Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 12:52:08 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ερώτηση για αρχαία  (Αναγνώστηκε 5848 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 21, 2013, 11:53:12 πμ »

ευχαριστώ και γω. Ας βολευτούμε στα νεοελληνικά που είναι και λίγα και όμορφα, ααα, και νόμμα..
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 21, 2013, 12:06:52 μμ »

Ρε Κωστάκη τι θέλεις να ανακατευτείς με τα αρχαία, δεν σου φτάνουν τα νέα; άστα να πάνε στο καλό ο διάολος έχει πολλά ποδάρια...άσε που πρέπει να είσαι και καλός γνώστης γιατί κυκλοφορούν πολλές μαιμούδες...που δύσκολα θα τα ξεχωρίσει κάποιος αν δεν είναι έμπειρος ή αρχαιολόγος.(ακόμα και αυτοί μερικές φορές ξεγιελιούνται).
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 21, 2013, 12:12:32 μμ »

δεν εχω σκοπο να ανακατευτω με αυτα μπαμπη μου...αλλα επειδη ειμαστε ελληνες,και οπως και να το κανεις ειναι και ομορφα νομισματα,ισως επαιρνα καποια στιγμη 1-2,οχι ολοκληρη συλλογη...και με τιμες στα 20-30-40 ευρω που βρισκει κανεις τετοια,δεν πειραζει να ειναι και μαιμου στην τελικη.. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 22, 2013, 06:02:55 μμ »

Ρε Κωστάκη τι θέλεις να ανακατευτείς με τα αρχαία, δεν σου φτάνουν τα νέα; άστα να πάνε στο καλό ο διάολος έχει πολλά ποδάρια...άσε που πρέπει να είσαι και καλός γνώστης γιατί κυκλοφορούν πολλές μαιμούδες...που δύσκολα θα τα ξεχωρίσει κάποιος αν δεν είναι έμπειρος ή αρχαιολόγος.(ακόμα και αυτοί μερικές φορές ξεγιελιούνται).
+1
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 22, 2013, 10:57:01 μμ »

κωστα τα αρχαια να τα αποφευγεις οπως ο διαολος αποφευγεις το λιβανι.
μακρια μακρια
οσο για τις ειδοποιησεις και τα αλλα που γραφεις ουτε στην μανα σου να το πεις.
στα καλα καθουμενα θα αρχισεις τα τραβηγματα και του δικηγορους.Αν μετοικησεις στην Γερμανια ή σε οποιαδηποτε αλλη ευρωπαικη χωρα εκτος Ελλλαδας Ιταλιας και Τουρκιας μπορεις να αγορασεις με τα τσουβαλια.
Εδω τσιζ καιει.
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 22, 2013, 11:24:41 μμ »

χαχαχαχαχα!!αν δεν ειδοποιησω τους φιλους μου ποιους θα ειδοποιησω??? μην ανησυχειτε!!για το πως θα κινηθω θα ειδοποιησω.. Σαρκασμός Σαρκασμός

οτι και να κάνεις Κώστα,να ενημερώσεις την εφορία αρχαιοτήτων(καπου στην Πλάκα ειναι)κ μετά στο νομισματικό μουσείο για φωτογραφηση,καστινγκ και μοντελινγκ.
 
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 23, 2013, 01:49:46 πμ »

παιδια,για να μην παρεξηγηθω,δεν εχω σκοπο να παρω κατι τετοιο ακομα..αν κατσει καποια στιγμη,ισως το κανω,αλλα δεν ειναι αυτο το προγραμμα μου..οσο για τις ειδοποιησεις,αν θελησω να παρω κατι,θα σας ενημερωσω απο την αποψη οτι ''παιδια,βρηκα αυτο στο ταδε σαιτ,μαγαζι κτλ..σκοπευω να το παρω..πως πρεπει να κινηθω πριν το παρω και πως πρεπει να συνεχεισω αφου το εχω στα χερια μου??'' απο αυτην την μερια και μονο..οποτε κουλ!! Χαμόγελο Χαμόγελο και εννοειται οτι θα γινουν ολα με τον νομιμο τροπο και τα απαραιτητα...
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences