Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 07:49:08 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Διαφήμιση  (Αναγνώστηκε 4475 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
syllektis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 139


Ισοκράτης


Προφίλ
« στις: Δεκέμβριος 20, 2009, 09:46:53 μμ »

Είδα πρόσφατα ένα τηλεοπτικό σποτάκι που πουλάγανε τα εξής....

1. Ρολοι μάρκας άγνωστης, με χρονόμετρα, που όμως όπως είπε χαμηλόφωνα ο παρουσιαστής, τα δεικτάκια απο τα τρία χρονόμετρα μέσα είναι ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ και απλά διακοσμητικά. Παράλειψε βέβαια να πει πως οι 2 κορώνες που χρησιμεύουν για τα χρονόμετρα είναι κι αυτές απλά διακοσμητικές και δεν δουλεύουν.

Τιμή λιανικής έλεγε 700 ευρώ, προσφορά για σήμερα 150 ευρώ...


Και δώρο για τον τυχερό 1 χρυσό μενταγιόν 9 καρατίων!!!!!! ύψους περί το 1 εκατοστό. Ελεος δηλαδή!

Μιλάμε για κόστος το πολύ 10 ευρώ και πολλά λέω!
Καταγράφηκε

smartmorpheus
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 20, 2009, 09:52:48 μμ »

Σουπερ ευκαιρια δηλαδη.Αν ειναι ετσι να μην το χασουμε το κελεπουρι τρεξτε να προλαβετε..
 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
syllektis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 139


Ισοκράτης


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 20, 2009, 09:54:27 μμ »

Σουπερ ευκαιρια δηλαδη.Αν ειναι ετσι να μην το χασουμε το κελεπουρι τρεξτε να προλαβετε..
 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Ρε παιδιά δηλαδή υπάρχει τελικά κόσμος που ακούει "χρυσός 9 καράτια" ύψους 1 εκατοστό και νομίζει πως αγόρασε καμμία ράβδο;
Καταγράφηκε

smartmorpheus
Επισκέπτης
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 20, 2009, 09:57:55 μμ »

οσο υπαρχουν κοροιδα φιλε τοσο θα υπαρχουν και πονηροι να τους εκμεταλευονται
Καταγράφηκε
syllektis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 139


Ισοκράτης


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 20, 2009, 09:59:13 μμ »

οσο υπαρχουν κοροιδα φιλε τοσο θα υπαρχουν και πονηροι να τους εκμεταλευονται

Πολύ σωστό!  Έκπληξη Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 20, 2009, 10:14:11 μμ »

Αστα παιδια εγω εχω καει απο την πεθερα μου!!Παρακολουθουσε καναλι απο την βορεια Ελλαδα και την μπαλαμουτιασαν με τις διαφημησεις και επαιρνε επαιρνε δηθεν ευκαιριες απο 1000 ευρω μονο 100 και κατι τετοια και πλακα στην πλακα της φαγαν ενα αρκετα σεβαστο ποσον σε σκουπιδια!!Οταν λεω σκουπιδια σκουπιδια!! Και παρολο που της ειπα οτι ολα αυτα ηταν σαβουρα συνεχιζε να αγοραζει σαν εθισμενη!!Τελικα για να ησυχασω (και να μεινει και κανενα ευρω κληρονομια Σαρκασμός) της χαλασα την συχνοτητα στο συγκεκριμενο καναλι να μην το βλεπει!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
syllektis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 139


Ισοκράτης


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Δεκέμβριος 20, 2009, 10:24:00 μμ »

Αστα παιδια εγω εχω καει απο την πεθερα μου!!Παρακολουθουσε καναλι απο την βορεια Ελλαδα και την μπαλαμουτιασαν με τις διαφημησεις και επαιρνε επαιρνε δηθεν ευκαιριες απο 1000 ευρω μονο 100 και κατι τετοια και πλακα στην πλακα της φαγαν ενα αρκετα σεβαστο ποσον σε σκουπιδια!!Οταν λεω σκουπιδια σκουπιδια!! Και παρολο που της ειπα οτι ολα αυτα ηταν σαβουρα συνεχιζε να αγοραζει σαν εθισμενη!!Τελικα για να ησυχασω (και να μεινει και κανενα ευρω κληρονομια Σαρκασμός) της χαλασα την συχνοτητα στο συγκεκριμενο καναλι να μην το βλεπει!!

'Απαικτος! Καλά έκανες! Μα μιλάμε για μεγάλη ασυδωσία και σκουπίδια. Κι εγώ ξέρω κάτι ηλικιωμένες που αγοράζουν χρυσά απο την τηλεόραση και μένουν κι ευχαριστημένες!

Προφανώς μιλάμε για 9άρι καράτι για να μην πω και επίχρυσο 9άρι!  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε

phgassos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 23


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Δεκέμβριος 24, 2009, 07:16:36 μμ »

Σε τετοιο κασμο ζουμε παιδια. Ο σκοπος των περισσοτερων ανθρωπων ειναι πως θα κερδισουν σε βαρος των αλλων. Μηπως κι εμεις θα γινουμε τετοιοι τελικα? Παντως οπως και να εχει το να εχουμε σημερα τα ματια μας δεκατεσσερα ειναι λιγο.Πολλοι ειναι αυτοι που προσπαθουν να πουλησουν σκουπιδια για χρυσο.Για αυτο εχετε τα ματια σας εικοσιτεσσερα και παντα ανοιχτα.
Καταγράφηκε
syllektis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 139


Ισοκράτης


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουάριος 17, 2010, 07:44:45 μμ »

'Εμαθα πρόσφατα πως υπήρξαν πολλά παράπονα απο αγοραστές που αγόρασαν απο 2 διαφορετικά εντελώς καταστήματα, κοσμήματα που ήταν επίχρυσα και είχαν πολύ μεγάλη περιεκτικότητα σε νικέλιο το οποίο είναι βλαβερό για τον άνθρωπο.
Καταγράφηκε

herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουάριος 17, 2010, 07:53:29 μμ »

Το νικέλιο ειναι βλαβερο για τον Ανθρωπο??? Βρισκετε σε μεγαλη ποσοτητα στα νομισματα των ενος και δυο ευρω!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
syllektis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 139


Ισοκράτης


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουάριος 17, 2010, 09:06:49 μμ »

Αλλο το νόμισμα που μπαίνει σε πορτοφολι και άλλο το κόσμημα να το φοράς συνέχεια πάνω σου!

Μπορεί η μακρά έκθεση να προκαλέσει απο δερματίτιδα έως πνευμονίτιδα, ακόμα και καρκινογένεση.

Δες κι εδώ...

http://www.lenntech.com/periodic/elements/ni.htm#Health%20effects%20of%20nickel
Καταγράφηκε

Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences