Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 12:55:27 πμ
Σελίδες: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 145
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2014 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 591938 φορές)
0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #1590 στις: Σεπτέμβριος 10, 2014, 01:00:06 μμ »

Μην εκτρέπεστε και θα πλακώσουν  οι επόπτες.  Σαρκασμός Αλλά ρε Μπάμπη κόψε τις προσφορές μην μπουκάρουν  οι νευρικές στο forum. Κλείσιμο ματιού

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #1591 στις: Σεπτέμβριος 10, 2014, 01:23:24 μμ »

Τι θέμα και αυτό με την "κυρία" την ξανθιά, χοντρή ή αδύνατη δεν ξέρω, το έχω ακούσει από πολλούς που μου έχουν κάνει παράπονα αλλά έπρεπε να την γνωρίσω για να έχουμε άσχημα ντράβαλα ... δεν ξέρει ότι αν τα βάλει με Θεσσαλονικιό από την Πελοπόννησο την έχει βαμμένη. Αλλά ρε παιδιά δεν υπάρχει ένας άνθρωπος να κάνει κανένα ψυχικό;  τέτοιο πρόβλημα έχει η γυναίκα ... καταλαβαίνεται τι εννοώ ... άντε κανένας ήρωας βρε παιδιά!!!
 Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή   ...... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο (άντε ξεφτιλίσαμε το θέμα αλλά συμπεριλαμβάνεται μέσα και αυτό αφού είναι στην ΤτΕ ... η "κυρία" ... )
οι ηρωες δεν υπαρχουν πια τους πατησε το τραινο Μπαμπηηηηηηηη  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #1592 στις: Σεπτέμβριος 10, 2014, 09:27:24 μμ »

Κι όμως υπάρχουν κάτι σ............ς  που δεν θα έλεγαν όχι για την ...κυρία!!!   Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #1593 στις: Σεπτέμβριος 11, 2014, 10:19:22 πμ »

Ας έρθουμε στα  ...ίσια μας τώρα γιατί ξεφύγαμε ...την επόμενη Τετάρτη δίνεται το χρυσό 200ευρο. Δυστυχώς εγώ θα το αφήσω όπως και πολλοί άλλοι φίλοι συλλέκτες, όχι μόνο για την τιμή των 200 ευρώ αλλά γιατί η ΤτΕ το ξεφτίλισε το πρόγραμμα και δεν ξέρεις τι να πρωτοπάρεις! τα έχουμε πει αυτά. Για να μην το πάρω εγώ που είμαι φανατικός της πληρότητας μιας συλλογής καταλαβαίνεται πόσο ο συλλεκτικός κόσμος έχει αγανακτήσει!!!Άντε να είναι καλά οι της Τράπεζας της ...  Ελλάδος (Ελλάδος; αν θέλουμε το πιστεύουμε!!!) Εύχομαι σε όσους το πάρουν να το ... χαρούν.
Καταγράφηκε
hellor
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 65


Προφίλ
« Απάντηση #1594 στις: Σεπτέμβριος 12, 2014, 10:25:31 πμ »

Το Υπουργείο Οικονομικών – Γενικό Λογιστήριο του Κράτους ανακοινώνει ότι τίθενται σε κυκλοφορία  από 24/09/2014 τα δύο νέα κέρματα κυκλοφορίας των 2ευρώ, κοπής 2014.

Αναλυτικά: http://www.minfin.gr/portal/el/resource/contentObject/id/75ab04b9-ad18-494e-878d-f6243b372914
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1595 στις: Σεπτέμβριος 12, 2014, 10:45:43 πμ »

Ας έρθουμε στα  ...ίσια μας τώρα γιατί ξεφύγαμε ...την επόμενη Τετάρτη δίνεται το χρυσό 200ευρο. Δυστυχώς εγώ θα το αφήσω όπως και πολλοί άλλοι φίλοι συλλέκτες, όχι μόνο για την τιμή των 200 ευρώ αλλά γιατί η ΤτΕ το ξεφτίλισε το πρόγραμμα και δεν ξέρεις τι να πρωτοπάρεις! τα έχουμε πει αυτά. Για να μην το πάρω εγώ που είμαι φανατικός της πληρότητας μιας συλλογής καταλαβαίνεται πόσο ο συλλεκτικός κόσμος έχει αγανακτήσει!!!Άντε να είναι καλά οι της Τράπεζας της ...  Ελλάδος (Ελλάδος; αν θέλουμε το πιστεύουμε!!!) Εύχομαι σε όσους το πάρουν να το ... χαρούν.

Εγώ θα σου έλεγα Μπάμπη, εφόσον είσαι οπαδός της πληρότητας,να πάς να το πάρεις.
Εφόσον υπάρχουν τα χρήματα. Διότι μετά θα το πληρώσεις κανά 300άρι και θα στεναχωρηθείς!
Άλλωστε αν θελήσεις να το δώσεις, θα φύγει αμέσως!
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1596 στις: Σεπτέμβριος 12, 2014, 10:52:41 πμ »

Το Υπουργείο Οικονομικών – Γενικό Λογιστήριο του Κράτους ανακοινώνει ότι τίθενται σε κυκλοφορία  από 24/09/2014 τα δύο νέα κέρματα κυκλοφορίας των 2ευρώ, κοπής 2014.

Αναλυτικά: http://www.minfin.gr/portal/el/resource/contentObject/id/75ab04b9-ad18-494e-878d-f6243b372914



Μια βδομάδα μετά τον Δία. Δεν μπορούσαν να τα βγάλουν μαζί να τελείωναμε!!!
Έχουμε και δουλείες να κάνουμε. Δεν είμαστε όλοι στο δημόσιο να ξύνουμε τα παπαρ....μας!!! Θυμός
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1597 στις: Σεπτέμβριος 12, 2014, 11:01:09 πμ »

Εγώ θα σου έλεγα Μπάμπη, εφόσον είσαι οπαδός της πληρότητας,να πάς να το πάρεις.
Εφόσον υπάρχουν τα χρήματα. Διότι μετά θα το πληρώσεις κανά 300άρι και θα στεναχωρηθείς!
Άλλωστε αν θελήσεις να το δώσεις, θα φύγει αμέσως!
Μιχάλη, μη βάζεις ιδέες. Οσο πιο λίγοι τόσο πιο καλά! Κλείσιμο ματιού Εν πάσει περιπτώσει όταν κάποιος έχει οικονομικό πρόβλημα είναι λογικό να απέχει. Πρέπει ο καθένας να αποφασίσει τι θα συλλέγει. Αυτό, όπως φαίνεται, είναι σειρά 12ετίας. Αν το ξεκινήσει κάποιος θα πρέπει και να το ολοκληρώσει και αυτές οι εποχές δεν είναι για μεγάλα οικονομικά ανοίγματα...
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1598 στις: Σεπτέμβριος 12, 2014, 11:15:03 πμ »

Καλημέρα Θανάση.
Έχεις απόλυτο δίκιο. Όπως έχω πεί σε πολλούς συλλέκτες από εδώ στο στέκι, ότι πρώτα βάζουμε
την οικογένειά μας τον εαυτό μας και τις οικονομικές ανάγκες μας και μετά τα νομίσματα.
Νομίσματα υπήρχαν πριν από εμάς,θα υπάρχουν και μετά από εμάς.
Πρώτα οι οικογένειές μας και οι ανθρώποι που αγαπάμε. Μη καταλήξουμε εθισμένοι.


 
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #1599 στις: Σεπτέμβριος 12, 2014, 11:22:59 πμ »

Καλημέρα Θανάση.
Έχεις απόλυτο δίκιο. Όπως έχω πεί σε πολλούς συλλέκτες από εδώ στο στέκι, ότι πρώτα βάζουμε
την οικογένειά μας τον εαυτό μας και τις οικονομικές ανάγκες μας και μετά τα νομίσματα.
Νομίσματα υπήρχαν πριν από εμάς,θα υπάρχουν και μετά από εμάς.
Πρώτα οι οικογένειές μας και οι ανθρώποι που αγαπάμε.
 Μη καταλήξουμε εθισμένοι.

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


 
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1600 στις: Σεπτέμβριος 12, 2014, 11:44:12 πμ »

Μια βδομάδα μετά τον Δία. Δεν μπορούσαν να τα βγάλουν μαζί να τελείωναμε!!!
Έχουμε και δουλείες να κάνουμε. Δεν είμαστε όλοι στο δημόσιο να ξύνουμε τα παπαρ....μας!!! Θυμός
Μιχάλη, σου παίρνω όσα μασούρια θέλεις και σου τα φέρνω αν δεν βιάζεσαι στις 5 Οκτωβρίου, στο 2ο επισκεπτήριο.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1601 στις: Σεπτέμβριος 12, 2014, 12:25:44 μμ »

Μια βδομάδα μετά τον Δία. Δεν μπορούσαν να τα βγάλουν μαζί να τελείωναμε!!!
Έχουμε και δουλείες να κάνουμε. Δεν είμαστε όλοι στο δημόσιο να ξύνουμε τα παπαρ....μας!!! Θυμός
Μιχάλη, σου παίρνω όσα μασούρια θέλεις και σου τα φέρνω αν δεν βιάζεσαι στις 5 Οκτωβρίου, στο 2ο επισκεπτήριο.

Ο.Κ. περιμένω νέα σου πότε θα κατέβεις. Μασούρια μάλλον δε θα χρειαστώ. έχω τρόπο.
Καλότυχη Θανάση, να είστε καλά να την καμαρώνετε!!! Και εμείς σαν Έλληνες,να νιώθουμε περήφανοι που
νέοι άνθρωποι άξιοι,ΘΕΛΟΥΝ να ''υπηρετήσουν'' την Πατρίδα!!!!!
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 683



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1602 στις: Σεπτέμβριος 12, 2014, 12:34:07 μμ »

άσχετο... αλλά γιατί έφυγε από sticky;  Απορία
Καταγράφηκε
antonisfp
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 27


Προφίλ
« Απάντηση #1603 στις: Σεπτέμβριος 12, 2014, 03:47:29 μμ »

Να και τα 2ευρα σε λίγο καλύτερη ανάλυση...προσωπικά δεν με ενθουσίασε κανένα από τα δύο φέτος!..




Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1604 στις: Σεπτέμβριος 12, 2014, 03:54:22 μμ »

...προσωπικά δεν με ενθουσίασε κανένα από τα δύο φέτος!..
Το κάθε νόμισμα έχει 2 όψεις! Δεν μπορεί κάτι να αρέσει υποχρεωτικά σε όλους.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Σελίδες: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 145
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences