Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 30, 2024, 05:31:54 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΛΕΠΤΑ 1912  (Αναγνώστηκε 7584 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 02, 2014, 09:35:56 μμ »

θαναση εχεις απολυτο δικιο απο την μια εχουν κουρασει τα ασχετα θεματα και οι πολλες πωλησεις...αλλα αξιολογηση μηδεν  Θυμός Θυμός....τωρα θα πει καποιος -ολο τα ιδια και τα ιδια - λαθος!!!!
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 02, 2014, 09:41:18 μμ »

Αντωνη δεν εχει να κανει με τις πωλησεις πιστευω,,,εγω δεν ειδα σε καμμια πωληση να ειναι 4 η 5 σελιδες γραμμενα,,,
Ουτε θεμα δημιουργω απλως γραφω αυτο που πιστευω,,,
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 02, 2014, 09:48:26 μμ »

Το εχω ξαναπει θαναση,εχω κανει παραπονο πριν κανα μηνα!!Δυστηχως γνωστες δεν γραφουν!!
Εγω λεω την γνωμη μου και ας εχω λαθος,ετσι κι αλλιως φωτο αξιολογουμε.
Προσωπικα εαν δεν κανω σχολιο σε εκτιμηση σημαινει οτι δεν ξερω!!
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 02, 2014, 09:51:01 μμ »

Νομίζω όλα θέλουν μέτρο. Υπάρχει πιστεύω κορεσμός, μη ξεχνάμε επίσης ότι η μερίδα του λέοντος στο Στέκι είναι κιτρινιάρηδες οπότε καταλαβαίνεις ...
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 02, 2014, 10:12:40 μμ »

Παιδια και γω εχω ψιλοσταματησει να ανεβαζω νομισματα...μηπως και εχω κουρασει..
Καταλαβαινω τι λεει ο Θανος.. Αναποφασιστικότητα
Αν και αν δεν ανεβαζουμε ...δεν θα μαθουμε κατι περισσοτερο ουτε εμεις ..αλλα (σημαντικο) ουτε οι νεοτεροι
Τελος παντων ..ο καθενας οπως νομιζει..εγω προσωπικα ανεβαζω τα καλα ..τα χειροτερα ..και τα χειριστα ..ολα επιτελουν σκοπο ..ετσι το βλεπω ..
Θα ξαποστασουμε και ..παμε ξανα να "πλακωθουμε" αν ειναι fine ..η vf... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ολα καλα.. Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Qspiros
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 216

Η σπηλιά που φοβάσαι να μπεις, κρύβει τον θησαυρό


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 02, 2014, 11:58:17 μμ »

ας πω και εγω την γνωμη μου αν και δεν λαμβανομαι συνηθως υποψιν!! Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
εχω ανεβασει και εγω 2-3 φορες νομισμα για να ακουσω σχολια ειτε θετικα ειτε αρνητικα και απαντησαν 3 και ο κουκος (ευχαριστω και τους 4 τους) οποτε δεν το ξαναεκανα και εγω!
οπως λεει και ο φιλος παραπανω οι περισσοτεροι ασχολουνται μονο με χρυσα και αν δεν δουν στον τιτλο την λεξη λιρα δεν ανοιγουν καν ποστ ( μια μεριδα τουλαχιστον των μελων)!
παντως τομ και oldgeotzo να ανεβαζετε νομισματα αφου ειστε αυτοι που το κανετε συνηθως ειναι υπεροχο για τους νεους να βλεπουν τα κοματια σας και να μαθαινουν!!
τωρα γεοροκ οι νεοι δεν μπορουμε να πουμε πολλα.. περα απο τα βασικα πολυ ομορφο κλπ κλπ δεν τα παιζουμε στα δαχτυλα με τους βαθμους ακομα και εισπρατουμε μια απαξιωση οταν γραφουμε ή μια αγνοηση! αν δεν υπαρξει μια διορθωση πως θα μαθαινουμε? αλλωστε τουλαχιστον προσωπικα γραφτηκα για να μαθω!! εχω ποσες αποριες αλλα και να τις πω δεν θα παρω ευκολα απαντηση, ευτυχως στο καφε την μια κυριακη που ηρθα ελυσα αρκετες
Καταγράφηκε
kapodistrias
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 218



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 03, 2014, 05:00:43 μμ »

 20 λεπτα, Au 50
10 λεπτα ΜS 66
 5 λεπτα xf 45
Καταγράφηκε

thomas
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 03, 2014, 09:29:13 μμ »

Το πεντάλεπτο, είναι σαφώς κυκλοφορημένο. Έχει ακόμη λούστρο σε βαθιά σημεία και στις γωνίες, αλλά πολύ πιθανόν να έχει καθαριστεί ή λόγω της κυκλοφορίας του, μας δίνει την εντύπωση του θολού και βρώμικου. Οι υψηλές γωνίες από τα γράμματα, όπως επίσης και κάποιες λεπτομέρειες (στα σήματα, στην κορόνα, στις γωνίες από τα φύλλα), έχουν αρχίσει να στρογγυλεύουν. Νομίζω ότι είναι κάπου στο AU50.

Το δεκάλεπτο είναι το σαφώς ακυκλοφόρητο νόμισμα. Σίγουρα δεν έχει την καλύτερη εκτύπωση, για να ανέβει πάνω από το 64-65, αλλά ότι και να λέμε, σε τέτοιες καταστάσεις η λεπτομέρεια κάνει τη διαφορά. Οπότε στο χέρι ίσως φανούν ή χαθούν κάποια στοιχεία που φαίνονται ή όχι από τις φωτογραφίες.

Το εικοσάλεπτο έχει κάποια σημάδια κυκλοφορίας αλλά το μεγαλύτερο ποσοστό των λεπτομερειών (πάνω από το 95%) είναι εμφανή. Αν κρίνω από τις 'περίεργες' λεπτομέρειες (κάποιες γωνίες στην περίμετρο, σήματα, κλαδιά κλπ) νομίζω ότι είναι κάπου στο AU55-58.

Όλα όμως είναι υπό συζήτηση... εξ' άλλου κρίνουμε φωτό Made by Tom.

ΥΓ Μη βαράτε, το ανέφερα και τις προάλες...
Οι απόψεις δεν διαφέρουν, ασχέτως κι αν φαίνεται έτσι.
Ουσιαστικά δεν έχει να κάνει με το τι γράφεται εκτός συλλεκτικών, αλλά με την δυσκολία να υπάρχει συνοχή και συνέχεια στις συζητήσεις που έχουν να κάνουν με τα συλλεκτικά. Πράγματι και γω αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα, στο να εντοπίσω θέματα που έχουν να κάνουν με την ουσία του forum. Ναι μεν με απασχολεί το τι γράφεται και συμμετέχω και σε άλλες συζητήσεις, αλλά πολλές φορές έχω χάσει θέματα, λόγω πολλών μηνυμάτων.
Θα ήταν ευχής έργο, οι αναρτήσεις σε όλα τα θέματα 'Γενικής Συζήτησης', να μην εμφανίζονται στα τελευταία 10 μηνύματα. Ναι μεν παρουσιάζουν ενδιαφέρον πολλές φορές, και άλλες φορές είναι ίσως τα κεντρικά συζητούμενα θέματα, αλλά δεν είναι το 'ζουμί'. Όπως και να το κάνουμε, εδώ είναι Στέκι Συλλεκτών.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 03, 2014, 10:18:24 μμ »

Αυτο το Made by Tom θα το κανω σλογκαν,,, Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 04, 2014, 01:56:18 μμ »

προσωπικη γνωμη παντα!Το πενταλεπτο AU55- MS61,το δεκαλεπτο MS-63 και πανω(πολυ ομορφο και στα υψηλα του σημεια!) και το εικοσαλεπτο XF-45,48.Σιγουρα ομως απο κοντα βλεπουμε κατι τελειως καθαρα!γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 06, 2014, 06:21:47 μμ »

να δουμε και αυτο το 20λεπτο?
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 07, 2014, 03:13:11 μμ »

ομορφη εικοσαρα αλλα η αθηνα χανει αρκετα στα υψηλα της σημεια(προσωπο,κρανος,φορεμα,κλπ).ισως εχει αδυνατο πατημα?παντως την τοποθετω το πολυ AU-55 αν και οι εκτιμησεις απο φωτογραφιες αφηνουν παντα περιθωρια λαθους.γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences