Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούλιος 04, 2024, 03:34:28 μμ
Ψηφοφορία
Ερώτηση: ποιο πιστευετε θα ειναι το αποτελεσμα στον επαναλυπτικο αγωνα ΑΕΚ-Ο  (Η ψηφοφορία έληξε: Μάρτιος 24, 2015, 06:32:18 μμ)
νικη της ΑΕΚ και προκριση - 10 (20%)
νικη ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ και προκριση! - 25 (50%)
ισοπαλια και προκριση ΑΕΚ! - 14 (28%)
ισοπαλια και προκριση ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ! - 1 (2%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 49

Σελίδες: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ποιος θα προκριθει? ΑΕΚ ή ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ???  (Αναγνώστηκε 52680 φορές)
0 μέλη και 25 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #120 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:02:55 πμ »

νομιζω τα λογια ειναι περιττα! εκανα λαθος δεν ηταν ο καλυτερος παιχτης του ολυμπιακου ο διαιτητης, ηταν ο εποπτης που μπηκε και το γκολ απο χερι! ευτυχως μια απο τις πολλες καμερες το δειχνει καθαρα! μπραβο στο εποπτη και στη συνεχεια στο διαιτητη για την φαση αλλα και για την οριστικη διακοπη του παιχνιδιου για το τιποτα, μη παιχτουν τα ισως 6 αν οχι παραπανω λεπτα των καθυστερισεων και ενα ακομα της κανονικου αγωνα και γινει καμια μακακια! να χαιρομαστε το ελληνικο ποδοσφαιρο!
Νικόλα νομίζω υποτιμάς τον εαυτό σου με αυτα που γράφεις για τη διακοπή του αγώνα Λύπη.
νικο στη διακοπη την οριστικη το βρισκω λαθος! οσο λαθος φυσικα που μπηκαν μεσα στο στοιβο δεκα εικοση βλακες και μετα δυο τρεις στο γηπεδο και ο ενας εριξε και την φωτοβολιδα που εφαγε στη πλατυ στο ποδι ενας του ολυμπιακου! αυτο ειναι τεραστιο για μενα λαθος! ομως εχουν γινει πολλα χειροτερα και δε διακοπηκε το παιχνιδι! επρεπε μετα να τους επιστρεψει πισω να παιχτουν τα τελευταια λεπτα και να τελειωσει το παιχνιδι, μετα να δεχτει η αεκ την οποια τιμωρια της! εφαρμοσε ο διαιτητης μια αποφαση που δεν εχει ψηφιστει νομιζω και πιστευω οτι θα εφαρμοστει (ελπιζω πως οχι) μονο στο συγκεκριμενο παιχνιδι!

06-03-2015
ΕΓΓΡΑΦΟ ΚΕΔ /ΕΠΟ /ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΙΣΧΥ και για ΤΟΠΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ/
Προς τους

Διαιτητές των Επαγγελματικών και

Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων

Κύριοι ,

Όπως γνωρίζετε, στους εν ισχύ Κανόνες Παιχνιδιού 2014/2015 της FIFA , ορίζονται οι αρχές και ο τρόπος διεξαγωγής των αγώνων ποδοσφαίρου. Ειδικότερα στον Κανόνα 5 αυτών, όπου περιγράφονται η εξουσία , οι αρμοδιότητες και τα καθήκοντα του διαιτητή αγώνα, προβλέπεται, μεταξύ των άλλων, ότι ο διαιτητής «σταματά τον αγώνα , τον διακόπτει προσωρινά ή οριστικά, κατά την διακριτική του ευχέρεια, για οποιαδήποτε παράβαση των Κανόνων ή εξ αιτίας εξωτερικής επέμβασης οποιασδήποτε μορφής» .

Σε εφαρμογή της ανωτέρω διατάξεως και για την άμεση αντιμετώπιση των φαινομένων βίας που παρατηρούνται εσχάτως στα γήπεδα, ζητείται από τους διαιτητές που θα διευθύνουν στο εξής αγώνες επαγγελματικού και ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου:

Ι. Να διακόπτουν οριστικά τον αγώνα, χωρίς προηγούμενη προειδοποίηση ή προσωρινή διακοπή :

α/. Όταν εκσφενδονίζονται στον αγωνιστικό χώρο, έστω και μία, φωτοβολίδες

ευθείας βολής, ή ρίπτονται αντικείμενα που δύναται να προκαλέσουν σωματική βλάβη σ όλους τους νόμιμα ευρισκόμενους εντός του αγωνιστικού χώρου

(ποδοσφαιριστές, διαιτητές, προπονητές κλπ) και

β/. Όταν σημειωθεί εισβολή φιλάθλων στον αγωνιστικό χώρο, πριν ή κατά τη

διάρκεια του αγώνα .

ΙΙ. Να προβαίνουν σε προσωρινή διακοπή του αγώνα και προειδοποίηση, όταν εκσφενδονίζονται στον αγωνιστικό χώρο, έστω και μία, φωτοβολίδες καμπύλης τροχιάς και σε οριστική διακοπή του αγώνα εάν το παράπτωμα επαναληφθεί .

Στη διάθεση σας για κάθε περαιτέρω διευκρίνιση.

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΕΛΙΔΗΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΕΔ/ΕΠΟ
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #121 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:10:52 πμ »

Καλά τίποτα καλύτερο δεν έχετε να κάνετε μας εχετε ζαλίσει με τον γαύρο και τα χανουμια αρε Αλαφουζο που θέλετε  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Φιλί Φιλί Φιλί
Ο κοντός δεν ψηλώνει Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός!
Καταγράφηκε
partsa
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581



Προφίλ
« Απάντηση #122 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:11:35 πμ »

πάντως στη ΝΕΡΙΤ έχει παράταση  Σαρκασμός

ματσάρα
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Επισκέπτης
« Απάντηση #123 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:12:27 πμ »

Νικολαε...ανοιξες ενα θεμα.χωρις προφανως να ειχες τα κοτσια για τις συνεπειες η το <απροσδοκητο>
Μιλας για αντικειμενικοτητα και για το ελληνικο ποδοσφαιρο, ενω σε χαλαει που παει να γινει ποδοσφαιρο το ποδοσφαιρο
Το μονο που μπορω να σου πω ειναι ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ   
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #124 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:24:52 πμ »

νομιζω τα λογια ειναι περιττα! εκανα λαθος δεν ηταν ο καλυτερος παιχτης του ολυμπιακου ο διαιτητης, ηταν ο εποπτης που μπηκε και το γκολ απο χερι! ευτυχως μια απο τις πολλες καμερες το δειχνει καθαρα! μπραβο στο εποπτη και στη συνεχεια στο διαιτητη για την φαση αλλα και για την οριστικη διακοπη του παιχνιδιου για το τιποτα, μη παιχτουν τα ισως 6 αν οχι παραπανω λεπτα των καθυστερισεων και ενα ακομα της κανονικου αγωνα και γινει καμια μακακια! να χαιρομαστε το ελληνικο ποδοσφαιρο!
Νικόλα νομίζω υποτιμάς τον εαυτό σου με αυτα που γράφεις για τη διακοπή του αγώνα Λύπη.
νικο στη διακοπη την οριστικη το βρισκω λαθος! οσο λαθος φυσικα που μπηκαν μεσα στο στοιβο δεκα εικοση βλακες και μετα δυο τρεις στο γηπεδο και ο ενας εριξε και την φωτοβολιδα που εφαγε στη πλατυ στο ποδι ενας του ολυμπιακου! αυτο ειναι τεραστιο για μενα λαθος! ομως εχουν γινει πολλα χειροτερα και δε διακοπηκε το παιχνιδι! επρεπε μετα να τους επιστρεψει πισω να παιχτουν τα τελευταια λεπτα και να τελειωσει το παιχνιδι, μετα να δεχτει η αεκ την οποια τιμωρια της! εφαρμοσε ο διαιτητης μια αποφαση που δεν εχει ψηφιστει νομιζω και πιστευω οτι θα εφαρμοστει (ελπιζω πως οχι) μονο στο συγκεκριμενο παιχνιδι!
Μην προσπαθείς να δώσεις άλλοθι στους κάφρους. Πιστεύεις πραγματικά οτι σε οποιοδήποτε ευρωπαϊκό παιχνίδι θα γινόντουσαν αποδεκτά τέτοιου είδους επιχειρήματα; Στις πόσες φωτοβολίδες και στους πόσους εισβολείς πιστεύεις οτι πρέπει να γίνεται διακοπή;
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #125 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:26:15 πμ »

Νικολαε...ανοιξες ενα θεμα.χωρις προφανως να ειχες τα κοτσια για τις συνεπειες η το <απροσδοκητο>
Μιλας για αντικειμενικοτητα και για το ελληνικο ποδοσφαιρο, ενω σε χαλαει που παει να γινει ποδοσφαιρο το ποδοσφαιρο
Το μονο που μπορω να σου πω ειναι ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ   
βρε αντωνη σοβαρα μιλας? αυτα αποφασισαν τωρα να τα κανουν? οταν τα εκανε ο ολυμπιακος δεν ηθελαν να εφαρμοσουν τους κανονισμους τωρα ομως βολευει! και κατσε να δουμε τι εφαρμογη θα εχουν! ο καλυτερα αντικειμενικος ολυμπιακος ειναι αυτος που πιστευει οτι ο ολυμπιακος η ομαδα δεν εχει κανει τιποτα αξιοποινο και ολα τα εχει κανει με την αξια της! ασε βρε αντωνη ασε, δεν ειναι τυχαιο οτι οι μισοι ελλαδα ειναι ολυμπιακοι και οι αλλοι μισοι ειναι αντιολυμπιακοι! το ψαρι απο το κεφαλι βρωμαει και ο ολυμπιακος και ψαρι ειναι και βρωμαει! καποια στιγμη ισως ξυπνησετε απο το βαθυ υπνο σας! εχω ξαναπει, πολυ καλα παιδια προσωπικα σαν αμθρωποι αλλα οταν κατι εχει να κανει με ποδοσφαιρο ο ιολυμπιακοι ειναι ουγκα ουγκα μπαμ μπαμ!  Σαρκασμός κοιμηθητε ησυχοι τα χερια δε μετρανε για τον ολυμπιακο εχουν δικους τους κανονισμους!
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #126 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:26:21 πμ »

Πάντως για να μιλήσουμε σοβαρά, εγώ είδα το πρώτο ημίχρονο, πόνεσαν τα μάτια μου, και το έκλεισα, και είδα και την φάση του γκολ στα ριπλέι.

Κρίμα που κρίθηκε σε τόσο δύσκολη φάση το ματς. Καλύτερα να είχε βάλει ένα άλλο άχαστο που μου είπε ο γιος μου ότι έχασε ο γαύρος. Στο α ημίχρονο ένα οφσάιντ που κόβει την ΑΕΚ είναι τραγικό, αλλά τον προλάβαιναν, ήταν πολύ πίσω. Το γκολ είναι με 5 ριπλέι πολύ δύσκολο να πεις. Στην αρχή είπα χέρι, γιατί με το στήθος είναι δύσκολο να αλλάξει τόσο πολύ πορεία η μπάλλα. Αλλά από τα ριπλέι δεν φαίνεται για χέρι. Και οι διαιτητές έχουν κρυφό κώδικα ότι όταν δεν βλέπεις κάτι σε αμφισβητούμενο, δεν το δίνεις.  Δίνεις μόνο όταν έχεις καθαρή εικόνα.Και μπορεί να μην είμαι πιστοποιημένος σαν τον Λευτέρη αλλά έχω 15 χρόνια επαγγελματικό ποδόσφαιρο στην πλάτη....

Πάντως ο γαύρος όσο είδα τραγικός, με τα παιδάκια που μάζεψε η ΑΕΚ από Β-Γ εθνική, στα ίσα τον έπαιξαν.

Υγ. Τελικά ο Λευτέρης θέλει γυαλιά ή όχι....?

Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #127 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:31:02 πμ »

αυτα αποφασισαν τωρα να τα κανουν? οταν τα εκανε ο ολυμπιακος δεν ηθελαν να εφαρμοσουν τους κανονισμους τωρα ομως βολευει!

Να τιμωρηθεί και ο Κοντονής, που τώρα "του ήρθε" να ασχοληθεί με τη βία.

(Ήθελα να το γράψω από νωρίτερα, αλλά δεν μου ερχόταν πώς να το "κολλήσω". Μου έδωσες όμως καλή πάσα...)
Καταγράφηκε
dimitris1980
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #128 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:33:25 πμ »

Καλά τίποτα καλύτερο δεν έχετε να κάνετε μας εχετε ζαλίσει με τον γαύρο και τα χανουμια αρε Αλαφουζο που θέλετε  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Φιλί Φιλί Φιλί
Ο κοντός δεν ψηλώνει Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός!
Καλά τίποτα καλύτερο δεν έχετε να κάνετε μας εχετε ζαλίσει με τον γαύρο και τα χανουμια αρε Αλαφουζο που θέλετε  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Φιλί Φιλί Φιλί
αντε ρε και συ με το καραφλο λαμογιο!  Γλώσσα  Γλώσσα  Γλώσσα
Ζηλευουται -ζηλευουται την ομορφια του   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Κάποιοι ξεχνάνε τα δικά τους (για τους γαυρους το λεω ) Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Εγω σαν νορμάλ παναθηναϊκός λεω ναι στην τιμωρία τς ομάδας μου -3 βαθμούς ετσι και αλλιώς μου φτάνει που κέρδισα τον ολυμπιακό  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Φιλί αλλα πρέπει να τιμωρηθώ για τους καφρους που εχει η ομαδα
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Επισκέπτης
« Απάντηση #129 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:35:14 πμ »

Δημητρη
Ο παπαρας δεν θελει γυαλια
Ο ολυμπιακος ηταν τραγικος σημερα και οχι μονο
Κατα την γνωμη μου δεν του αξιζε η προκριση
Δεν του αξιζε γιατι εχει τα μαυρα του τα χαλια και οχι για μαλλακιες δικαιολογιες για χερια και ποδια και οφσαιντ
Νικολαε εξακολουθω να λεω οτι εισαι πιο κολημενος και απο γαυρο....10 καμερες λενε στηθος..αλλες λενε αμφισβητουμενο διοτι δεν φαινετε καθαρα ..εσυ ομως εχεις βγαλει το δικο σου συμπερασμα.............
Καταγράφηκε
dimitris1980
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #130 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:36:20 πμ »

Νικολαε...ανοιξες ενα θεμα.χωρις προφανως να ειχες τα κοτσια για τις συνεπειες η το <απροσδοκητο>
Μιλας για αντικειμενικοτητα και για το ελληνικο ποδοσφαιρο, ενω σε χαλαει που παει να γινει ποδοσφαιρο το ποδοσφαιρο
Το μονο που μπορω να σου πω ειναι ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ   
βρε αντωνη σοβαρα μιλας? αυτα αποφασισαν τωρα να τα κανουν? οταν τα εκανε ο ολυμπιακος δεν ηθελαν να εφαρμοσουν τους κανονισμους τωρα ομως βολευει! και κατσε να δουμε τι εφαρμογη θα εχουν! ο καλυτερα αντικειμενικος ολυμπιακος ειναι αυτος που πιστευει οτι ο ολυμπιακος η ομαδα δεν εχει κανει τιποτα αξιοποινο και ολα τα εχει κανει με την αξια της! ασε βρε αντωνη ασε, δεν ειναι τυχαιο οτι οι μισοι ελλαδα ειναι ολυμπιακοι και οι αλλοι μισοι ειναι αντιολυμπιακοι! το ψαρι απο το κεφαλι βρωμαει και ο ολυμπιακος και ψαρι ειναι και βρωμαει! καποια στιγμη ισως ξυπνησετε απο το βαθυ υπνο σας! εχω ξαναπει, πολυ καλα παιδια προσωπικα σαν αμθρωποι αλλα οταν κατι εχει να κανει με ποδοσφαιρο ο ιολυμπιακοι ειναι ουγκα ουγκα μπαμ μπαμ!  Σαρκασμός κοιμηθητε ησυχοι τα χερια δε μετρανε για τον ολυμπιακο εχουν δικους τους κανονισμους!
Νικο τι να γινει από καπου πρεπει να γινει η αρχη και το ξανα λεω εγω λεω Ναι στο -3 για τον παναθηναϊκό . Αυτο που πρεπει είναι απλα να είναι το ιδιο για κάθε ομαδα από εδώ και περα
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #131 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:39:19 πμ »

Πάντως για να μιλήσουμε σοβαρά, εγώ είδα το πρώτο ημίχρονο, πόνεσαν τα μάτια μου, και το έκλεισα, και είδα και την φάση του γκολ στα ριπλέι.

Κρίμα που κρίθηκε σε τόσο δύσκολη φάση το ματς. Καλύτερα να είχε βάλει ένα άλλο άχαστο που μου είπε ο γιος μου ότι έχασε ο γαύρος. Στο α ημίχρονο ένα οφσάιντ που κόβει την ΑΕΚ είναι τραγικό, αλλά τον προλάβαιναν, ήταν πολύ πίσω. Το γκολ είναι με 5 ριπλέι πολύ δύσκολο να πεις. Στην αρχή είπα χέρι, γιατί με το στήθος είναι δύσκολο να αλλάξει τόσο πολύ πορεία η μπάλλα. Αλλά από τα ριπλέι δεν φαίνεται για χέρι. Και οι διαιτητές έχουν κρυφό κώδικα ότι όταν δεν βλέπεις κάτι σε αμφισβητούμενο, δεν το δίνεις.  Δίνεις μόνο όταν έχεις καθαρή εικόνα.Και μπορεί να είμαι πιστοποιημένος σαν τον Λευτέρη αλλά έχω 15 χρόνια επαγγελματικό ποδόσφαιρο στην πλάτη....

Πάντως ο γαύρος όσο είδα τραγικός, με τα παιδάκια που μάζεψε η ΑΕΚ από Β-Γ εθνική, στα ίσα τον έπαιξαν.

Υγ. Τελικά ο Λευτέρης θέλει γυαλιά ή όχι....?



στο 39 νομιζω ριξε μια ματια! ειναι ισως η μονη ληψη που φαινεται! ο διαιτητης δυσκολο να μπορεσει λογο θεσεις να το δει αλλα ο εποπτης ειναι τραγικος και στα οφσαιτ που δεν εδωσε και σε αυτα που εδωσε και στη φαση του γκολ! http://www.onsports.gr/Podosfairo/Kypello/item/471367-AEK-Olympiakos-To-gkol-kai-i-eisvoli-sto-OAKA-video η μπαλα βρισκει στο μανικι στο τελειωμα του! βρε αντωνη ολες οι ληψεις δε το δειχνουν καθαρα μονο μια το δειχνει! στις αλλες παρεμβαινουν κατι σωματα κατι δοκαρια κακη γωνια και τα λοιπ! κολλημενος με την ομαδα μου ειμαι αλλα δεν εχεις καταλαβει οτι ειμαι κολλημενος και με την αληθεια! και σε παρακαλω μου λες ποιοι ειναι οι ολοι που το λενε? μεγα απορια!
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #132 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:41:52 πμ »

Πολυ σωστή η άποψη του dimmarko και του Αντώνη. Ψηλέ, ποια δικά μας ξεχναμε Στριφογύρισμα ματιών; Εμείς δεν έχουμε ούτε κοντό ούτε καραφλό Σαρκασμός Γλώσσα.
Και μάγκες για να μην ξεχνιόμαστε... τα 10ευρα για τα παιδικά χωριά SOS.
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #133 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:43:04 πμ »

Πάντως για να μιλήσουμε σοβαρά, εγώ είδα το πρώτο ημίχρονο, πόνεσαν τα μάτια μου, και το έκλεισα, και είδα και την φάση του γκολ στα ριπλέι.

Κρίμα που κρίθηκε σε τόσο δύσκολη φάση το ματς. Καλύτερα να είχε βάλει ένα άλλο άχαστο που μου είπε ο γιος μου ότι έχασε ο γαύρος. Στο α ημίχρονο ένα οφσάιντ που κόβει την ΑΕΚ είναι τραγικό, αλλά τον προλάβαιναν, ήταν πολύ πίσω. Το γκολ είναι με 5 ριπλέι πολύ δύσκολο να πεις. Στην αρχή είπα χέρι, γιατί με το στήθος είναι δύσκολο να αλλάξει τόσο πολύ πορεία η μπάλλα. Αλλά από τα ριπλέι δεν φαίνεται για χέρι. Και οι διαιτητές έχουν κρυφό κώδικα ότι όταν δεν βλέπεις κάτι σε αμφισβητούμενο, δεν το δίνεις.  Δίνεις μόνο όταν έχεις καθαρή εικόνα.Και μπορεί να μην είμαι πιστοποιημένος σαν τον Λευτέρη αλλά έχω 15 χρόνια επαγγελματικό ποδόσφαιρο στην πλάτη....

Πάντως ο γαύρος όσο είδα τραγικός, με τα παιδάκια που μάζεψε η ΑΕΚ από Β-Γ εθνική, στα ίσα τον έπαιξαν.

Υγ. Τελικά ο Λευτέρης θέλει γυαλιά ή όχι....?




δεν χρειαζετε να βλεπεις τον παιχτη!!το φαλτσο της μπαλας να δεις την ωρα που  παει στο πλεχτο και θα καταλαβεις οτι δεν ειναι χερι!!
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3546


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #134 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:46:13 πμ »

ας μας δωσουν τους 3 βαθμους πισω και το πρωταθλημα παει 100 % στην Παναθα....
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences