Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 08:38:01 πμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ρωμανος Νικος  (Αναγνώστηκε 36808 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #75 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 09:37:45 μμ »


   Σε αλλες εποχες τι θελεις να πεις ?? μηπως επι χουντας ε??   ασε καλυτερα μην πεις περισσοτερα γιατι δεν θα εχουν αδικο αυτοι που σε ειπαν χουντικο και φασιστα..... Εδω μεσα καποιοι δεν εχουν τσιπα, δεν ντρεπονται λιγο να βριζουν νεκρους ηθελα να ηξερα τι να πεις..


Σωστα , πολλοι δεν σκεφτωνται τους νεκρους!!
Σωστα , πολλοι επικροτανε τα οσα γινωνται για την μνημη (ΔΗΘΕΝ) του Αλεξη , του φιλου του του Ρωμανου και ξεχνανε τους νεκρους
νεκρους σαν αυτη την κοπελα  http://police-voice.blogspot.gr/2014/12/blog-post_38.html
που την σκοτωσαν οι ΣΩΣΤΟΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΩΜΕΝΟΙ κατα την αποψη σου στους οποιους εγω αντιτιθωμε καταφορα!!

Γυρναω στην σιωπη μου λοιπον και μενω μακρια απο τα δρωμενα των πολεων γυρω μου καθομενος σε εναν ωραιοτατο καναπε μακρια για να μην δανιστω την αραβιδα απο τον Γιωργο και να προστατευσω την περιουσια μου μια και το κρατος δεν κανει σωστα την δουλεια του.
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #76 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 09:44:06 μμ »

Όποιος κακοποιός σκοτώνει αστυνομικό φυσικά και ο αστυνομικός είναι ήρωας
Όταν ο αστυνομικός σκοτώνει ανήλικο παιδί είναι δολοφόνος αρεσει δεν αρεσει σε κάποιους φασίστες.
Όλα τα φασιστο-χουντικά καθάρματα είναι χωμένα μέσα στο δημόσιο σε καλές θέσεις.
Το κακό είναι ότι έτσι όπως έχουμε γίνει έχουν το θράσος και εμφανίζονται ξανά.

Τέλος ο Λαζόπουλου ζήτω ο τραγκας ο Μπαμπης και τα άλλα παλικάρια
+10000000000000000000000000000000
Καταγράφηκε
kostantinos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 327


Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 09:47:11 μμ »

Ακροδεξιοι νεκροι,ακροαριστεροι νεκροι,κεντρωοι νεκροι,τι σημασια εχει ολοι ειναι Ελληνες νεκροι.Αν σε αυτη τη χωρα δεν συμφωνησουμε στα βασικα θα συνεχισουμε να ακουμε για νεκρους,και να εισαστε σιγουροι οτι αν η φωτια τωρα ειναι στο σπιτι του γειτονα αυριο μπορει να ερθει και στο δικο μου!
Καταγράφηκε
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 09:50:57 μμ »


   Σε αλλες εποχες τι θελεις να πεις ?? μηπως επι χουντας ε??   ασε καλυτερα μην πεις περισσοτερα γιατι δεν θα εχουν αδικο αυτοι που σε ειπαν χουντικο και φασιστα..... Εδω μεσα καποιοι δεν εχουν τσιπα, δεν ντρεπονται λιγο να βριζουν νεκρους ηθελα να ηξερα τι να πεις..


Σωστα , πολλοι δεν σκεφτωνται τους νεκρους!!
Σωστα , πολλοι επικροτανε τα οσα γινωνται για την μνημη (ΔΗΘΕΝ) του Αλεξη , του φιλου του του Ρωμανου και ξεχνανε τους νεκρους
νεκρους σαν αυτη την κοπελα  http://police-voice.blogspot.gr/2014/12/blog-post_38.html
που την σκοτωσαν οι ΣΩΣΤΟΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΩΜΕΝΟΙ κατα την αποψη σου στους οποιους εγω αντιτιθωμε καταφορα!!

Γυρναω στην σιωπη μου λοιπον και μενω μακρια απο τα δρωμενα των πολεων γυρω μου καθομενος σε εναν ωραιοτατο καναπε μακρια για να μην δανιστω την αραβιδα απο τον Γιωργο και να προστατευσω την περιουσια μου μια και το κρατος δεν κανει σωστα την δουλεια του.


 Απαγορεύεται να κλαίμε και για τους 3 δηλαδή;
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #79 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 09:59:06 μμ »

Γιώργο επειδή μου αρέσει να τα επεξεργάζομαι για διάβασε και εδώ .Δεν χρειάζονται πορείες για να παει κάποιος εκεί και να αφήσει ένα λουλούδι.Όποιος περνάει από εκει σίγουρα καταλαβαίνει τι λέω μιας και το που φτάνεις εκεί ανατριχιάζει και συγκινείται επιτόπου

http://tvxs.gr/news/ellada/antieksoysiastikos-xoros-poioi-ithelan-nea-marfin-sti-thessaloniki
Καταγράφηκε
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #80 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 10:17:10 μμ »

Να θέσω και ένα άλλο θέμα. Σίγουρα το να τον συνοδεύει κάποιος αστυνομικός στην σχολή, θα έχει κάποιο κόστος. Εδώ κλείνουν σχολεία σε επαρχίες λόγο χρηματικής ανεπάρκειας. Θα χαλάμε λεφτά για να σπουδάζουν οι εγκληματίες; Δυστυχώς δεν είμαστε ούτε Σουηδία ούτε κάποια άλλη ανεπτυγμένη και άνετη οικονομικά χώρα.
Αντί να κλείνουν τα σχολεία της επαρχίας, καλό θα ήταν να κλείσουν για αρχή τα σχολεία για τους εγκληματίες!!!
Καταγράφηκε
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #81 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 10:19:34 μμ »

Γιώργο επειδή μου αρέσει να τα επεξεργάζομαι για διάβασε και εδώ .Δεν χρειάζονται πορείες για να παει κάποιος εκεί και να αφήσει ένα λουλούδι.Όποιος περνάει από εκει σίγουρα καταλαβαίνει τι λέω μιας και το που φτάνεις εκεί ανατριχιάζει και συγκινείται επιτόπου

http://tvxs.gr/news/ellada/antieksoysiastikos-xoros-poioi-ithelan-nea-marfin-sti-thessaloniki
+100000000000000000       Υ.Γ  dimitris1980  πρεπει να ξερεις οτι...... '' οι τοιχοι εχουν αυτια και τα αυτια εχουν τοιχους''......
Καταγράφηκε
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #82 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 10:27:06 μμ »

Να θέσω και ένα άλλο θέμα. Σίγουρα το να τον συνοδεύει κάποιος αστυνομικός στην σχολή, θα έχει κάποιο κόστος. Εδώ κλείνουν σχολεία σε επαρχίες λόγο χρηματικής ανεπάρκειας.

Aν ήξερες Διονύση πόσα λεφτά για την παιδεία συνεχίζουν και τρώνε κάποιοι που δεν έχουν σχέση με αυτή, θα έφριττες. Και όλα αυτά εν έτει 2014, που γίνονται παντού περικοπές. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #83 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 10:38:18 μμ »

η ιστορια αυτου του τοπου.....μαλωνουμε μεταξυ μας ανθρωποι που μπορει να ειμαστε και φιλοι (και οχι με την ευρεια εννοια του ορου φιλος) ενω συμφωνουμε στα αυτονοητα.
καποιες κλικες/φατριες και οι παρατρεχαμενοι τους και δεν αναφερομαι μονο σε πολιτικους αλλα σε ολο το συφερτο κανουν τη δουλεια τους και ειναι μονιμα βολεμενοι.εμεις αντι να δουμε πως θα σταματησουμε αυτους που μας εκμεταλλευονται κοιταμε αν ειμαστε πιο πατριωτες η πιο δημοκρατες η πιο σοσιαλιστες η πιο απολιτικ απο τον απεναντι
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
Κώστας 1979
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1002



Προφίλ
« Απάντηση #84 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 10:38:55 μμ »

Ειλικρινά το λυπάμαι αυτο το παλικάρι.Η νεανική του άγνοια,σε συνδυασμό με λανθασμένα οικογενειακά πρότυπα τον οδήγησαν εδω.Δεν καταλαβαίνει ότι τον χειραγωγουν και τον εκμεταλλεύονται για σκοπιμότητες.Οι γονείς του μετα το περιστατικό με το Γρηγοροπουλο αντί να προσπαθήσουν να ηρεμήσουν το ψυχισμό του,τον εσπρωξαν πιο πολυ προς τα άκρα.Ο δογματισμός που του εντρυφησαν τον έφτασε στο σημείο να πιστεύει στην "επανάσταση".
Καταγράφηκε

Si vis pacem,parabellum.
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #85 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 10:43:55 μμ »

Ειλικρινά το λυπάμαι αυτο το παλικάρι.Η νεανική του άγνοια,σε συνδυασμό με λανθασμένα οικογενειακά πρότυπα τον οδήγησαν εδω.Δεν καταλαβαίνει ότι τον χειραγωγουν και τον εκμεταλλεύονται για σκοπιμότητες.Οι γονείς του μετα το περιστατικό με το Γρηγοροπουλο αντί να προσπαθήσουν να ηρεμήσουν το ψυχισμό του,τον εσπρωξαν πιο πολυ προς τα άκρα.Ο δογματισμός που του εντρυφησαν τον έφτασε στο σημείο να πιστεύει στην "επανάσταση".

Μην τον λυπασαι, εμας να λυπασαι που δεν εχουμε τα ''μπαλακια'' να ξεσηκωθουμε.
Αυτος μια φορα ''ξεβολευτηκε'' και κατεστρεψε την ζωη του ''για τα πιστευω του'' (καλως ή κακως) Ξερεις θα μπορουσε να μεινει με τα φραγκα του μπαμπα και να κανει μονιμα διακοπες, οπως ολοι οι λεφταδες, με κοτερα, π@ρνες και κοκο...
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #86 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 10:50:42 μμ »

Βρε κοιτάξτε το ότι το στέκι έχει μπει στο μάτι κάποιον και βάλετε απο παντού και με διάφορους τρόπους έχω γνώσει και επίγνωση με τα γραφόμενα μου
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #87 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 10:52:47 μμ »

Ω! ρε παληκάρια πήρε φωτιά το στέκι! μια ο Ρωμανός! μια ο Σίμος! το γ......ε το στέκι, για αυτό ας επανέλθουμε στα αγαπημένα μας ... τα μικρά στρογγυλά μεταλλάκια και τα όμορφα ορθογώνια παραλληλόγραμμα χαρτάκια μπας και ανεβάσουμε λίγο την ψυχολογία μας γιατί με αυτά κι αυτά έχουμε γίνει ... κ...ς   Ντροπή Ντροπή Ντροπή
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 08, 2014, 11:14:33 μμ από xmac » Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #88 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 11:01:07 μμ »

Αν και το θέμα δεν είναι ακριβώς ο Γρηγορόπουλος:

Όπως όλοι ξέρετε, δολοφονήθηκε στη διασταύρωση Τζαβέλα και Μεσολογγίου στα Εξάρχεια. Κάποιοι θεώρησαν "πρέπον" να μετονομάσουν αυτούς τους δύο δρόμους στη μνήμη του. Και έβαλαν ταμπέλες "Οδός Γρηγορόπουλου Ετών 1?" ΄και κάλυψαν τις ταμπέλες "Οδός Τζαβέλα" και "Οδός Μεσολογγίου".

Ποιος μλκας ήταν αυτός ο Τζαβέλας και του βάλανε δρόμο στο κέντρο της Αθήνας και τι δουλειά έχει το Μεσολόγγι μεσ' τη μέση της Αθήνας... Ενώ ο Γρηγορόπουλος είναι κάποιος που πρέπει να μνημονεύουμε στους αιώνες των αιώνων...

(Η μία από τις δύο πινακίδες νομίζω έφυγε κάποια στιγμή...)



@xmac Βάλε και κανένα κυλινδρικό κανταϊφι στη λίστα... :-)
Καταγράφηκε
vasilisxXx21
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 277


Προφίλ
« Απάντηση #89 στις: Δεκέμβριος 08, 2014, 11:05:48 μμ »

ΡΕΕΕΕΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΞΥΠΝΑΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑΜΑΣ !!!!!! Ο ΡΩΜΑΝΟΣ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΟΙΤΑ!!!! ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΕΦΟΡΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΘΕΙ Ο ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΚΑΟΕ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ  ΞΥΠΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΓΩ
ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΔΥΣΤΗΧΟΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΙΠΟΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΟΣΩ ΕΧΕΙ Ο ΛΑΟΣ ΔΙΧΟΝΟΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΑΛΩΝΙΖΟΥΝ!!!! ΘΥΜΑΣΤΑΙ ΣΕ 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ MARFIN ΠΕΘΑΝΕ 1 ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ 1 ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΒΓΕΙΚΕ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!!!!!!ΔΥΣΤΗΧΟΣ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΜΝΗΜΗ      Το Γένος μας και άλλες φορές σταυρώθηκε, αλλά ιδού ζώμεν
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences