμα στον Ελλαδικό χώρο με πιλοτικό σύστημα αμερικάνικο, άν και τότε στα fm η εκπομπές ήταν στα αρχικά στάδια.
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #33 στις: Ιούλιος 06, 2015, 12:41:13 πμ »

Γιαυτο σταματα να με προκαλεις και ασχολησου με καναν αλλο .

Για αρχή, μέτρα πόσες φορές απευθύνθηκες εσύ σε μένα και πόσες φορές απευθύνθηκα εγώ σε σένα από τις 9 Δεκεμβρίου 2014.

Μαθήματα σεβασμού χρειάζεσαι, αλλά εγώ δεν πρόκειται να ασχοληθώ, να είσαι σίγουρος.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences