Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 24, 2024, 01:23:41 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ληστεία την ώρα της παράδοσης.  (Αναγνώστηκε 12303 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4377


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 12:09:08 πμ »

ειναι πολυ καλο γυραδικο στην Ροδο! Χαμόγελο μαλιστα εχει παρει και τα διπλανα μαγαζια.. οποτε τωρα εχει και φαγητα και πιτσα με το μετρο..  χαμος! ο γυρος του ειναι αρκετα μεγαλος και νοστιμος! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 12:17:00 πμ »

Μου ανοιξατε την όρεξη βραδιάτικα !
Πάω να ψήσω ένα τοστ με διπλό μπέικον και επανέρχομαι.
Μην το κάψω μόνο με σας που έμπλεξα  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 12:20:08 πμ »

εγω μια φορα που εκανα χερι με χερι πωληση (εγω αγοραζα) το ειχα κανονισει να γινει στην αριστοτελους ας πουμε στο υψος του αστυνομικου τμηματος.....! Φυσικα εχει και σχεση με ποιον το κανεις αυτο...
Θεσσαλονίκη μένεις φίλτατε; Να το 'χω υπόψιν μου για καμμιά συναλλαγή  Κλείσιμο ματιού .

εμενα οταν ημουν φοιτητης μεχρι περσι....ανεβαινω ομως για τις εξεταστικες !
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 12:22:48 πμ »

ειναι πολυ καλο γυραδικο στην Ροδο! Χαμόγελο μαλιστα εχει παρει και τα διπλανα μαγαζια.. οποτε τωρα εχει και φαγητα και πιτσα με το μετρο..  χαμος! ο γυρος του ειναι αρκετα μεγαλος και νοστιμος! Χαμόγελο


η πιτσα με το μετρο/κομματι οπως οι ιταλοι αποτυχια ειναι.κατι πιτσιρικια καθοταν εκει στο γωνιακο αλλα εκαναν παραγγελια πιτες απο διπλα. ;Dνικολα παντως ο τυπος ρισπεκτ.αψογος επαγγελματιας.εκανα επισκεψη πριν ενα μηνα.εχεις πμ γιατι το θεμα ηταν ληστεια αν και ειναι καλος στοχος Σαρκασμός
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 05:07:24 πμ »

πάντως τον Μάϊο που είχα έρθει στη Ρόδο, γινόταν χαμός στον Αυγουστίνο, και στο σουβλάκι και στην πίτσα. Αφού έφαγα με το ζόρι ένα  Μεγάλο χαμόγελο για να δοκιμάσω. Καλό ήταν. Πολύ τουρισμός πάντως κάτω ρε παιδιά, τέλος Μαϊου και χαμός...μαζέψατε όλο το χρήμα.

 
Καταγράφηκε
KRISTHEGREEK
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 812


Χρήστος.


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 09:32:10 πμ »

Eγώ επειδή είμαι μεγαλόσωμος και αρκετά ψηλός, ποτέ δεν με έχει πειράξει κανένας, (κι ας έζησα και 10 χρόνια γύρω απο το κέντρο της Αθήνας), έτσι έχω άγνοια φόβου και κινδύνου!

Πάντα συστείνω συναλλαγές με γνωστούς ή ανθρώπους που μας συστείνουν γνωστοί.
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #21 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 12:20:17 μμ »

συνηθως νικολα αυτες που δινεις ειναι εργασιας η κανας αυγουστινος Σαρκασμός
Τι μου θύμησες βρε παλικάρι μου Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
donsoc1
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 657


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 01:22:20 μμ »

Θυμάμαι ένα παρόμοιο θέμα είχε ξανανοίξει παλιά.Θυμάμαι είχε αναφερθεί περιστατικό που κάποιος πουλούσε λίρες κάτω του κόστους, έδινε ραντεβού με τα θύματά του σε ερημικό σημείο και τους ξάφριζε με τους συνεργούς του..γενικά θέλει προσοχή, για σημαντικά ποσά, το χέρι με χέρι καθώς και τί δημοσιεύουμε σε internet, φόρουμ, αγγελίες εφημερίδων κλπ..
παράδειγμα μια  αγγελία του στυλ "ιδιώτης πουλά 20 λίρες, τηλέφωνο ...." είναι στόχος επιτήδειων από μόνη της..
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 02:13:23 μμ »

Eγώ επειδή είμαι μεγαλόσωμος και αρκετά ψηλός, ποτέ δεν με έχει πειράξει κανένας, (κι ας έζησα και 10 χρόνια γύρω απο το κέντρο της Αθήνας), έτσι έχω άγνοια φόβου και κινδύνου!

Πάντα συστείνω συναλλαγές με γνωστούς ή ανθρώπους που μας συστείνουν γνωστοί.

Ειχα στο μυαλο μου να σου κανω χοντρη πλάκα τον Αύγουστο που περασα να σε δω.Αλλα μολις σε ειδα ψηλό και μπρατσωμενο ειπα άστο μην παω στην Μεγαλοχαρη πετωντας Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
jimse
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 384

End Of An Era


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 02:18:40 μμ »

<Απαγορεύεται> συναλλαγή χέρι με χέρι με τελείως άγνωστο.  Επειδή είχα αρκετές τέτοιες συναλλαγές σε διάφορα είδη, εκτός απο τα άτομα που τα εμπιστεύεσαι, με όλους τους υπόλοιπους μετρητό δέν θα έχεις ποτέ πάνω σου, θα πάρεις αυτό που θέλεις να αγοράσεις ή να πουλήσεις αλλά τα λεφτά απο πρίν στην τράπεζα ή μετά, λεφτά στο χέρι δέν παίρνω ποτέ.
Καταγράφηκε

From Wishes To Eternity
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 02:29:51 μμ »

Ολοι σας είστε , κατα την γνώμη μου, εξαιρετικά καχύποτοι. Κανω συναλλαγές επι χρόνια και δεν μου εχει συμβεί το παραμικρό. Είτε όταν χρειαστηκα εγώ να δείξω εμπιστοσύνη πρώτα, είτε όταν χρειαστηκε ο αντισυμβαλλόμενος να δείξει εμπιστοσύνη σε μένα πρώτα.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 02:39:56 μμ »

Ολοι σας είστε , κατα την γνώμη μου, εξαιρετικά καχύποτοι. Κανω συναλλαγές επι χρόνια και δεν μου εχει συμβεί το παραμικρό. Είτε όταν χρειαστηκα εγώ να δείξω εμπιστοσύνη πρώτα, είτε όταν χρειαστηκε ο αντισυμβαλλόμενος να δείξει εμπιστοσύνη σε μένα πρώτα.


Συμφωνώ μαζί σου σε γενικές γραμμές, αλλά παρότι και μένα δε μου έτυχε ποτέ καμιά στραβή, δε σημαίνει ότι εφησυχάζω. Ποτέ δεν ξέρεις. Απορία
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 02:40:05 μμ »

Ολοι σας είστε , κατα την γνώμη μου, εξαιρετικά καχύποτοι. Κανω συναλλαγές επι χρόνια και δεν μου εχει συμβεί το παραμικρό. Είτε όταν χρειαστηκα εγώ να δείξω εμπιστοσύνη πρώτα, είτε όταν χρειαστηκε ο αντισυμβαλλόμενος να δείξει εμπιστοσύνη σε μένα πρώτα.


Εκει που ζεις βρε Βασιλη χαιρω πολύ. Μια φωνη να βγάλεις μαζευτηκανε 10 γνωστοί. Για να σου πουν ραντεβού στις 9 το βραδυ στο Μεταξουργείο να δω τα λιρονια; Εκει σε θελω να δω ποσο απελευθερωμενος εισαι Κλείσιμο ματιού Το πολυ πολυ να βγει καμμια τσατσα να σε παει στο Νοσοκομείο.  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 02:43:47 μμ »

Για να σου πουν ραντεβού στις 9 το βραδυ στο Μεταξουργείο να δω τα λιρονια;

Αν πήγαινες εκείνη την ώρα στο Μεταξουργείο Γιάννη, θα πει ότι τα θέλει ο κ... σου. Γλώσσα
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Οκτώβριος 12, 2014, 02:46:39 μμ »

Για να σου πουν ραντεβού στις 9 το βραδυ στο Μεταξουργείο να δω τα λιρονια;

Αν πήγαινες εκείνη την ώρα στο Μεταξουργείο Γιάννη, θα πει ότι τα θέλει ο κ... σου. Γλώσσα

+1... Προφανως οι συναντησεις γινονται μερα μεσημερι σε κεντρικη καφετερια και πηγαινετε σε ενα τραπεζάκι ακρη ακρη και τέλος. Τα υπόλοιπα ' ραντεβού δτο 5433343543 χιλιόμετρο αθηνων καβάλας' είναι υπερβολές.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences