Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 03:05:04 μμ
Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ρωμανος Νικος  (Αναγνώστηκε 36496 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #105 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 04:44:52 μμ »

Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Ζωγραφίζω  
Ασε τις ζωγραφικές και ψάχνε αυτό που θέλω! Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Μην τον κόβεις, ρε Θανάση! Έτσι και του πετύχει, τύφλα να 'χει το... πήδημα... ;-)
Καταγράφηκε
p_floyd1
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 395


Προφίλ
« Απάντηση #106 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 05:32:10 μμ »

ένας απ τους πολλούς λόγους που με τρελαίνει το στέκι και μου χει προκαλέσει τέτοιο εθισμό είναι η τρομερή ποικιλομορφία του.
   Σε ποιο άλλο φόρουμ του πλανήτη μπορείς να βρεις συλλέκτες sovereign η διάφορων άλλων πολύτιμων αντικειμένων που είναι...αναρχικοί? Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #107 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 08:39:02 μμ »

Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Ζωγραφίζω  
Ασε τις ζωγραφικές και ψάχνε αυτό που θέλω! Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Μην τον κόβεις, ρε Θανάση! Έτσι και του πετύχει, τύφλα να 'χει το... πήδημα... ;-)
Κάτι θα ξέρεις παραπάνω εσύ  Κλείσιμο ματιού .Θαναση δεν το ξέχασα απλα δεν έλεγαν και θα πάω αλλού  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #108 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 08:40:17 μμ »

ένας απ τους πολλούς λόγους που με τρελαίνει το στέκι και μου χει προκαλέσει τέτοιο εθισμό είναι η τρομερή ποικιλομορφία του.
   Σε ποιο άλλο φόρουμ του πλανήτη μπορείς να βρεις συλλέκτες sovereign η διάφορων άλλων πολύτιμων αντικειμένων που είναι...αναρχικοί? Στριφογύρισμα ματιών

Ποιος αναρχικος μαζεύει Sovereign ??
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #109 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 09:02:56 μμ »

Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Ζωγραφίζω  
Ασε τις ζωγραφικές και ψάχνε αυτό που θέλω! Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Μην τον κόβεις, ρε Θανάση! Έτσι και του πετύχει, τύφλα να 'χει το... πήδημα... ;-)
Κάτι θα ξέρεις παραπάνω εσύ  Κλείσιμο ματιού .Θαναση δεν το ξέχασα απλα δεν έλεγαν και θα πάω αλλού  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός

"Ολοκλήρωσες", καμάρι μου; Μπράβο!!!!

(Αν περιμένεις εμένα να σε πληροφορήσω για μλκιες, τα 'πιασες τα λεφτά σου. Εγώ είμαι γαύρος.) ;-)
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #110 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 09:13:56 μμ »

Αυτό είναι  πρόβλημα για τους άλλους γαύρους  Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο .Αντε καλή επιτυχία με την Μάλμε .
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #111 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 09:21:25 μμ »

Αντε καλή επιτυχία με την Μάλμε .

Φτου, φτου, φτου...

Σωκράτης Κόκκαλης νικά
κι όλα τα κακά σκορπά!

(τρις)

Μη μας γρουσοζέψεις κιόλας....
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #112 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 09:38:01 μμ »

Αντε καλή επιτυχία με την Μάλμε .

Φτου, φτου, φτου...

Σωκράτης Κόκκαλης νικά
κι όλα τα κακά σκορπά!

(τρις)

Μη μας γρουσοζέψεις κιόλας....

+1
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #113 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 09:56:46 μμ »


Μη μας γρουσοζέψεις κιόλας....
Από φόβο τον πήρες. Καμμία σχέση με τον ...γνωστό και μη εξαιρετέο επίτιμο!!!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #114 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 10:10:24 μμ »

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛ  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #115 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 10:49:06 μμ »

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛ  Μεγάλο χαμόγελο
Αν στα γκαρσόνια δεν βάλετε τουλάχιστον 3, η απλή νίκη θα είναι αποτυχία  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
giorgos_p
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 940



Προφίλ WWW
« Απάντηση #116 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 11:03:20 μμ »

Επειδή το πράγμα έχει εκτραχυνθεί, επιστρέφω σε μια ερώτηση που έκανα στον Zeus ήδη μια φορά και δεν πήρα απάντηση και έχει να κάνει με αυτό:

[...]ρώτα εμενα πού μενω σε μια σχετικα ήσυχη γειτονιά της αθηνας πού έτυχε να συλλάβουν εναν αναρχικο με χειροβομβίδα στο χερι διπλα απο σχολειο και απο πλατεια με παιδια και κάναν συγκεντρώσεις στη γειτονια οι αναρχικοι και μας διαλύσαν τα σπιτια και φωνάζαν εκδίκηση για τον συλληφθέντα. αν αυτά πού λεω με κάνουν φασίστα ας ειναι..

Πουθενά δεν υπάρχει ούτε μια αναφορά σε τέτοιο περιστατικό, όσο και να έψαξα. Που να έχει δηλαδή 1) σύλληψη αναρχικού με χειροβομβίδα στο χέρι 2) να έγινε σε "ηρεμη συνοικία της Αθήνας", 3) αυτό να έγινε δίπλα σε σχολείο και πλατεία με παιδιά 4) να ακολούθησε πορεία που προκάλεσε φθορές σε σπίτια.

Ας μας πει ο Zeus λοιπόν πού και πότε έγινε.

Επιμένω τόσο γιατί:

- Ο Zeus είναι νέο μέλος, με καμία προσφορά στο Στέκι ως προς το συλλεκτικό κομμάτι.

- Όλως τυχαίως, τη συγκεκριμένη μέρα και όχι 15 ή 20 μέρες πριν, άνοιξε το συγκεκριμένο θέμα. Ο τρόπος μάλιστα, δήθεν της κουβέντας, έδειχνε πολύ καθαρά προς τα πού το πήγαινε. "Τι λέτε εσείς γι αυτήν την ιστορία;"

- Επειδή σε αρκετά συλλεκτικά φόρουμ και του εξωτερικού, διάφοροι φασίστες (και όταν λέω φασίστες, εννοώ πάρα πολύ συνειδητά τους ορίτζιναλ, χωρίς γενικεύσεις, μη μου παρεξηγηθεί κανείς), μπαίνουν και ρίχνουν άδεια για να πιάσουν γεμάτα, έχω πολύ σοβαρές υπόνοιες ότι πρόκειται για κάτι τέτοιο. Τα έχουμε φάει στη μάπα αρκετές φορές.

- Αυτό μεταξύ άλλων το δείχνει και η ψεύτικη όπως φαίνεται με βάση τα δεδομένα, διογκωμένη ιστορία, που θέλει μάλλον να προκαλέσει εντυπώσεις. Είναι διαδεδομένη πρακτική και διάφορων σάιτ, δήθεν ειδησεογραφικών του χώρου τους, επίσης. Και μιλάω με πραγματικά δεδομένα, που μπορώ να αποδείξω.

- Όταν τους γίνουν συγκεκριμένες ερωτήσεις, "στρίβουν", μέχρι να εμφανιστούν ξανά αργότερα, έχουν δώσει όμως το στίγμα τους σε τυχόν "ενδιαφερόμενους", "πρόθυμους" και ομοϊδεάτες.


Αν αποδειχτεί ότι λέω φούμαρα, θα ζητήσω συγγνώμη και μπορείτε να με διαγράψετε αμέσως μετά. Αν έχω δίκιο, αρκετοί, μέσα σε αυτούς και άτομα της διαχείρισης, τσίμπησαν στο δόλωμα που έριξε. Τότε επίσης ή θα πρέπει να παρθούν κάποια μέτρα απέναντι σε όσους υποκινούν διάφορα, ή να ξέρουμε αν είναι επιλογή της διαχείρισης να γίνεται κάτι τέτοιο ανεκτό, ώστε να αποφασίσουμε κάποιοι αν χωράμε ή όχι. Και δεν το θέτω καθόλου εκβιαστικά αυτό, αλλά επειδή οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους.

Όλα αυτά εν μέσω των υπονοιών ότι το Στέκι βάλλεται γενικότερα. Δεν ξέρω τι υπόνοιες υπάρχουν από ποιους, για ποιους και για ποιους λόγους, αλλά το να γίνει και μέσο πολιτικού ψαρέματος δεν πρόκειται να βοηθήσει κανέναν.

Αυτά, με κάθε καλή και ειλικρινή πρόθεση.
Καταγράφηκε

Η συλλογή μου στο http://ww2militaria.weebly.com
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #117 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 11:23:32 μμ »

Γιατί το λες αυτό? Το παιδί το πρώτο θέμα που ανέβασε ήταν κάτι black dragon με μαχαίρες και πιστόλες , να εκβιάζουν τον Μιχαλολιάκο...εννοείς ότι και εκείνο ήταν για ψάρεμα μήπως?  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #118 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 11:25:59 μμ »

, ή να ξέρουμε αν είναι επιλογή της διαχείρισης να γίνεται κάτι τέτοιο ανεκτό,



Ούτε μια στο 1.000.000.000 δε συμβαίνει αυτό που αναφέρεις Γιώργο .
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
giorgos_p
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 940



Προφίλ WWW
« Απάντηση #119 στις: Δεκέμβριος 09, 2014, 11:27:53 μμ »

Ούτε μια στο 1.000.000.000 δε συμβαίνει αυτό που αναφέρεις Γιώργο .

Απλά και ξεκάθαρα.

Χαίρομαι!  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Η συλλογή μου στο http://ww2militaria.weebly.com
Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences