Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούλιος 04, 2024, 03:32:40 μμ
Ψηφοφορία
Ερώτηση: ποιο πιστευετε θα ειναι το αποτελεσμα στον επαναλυπτικο αγωνα ΑΕΚ-Ο  (Η ψηφοφορία έληξε: Μάρτιος 24, 2015, 06:32:18 μμ)
νικη της ΑΕΚ και προκριση - 10 (20%)
νικη ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ και προκριση! - 25 (50%)
ισοπαλια και προκριση ΑΕΚ! - 14 (28%)
ισοπαλια και προκριση ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ! - 1 (2%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 49

Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ποιος θα προκριθει? ΑΕΚ ή ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ???  (Αναγνώστηκε 52677 φορές)
0 μέλη και 22 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #105 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:33:52 μμ »

ειρήνη υμίν...

Λευτέρη ψάρωσα λίγο με το αξιολογημένος.... Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #106 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:33:56 μμ »

ρε τι πικρες μοιραζει ο θρυλος φετος!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #107 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:37:25 μμ »

λεφ ασε! αν εχει προβλημα η οραση σου δε σου φταιει η δικη μου οραση! και οταν λες ολοι ποιοι εννοεις? οι ολυμπιακοι η ο εκφωνητης? ο εποπτης αντικειμενικε μου φιλε ο συγκεκριμενος αν ειδες το παιχνιδι εδωσε 2 οφσαιτ κατα της αεκ που δεν ηταν και δεν εδωσε 3 του ολυμπιακου που ηταν, επομενος για πες μου αυτα καταφερες να τα δεις? αν θελεις γυαλακια μια φιλη εχει καμποσα να σπρωξει οποτε ειναι μου λες  Κλείσιμο ματιού
το οτι θελει γυαλια  ο φιλος μου θελει  ...αλλα εσυ φιλε μου ουτε με γυαλια λυνετε το προβλημα ορασης σου  Κλείσιμο ματιού
αντωνη αμα φιλε μου δε την παλευετε εσεις δε σας φταιω εγω! απο ολυμπιακους οσο καλα παιδια και να ειναι αντικειμενικοτητα στο ποδοσφιαρο δε περιμενω γιατι ετσι σας εμαθε η ομαδα σας! και αμα πιστευεις οτι εχω θεμα ορασης ευχαριστως να την τσεκαρουμε να δουμε ποιος εχει καλυτερη! το θεμα ειναι οτι το δικο σας προβλημα δε λυνεται οχι με γυαλακια αλλα με τιποτα! εχεις καπου ενσταση σε αυτο που ειπα και στη φαση του γκολ και στα οφσαιτ? ελεος και ημαρτων απο πανω!

εγω παληκαρι μου ειμαι αξιολογημενος εν ενεργεια διαιτητης στον συνδεσμο δωδεκανησου με τσεκαρισμενη την οραση μου!!αντε γεια!!
φιλε μου αν εισαι τσεκαρισμενος διαιτητης δωδεκανησου και πας της ελλαδος με τσεκαρισμενη οραση λιγο με ενδιαφερει! αν εισαι τσιρακι του μαρινακη ζαμαν φου να εχει και 100 διπλωματα και εκατο ποιστοποιησεις ορασης! αν κρινω απο αυτα που λες πιανω και την οραση σου! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ λεφ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ και αμπε λαλε! και εμεις ειχαμε το σαρρη προεδρο της επο αυτο δε λεει κατι! τσουτσεκι του μαρινακη και του ολυμπιακου ηταν ο ανθρωπος και το εχει πει ξεκαθαρα! τι να μου πει αυτο που λες?
επεισης λεφ να συμπληρωσω οτι ντροπη σου να λες τετοια πραγματα ποιστοποιημενος διαιτητης! αν παιζεις σε εθνικη κατηγορια καλυτερα να διαγραφεις να συνεχισεις στο τοπικο και καλα ειναι! μηπως και το ποδοσφαιρο το ελληνικο καθαριση εστω απο τους δηθεν διαιτητες!
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #108 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:39:49 μμ »

χοντρό...μεγάλη νύχτα....
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #109 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:40:55 μμ »

τωρα θα παρατησω το τσαμιονς λινκ!!ρε φιλαρακι χεσε μας βραδιατικα!!
Καταγράφηκε
partsa
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581



Προφίλ
« Απάντηση #110 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:41:12 μμ »

πάντως στη ΝΕΡΙΤ έχει παράταση  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Επισκέπτης
« Απάντηση #111 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:41:47 μμ »

παρε να εχεις Παπαρα
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #112 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:43:16 μμ »

τωρα θα παρατησω το τσαμιονς λινκ!!ρε φιλαρακι χεσε μας βραδιατικα!!
αμα θελεις το συνεχιζουμε και μερα ειμαι βολικος ανθρωπος!  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #113 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:43:23 μμ »

παρε να εχεις Παπαρα

ρε αμπελαλε ρε!!
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #114 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:46:36 μμ »

παρε να εχεις Παπαρα
εσυ παρε το αζαξ και ξεκινα
Καταγράφηκε
dimitris1980
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #115 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:48:31 μμ »

Καλά τίποτα καλύτερο δεν έχετε να κάνετε μας εχετε ζαλίσει με τον γαύρο και τα χανουμια αρε Αλαφουζο που θέλετε  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #116 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:49:26 μμ »

Καλά τίποτα καλύτερο δεν έχετε να κάνετε μας εχετε ζαλίσει με τον γαύρο και τα χανουμια αρε Αλαφουζο που θέλετε  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Φιλί Φιλί Φιλί
αντε ρε και συ με το καραφλο λαμογιο!  Γλώσσα  Γλώσσα  Γλώσσα
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #117 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:51:55 μμ »

παρε να εχεις Παπαρα
εσυ παρε το αζαξ και ξεκινα

να βαλει και ποδια η ξεφωνημενη!!
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #118 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:53:16 μμ »

νομιζω τα λογια ειναι περιττα! εκανα λαθος δεν ηταν ο καλυτερος παιχτης του ολυμπιακου ο διαιτητης, ηταν ο εποπτης που μπηκε και το γκολ απο χερι! ευτυχως μια απο τις πολλες καμερες το δειχνει καθαρα! μπραβο στο εποπτη και στη συνεχεια στο διαιτητη για την φαση αλλα και για την οριστικη διακοπη του παιχνιδιου για το τιποτα, μη παιχτουν τα ισως 6 αν οχι παραπανω λεπτα των καθυστερισεων και ενα ακομα της κανονικου αγωνα και γινει καμια μακακια! να χαιρομαστε το ελληνικο ποδοσφαιρο!
Νικόλα νομίζω υποτιμάς τον εαυτό σου με αυτα που γράφεις για τη διακοπή του αγώνα Λύπη.
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #119 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:58:20 μμ »

νομιζω τα λογια ειναι περιττα! εκανα λαθος δεν ηταν ο καλυτερος παιχτης του ολυμπιακου ο διαιτητης, ηταν ο εποπτης που μπηκε και το γκολ απο χερι! ευτυχως μια απο τις πολλες καμερες το δειχνει καθαρα! μπραβο στο εποπτη και στη συνεχεια στο διαιτητη για την φαση αλλα και για την οριστικη διακοπη του παιχνιδιου για το τιποτα, μη παιχτουν τα ισως 6 αν οχι παραπανω λεπτα των καθυστερισεων και ενα ακομα της κανονικου αγωνα και γινει καμια μακακια! να χαιρομαστε το ελληνικο ποδοσφαιρο!
Νικόλα νομίζω υποτιμάς τον εαυτό σου με αυτα που γράφεις για τη διακοπή του αγώνα Λύπη.
νικο στη διακοπη την οριστικη το βρισκω λαθος! οσο λαθος φυσικα που μπηκαν μεσα στο στοιβο δεκα εικοση βλακες και μετα δυο τρεις στο γηπεδο και ο ενας εριξε και την φωτοβολιδα που εφαγε στη πλατυ στο ποδι ενας του ολυμπιακου! αυτο ειναι τεραστιο για μενα λαθος! ομως εχουν γινει πολλα χειροτερα και δε διακοπηκε το παιχνιδι! επρεπε μετα να τους επιστρεψει πισω να παιχτουν τα τελευταια λεπτα και να τελειωσει το παιχνιδι, μετα να δεχτει η αεκ την οποια τιμωρια της! εφαρμοσε ο διαιτητης μια αποφαση που δεν εχει ψηφιστει νομιζω και πιστευω οτι θα εφαρμοστει (ελπιζω πως οχι) μονο στο συγκεκριμενο παιχνιδι!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences